Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Košarkaška Superliga Srbije 2011

Статус
Затворена за писање одговора.

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Nemam reči. Pa i deca bre gledaju program u ovo doba... :)
 

DrPeric

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
288
Reaction score
1
Odlicna utakmica... Pokazali smo kvalitet. Najbitnije da su i mladji igraci igrali, i pokazali zasto su u Partizanu. Samo napred ka novim pobedama.
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Bogdanovic, Vujovic, Besovic, steta sto nisu igrali i Pesakovic i Jaramaz ali i ovako sam zadovoljan. Odlican pristup od pocetka, nabijanje razlike i onda posle lagano odradjivanje utakmice do kraja. Bravo momci!!!
 

ima*jedan*tim

Grobar
Учлањен(а)
16.08.2008
Порука
489
Reaction score
0
Локација
partizan.net
Ne postoji reč kojom bi se opisalo ono što smo im danas napravili... ulaze "klinci" a razlika se samo povećava... :clap




Fenomenalna uvertira za sutra :D:
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Očekujemo da se oglase Sonja Biserko i Nataša Kandić da kažu koju povodom brutalnog gaženja Cigana u Srbiji :)

Utakmicu ne treba ni komentarisati. Ovi su presmiješni. Jednu krštenu akciju nisam vidio od garagana.
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Veliko bravo za celu ekipu, a pogotovo za mlade seksomane Vujovica, Besovica i buducnost srpske kosarke BOGdanovica !!!!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ovo je bilo brutalno!!!:šal
Covece sa kakvom samo lakocom smo igrali, Dzava i Rasko protiv njihove centre kao da su oni bandere, Veseli ide sam protiv svih, Gist i Lucic ubijaju u pojam njihove cetvorke, deca + Dragance kidaju, ma ludnica!:BB
Na kraju malo sam i smoren sto nije bilo 50 razlike, ali sta je tu je, idemo dalje, bice bolje sledeci put!:D

Samo ovako nastavite da meljete i dva naredna trofeja bice u nasim vitrinama!:napred Partizan
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Necu nikog da hvalim, lako je to sad, posle ovakvog rezultata. Drago mi je zbog mladih, videsmo i bogdanovica (najzad) bas mi je bitno sto je pelcovan na cigane.
Beske standardan, Vujovic dobar pregled igre (jos je rano za dublje komentare).
Ali kud poceh da serendam o arapima i izrekama evo jos jedne, a mladi su se bas pridrzavali iste:
MAGARE SE J... DOK SU MU NOGE U BLATU :) (cudan narod ovi arapi)
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Bruka i sramota !!! totalno sam nezadovoljan
icon8.gif


bitna je pobeda,ali ovakav pristup ne prilici igracima KKP-a !!!
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kakvo silovanje ljudi, pa ovo je za anale. Jeste da smo svi u transu posle ovakve sprdnje od gaženja, ali meni je najviše drago jer smo u ovom 204-om košarkaškom derbiju oborili rekord po koš razlici !!! :)
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kakva sprdačina... Nemam reči...Bravo za naše klince,pogotovo za Bogdanovica...
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Пишај по сиротињи!
Ова звезда да игра мало боље личила би на циркус.

Браво за клинце, како само играју са лакоћом!
Кошаркаши улепшали сте ми дан. :D
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Necu mnogo palamuditi, samo cu reci da mali Bogdanovic igra maltene bez pritiska, vrlo je borben i ima naizgled odlican sut, ali ne zelim da sudim na osnovu jednog treninga, sacekacu neku ozbiljniju utakmicu.
Vujovic na poziciji 4 sjajno delio lopte u par navrata (Besovicu i Milosavljevicu), ima solidan sut (2/3 66%), fali mu snage, ali ima vremena za njega.
Besovic me malo razocarao, nema igru ledjima i nije vidljiv napredak u odnosu na prethodne meceve kada je dobijao sansu.

Jos Denda kad rece, citiram:" Sutra jos jedan derbi gde se, doduse, ocekuje daleko neizvesniji mec...", a ja zbunjen. :D Pojasnjenje je doslo u nastavku recenice:"duel izmedju Hemofarma i Radnickog." :D
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Ocekivano i konacno da vidimo Bogdanovica u prvom timu.Sramota je da do sada nije ni minut odigrao.Za sina Dragana je vec sada profesor.Svideo mi se i Vujovic ,vidi se da ima mozak.Besovic mora jos da trenira ,pogotovo kako da brani ulaz,sramota je da mu svaki put nizi igrac poentira.Utakmicu necu ni da komentarisem,oni su odavno propali.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
979
Reaction score
320
sta reci osim oooo SILOVANJE , SILOVANJE, SILOVANJEEEEE...oooooo SILOVANJE , SILOVANJE, SILOVANJEEEE.... ....
 

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Ti propadas ti propadas jer se drogiras:)

Bravo crno beli, tako se poštuje komšija!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Više čak ni ne prcam cigane ortake posle ovih tekmi. Iskreno, malo mi je krivo što nema derbija ko nekad, ovo je bre zajebancija jedna teška.:buhahaMislim glavni igrači su im naši škartovi. I vujadin subotić:buhaha:buhaha:buhaha

Elem bravo za pristup, bitno je ispoštovati maksimalno komšije :pickaciganska
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam za vas, ali mene boli guza samo gledajući ovo, a kako li je tek ciganima. Ovi naši seksualni manijaci je** i ne prestaju, a tek klinci što su se napalili :D

Odavno ovo nije derbi, mada je uvek lepo kada kresneš komšinicu, a pogotovo kad se pošteno istreseš!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top