Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Jel se vi pravite slepi ili ne vidite da pise za koji datum je vezan taj dug? Dobro, ne verujem ni ja da je sad 4 miliona, mozda je sad samo 6, ali ne mogu da se otmem utisku da se neke stvari namerno ovde preskacu...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Degutantno mi je da kako sada odjednom nekim clanovima smeta nacin na koji se diskutuje ovde, a pre samo mesec dana se na najgori moguci nacin vredjao Andrei, onda je sve bilo u redu.

Vidi jos gospodu sto se vredjaju kad im se kaze da osnuju klub dv, jel' te. Mislim, oni samo iznova i iznova pronalaze neke imaginarne razloga zbog cega je uprava KK-a sns sa sve Perom I Kecmanom i ostalima. Posle svakog poraza pisu iste nebuloze, i jos prolaze bez poena i jos se zale. Divno.

Uprava nije spojila ni dva meseca, a vec se pljuju vise nego sto je PD za sve ove godine zajedno. Polako bre jebote zivot, sacekajte kraj sezone pre nego sto ostavite vase strucne analize. Nema smisla.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Jel se vi pravite slepi ili ne vidite da pise za koji datum je vezan taj dug? Dobro, ne verujem ni ja da je sad 4 miliona, mozda je sad samo 6, ali ne mogu da se otmem utisku da se neke stvari namerno ovde preskacu...

Upravo tako. Čim sam pročitao prvu rečenicu Vukovog posta, odmah sam prestao da čitam dalje. Očigledno tendenciozno pisanje, kao i većina ostalih postova čija je sadržina obično čista pljuvačina, retko opravdana (vezano za upravu).
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Poenta je da verujem u nesto kada se uradi,i da mi ne pije vodu prica "bice bolje sledece sezone".

Preplavljeni smo laznim obecanjima u raznim sferama zivota,pa ne bih voleo da to bude slucaj i voljenom mi klubu.

Ljudi koji sebe smatraju da imaju validne informacije su ovde nasiroko pricali o totalno podmladjenom timu,o strancima koji ce obavezno potpisivati visegodisnje ugovore itd. itd.

A sta je realnost?
Andjusic na 2 meseca,crnac do kraja sezone,Vanja 10 minuta....

Kada im se to napise,oni kazu"Sto ste takvi,pa dobro je da postojimo?

Znaci nema konkretnog odgovora na pitanje,a ni sankcija za konstantno sirenje dezinformacija.

A mozda sam i zlonameran.

I da...

Nesto si debelo pomesao,jer koliko mi se cini nasa dominacija je trajala malo duze od par godina kako ti kazes,a u izvornu ciganku je trpano sakom i kapom jos od 5 . oktobra,tacnije kada su im u upravi bili Zika pauk,Daba,Zezelj i citava plejada ogavnih likova.

