Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Шта рећи после свега, не палим се на Куп али овај ми је имао неко "веће" значење од претходних, ал' шта да се ради.
Подршка Жељку мора бити непрестана и већа него икад.

Фали нам брзине, фали нам трк на кош, пробијање. Једина два "лака" коша постигли смо код Нанелијевог трка које ни камера није ухватила, и Алексиног на самом крају меча кад је већ било ријешено. Јарамаз је то некада имао, али овај "преплашени" о томе и не размишља.

По питању слободних бацања смијешно је да у једној четвртини изађу из бонуса на 7+ минута и након тога мислим да смо на минут до краја имали прво бацање.
Јебем матер и судијама и "објективним" коментаторима.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Na stranu i poraz i jos jedna propustena šansa da dodamo jos jedan trofej u svoju kolekciju... mnogo je veći problem, bar za mene, Zeljkovo priznanje da je izgubio ekipu, da ga ne slušaju uopšte i teraju po svom, nema kontrolu nad njima. Ponavlja mu se poslednja sezona u Feneru.

Čovek je rodjeni pobednik i borac i sigurno da se nije predao, ali ako u februaru ovo sam prizna, teško da ce uspeti da se nešto bitno okrene u naredna 3-4 meseca.


Nikad nije spominjao odnos drzave prema nama, neujednacene uslove rada, očigledna debela navlacenja za čovića... epa gdine ostoja zajedno sa svojim dupelisvima, izvolite prihvatiti poziv najveceg u ovom poslu pa istupite javno i podrzite ga!
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Odgledao sam sad i konferenciju, pa vi niste normalni. Kao prvo Zeljko sigurno nece izaci i smejati se, izgubio je finale kupa, treci put. Kao drugo pricao je o igracima, a ne o sebi, da ce razmisliti sta i kako dalje vezano za igrace, da li ce to biti otpustanje nekog, da li ce im jebati majku na treninzima, da li ce mozda promeniti svoj nacin rada do kraja sezone itd itd, molim vas ne pisite gluposti vise. Jedino limar moze da zajebe da ne produzi ugovor sa Zeljkom, ali ne verujem da ce to uraditi, ime je Zeljko, kao sto se nije pitao ni kad je Zeljko potpisao, tako se ne pita ni sad.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Ko god je bio protiv Bajerna u hali, neka se seti reakcije Bogdana Karaičića kada je Željko pozdravio navijače i pokazao na teren, da se igračima da podrška. Bogdan je pokazivao na njega i podršku njemu. Meni se to ni tada nije svidelo, jer sam se iskreno plašio da je Željko u nekoj vrsti dileme što se tiče odnosa igrača prema njemu.
Zato sam i toliko bio ljut na Kaminskog što nije pravio faul na Francisku, jer je to bila Željkova odluka, a igrači na terenu je nisu ispoštovali.

Meni deluje da pojedini igrači nisu svesni gde i za koga igraju i da su još u NBA modu, pobedili, izgubili nije toliko bitno.

Samo da je Željkova KZŠ sinoć bila pod žestokim emocijama ili da želi da probudi pojedince i nas navijače, maksimalno.

Posle poraza bio sam utučen, jer timski, individualno, na klupi znam da smo bolji, ali zbog oružane pljačke i zbog naših neinteligentnih odluka u napadu smo izgubili, ali kada sam odslušao KZŠ, nije mi bilo tek ni do čega.

Samo da najveći ostane...
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
497
Reaction score
3.148
Локација
Nis
Posle svega samo se bojim da Zeljko ne digne sidro i ode,posle onih reci njegovih samo o tome mislim

Jos ovo oko drzavnog projekta,pa sad ce pozivi zvalavog posumljenom,da ga dribla sto je to rekao,kako sme da kaze to,itd itd

Ko tera Zeljka rekoh prosli put,da poseti psihijatriju hitno.A koga da to postavimo posle Zeljka? Idite bre u kurac svi sa tim razmisljanjem,nasisajte se muda

Bole me dupe i ko promasuje i sto je losa igra i ko je kriv na terenu bio sinoc i za sve to,pa i sta ce biti do kraja sezone rezultatski.Samo podrzati Zoca da ostane

