Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoj Korać 2024

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Svašta novinari izvrnu, naročito ako su cigansture... ali ovo gore je rekao sinoc. Nemoj da zabijamo glave u pesak kao nojevi!
Ali kad je rekao da je izgubio svlačionicu? Svi su izgleda culi sto su hteli, samo ne ono sto je rekao. Covek decidno rekao da ne moze vise od ovoga da utice na neke igrace da kontrolisu emocije i da mora da vidi sta ce sa tim. To nema veze sa "izgubio svlacionicu". Bukvalno nikad nigde to nije rekao. Malo ga preteraste. :buhaha
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Ne znam baš za kakvu selekciju su krivi Željko i Savić. Sigurno nisu krivi za to što je Dante dobio ponudu iz NBA, ili zato što je pijani milioner iz Panatinaikosa ponudio kule i gradove Lesoru. Kao ni za to što nas je Govno zavlačilo tri sedmice sa potpisom, za koje vrijeme je ostatak top klubova EL pokupio sve one bez ugovora koji su išta valjali. Panatinaikos je za te tri sedmice potpisao Lesora, Vildozu, Granta, Ernangomesa, Slukasa, dok smo mi potpisali... Jaramaza i Ponjitka. Da je Govno potpisalo, mi bi bili supertim Evrope, neko od posljednjih slobodnih koji su vagali za koga da potpišu bi vjerovatno potpisali za nas. Ovako nam je ostao okrnjeni tim iz prošle sezone, i vrlo limitirane opcije za pojačanja iz Evrope, pa se moralo ući u rizike sa NBAovcima, za koje je uvijek 50-50 da li će se uklopiti u Evroligaški stil ili ne.


Ukratko, kockali smo se, izgubili, ali ako je ulog bio jedan od najboljih igrača u Evropi i mogućnost da realno napadneš titulu Evrolige, za mene je kocka vrijedila, pa makar na kraju i izgubili sezonu zbog nje. Zbog čega ne zamijeram Željku ni Saviću ništa.
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
358
Reaction score
2.405
Локација
Pozega
Neće se Ostoja skoro odazvati na Željkov poziv od sinoć. E Srbijo........
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Od njega ocekujem da se ne javi. Njegov posao je da bude politicar. Mi seremo, on sminka i ulepsava to. Zajebana funkcija, ja licno to ne bih mogao. Ali tako je kako je. Imali smo mi i apoliticne predsednike koji su ulazili u okrsaj sa drzavom pa znamo kako je to proslo. Ne mozemo biti toliko glupi da nikad ne ucimo na sopstvenim greskama.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ali kad je rekao da je izgubio svlačionicu? Svi su izgleda culi sto su hteli, samo ne ono sto je rekao. Covek decidno rekao da ne moze vise od ovoga da utice na neke igrace da kontrolisu emocije i da mora da vidi sta ce sa tim. To nema veze sa "izgubio svlacionicu". Bukvalno nikad nigde to nije rekao. Malo ga preteraste. :buhaha

Ako juris tacan izraz "izgubio svlačionicu" onda si u pravu, nije rekao.
Ako ne želiš da izvrces stvari, i sustinski vidiš šta je rečeno, onda lako shvatis da "prosli su moji limiti na ekipu, ne mogu više da utičem na igrače" praktično znači da jeste izgubio svlačionicu, ne slušaju ga, teraju po svom.
Otuda i ono posle Bajerna: rekao sam 3x da se pravi faul i nije napravljen.

