Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.533
Reaction score
23.730
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.976
Reaction score
8.078
Kuka na svim vratima, kako gubimo "milione" zbog toga sto ne igramo u Areni, a jebu ga njegovi iz SNS na svaki korak.

Jebala nas Arena, najbolje je da igramo u Hali Sportova.

Ovaj tim treba da se vrati u Arenu, pred kljucne utakmice, da oseti koseve, parket, tribine i sve sto donosi puno veca hala.

Totalna neozbiljnost od strane SNS uprave, ali ne sumnjam da ce ih Zeljko ribati zbog ovoga.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
234
Reaction score
1.146
Локација
Beograd
Poslusao sam intervju Ostoje na BC Partizan TV, covek toliko govori o tom povratku u Evroligu, bukvalno mu se svaka druga recenica svodi na to, deluje mi da je siguran da cemo igrati Evroligu sledece sezone, da li zbog neke A licence koja je vec dogovorena ili osvajanjem jednog od dva trofeja.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Ljudi ova ponuda sto su kao napravili u shopu za 30 godina Istanbula je smesna. 90 vec postojece stvari,nista novo nisu dizjanirali. Hteo sam da porucim dres od ove sezone crni Under Armour i nema opcija kao rasprodani su i nemaju mogucnost da nabave nove i na kraju sam porucio kopiju jebiga. U sezoni kad smo vratili Zeljka i imamo ambiciju neku mi odradimo malo dresova. Jesam i ja zakasnio sa porudzbinom ali bolje da su nastampali vise pa ono nek propadne par nego da odbiju mene i ko zna jos koliko ljudi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ono što je Ostoja Mijailović, u svojstvu predsjednika KK Partizan, najavio za 14. april je šta?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.762
Reaction score
14.160
Локација
Madagascar

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.254
Reaction score
28.435
Локација
Ljubuški
Сјајан филм...СЈАЈАН!

 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
986
Reaction score
2.021
Сјајан филм...СЈАЈАН!

Kakav melem na ranu posle fudbala,hvala ti sto si postavio ovo!!!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.781
Reaction score
6.533
Mislim da vrlo cesto nismo ni svesni koliko smo veliki klub. A pogotovu nismo svesni sta nam je sale ostavio u amanet. Da je tog trenutka ostavio kosarku niko ne bi mogao sa njim u istu recenicu sto se tice kosarke i Partizana. A mi ga pljujemo i vredjamo zbog reprezentacije :pop :buhaha
Hvala jos jednom svima a pogotovu dvojici Sasa i Zeljku. Kakav film, srusice se hala u sredu vec sad osecam.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Stvarno pogađa film.
Super odrađen.

Valjda i RTS snima nešto u 3 epizode ako sam dobro razumeo.
Videćemo kako će to da izgleda.

Čudno mi je samo da nisu imali neki snimak profesora Nikolića da ubace.
Baš me zanima kako je izgledao taj čovek uzivo.
Jer o njemu se priča kao o nekom mitskom biću :D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.462
Reaction score
12.198
Локација
Beograd
Сјајан филм...СЈАЈАН!

Čista emocija.:respect
@gurtang kako nema snimka,pa pojavljuje se barem 5-6 puta,čovek sa šeširom.Profa je onaj lik koji nakon pobede u Bolonji kada svi igrači beže u svlačionicu dok ih gadjaju lirama ide lagano ka svlačionici i smeška se kao nekada Dule pred ciganima.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.649
Reaction score
4.750
Jebo mater ajde sto se svaki put rasplacem od srece kad Sale da trojku, nego sto svaki put nervni slom dozivim kad Djofreza ubaci onu frljoku za vodjstvo.
Nismo ni svesni ko smo i sta smo.
Od ovoga bi holivud napravio trodelni blokbaster.
Ali lepse je ovako.
Mangupi i geniji iz Cacka, Kragujevca, Sarajeva, Bg naravno, sami protiv svih, uvek ispred svih.
Ajde Zeljko, imamo i mi te tvoje snove sto ti se jave ponekad, nije da nemamo.
Vreme je za nova cuda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top