Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Je li Obradović dao ostavku posle ovoga? Nije? E dobro je. Sad mogu da kažem da me boli poraz, ali me boli i kurac.
Vidis druze ja se zbog Zeljka i nerviram. Takva trenerska velicina zasluzuje da ga igraci postuju na terenu, odigraju maksimalno koncentrisano i onako kako on trazi (protok lopte primer aut) a ne da na tajmautu govore "yes coach" a kad izadju na teren teraju po svom. Slozio se neko ili ne mislim da smo mi imali bolju i tecniju igru u napadu kad je Panter bio povredjen nego sto je imamo sada.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Prvo: i dalje mi nije jasno, zašto igramo takmičenje koje je pod okriljem srBciganije, taman smo imali vremena da treniramo, jer više nam fale treninzi, nego utakmice. U kranjem slučaju, mogli smo juniore poslati.

Drugo: nisam sve vreme gledao, jer jednostavno ne mogu gledati utakmicu kad su oni domaćini, ili kad su njihovi pavijani u hali, njuške kad kamera zumira, smrdi kroz tv, ono što sam video, bilo je udri i rukama i nogama, neće sve suditi.

Treće: počistićemo ih u finalu 3-0.

Četvrto: i ne najmanje bitno, čupavom majmunu od srca želim neki prelom, bilo kog pršljena...
 
Последња измена:

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Izgubili smo Kup i to je jedino sto se pise i pamti na kraju ove subote. Nekima vidim da nije bitan...Postujem, meni je jako bitan i svakom nasem Kupu sam se silno radovao...

Ono sto bi verovatno bilo u senci da smo ovo nekako dobili, jeste da mi i na ovom Kupu, tacnije finalu nismo imali niti jednog korisnog domaceg igraca...Ne umem da objasnim zasto je to tako ali je tu bila debela prednost na njihovoj strani...

Veliko razocaranje, iako smo bili mnogo bolji nego u ona prethodna 2 horor izdanja...Nedevoljno ipak
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Etika i estetika postaju upitni na forumu.
Poslednjih nekoliko sekundi, nesviran faul Kaminskom, 6 igrača drolje na terenu i sudiju koje zabole za to i kažu tjeraj dalje, šta reći?
Da je poraz u EL pa da pričamo, a dok su domaće sudije, pa pričati o igračima i igri je nesuvislo.
I na kraju se mrtvi broje.
Sve za Partizan!!!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Nije Panter kriv sto je promasio one napade, nego sto je morao on da ih uzima. Zasto je to tako nije pitanje za mene. On je ocigledno na kraju jedva disao. Ko god se bavio kosarkom zna koliko umor utice na procenat suta. Da li je morao on? Ne znam. To je vec pitanje na mestu. Ledeja su zatvarali. Aleksa i Naneli se i nisu nesto pojavili, Dozer-kompozer je opet izgubio kompozer pa nagruvao faulove... sta znam, ne vidim uopste resenja u napadu sem njega, i to najvise brine. Ima tu malo do protivnika koliko nas procita, malo do sudija sta dozvole ekipi koja se brani, ali ima malo i do nas sta imamo u repertoaru. U ovom trenutku, ne bih rekao da imamo bas nesto previse opcija. Mozda gresim, vreme ce pokazati...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
I ovaj je on gradio.
Dao Panteru kapitensku traku.
Doveo Smajlija i Balšu da ih razvija.
Anđušića da objavljuje na instagramu.
Aleksu da luduje.
Ja razumem da nas je Mirotić prevario, ali ne bih rekao da sve ove mesece kršten plej nije mogao da se dovede.

Onaj ko se za sve pita treba i da snosi odgovornost. Igrati bez ravog pleja je suludo.

Kod npr. Trinkija, Itudisa ili Barcokasa ovako se ne bi igralo. A ko je pustio da se igra, nek snosi odgovornost.
Svaka čast za Grobarstvo, odanost, to kakav je čovek itd...
Ali nije više vrhunski. Premalo dobrog za tri godine. Ko hoće da laže samog sebe nek laže.

A ovi porazi postaju svakodnevica, rutiniranje.
Bez ideje, organizacije. Nek kapiten i Aleksa luduju.

E sad očekujem ban i uvrede.
A voleo bih argumente.

