Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.789
Reaction score
55.696
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Браво Гагићу :clap
Вестерман коначно почео да се враћа, када он игра играмо и ми.
Тргли су нас они везани поени Вестермана и Богдана.
Боби и Васа.
Колико њима треба Партизан толико они и нама.
Док Васа може да направи каријеру и без нас Боби нема шансе да то уради.
Мислим да је потребно чудо ( негативно) да Васа не направи каријеру, за разлику од Миљена нема проблема са физикалијама, за разлику од Цветковића није глуп и дивљак.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Ne baš lako,ali nisu nas ni baš izmorili.Puno problema ali pobeda je najbitnija.
Bravo momci.
Pozitivno da smo najzad bili efikasni 87 poena i da smo se za 3 poena popravili.
Vesterman turnir zasad igra dobro,baš se raspuco.Nikako da nam 2 plejmejkera budu dobra.Gordić nestao ali barem se probudio na kraju kad je bitno,valjda je to uvod da najzad oba budu na kvalitetnom nivou.
A sad finale i po trofej.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Cestitke momcima!
Sigurno da moze bolje, pogotovo u odbrani, ali smo, srecom, uspjeli da dobijemo objektivno slabijeg, ali nikako slabog protivnika.

Kapa dole za Westermana, koji se, hvala Bogu, izgleda polako vraca na staro, kao i za Gagica, koji je danas odigrao onako kako smo svi ocekivali da hoce, jos prije pocetka sezone. Utisak meca, barem za mene, je ono fintiranje trojice cuvara, iako nije pao kos poslije toga.

U finalu ce biti baaas jebeno, ni 5 ni 6 :) Sve najbolje nasim borcima!
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Jedino dobro sto se moze izvuci iz ove utakmice su Vasa i Bobi-dace bog novi igraci KKP.
 

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Imam osecaj da cemo se raspucati sutra i da cemo razvaliti koga god budemo imali za protivnika. Jednom ce i nas krenuti , daj Boze da to bude bas sutra. Ajmo crno-beli , skok u napad , BORBA BRE ! :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.087
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Prvo poluvreme dosta dosta slabo sa gomilom prodatih napada i losom odbranom.
Drugo je vec bilo bolje sto se i vidi po izgubljenim loptama kojih skoro da nije bilo. Skapirali smo da mozemo da koristimo Gagica i to smo dobro i radili do samog kraja. Konacno smo i pogodili nesto spolja, kako za tri tako i dosta tzv.dugih dvojki.
raduje Leo koji je do prd sam kraj imao malte ne savrsenu utakmicu. Bogdan takodje pokazao znake zivota.
Ipak moralo je ovo malo makar lakse, da se ne mucimo opet sa zonom i da ne pravimo brdo gluposti ali dobro...rasporedjena minutaza, koliko toliko svezine se sacuvalo za sutra!
Gagica pod hitno nauciti da se ne krece kada pravi blok i ne potura kuk kada protivnik hoce da ga zaobidje jer ce mu se to u finalu svirati.

U finalu je sve moguce ali pod uslovom da odigramo mnogo bolje nego veceras, nemerljivo bolje. Ko god nam bio protivnik bice verovatno dosta umoran i iscrpljen od teskog meca ali mi mozemo da iznenadimo ako izadjemo motivisani kao sto smo bili u EL i pruzimo jednu odlicnu partiju jer su klinci dokazali da najbolje igraju protiv najjacih rivala kada su napaljeni. Slobodno moze da nas sut posluzi kao danas + malo vise raznovrsnosti na protivnicku zonu +dobra odbrana i moguce je sve
Ajde bre!!

I da. Puno mi je srce kad vidim MIloja kao gospodina na protivnickoj klupi. POkazuje da izarasta u dobrog trenera i nadam se da ce biti i na nasoj klupi u buducnosti!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bravo za pobedu a posebno BRAVO za Gagića koji pokazuje Musliju šta su muda (da ´proste žene).
Jako interesantna utakmica i bez obzira što je egal trajao dugo, nisam ni trenutka sumnjao u pobedu.

Samo još malo da se opuste naši i sve će biti dobro.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Vesternan se polako vraca u onu formu sa pocetka sezone. Kada bi i sutra ponovio ovakvu utakmicu... Gagic se junacku borio celi mec protiv Marjanovica, i uspeo je da igra kos za kos sa njim, odlicna realizacija slobodnjaka i sve pohvale za danasnju partiju. Obradovala me je minijatura Bogdana u cetvrtoj cetvrtini (trica, asistencija za Gagica i polaganje), a zanimljivo da opet kada je gusto Gordic da neke poene (iako je generalno los bio danas)

Ono sto je odlicno je da nas je sut sluzio (da nije bas bi gusto bilo), a Miloje je odlicno vodio utakmicu. Micic me je odusevio naprosto, a Marjanovic je ocigledno napredovao prilicno (jbg, korisno je 220 coveka imati u odbrani, pogotovo sa zonom, Vranes style)
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Kako je moglo da ode sve niz vodu dobro je, mada ruku na srce i Mega nije baš treš ekipa, ali moramo da podignemo nivo igre da bi uzeli prvi od tri trofeja ove sezone.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Bravo momci, bitan je plasman u finale (kakva floskula).

Mi ne bi smeli ni jedan napad da igramo duže od 15 sekundi, čim se krene u neku postavku, pozivanje pika, krug ili bilo koja druga akcija, pogubimo se kao kučući u liftu.