Dobro, par godina je los izraz bio, neka bude decenija eto ako je to ok?
I ja nisam dao blanko poverenje ovoj upravi ali ipak cu im dati godinu dana fore pa da vidimo na cemu smo.
Ni meni se ne svidjaju neki potezi u ovom pocetku, pa ni ti primeri koje si naveo sa igracima, da budem iskren nista drugacije nisam ni ocekivao u trenutnoj situaciji, ali ipak cu im dati vremena a necu ih osudjivati vec posle mesec ipo dana.
Niko tebe ne tera da verujes "insajderima". Moze bilo ko bilo sta da obecava sledece sezone, ja hocu da kazem da treba dati vremena barem jednu sezonu pa da se vidi kakvo je stanje za novu, sa kakvim se rosterom i kolikim dugovima ulazi.
Razumem nepoverljivost, niko ne kaze bice bolje(pricam o upravi, ne bavim se insajderima) vec su svi obecali borbu, moje misljenje je da treba dati vremena. Kad smo dali vremena onim mentolima u fk mislim da bi trebalo dati vremena i novoj upravi barem jednu sezonu, ne verujem da ce da nas oteraju u vecu dubiozu od ove.
Udjsmo u polemiku samo zbog razlicitog tumacenja idioma "sledeca sezona" :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.496
Локација
Kej Republika
Sta na kraju bi sa ratama od Bogdanovog transfera?
Jel klub namiren ili jos cekamo neki kes?
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Mene samo brine to sto se sad kunemo u tu transparentnost a o budzetu za ovu godinu, kao i o dinamici vracanja dugova nema ni jedne reci, ili se ne radi, ili i nismo bas toliko transparentni koliko se predstavljamo.. Iskreno me to brine, onako grobarski.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Prvo i prvo,ja od uprave ne ocekujem nista jer vidim dobro i znam ko je cini.
Drugo i drugo,ja upravu nisam ni prozvao nego ljude koji su se javno ovde hvalili da je dug smanjen na 4 miliona,a da ih nenabrajam podosta ih je.
Trece i trece ko je koga vredjao videlo se,a to je neko dozvolio,a lazi i spinovanje ljudi koji su obecavali zlatni period su prevrsili svaku meru.
Cetvrto i cetvrto ti isti su primenjivali sramne metode koje su opste poznate, kao drugi navijaju za KK Dule.Vredjanje i nipodastavanje sagovornika.
Peto i peto,ni na jedno pitanje nisu dali ozbiljan odgovor sem lazi i spinovanja.
Sesto i sesto bez pomoci drzave,pickouste,dug ce da raste.
Sedmo i sedmo gledam Tegija i prestavnik uprave nista ne zna.
Osmo i osmo,ups iznenadjenje,budzet nam je 1.5 miliona eura,znaci najmanje 4.mesto.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kontradiktorno...Od KKP se, od kad znam za sebe, uvek ocekivala borba za titulu. Tako da kad kazes da je jasno sta od kluba ocekujes kao navijac Partizana, onda to mora da bude to? Sta drugo moze da bude? A onda odmah u sledecoj recenici naginjes ka tome da nije normalno ocekivati titule u ovoj situaciji.


Želim i očekujem titulu, ali pošto znam u kakvim smo govnima, ako je ne osvojimo neću se ljutiti. Šta je tu kontradiktorno. Zar zbog očekivanja i želje treba da budem slep! Bog nam je dao mozak i treba ga koristiti, a ne misliti srcem!

:prekrsti Ne znam šta bih rekao na ovo. Da li se ti zajebavaš? Ista su ti banda ona zadrigla stoka što kurcem u životu nije mrdnuo za Partizan, i Peković koji je krvario u crno-belom dresu i dao svoj novac da klub ne dobije katanac?!?! Razumem nezadovoljstvo i frustriranost, ali odakle vam uopšte ideja da izjednačavate ovu ološ iz fudbalskog kluba sa Pekovićem???
I još jednom :prekrsti

Ju, izgleda si bio sarkastičan. Izvini ako sam te pogrešno shvatio. :ziveli

Sarkazam brale, sarkazam :D

Cela ova uprava je docekana na noz od vecine ljudi zato sto je oteran Dule.
Nista od ovoga ne bi bio problem da je tu Dule,ni ovi porazi ni ovi dugovi,jer ovde 90% ljudi navija za DV. Idite napravite KK Dule Vujosevic pa navijajte.

Majstore, najebao si, obesiće te na najbliži jarbol! :D
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Aman, Mico, sta si razjapio tu kragnu!?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nista od ovoga ne bi bio problem da je tu Dule,ni ovi porazi ni ovi dugovi,jer ovde 90% ljudi navija za DV. Idite napravite KK Dule Vujosevic pa navijajte.
Neće niko da pravi KK Dule Vujošević, kao što svojevremeno niko nije hteo da pravi FK Aleksandar Stanojević!

I večeras kod Tegija se pokazalo da podela među navijačima Partizana ne postoji i da je ona lažno nametnuta od onih koji čine ubedljivu manjinu među Grobarima.
Meni je bilo teško, u nekim trenucima mučno gledati i slušati kako naš potpredsednik ne može (ne sme, ne želi) da odgovori na neka veoma jasna i prosta pitanja. Osećaj neprijatnosti je veći, što je to jedan naš bivši veliki igrač, za koga i danas mogu da kažem da je pošten i veliki Partizanovac, koji sve ovo srcem radi.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Posle ovog gostovanja Miće, jasno je da su odnosi sa Duletom katastrofalni. Na sam pomen Duleta, Mića je izbegavao odgovore ili je davao uopštene odgovore. Šta je posredi, upućeni verovatno bolje znaju. Ne mogu da prežalim otpuštanje Duleta, jer je najbolji trener koga možemo imati. Takođe, šta se tu desilo, da su od jednom svi toliko zamrzeli Duleta?