Da li je to nužno mnogo loša stvar, ne mora da znači, može da ekipa u jednom trenutku ipak proigra i vrati se na pravi kolosek, ali... dosta teško.
Zato je bilo važno da uzmemo ovaj kup, da podignu samopouzdanje koje je uzdrmano, da vide da mogu, da daju ozbiljan vetar u ledja za nastavak sezone...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.932
Локација
Žrnov

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.598
Od njega ocekujem da se ne javi. Njegov posao je da bude politicar. Mi seremo, on sminka i ulepsava to. Zajebana funkcija, ja licno to ne bih mogao. Ali tako je kako je. Imali smo mi i apoliticne predsednike koji su ulazili u okrsaj sa drzavom pa znamo kako je to proslo. Ne mozemo biti toliko glupi da nikad ne ucimo na sopstvenim greskama.
Potpisujem. Posljednje što nam treba u ovom trenutku je neki gung ho okršaj sa državom koja, kako smo vidjeli, nema nikakvih problema sa tim da nas uništi. Plivaj u govnima koliko možeš, dok se voda jednom ne očisti. A očistiti se mora, da se ne bi svi podavili.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ako juris tacan izraz "izgubio svlačionicu" onda si u pravu, nije rekao.
Ako ne želiš da izvrces stvari, i sustinski vidiš šta je rečeno, onda lako shvatis da "prosli su moji limiti na ekipu, ne mogu više da utičem na igrače" praktično znači da jeste izgubio svlačionicu, ne slušaju ga, teraju po svom.
Otuda i ono posle Bajerna: rekao sam 3x da se pravi faul i nije napravljen.

Da li je to nužno mnogo loša stvar, ne mora da znači, može da ekipa u jednom trenutku ipak proigra i vrati se na pravi kolosek, ali... dosta teško.
Zato je bilo važno da uzmemo ovaj kup, da podignu samopouzdanje koje je uzdrmano, da vide da mogu, da daju ozbiljan vetar u ledja za nastavak sezone...
E jebi ga sad, covek je rekao jedno. Mi sad izgleda interpretiramo drugo. Mislim da nisi u pravu, ni ti ni mozzart. A sama cinjenica da mi treba subjektivan stav da li ste u pravu ili niste mi je dovoljna.

Par igraca ima vruce glave, ne moze da ih kontrolise kad je nabijena atmosfera. Nigde ne vidim da ga ne slusaju, prosto su taj profil. Bas glupost reci da je izgubio svlacionicu. To je toliko jak izraz da se upotrebljava retko i kad je stvarno rasulo u ekipi. Mi nismo ni blizu toga.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Evo nasla sam

Želimir ga opasno ubo, ni ime ne moze da mu pomene

Da li sad retardi razumeju od koga se brani Željko?