Muka mi je…

I ne zasluzujemo mi Zeljka
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
204
Reaction score
1.996
Локација
Jamaica
Aj da kazem po stoti put. Vecih govana nema od ciganske kurve. Predvodinik smrdikalskog projekta i najjjodvratnija organizacija sto postoji. Aaaa maskota te smrdikalske govnjarske organizacije je branko dudlas lazic.
Branko nisam ja kritikovao premijerku, ja nju neizmerno poštujem, hakovali mi profil Lazić. Crkni smrdijo veselili li ti se prva pička smrdije i ćoki zauvek
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Pantera sa masnicom zapakovati i dovesti nekog ko zna da napravi 10 asistencija za centre. Najbolju utakmicu protiv cigana ove sezone smo odigrali kad on nije igrao. Odigrao je prosle sezone sezonu zivota istripovao se na maksimum. Ove sezone svi su skontali da samo treba jace da igraju odbranu na njemu. Sto nije problem da ON prepoznaje da ne moze vise tako da igra, nego i dalje sili, kao da ga niko ne cuva. Prvi derbi je imao 6 izgubljenih lopti na poluvremenu protiv cigana. Lepo je to sto mu Zeljko veruje, ali nikakav rezultat ovako necemo postici.
Ma koju proslu sezonu - igrao je 3 meseca dobro i na kraju sve usrao protiv Reala. U prvoj sezoni nas je kanalio, nije pravio faul protiv Burse, kanalio nas pola prosle sezone dok ga Zeljko nije premestio na klupu pa se malo sabrao i odigrao ta 3 meseca, i evo opet nas kanali ove sezone. Ali izgleda ima neki vecni kredit jer eto kad ga krene sut "nezaustavljiv je". Retko bezobrazan lik
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
I ovaj je on gradio.
Dao Panteru kapitensku traku.
Doveo Smajlija i Balšu da ih razvija.
Anđušića da objavljuje na instagramu.
Aleksu da luduje.
Ja razumem da nas je Mirotić prevario, ali ne bih rekao da sve ove mesece kršten plej nije mogao da se dovede.

Onaj ko se za sve pita treba i da snosi odgovornost. Igrati bez ravog pleja je suludo.

Kod npr. Trinkija, Itudisa ili Barcokasa ovako se ne bi igralo. A ko je pustio da se igra, nek snosi odgovornost.
Svaka čast za Grobarstvo, odanost, to kakav je čovek itd...
Ali nije više vrhunski. Premalo dobrog za tri godine. Ko hoće da laže samog sebe nek laže.

A ovi porazi postaju svakodnevica, rutiniranje.
Bez ideje, organizacije. Nek kapiten i Aleksa luduju.

E sad očekujem ban i uvrede.
A voleo bih argumente.
Šta predlažeš tačno? Da sklonimo Željka da nam bude bolje?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Sudije rešile meč i to je to.
Kalkulator.
Evo da pomenem samo nekoliko, stvari.
Namera udarac u glavu Ledeja za dodatno bacanje, nema namerno faula.
Udaranje Ledeja u raketu od Lazića ništa.
Gedraitisu dozvoljeno sve na Dožeru, Hangi isto barem 6-7 faulova im nije svirano.
Ulazak u telo Pantera na Laziću koji je odglumio i Dožeru na Gedraitisu koji sviraju.
Isto to na Avramoviću od Lazića nesviraju.
Oteta lopta Avramoviću od Lazića ispod koša , to stvarno nije mi jasno?
Oni konstantno u bonusu u 2. četvrtini , mi bez bacanja.Samo 4 u prvom poluvremenu Koprivici u 1.minutu i Ledeju 2 dodatna.
Na kraju utakmice posle konstantnog bonusa u 3. četvrtini ukupno 8 bacanja, do zadnjih Aleksinih 3.
Kaljuga od suđenja.
Ovo nema veze sa košarkom.
A najviše od svega me nervira što Željko ne uleti u teren i dobije tehničku i što im naši igrači na kraju čestitaju kao da se igrala košarka, a ovo košarkaška i sport nisu.

I sad neko treba da kritikuje naše igrače koji pokušavaju da igraju kao košarku.
To nema veze sa vezom.
Jedino treba da se pokupe i napuste teren.
Jedino ih za to treba kritikovati.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Није ми овај пораз уоште тешко пао јер сам знао да не можемо да добијемо. Ем скраћен ростер, ем играмо неку накарадну и безидејну кошарку.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Pantera sa masnicom zapakovati i dovesti nekog ko zna da napravi 10 asistencija za centre. Najbolju utakmicu protiv cigana ove sezone smo odigrali kad on nije igrao. Odigrao je prosle sezone sezonu zivota istripovao se na maksimum. Ove sezone svi su skontali da samo treba jace da igraju odbranu na njemu. Sto nije problem da ON prepoznaje da ne moze vise tako da igra, nego i dalje sili, kao da ga niko ne cuva. Prvi derbi je imao 6 izgubljenih lopti na poluvremenu protiv cigana. Lepo je to sto mu Zeljko veruje, ali nikakav rezultat ovako necemo postici.
Ma koju proslu sezonu - igrao je 3 meseca dobro i na kraju sve usrao protiv Reala. U prvoj sezoni nas je kanalio, nije pravio faul protiv Burse, kanalio nas pola prosle sezone dok ga Zeljko nije premestio na klupu pa se malo sabrao i odigrao ta 3 meseca, i evo opet nas kanali ove sezone. Ali izgleda ima neki vecni kredit jer eto kad ga krene sut "nezaustavljiv je". Retko bezobrazan lik
Leptejebo..
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ne mogu da verujem da neko ovde priziva bojkotovanje kupa ili KLS... od koga bre da se sklanjamo i kome da prepuštamo trofeje pa kakvi god da su?! Od koga da se sklanjamo? Od govana raspalih odvratnih, jebem ih u usta?!

