Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Pa da...u boljim je odnosima Misko sa Tosom, nego sa Pekovicem..'oce to...:pop
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Na forumu uvijek veselo. I kad nema o čemu da se priča, onda se izmišlja i teoretiše, čisto da se malo zabavimo.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Zamolio bih one koji su pricalu o tome da je dug smanjen na ispod 5 milion evra da nam objasne kako odjednom uprava objavila da je dug 6.5 miliona.

Ne kazem da je ova uprava povecala dug, taman posla, samo se divim "insajderima" ovde...

Inace, klub izneo "ciljeve" bez spominjanja i jednog jedinog konkretnog sportskog cilja. Da covek povrati.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
"Detaljnom analizom stanja, utvrđeno je da su obaveze KK Partizan NIS na dan izbora nove uprave kluba (8. septembra 2015. godine) iznosile 6.504.530 evra."

Iznosile. Ne znam sta nije jasno i cemu prozivanje ljudi koji su rekli da se dug polako smanjuje?
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
6,5 miliona na dan izbora nove uprave, lepo pise...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Da nije malo mnogo traziti da klub iznese neke konkretne sportske ciljeve, sada kada je klub u ovakvoj situaciji? Ko kretne ciljeve moze ispred sebe da postavi samo klub koji je zatvotio svoju, pre svega, igracku strukturu. Znaci kada trener i struka znaju sta imaju od igraca na raspolaganju, onda lepo uzmu i kazu - sa ovim igracima mi mozemo to i to. A sta mi da kazemo kad se u kontinuitetu formiramo vec mesec dana i to u sred sezone..i jos nismo formirani, vidite da pokusavamo da dovedemo neke igrace, trener nema pojma da li ce imati nekog igraca ili nece..ne zna sa cime ce pregurati veci deo sezone, ikako vi sad ocekujete da on kaze "napadamo to i to mesto"? Osim ako ne gleda u pasulj pa zna da li ce da se realizuje ovaj ili onaj transfer.

A drugo, niko od nas nije toliko glup da ne vidi da je zelja kluba sto bolji plasman. Imena koja zelimo da dovedemo sama po sebi daju di znanja da ce klub pokusati da ostvari sto vise mesti na tabeli. I to vam je i trenutni plan, sada ovako dok nije kompletirana ekipa plan je da se juri sto bolja pozicija, a koja ce to biti videcemo. A onog dana kada dodju svi novi igraci, kada se vrate povredjeni, kada izadje neko u ime kluba i kaze "vise ne dovodimo nikog, to sto vidite to je" e onda i ja ocekujem da se u istoj recenici kaze i konkretno kakav se plasman juri. E sad sto mnogi od vas misle da ce tada biti mozda vec ikasno jer eto izgubismo vec brdo utakmica - epa jebiga ljudi to vam se zove cinjenicno stanje, koje je takvo zato sto se sa reorganizacijom krenulo tada kada se krenulo, sto se tim i dalje formira iako je proslo vec 7 kola..a razlog tome je vec druga prica..
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
I dalje su tu ljudi koji su ucestvovali u unistavanju kluba i niko nece odgovarati za ovakvo stanje? Jel to taj reset? Nisam nista drugo ni ocekivao...

Moju podrsku ce dobiti kada oteraju sve koji su tu pustili korenje... Kad vidim u klubu sposobne ljude kao sto je Drobnjak i Radosevic, kad vidim na klupi trenera renomea Partizana ili bar trenera kod koga se vidi potencijal, a ne alibi trenera koji nema sportske ciljeve i nema nikakvu odgovornost... Izgubi od mozda najgore ekipe u ligi u sred Pionira i niko ne postavlja pitanje odgovornosti, sta ce biti sad protiv jacih ekipa ne smem da pomislim...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zamolio bih one koji su pricalu o tome da je dug smanjen na ispod 5 milion evra da nam objasne kako odjednom uprava objavila da je dug 6.5 miliona.

Ne kazem da je ova uprava povecala dug, taman posla, samo se divim "insajderima" ovde...

Inace, klub izneo "ciljeve" bez spominjanja i jednog jedinog konkretnog sportskog cilja. Da covek povrati.

Prethodna uprava, bez direktnog češljanja papira, je objavila da je dug oko pet miliona. Ovi novi su isplatili neke stvari i logično je zaključiti da je dug smanjen. ALI, očigledno da dug nije bio pet nego šest i po. Dug jeste smanjen, a za koliko i kome je sve plaćeno, to neka uprava objavi, ako želi.

O kojim sportskim ciljevima ti pričaš. Valjda je jasno da smo mi i dalje Partizan i koji su ciljevi kluba kao što je Partizan. Drugo, zadruga nam gori a vi pričate o setvi! Spasi prvo što se spasiti može, pa onda das vidimo šta dalje.