Obradovic Zeljko!!
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde
Najveci trener u istoriji Partizana je Zeljko Obradovic I hvala mu sto je tu,ako ce mu biti lakse neka ide u Dubai I nek uzme 10 titulu lagano dok se sunca,nema potrebe da se covek nervira,jer svi znamo u kakvoj drzavi zivimo,a jedan jedini je drzavni projekat crvene boje svi znamo koji je,ostalo su teske lagarije,toliko
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.626
Reaction score
5.401
Čutura ne filozofiraj. Lepo ti čovek kaže. Niko nama ne brani rezultate. Sami smo se ukanalili (bar za sada tako izgleda po našoj igri i izgubljenom kupu, ako osvojimo ABA sezona je uspešna za mene) i tu se svaka priča završava.
Sve ovo sto se desava i sa rezultatima je posledica mesanja drzave i crkve ostalo je vase filozofiranje.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.504
Reaction score
29.242
Локација
Novi Sad
Ja ne znam na kojoj ste vi KZS culi da Zeljko hoce da ode, na osnovu cega ste zakljucili da ce ZELJKO OBRADOVIC da digne ruke od PARTIZANA i ode.... ajde vratite se u realnost.

Ps. Svima nam je tesko, svi smo besni, neraspolozeni, utuceni ali glavu gore! Nismo navijaci ni rezultata ni trofeja ni pobeda vec smo napacene mazohisticke duse zaljubljene u crno bele boje!
Samo njega volimo, samo njemu pevamo, NAPRED PARTIZANE!
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Odgledao sam sad i konferenciju, pa vi niste normalni. Kao prvo Zeljko sigurno nece izaci i smejati se, izgubio je finale kupa, treci put. Kao drugo pricao je o igracima, a ne o sebi, da ce razmisliti sta i kako dalje vezano za igrace, da li ce to biti otpustanje nekog, da li ce im jebati majku na treninzima, da li ce mozda promeniti svoj nacin rada do kraja sezone itd itd, molim vas ne pisite gluposti vise. Jedino limar moze da zajebe da ne produzi ugovor sa Zeljkom, ali ne verujem da ce to uraditi, ime je Zeljko, kao sto se nije pitao ni kad je Zeljko potpisao, tako se ne pita ni sad.
Druze, ne znam kako si protumačio Zeljkovu izjavu da “više nema uticaj na ekipu” da se tu radi o igračima a ne njemu. Ako trener neke ekipe u bilo kom sportu izjavi da nema uticaj na ekipu to je obično kraj sve i da je najbolji svih vremena. Meni je izjava od sinoc jako zabrinjavajuća i strah od Zeljkovog odlaska je potpuno opravdan. Opet kažem, nadam se da je bilo pod emocijama. Pričam ovde nedeljama da je prioritet svih prioriteta Željkov produžetak ugovora sa KKP. Boli me kurac i za kup i za Aba i za EL mogu da izgube sve do kraja Zeljko mora da ostane.
Najbolji mogući potez kluba bi bio produžetak ugovora već sutra i bezuslovna podrška jer tako rade veliki klubovi.
Izgledamo loše? Da. Nema napretka u igri od početka sezone? Da. Loša selekcija loša hemija? Da. Ako neko zna to da popravi to je najbolji evropski trener svih vremena a i da ne popravi do kraja sezone pa sta? Neke situacije jednostavno ne mogu da se poprave koliko god da si dobar trener. Ostoja sve ti jebem autolimarsko ugovor na 5 godina za najvećeg odmah!!!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Prosto je neverovatno da navijaci Partizana I posle svega ne mogu da prepoznaju vaznost momenta I pruze bezrezervnu podrsku Zeljku I igracima. Da li je moguce da se ovde, na ovom forumu, place I seku vene posle svakog poraza? Da se teraju igraci I uvijeno proziva struka? Da li je moguce da se zaboravlja da zivimo u svetu zvala, pudlica I ostalog sljama gde je Partizan strano telo koje treba svesti na ikebanu?
I nemojte vise sa onim - treba da se kaze kad ne ide, treba da se prozove, ne treba niko da se stiti.
Razmislite, imamo Zoca, jedinog, najboljeg, cuvajmo ga, podrzimo ga da istraje I napravi ono sto zeli I moze. Posle poraza ne ocajavajte, posle izgubljenog trofeja ili sezone. Podrzite bezuslovno struku, igrace, klub a oni ce vam sigurno to vratiti visestruko u danima, I nadajmo se, u godinama koje dolaze. Pokazimo da smo pravi navijaci kojima je ljubav prema klubu na prvom mestu. Svi pevamo "I kada ne budes prvi ti" pa daj da pokazemo to I na delu.
Sledeca utakmica, puna hala I da pokazemo ko smo I gde je razlika - I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci i tada cu Partizane znaj da te volim ja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.727
Локација
underground
Kao sto je rekao na konferenciji Zoc je dosao da pokusa da vrati Partizan u evroligu na duze staze i to je jedino obecao , a titula Aba lige mu je najdraza , jer svi treba da znaju (mada ovde na forumu vidim da ima i onih kojima je dzabe 10 godina crtati) u kakvim uslovima je osvojena. Svaki trofej u vreme Vucica vredi bar 5 trofeja u vremenu pre, a nadam se i posle njega.
A ko misli da ce drzava sad dozvoliti da Partizan preuzme dominaciju i osvaja sve redom , pored drzavnih resursa kojima oni raspolazu taj je veca budala nego sto sam mislio.
Zeljku podrska i hitno novi ugovor, a onima koji misle da je jedan trener, pa bio on i Zoc jaci od drzave, poruka da se umesto tastature late drugih stvari ako hoce da se ovo zlo zavrsi, ili da se pomire sa cinjenicnim stanjem stvari, a ne da prosipaju svoje frustracije na posledice umesto na uzrok.
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Postalo je zamorno i nepodnošljivo čitati poruke većine ljudi na ovom forumu, koji nemaju dodira sa elementarnom logikom. To su uglavnom infantilno-paranoični upisi, gde oni brane Željka i Partizan od nas zlih ljudi koji samo pokušavamo reći da nešto očito ne valja.