Imaš roster skupo plaćen, imaš igrače individualno možda i bolje od njih i trebamo kao neke ženturače da kukamo na sudije sad svaki put?!

Izađi i jebi im kevu na terenu!!! Ako si bolji i odigraš mudima džabe im i sudije, neće im pomoći!
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
103
Reaction score
302
Ko sve ovo pokusava da svede na sto je Panter promasi par bitnih suteva veceras je ili zlonameran i pokvaren ili pojma nema o kosarci a moze i oba zajedno. Isto to vazi i za Aleksu.
Da budemo realni, prvo poluvreme organizovana pljacka, pogurani maksimalno i pored nase "pametne" al ne toliko dobre igre.
Drugo poluvreme niti pametna niti dobra igra.
I da dodam, sve i da smo ovo osvojili a nismo bili daleko od toga i to pored njihovog maksimuma (realno ovo je njihov trenutni maximum), ostalo bi zaista znakovi pitanja na mnoge segmente nase igre.
Puno posla nas ceka ovih par nedelja za mnoge korekcije na treninzima i pitanje je koga treba pustiti za prozore. I za repku bi dao Danila samo i nikog vise sem Kabokla, Ponitke, i Smita.
Za ostalo nek ga duvaju
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
I ovaj je on gradio.
Dao Panteru kapitensku traku.
Doveo Smajlija i Balšu da ih razvija.
Anđušića da objavljuje na instagramu.
Aleksu da luduje.
Ja razumem da nas je Mirotić prevario, ali ne bih rekao da sve ove mesece kršten plej nije mogao da se dovede.

Onaj ko se za sve pita treba i da snosi odgovornost. Igrati bez ravog pleja je suludo.

Kod npr. Trinkija, Itudisa ili Barcokasa ovako se ne bi igralo. A ko je pustio da se igra, nek snosi odgovornost.
Svaka čast za Grobarstvo, odanost, to kakav je čovek itd...
Ali nije više vrhunski. Premalo dobrog za tri godine. Ko hoće da laže samog sebe nek laže.

A ovi porazi postaju svakodnevica, rutiniranje.
Bez ideje, organizacije. Nek kapiten i Aleksa luduju.

E sad očekujem ban i uvrede.
A voleo bih argumente.
Ocekujes argument?

Prvi i poslednji argument ti je da je Obradovic daleko vise od trenera. Efekat koji je on napravio na nas klub nije samo sportski. Ne postoji trener na svetu koji bi nam u kumulativu doneo sve sto nam je on doneo.

Ali toga ste svesni i vi, zato se nadate njegovom odlasku jer znate da ni sa Fil Dzeksonom vam ne bi uzeli ABA prosle godine i igrali EL. Zato rovarite da Obradovic ode. Kao da nam je ovaj trofej izgubljenog identiteta bitniji od velikog Zoca? Budale. Dobio si svoj odgovor koji smo i ti i ja znali pre nego sto sam ga i napisao. Sad idi slavi trofej sa svojima. Dobili ste ovaj put.
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
51
Reaction score
119
Pantera sa masnicom zapakovati i dovesti nekog ko zna da napravi 10 asistencija za centre. Najbolju utakmicu protiv cigana ove sezone smo odigrali kad on nije igrao. Odigrao je prosle sezone sezonu zivota istripovao se na maksimum. Ove sezone svi su skontali da samo treba jace da igraju odbranu na njemu. Sto nije problem da ON prepoznaje da ne moze vise tako da igra, nego i dalje sili, kao da ga niko ne cuva. Prvi derbi je imao 6 izgubljenih lopti na poluvremenu protiv cigana. Lepo je to sto mu Zeljko veruje, ali nikakav rezultat ovako necemo postici.
Apsolutno se slazem.Sto rece brat System onomad citava prosla sezona nam je stala u jednu njegovu podignutu pesnicu,ove godine staje u jednu veliku nulu.Apsolutno nepotreban igrac sledece sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top