Čak i sliku imate, ne mora se ni crtati.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ne znam baš za kakvu selekciju su krivi Željko i Savić. Sigurno nisu krivi za to što je Dante dobio ponudu iz NBA, ili zato što je pijani milioner iz Panatinaikosa ponudio kule i gradove Lesoru. Kao ni za to što nas je Govno zavlačilo tri sedmice sa potpisom, za koje vrijeme je ostatak top klubova EL pokupio sve one bez ugovora koji su išta valjali. Panatinaikos je za te tri sedmice potpisao Lesora, Vildozu, Granta, Ernangomesa, Slukasa, dok smo mi potpisali... Jaramaza i Ponjitka. Da je Govno potpisalo, mi bi bili supertim Evrope, neko od posljednjih slobodnih koji su vagali za koga da potpišu bi vjerovatno potpisali za nas. Ovako nam je ostao okrnjeni tim iz prošle sezone, i vrlo limitirane opcije za pojačanja iz Evrope, pa se moralo ući u rizike sa NBAovcima, za koje je uvijek 50-50 da li će se uklopiti u Evroligaški stil ili ne.
Čekaj, da je potpisao Mirotić u trenutku kad je dobio papire od Barselone, mi i dalje ne bi mogli da kupimo Ernangomesa, Granta, Vildozu, Slukasa, Hangu, Šabaza, Bolomboja... jer su već ispotpisivali za druge... ili smo nameravali da igramo samo sa Mirotićem, Panterom i Ledejom?
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Zanima me jedna stvar.
Znali smo šta nas ovde čeka,reče Željko.
Po menu samo na sudije je moguće da je mislio.
Zanima me zašto klub nije nista uradio da to spreči?
Ako smo to znali zašto se nije neko oglasio pre utakmice,zašto se nije izašlo u javnost sa pitanjem zašto anonimusi i sudije druge kategorije sude finale kupa?
Makar da se napravi pritisak i da se njihovo suđenje stavi pod "lupu"?
Kada smo u ovakvoj krizi mislim da bi prvi potez kluba koliko sutra morao da bude produženje ugovora Željku,tako bi klub stao iza trenera,poslao poruku igračima i zaustavio medijsku hajku koja je već počela.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.725
Локација
underground
Gde prica?
I sta je rekao?
Evo ispunice se zelja ovima sto traze odgovornost. Bukvalno je rekao parafraziram da treba da se trpi ovo ili nas nece biti, ponavlja se Dule jer je receno da je "drzava odvratno napadnuta" I onda dodju ovde autisticni seratori da pricaju o protoku lopte, i da "nije dobro". Naravno da nije dobro, nije dobro vec 10 godina , a danas je direktno zapretio da moze da bude samo gore.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Par igraca ima vruce glave, ne moze da ih kontrolise kad je nabijena atmosfera. Nigde ne vidim da ga ne slusaju, prosto su taj profil. Bas glupost reci da je izgubio svlacionicu. To je toliko jak izraz da se upotrebljava retko i kad je stvarno rasulo u ekipi. Mi nismo ni blizu toga.
Ne znam šta su merila rasula... ali, od ng smo u el pobedili 2x a izgubili 6x, u abi smo 2x izgubili uz ono sramno tamburanje od strane Splita usred arene. Sad u kupu 3. put u 5 nedelje gubimo od cigana, a pre toga prakticno bili egal3 četvrtine sa Gajdobrom i Vojvodinom.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Postojali ne bi da nije države, je tačno jer smo državni klub. Zašto ta država ne dozvoli privatizaciju klubova? Pa zato što jako koristi te klubove za razne svoje marifetluke.
E sada, što se stanja kod nas tiče, pisao sam prije nekoliko nedelja da je potrebna šok terapija, što mnogi nisu razumjeli.
Činjenica je da kada bismo sada doveli nekog drugog trenera rezultati bi krenuli, jer kvalitet imamo (primjer je Trinkijeri i Žalgiris, Ivanović i Baskonija,...). Ipak to bi bila kratkoročna mjera a Željko je ovde zarad dugoročnih planova. Nešto, da se igračima stavi do znanja ko je gazda, mora da se uradi. Ako Panter ne sluša, onda mu oduzmi traku (za početak), ako neko drugi rovari i predstavlja trulu jabuku, pošalji ga da trenira sa juniorima, trećeg otpusti... A Željku produži ugovor, pa neka se razmisle i razumeju, da su oni tu zbog njega i nas a ne mi zbog njih. Svaki od njih (igrača) mora da zna da im dalja karijera neće baš cvjetati ako nisu dio projekta, ako nisu dio riješenja onda su problem.
Sve ovo jer mi je očigledno da stvari ne funkcionišu kod nas, na stranu ciganska govna i partijski smradovi... Od musavih smo bar 15 poenda kvalitetniji, ali trenutno igramo na -15, jer kod nas nije sve kako treba.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Evo I psiho se javio sa pitanjem zasto Partizan ne pristaje da ga kradem I da bude drugi. Zasto ne pristaje da coki nedeljno proziva sve redom u Partizanu po svim televizijama sa naci frekvencijama kada sam mu dao par miliona? I nema veze sto sam mojima dao 10 puta vise jer to se ne pita u zemlji svrbiji.
Koliko je pseto bolestan navijac pokazuje bez greske ovim istupom. Da se jedan predsednik bavi benignom izjavom Obradovica da Partizan nije drzavni projekat?
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top