Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Nisi japanski, al' za krvatskog bi već mogao da se kandiduješ... da ne kažem - kandidiraš :D
 

Dr.Hofmann

Guest
Nisam podoban nikako, a i takva titula u krvata nikad nije ni postojala....:D

Ima li prenosa polufinala sa Mega vizurom...?
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Obzirom koliko Tijanić kuka za pare, pitanje je da li će sutra veče biti i dnevnika, a ne prenosa.
Slepci.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kako sada stvari stoje, nece biti prenosa sjutrasnjeg meca. :prekrsti
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Jebe nas napad kad postave oni odbranu ... Kao sto sam govorio na pocetku sezone, ovo je mlad tim i njima brzi napadi savrseno odgovaraju jer imamo 12 igraca u rotaciji.

Musli me nervira ove sezone najvise od svih ... Kukako sam kad je on dosao.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Cestitka momcima na pobjedi. Cisto rutinski odradjen posao.
Bice puno teze protiv Mege.
Od mene Musli ima podrsku i bice on odlican centar.
Mnogo bolji i intelegentniji od Gagica.
Mene nervira Bogdanovic.Ne sto od piocetka sezone nikako da proigra.
Momak ima kurcobolju, tako igra i trudi se.Pa onda naravno pravi
super-glupe greske.Kao i protiv Splita.
Pratim kosarku od kad je Partizan postao. Ko zna ,zna.
Nije trener napravio Kicu ili Danilovica.Sami su u sebi imali sve ono sto je potrebno da bi postali veliki.
Tako dasu gluposti da je Dule krivac ako Bogdan postane novi Cakarevic.:napred Partizan
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Vesterman već drugu utakmicu igra bolje i malo diže formu što raduje. Bertans malo luta, večeras kao da je pio prije utakmice. :D Ostalo manje-više uobičajeno.

Idemo dalje, ovo je odrađeno kako treba.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Cestitke na pobedi...konacno da odgledam jednu opustenu utakmicu KK Partizan...zivce cuvam za finale :) Elem, protiv mege ocekujem da lagano dobijemo sa 10tak razike ali u finalu ocekujem eksploziju!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Koliko sam uspeo da vidim, na nekom jadnom stream-u, pohvalio bih neverovatnu posetu i podršku koju smo imali večeras.

Da sačekamo ipak subotu, a posebno nedelju...nije ni ranijih godina (dva puta u Nišu, a pogotovo u usranom Železniku) u četvrtfinalu bila neka poseta...ustvari bila je NIKAKVA...
Vesterman već drugu utakmicu igra bolje i malo diže formu što raduje. Bertans malo luta, večeras kao da je pio prije utakmice. :D Ostalo manje-više uobičajeno.

Idemo dalje, ovo je odrađeno kako treba.
Da, Vesterman pokazuje neke znake "buđenja" i to nije normalno koliko nam je potrebno da on ŠTO PRE i poslednju krmelju očisti i skroz se razbudi...On u ovoj ekipi mora biti taj koji će da prelomi, ko će u odlučujućim momentima da preuzme svu odgovornost na sebe, ko će ili da pogodi, ili da "ubistveno" asistira, ili da pametno izvuče prekršaj i 'ladno "metne" oba bacanja onda kad je najvažnije...

Oko Davisa i njegove "praćke" se ja ne sekiram. Čak sam se i radovao što ga juče nije htelo. Davis će da "granatira" kad bude bilo bitnije nego juče...Taj dečko ima savršenu tehniku šuta i zato s pravom ima veću slobodu šuta nego bilo ko drugi.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pre svega, bravo za laganu pobedu, bila nam je potrebna. Rasporedjena minutaza, igraci odmorni, spremni za ono sto sledi. Vidi se kod pojedinaca da se bude, mada je to daleko od potrebnog i ocekivanog. Necu o igracima sad, o tome kada zavrsimo takmicenje. Neki znaci budjenja, kao sto su mnogi primetili, postoje, ali mora to jos mnogo bolje. Sada se spremiti za Megu, za koju smatram da moze i mora da se odradi rutinski, bez obzira na oprecne izjave DV. Ja se vise od svega radujem verovatnom polufinalu u drugom delu kostura, koji ce biti praznik za oci, usi, ali i dusu. Bice sjajno gledati borbu dva instant proizvoda i dve instant grupe navijaca. Onaj osecaj, kad pozelis da se medjusobno poubijaju, dok u jednoj saci imas kikiriki a u drugoj flasu piva. A onda da se prebrojimo u finalu...
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Da sačekamo ipak subotu, a posebno nedelju...nije ni ranijih godina (dva puta u Nišu, a pogotovo u usranom Železniku) u četvrtfinalu bila neka poseta...ustvari bila je NIKAKVA...