Ne mogu da prihvatim činjenicu, da su Berić i Peković postavljeni od strane pičkouste vlasti. Jednostavno, mislim da su preveliki Partizanovci, i da ne bi došli tu bez veze da se cimaju oko Partizana, a s druge strane ne verujem da im je naređeno da dođu i da igraju po nečijim notama. To je Mića i izjavio večeras. Ostaje mi samo da mu verujem. Videćemo kako sezona bude odmicala, šta će se dalje dešavati. Moramo otvoriti četvoro očiju.

Mića je izjavio večeras, kako bi neki igrači i Dule mogli da oproste dug ili deo duga. To mi se ne sviđa. Svi su oni imali ugovore i zaslužuju taj novac. Treba da im se isplati. Takođe je izjavio da ne dolazi u obzir nikakav uppr ili smanjenje duga na 2,5% i slične gluposti. To potpuno podržavam.

Bez pomoći države, nema nam spasa. Takođe je nešto što je izjavio potpredsednik večeras. Dakle, potvrdio je ono što svi mi već znamo. Dobićemo sponzore, tek toliko da preživljavamo. Da budemo ukras i ikebana.

Sve u svemu, Pek i Mića su uzeli vruć krompir u svoje ruke. Iskreno se nadam da je iz dobre namere, jednostavno hoću da verujem da je tako. Valjda neće biti izmanipulisani.

Neka nam je Bog u pomoći.

:napred Partizan
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Jebiga ovdje je od objave duga napravljen cijeli cirkus sa licitiranjem sta su mislili kad su jutros sastavili tekst za medije.
Ja cu se zabrinuti kada pocnu (ne daj boze) kao u FK, da svaki clan uprave iznosi drugu velicinu budzeta i duga.
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
ne smatram da su Pekmen i Mica neki vojnici sns-a i pizdoustog, niti mi izgledaju tako, prvenstveno ne izgledaju kao losi ljudi... mislim da ih ne treba pljuvati, sacekati sezonu ili dve pa videti sta ce uraditi...

ja ne navijam naravno za Duleta, nego za Partizan i ne bih voleo da se nas voljeni klub ugasi naravno, ali sramota je kako mu je saopsteno da vise nece biti trener, mene zanima nekoliko stvari ako moze neko da da odgovor ako ne, nema ni veze

- zasto Partizan igra i tu ABA ligu ako je pretpostavka da nece uci ni u plej of, a i da kojim slucajem udje ne verujem da moze pobediti u polufinalu, ako izbori i eurokup i to je pod upitnikom dal ce se igrati sledece sezone, mogla je komotno da se igra KLS, ustedeo bi se novac sto je i cilj, a i ne vidim neku veliku razliku u kvalitetu ekipa, osim ove 3 sto se izdvajaju a to su cigani, buducnost i cedevita

- ne svidja mi se sto je Mica izbegao da kaze koliku ce platu imati Dzons, pa nismo mi cigani da lazemo i govorimo 3 puta manje cifre, mogao je reci 100 hiljada ili koliko vec, sta sad...

- zasto se ne igra i trenira u hali sportova, time bi se isto ustedeo odredjeni novac

- zasto se dovodi amerikanac, posle toga mozda i jos jedan na poziciji pleja ako je i sam Mica rekao da cemo mozda probiti budzet sa tim dovodjenjem

- osim Vanje, kojeg to igraca mi imamo sa potpisanim visegodisnjim ugovorom da mozemo da ga prodamo u buducnosti i zaradimo na njemu

- doveden Andjusic na ne znam kakav ugovor, na poziciji na kojoj vec imamo mnogo igraca, po meni bespotrebno iako je on odlican igrac za situaciju u kakvoj je sada klub

- ako se Magdevski vratio u klub, decko ima 19 godina, zasto onda ne gurati njega, treba dosta da poradi na sutu, posle moze da se mozda i zaradi na njemu, ne mi cemo dovesti pleja amera koji ce potpisati na godinu dana, totalno nejasno... onda nisu trebali Cvetkovica dovoditi, a krpiti se sa ovim sto imamo, mogao je i Vanja na pleja, bilo bi mu i od koristi kao i Bogdanu...