Kao navijaču Partizana, meni uprava nikada ne mora da kaže sportske ciljeve, jer je jasno šta od kluba očekujem. E sada, da li je normalno očekivati titule i trofeje pod ovim okolnostima, to neka svako od vas sam odluči.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kao navijač Partizana, meni uprava nikada ne mora da kaže sportske ciljeve, jer je jasno šta od kluba očekujem. E sada, da li je normalno očekivati titule i trofeje pod ovim okolnostima, to neka svako od vas sam odluči.

Kontradiktorno...Od KKP se, od kad znam za sebe, uvek ocekivala borba za titulu. Tako da kad kazes da je jasno sta od kluba ocekujes kao navijac Partizana, onda to mora da bude to? Sta drugo moze da bude? A onda odmah u sledecoj recenici naginjes ka tome da nije normalno ocekivati titule u ovoj situaciji.

OK, nije normalno...daj da cujemo ciljeve pa da onda lepo podvucemo crtu kada se (ne) ostvare. U cemu je problem? Sta god da radi ozbiljan covek u zivotu, zna se cilj, znaju se ocekivanja, pa se onda na kraju rezultati uporede sa time...

Izbegavnje price o sportskim ciljevima je unapred izbegavanje odgovornosti za iste.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To je Vazurina prica, smanjili smo dugove, ali smo i imali troskove tako da nismo smanjili dugove.
Zatekli smo dugove od 4,5 miliona, ali zapravo smo zatekli dugove od 6,5 miliona kad bolje pogledamo, a sad smo smanjili dugove za citava 2 miliona i sad su 4,5 miliona.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Zlonamerno je stavljati Vazuru u bilo kakav kontekst sa KKP-om...
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Ista je to banda, Vazura i ovi u KKP, jedina razlika sto jedni kradu od FKP i srozavaju na najnize grane, a drugi daju svoje pare za spas kluba. Ali sve u svemu ista je to SNS banda .
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Kad smo kod sportskih ciljeva, Pek je za to da se jos pojacamo i napadnemo evroligu, ali ima i onih kojima ovakav tim vise odgovara, da nemaju nikakvu odgovornost. Da nam prodaju pricu o mladom timu u kojem mladi ne dobijaju sansu a igraju neki poluproizvodi. Dajte onda sansu nasoj deci Glisicu, Tanaskovicu, Jovanovicu, Bojanicu uz ove neke iskusnije prvi cu dati podrsku, a ne ovo sad sto radimo da nikakvu osnovu necemo imati za sledecu godinu.
Ovaj Petrov koji je ocigledno necija kombinacija dobija sansu par puta pre Glisica, da vam ne pricam sta za tog Petrova pricaju ovde u Novom Sadu ljudi koji su igrali sa njim. Da moramo da zavrsimo sudije da bi dobili jedan Mzt u Pioniru i da bi posle nas trener to slavio kao da je osvojio evroligu, to nije Partizan koga sam ja zavoleo...

Napolje svi koji su doveli nas Partizan u ovo stanje! Poruka Peku da ih sve otera, kad je imao m*da da sa Duletom ne produzi ugovor i preuzme odgovornost nadam se da ce i za ovo imati...
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Ista je to banda, Vazura i ovi u KKP, jedina razlika sto jedni kradu od FKP i srozavaju na najnize grane, a drugi daju svoje pare za spas kluba. Ali sve u svemu ista je to SNS banda .

:prekrsti Ne znam šta bih rekao na ovo. Da li se ti zajebavaš? Ista su ti banda ona zadrigla stoka što kurcem u životu nije mrdnuo za Partizan, i Peković koji je krvario u crno-belom dresu i dao svoj novac da klub ne dobije katanac?!?! Razumem nezadovoljstvo i frustriranost, ali odakle vam uopšte ideja da izjednačavate ovu ološ iz fudbalskog kluba sa Pekovićem???
I još jednom :prekrsti

Ju, izgleda si bio sarkastičan. Izvini ako sam te pogrešno shvatio. :ziveli
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Naravno da cemo vjerovati da je sve napisano istina. Nijedan od ovih podataka a pogotovo najveca stavka nije lako provjerljiva. Informacija o tome kojem igracu ili treneru se koliko duguje bi se zvala transparentnost.......ovo je goli kurac. Vidim da je cijela radna zajednica na 100.000 evra duga, sto je najbitnije u svemu. Siki i ekipa nisu morali da ispastaju zbog bahatog rasipanja prethodne uprave, ciji su dio bili Siki i ekipa
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Ista je to banda, Vazura i ovi u KKP, jedina razlika sto jedni kradu od FKP i srozavaju na najnize grane, a drugi daju svoje pare za spas kluba. Ali sve u svemu ista je to SNS banda .

A kakva su tek onda banda ovi sto su nam do sada vodili klub, culi ti koliki je dug i niko ne pita hoce li neko za to da odgovara...
Druga je ovo prica u odnosu na FKP, nema ovde para kao tamo da se utrkuju lopovi, ovde moras da dovedes najsposobnije ljude da bi nesto uradio, a ne da drzis neradnike. Ili da ocekujes da ce ovi ljudi sto su ucestvovali u unistavanju kluba sada da ga oporave...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top