Razloga za ovakvo stanje je više, ali najveći razlog za loše igru i generalno loše rezultate je pogrešna selekcija.

Ko je bio odgovoran za odličnu selekciju, kvalitetnu igru , i jako dobre rezultate u prošloj sezoni? Pa naravno , Željko Obradović, i manjim delom Zoran Savić.

Ko je sada odgovoran za lošu selekciju i rezultate ispod očekivanih, pa opet Željko Obradović i Zoran Savić.

Mislim da niko ovde ne traži njihov otkaz, niti misli da bi neko drugi bio bolji.

Jbg, tako je kako je, trenutno to izgleda jako slabo, a mi možemo samo i dalje da se nadamo da će nešto kliknuti, i da će se okrenuti sezona u pravcu koji svi priželjkujemo, a to je fajnl for, I titula u aba ligi.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
497
Reaction score
3.148
Локација
Nis
Ma mi smo svakog pljuvali i terali,ne mislim ovde,mislim generalno

Napusavao se i Dule.Secam se jednog foruma gde sam bio dugo clan,postojali su odredi ljudi koji vredjaju i teraju Duleta,uz pricu kako zbog njega nemamo para i kako kad ode neko ce doneti dzakove pune eura

Sve najbolje se teralo sto iz KK sto iz FK

I to smo mi,nista vise ne cudi
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ovogodišnja ekipa je po čistom košarkaškom talentu verovatno bolja od prošlogodišnje, ali šta vredi kad ne mogu ovaj ritam da iznesu, ti u ozbiljnim ekipama moraš znaš ko je glavni i ko koliko doprinosi, ti sem Nanelija ove sezone ne možeš za nikoga da se uhvatiš i kažeš šta je njegova rola i koliko možeš da očekuješ, prosto kostur ekipe se možda malo i uljuljkao, a pojačanja nisu dovoljno konstantna pa kad dodaš da i stručni štab malo luta to sve dovodi do ovoga.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Vredjanje članova
Ko je bio odgovoran za odličnu selekciju, kvalitetnu igru , i jako dobre rezultate u prošloj sezoni? Pa naravno , Željko Obradović, i manjim delom Zoran Savić.

Ko je sada odgovoran za lošu selekciju i rezultate ispod očekivanih, pa opet Željko Obradović i Zoran Savić.

Realno, u pravu si.

Mislim da niko ovde ne traži njihov otkaz, niti misli da bi neko drugi bio bolji.

I ovde si, realno, u pravu. Niko ne trazi njihov otkaz ali je vazno da se istakne da su odgovorni. Zali Boze para koje su spucali u tim.

Kukala nam majka sa ovakvim dijabolama u ulozi navijaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top