- ok Mica je rekao da je budzet milion i po eura, ali ja ne verujem da Metalac ima iznad milion pa opet ljudi imaju korektnije igrace od nas, sto je jako zanimljivo, zasto nismo probali nekog igraca od njih da dovedemo, tipa Majstorovic, kad se zna da je doktor Djukanovic korektan covek skroz, ili ja gresim...

- zasto Glisic nije dobio sansu, nemoguce da decko ne moze da igra ni u ovakvoj situaciji, po meni je trebao da dobije neke minute bar u 2-3 utakmice pa ako ne pokaze nista, ok, ne mora ni da dobija vise sansu...

eto ne znam sta bih jos dodao, ako gresim u nekim stvarima izvinjavam se unapred, ako se setim jos necega napisacu, voleo bih ako moze gazda da odgovori bar na neka od ovih pitanja ili konstatacije kako god, a i ostali da se ukljuce u diskusiju, da malo se malo manje pisanje na ovom forumu svodi na svadje oko Duleta, nego da vidimo sta je to sto imamo i sta moze da se menja, mada neko bas i pita mene i vas sta ce da radi u klubu,
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Tegi satro cita pitanja sa lap topa a ako ih sam ne izmislja jebes mi sve .. sa pitanjima pravo u srz.. na pitanje sto je smenjen DV odg je da se krece iz pocetka nova era i te fore a na pitanje sto onda ostali isti ljudi u upravi ako se krece iz pocetka on sve zbunjen, nece da kaze koliki je budzet tj reko Mica da ne zna pa kako potpredsednik to ne zna..tegi kao da cita forum sva pitanja sto se ovde polemisala tegi postavlja.. :-D
Sve u svemu nisam zadovoljan Bericevim odgovorima
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Lepo gostovanje. Odlična prilika za one koji su imali nedoumice i nepoverenje u vezi sa radom nove uprave, da iste odagnaju.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Znao sam otprilike kakvo je finansijsko stanje u klubu, ali nekako posle onog saopstenja i posle gostovanja Mice me uhvatila neka tuga i na zalost prvi put od kad pratim KKP nisam optimista.

Nekako mi se prozimaju dva najjaca utiska od juce.
Prvi se odnosi na smenu DV koja je podelila navijace, jedni su ubedjeni da je ovo sve sa politickom pozadinom. Verovatno je imalo i to uticaj donekle. Mozda sam ja naivan, ali sam siguran da Mica nije zeleo da kaze prave razloge za njegovu smenu iz jednog jedinog razloga, a to je da ne unisti status i reputaciju ovog coveka kod navijaca Partizana drzeci se stare klupske politike da su to stvari koje se resavaju unutar kuce.

Drugi utisak mi je mnogo jaci, cini mi se da cemo izgurati ovu godinu, da su obezbedjeni ovih milion i po za ovu godinu, ali plasim se da cemo tesko preziveti . Nadam se da gresim, ali ovde nema neke filozofije, minimum 3-4 mil eur godisnje je neophodno za funkcionisanje od toga cetvrtina mora da ide na dug. Ako se ovo ne desi ne vidim ko ce da nas spasava u izvornom obliku kao KKP sa postenim odnosom prema svim poveriocima koji nece biti izigrani i izmanipulisani od nekog naseg cokija.

Puna podrska Nikoli i Mici u ovom najtezem trenutku za nas klub u svojoj istoriji, moramo da prestanemo sa podelama i nepoverenjem i da nekako okupimo snage i pomognemo ko koliko moze. :napred Partizan
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.001
Локација
Beograd
- zasto Partizan igra i tu ABA ligu ako je pretpostavka da nece uci ni u plej of, a i da kojim slucajem udje ne verujem da moze pobediti u polufinalu, ako izbori i eurokup i to je pod upitnikom dal ce se igrati sledece sezone, mogla je komotno da se igra KLS, ustedeo bi se novac sto je i cilj, a i ne vidim neku veliku razliku u kvalitetu ekipa, osim ove 3 sto se izdvajaju a to su cigani, buducnost i cedevita

- ne svidja mi se sto je Mica izbegao da kaze koliku ce platu imati Dzons, pa nismo mi cigani da lazemo i govorimo 3 puta manje cifre, mogao je reci 100 hiljada ili koliko vec, sta sad...