Apsolutne gluposti,u Nisu je hala bila napunjena samo tako protiv Mege,bili su cak i Zabranjeni i ovi iz Kartela sa druge strane tako da to sto pricas je cista glupost :( :roll:
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jebote zasto ljudi imaju potrebu i zelju da vredjaju kolege forumase.Mislim ,odakle poriv za tako nesto :confused.Pa zar ne moze da se napise "mislim da si pogresio" ili " Ne slazem se,mislim da je Nis dobro bio popunjen" ili da se izbace brojke o poseti pa da se to komentarise ,
aaaaaaaa NE!!!!
Apsolutna glupost, cista glupost..... moga si jos koji put da napises :banghead
i ovim ne branim kolegu advokat Pionira:) jer i on slicno zna da zabiberi,doduše malo blaže,ali
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.639
Reaction score
979
Локација
Морава
Прошле године је Чаир кудикамо био пунији него данас Језеро али само хоћу да цитирам колегу Бандита да је теже наћи карту за КРК него за финале СП у фудбалу..
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
To je zbog toga sto gradovi koji su voljni da organizuju kup imaju hale sa kapicetom od 3,5 do 4 hiljada mesta. U beogradu je bio fijasko u Zelezniku jer jedva da je dolazilo po 200 ljudi na onim prvim utakmicama, dok u Nisu na mec Partizana bude skoro puna hala, ali takodje znam da su uvek svi nezadovoljni distribucijom karata, ali time se opet vracamo na to da su hale malog kapaciteta, da se moraju ispostovati sponzori i da na kraju izvise najvise oni koji su pravi ljubitelji kosarke. Mi u Nisu krecemo sa izgradnjom Arene Car Konstantin, koja bi trebalo da ima oko 10.000 mesta, tada ce se podeliti sponzorima isti broj karata kao i sada a ostace jos jedno minimum 7.000 za slobodnu prodaju naspram sadasnjih 800 kompleta koliko se u Nisu prodalo proslog kupa.

Drago mi je sto smo juce prosetali halom jezerom, sto cemo biti odmorni za sledeci mec u kome cemo opet imati laksi posao, cekamo megu, dok ako ne bude iznenadjenja Zvezda ce cekati Radnicki, ko god bude prosao u Finale definitivno cemo biti odmorniji i spremniji za finalni mec.

Evo ja bih izneo brojke,
prvu utakmicu Partizan - Mega Vizura
u Nisu pratilo je 3000 ljudi.

Dok je drugi mec Radnicki Kragujevac - Vojvodina Srbija Gas pratilo malo vise od 1000 ljudi.

Poredjenja radi, juce je na mecu partizana bilo oko 1500 ljudi dok na prvo mecu ne znam koliko je bilo nije me interesovalo mnogo.


Ista poseta je bila i drugog dana na utakmici
KK Zvezda Diva - BKK Radnicki 3400 ljudi
Hemofarm Stada - Radnicki FMP 1200 ljudi.


Polufinale i finale 4200 (pun kapacitet caira)
Tu sam uracunao i montazne tribine koje su postavljene iza koseva u Nisu samo za kup. Inace je kapacitet caira 3800
Ubedjen sam da se sledece godine ponovo vidjamo u Nisu.
 
Последња измена:

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
pobeda izgleda na oko rutinska ali zabrinjavaju 24 izgubljene lopte protiv nejake ekipe,sut spolja je i dalje katastrofa,centri tragikomicni,sa ovakvom igrom nisam uopste optimista
 

Meccalebb

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
74
Reaction score
0
Локација
Hala Pionir
Pobeda rutinska... Djekna izdominirao kada je usao :D

Imam osecaj da ce Vesterman odigrati odlicno na ovom kupu i da ce posle toga njegova forma da ide uzlaznom putanjom :D:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top