Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Evo pošto je Želimir isluženi trener, izgleda da će se povući, pošto ne zna šta radi.
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
57
Reaction score
367
Meni sve ovo fino izgleda.

Cigani su ispucali svu verovatnoću. Pobedili su nas 3 puta zaredom u ne toliko bitnim utakmicama (najbitnija je bila ona u EL) i šanse da vežu čak 5 uzastopnih pobeda nad nama su minimalne. Što znači da ćemo gotovo sigurno imati priliku u junu u finalu ABA da završimo sa njima pred našim navijačima, 3-0 ili 3-1.

A i konačno je gotovo ovo nebitno takmičenje. Baš mi je žao Grobara koji padaju na priču o "trofejima" koju su nametnuli mediji i ćoravi. Jedini relevantan trofej je trofej Evrolige. Čak i ABA liga treba da se gleda isključivo kao nezvanične kvalifikacije za Evroligu, nikako kao neki bitan trofej. Ali, šta da se radi, nekim Grobarima je očigledno jako bitno da budu prvi u svom selu i da se zadovolje time što će u ponedeljak na poslu moći da zezaju kolege cigane kako smo ih pobedili...

Sve što želim je pobeda protiv Efesa, a onda da krenemo da jurimo to 7-8. mesto. :)
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Pa dobro vi svi sto ga branite, jel' gledate ovu konferenciju sad? Jel' taj Panter vredan da Zeljko bude u ovoj situaciji? Na koga to misli Zeljko na ovoj konferenciji, kad kaze da ne moze da utice na igrace? Jel' treba zbog tog "kapitena" da razmisljam dal' ce Zeljko da bude trener i dalje? Jebe mi se savrseno za Pantera, papak najobicniji
 

Goran SK AT

Početnik
Учлањен(а)
21.03.2023
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Bec
Kritikovati igrace i najveceg trenera danasnjice (da, i danas, najbolji u Evropi) pri situaciji kad navijati za Partizan (a ne za zvezdu - znaci protiv firera srbije) je kaznjivo delo je tezak primitivizam. Nekad je prava steta je sto je internet izmisljen pa svako ima mogucnost da tipka a 'papir trpi sve', ali bar tako mozemo da znamo zasto zivimo tu gde zivimo.

I nakon svega, ja cu da uzivam u svakom momentu dok je Zeljko Obradovic trener u Partizanu jer kosarka koja igra tim, pobedjivao ili ne (za maloumne - takmici se sa najboljima na kontinentu), u drzavu i drustvu koje ne zasluzuje ni minut njegovog vremena, je vrhunska privilegija. Pozivam i sve ne istinske, nego normalne navijace Partizana, da ucine isto.

Podrzimo tim kad mu najvise treba. Mi smo sve sto Partizan ima.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Није ми овај пораз уоште тешко пао јер сам знао да не можемо да добијемо. Ем скраћен ростер, ем играмо неку накарадну и безидејну кошарку.
I sa tako skracenim rosterom opet imali sansu, medjutim uprskali jer izgleda da Panter misli da je u toku prva utakmica 1/4 el protiv Reala.
Da se razumemo, nemam nista licno protiv njega, drago mi je da je tu i da imamo takvog igraca ali njegovo srljanje u pojedinim situacijama (a nije prvi put) nas kostalo u mnogim utakmicama, pa tako i u ovoj. Veceras posle one lopte kada su mu je presekli nakon dva srljanja, da mi devojka nije zadrzala ruku letela bi piksla u televizor koliko me je iznervirao.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.449
Локација
U Kinšasi
I ovaj je on gradio.
Dao Panteru kapitensku traku.
Doveo Smajlija i Balšu da ih razvija.
Anđušića da objavljuje na instagramu.
Aleksu da luduje.
Ja razumem da nas je Mirotić prevario, ali ne bih rekao da sve ove mesece kršten plej nije mogao da se dovede.

Onaj ko se za sve pita treba i da snosi odgovornost. Igrati bez ravog pleja je suludo.

Kod npr. Trinkija, Itudisa ili Barcokasa ovako se ne bi igralo. A ko je pustio da se igra, nek snosi odgovornost.
Svaka čast za Grobarstvo, odanost, to kakav je čovek itd...
Ali nije više vrhunski. Premalo dobrog za tri godine. Ko hoće da laže samog sebe nek laže.

A ovi porazi postaju svakodnevica, rutiniranje.
Bez ideje, organizacije. Nek kapiten i Aleksa luduju.

E sad očekujem ban i uvrede.
A voleo bih argumente.
Bobiša druže, u kojoj formi bi želeo da Obradović snosi odgovornost? U formi otkaza ili ostavke? Penzije? Neće da može.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.817
Локација
Beograd

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
pa ti ako nisi shvatio o čemu on priča onda si stvarno funkcionalno nepismen.
"Preuzeo sam odgovornost, to sam rekao igracima. Neki moji limiti su prosli, u smislu da ja ne mogu da uticem na njih. I da mislim da cu da razmislim sta cemo i kako cemo dalje. Kada ekipa reaguje u najvaznijim trenucima utakmice na nacin na koji reaguje, pricam o odlukama i kontroli emocija..."???

Sto se prvog dela tice, to nisam komentarisao, to je jasno valjda svima, i svaka cast Zeljku sto je otvoreno rekao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top