- zasto se ne igra i trenira u hali sportova, time bi se isto ustedeo odredjeni novac

- zasto se dovodi amerikanac, posle toga mozda i jos jedan na poziciji pleja ako je i sam Mica rekao da cemo mozda probiti budzet sa tim dovodjenjem

- osim Vanje, kojeg to igraca mi imamo sa potpisanim visegodisnjim ugovorom da mozemo da ga prodamo u buducnosti i zaradimo na njemu

- doveden Andjusic na ne znam kakav ugovor, na poziciji na kojoj vec imamo mnogo igraca, po meni bespotrebno iako je on odlican igrac za situaciju u kakvoj je sada klub

- ako se Magdevski vratio u klub, decko ima 19 godina, zasto onda ne gurati njega, treba dosta da poradi na sutu, posle moze da se mozda i zaradi na njemu, ne mi cemo dovesti pleja amera koji ce potpisati na godinu dana, totalno nejasno... onda nisu trebali Cvetkovica dovoditi, a krpiti se sa ovim sto imamo, mogao je i Vanja na pleja, bilo bi mu i od koristi kao i Bogdanu...

- ok Mica je rekao da je budzet milion i po eura, ali ja ne verujem da Metalac ima iznad milion pa opet ljudi imaju korektnije igrace od nas, sto je jako zanimljivo, zasto nismo probali nekog igraca od njih da dovedemo, tipa Majstorovic, kad se zna da je doktor Djukanovic korektan covek skroz, ili ja gresim...

- zasto Glisic nije dobio sansu, nemoguce da decko ne moze da igra ni u ovakvoj situaciji, po meni je trebao da dobije neke minute bar u 2-3 utakmice pa ako ne pokaze nista, ok, ne mora ni da dobija vise sansu...
1.Pa aj onda da gasimo klub,sto da igramo i kls kad je to samo kvalifikaciona liga za tu Aba ligu koju bolje da ne igramo...Valjda neko hoce i da gleda taj Partizan u nekoj malo ozbiljnijoj ligi ond kls-a,ipak se igra zbog navijaca.
2.Rekao je da je kompletan budzet za plate prvog tima oko 500k.Glupo je uopste i siriti pricu dalje o pojedinacnim platama kada jedan igrac ovih iz zeleznika ima skoro duplo vecu platu od naseg celokupnog tima.
3.Slazem se za Halu sportova.
4.Da bi izborili Aba ligu i sledece godine kroz kls i cekati svoju priliku da izborimo evroligu.
5.I Edo Muric je projektovan da se zaradi na njemu.Nazalost povrede su to sve dosta poremetile kao svojevremeno sa Bertansom.
6.Vanja je u krizi i nemamo drugu opciju.Zdrava konkurencija ne moze da skodi.
7.Trebaju nam i poeni a ne samo dobra odbrana,mora neko i koseve da daje.Rekao si da treba dosta da poradi na sutu,neka radi na sutu ali na treninzima a ne na utakmicama.Vanja ne moze da igra pleja,i on mora jos mnogo da radi,narocito na prodorima,racionalnije da igra,da gleda i igrace oko sebe,nije sam na terenu.
8.Djukanovic jeste korektan covek ali nije budala da pusti svoje najbolje igrace za sicu,a mi trenutno imamo sicu.
9.Moguce,Glisic nije za ozbiljnu kosarku i zavrsice kao Kuzeloglu.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Moram da se nadovezem na svoj prethodni post i da porucim Nikoli i Mici da mozda trenutna generacija navijaca Partizana ne zasluzuje ono sto radite za klub. Mozda vam ne treba provlacanje kroz blato i ovolika nezahvalnost, bez obzira na ljubav prema KKP. Kako mi se cini klub ce svejedno biti ugasen, pa ispostujte zelje navijaca i vratite ga onima koji i zasluzuju da ga ugase a ne da vi nosite tudji krst kad se ovo desi.

Toliko od mene na ovu temu na duze vreme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top