Što kaže Stojanče, kako bi nam Bobi i Vasa dobro došli.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Uh stvarno bi bila steta da se ispusti Micic. Odavno nisam gledao zrelijeg mladog pleja. Ima sve,i sut ,i asistenciju i pozicijoni napad i dobro menja ritam. Igrao je on dobro i protiv Vrsca ali danas me je jos vise iznenadio. Pored njega i Bobija,voleo bih da vidim i Krstica kod nas. Danas u nekoliko situacija sjajno cuvao Lucica. On je kroz mladje generacije igrao centra i krilnog centra ali uvek blizu kosa. Oduvek je imao meku ruku mada trojke nije sutirao,ali vidim da je i u tom segmentu bolji. On bi mogao da igra ispod kosa protiv igraca svoje visine i garantujem da bi protiv svakog bio u prednosti. Cudi me da to u megi ne koriste vise,mada tesko je to protiv nasih krila. Sve u svemu Mega pokazuje da je ubedljivo najozbiljniji protivnik iz KLS-a. I uopste nije iznenadjenje sto su se ovako nosili ali ostajem pri tome da treba poseci ruke nasim ako izgube od Mege.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ako hocemo rezultate ispravka praznih minuta i praznog hoda. Kako protiv Slobode se to nije odrazilo nesto posebno se m malog broja postignutih poena protiv takve ekipe. Danas protiv Mege nam se moglo polupati o glavu. Po meni je to ne shvatljivo.
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
BRAVO BRE ZA POBEDU, BRAVO!!!
Na kraju povukli dvojica do tog trenutka najlošijih na terenu Luča i Gordić i rešili meč.
Bogdan pokazao da ume. Jedini je pred kraj kako tako čuvao Vasilija.
Vesterman dobra partija.
Gagić kad je krenuo da sluša Duleta i da se ne plaši lepog Bobija razvalio. Bravo Gagiću samo tako nastavi.
Musli :pop
Još jedan težak meč ali piše se pobeda i to da idemo u finale.

Vasilije je igračina. Kako igra lik, sa kojom lakoćom to nije normalno. Šteta što je ganfer.
Onaj Avramović ili kako god da se zove nek mi se za one njegove divljačke i provokatorske faulove nasisa kurca govno jedno bezobrazno. :kur
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja bih iz ove Mege najpre uzeo trenera :) a tesko da ce Micic doci kod nas, Bobi mozda. Igra i dalje nije zadovoljavajuca, iako postoji veliki pomak. Svaka cast za Gagica. Vesterman bljesne pa stane.

Dule mi nije jasan uopste. Umesto da na tajmautu i u toku meca pokusa da usmeri momke, on ih napusava a na tajmautu im govori sta je ko promasio u poslednjih par minuta, kao da oni ne znaju. Daj im neki savet, postavi akciju, imas vremena posle meca pa pickaraj do mile volje.

Sto se tice finala, sta god da urade, treba ih podrzati, nek pokazu muda i pozrtvovanje i meni dosta. Diva ce da opere Lionse veceras sa pola gasa.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Cestitke na pobedi i ulasku u finale, ali moramo mnogo bolje. Nadam se da imamo velike rezerve u igri i fizickoj spremi, tako da u finalu pruzimo jednu blisatvu partiju, koja nedostaje u poslednjih par utakmica.

Verujem da ovaj tim moze do Kupa, za pocetak, i da ce to biti inicijalna kapisla za osvajanje ABA i domace lige.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.278
Локација
ante portas
Igranje egala sa Mega ishranom stavlja na ovaj nas tim veliki upitnik i dovodi u pitanje mnoge stvari .
Sa druge strane ni Mega nije lagan protivnik .
U svakom slucaju mi smo usli u finale i ispunili smo nasu obavezu .
Sada sledi ono najvaznije , psiholoska priprema za mec koji sledi .Nadam se da ce se veceras Lajonsi i Panteri poklati medjusobno sto vise , sto jace , pa da ih odmorni satremo sa zemljom ! Da ih sravnimo kao Crvena Armija Berlin ! Sa zemljom !

Pohvale i za momke Mega Vizure . Vasa je sjajan , ja preferiram Dangubica i nadam mu se :D , pohvale i Bobiju !
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Samo želim da istaknem par pozitivnih stvari koje sam primetio večeras:

1. Pristojan šut za tri, 9/21, uz 87 datih poena.

2. Više živosti u napadu. Napadali smo koš kada je bilo važno postići poene, umesto prisiljenih šuteva sa poludistance. Gordić i Bogdan posebno. Gagić odličan! Čim je počeo da ulazi u kontakt, bilo je rezultata. Videćemo kakav će kriterijum biti u finalu.

3. 15 izgubljenih lopti naspram jučerašnjih 20. Po meni je to ključ za finale ko god da nam dođe. Ako ograničimo broj izgubljenih na 10, šanse nam rastu eksponencijalno.

Moramo da lomimo kosti u nedelju! :napred Partizan
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Gagić je danas igrao kao u Laktašima protiv Himkija. :clap Dobili smo brzog i pokretnog centra, još da dobijemo i Muslija kao teškaša i super.

Westermann: Vratija se Šime, di je bija? :respect To hoćemo od njega, fantastičnu igru, sjajan šut, vrlo dobru odbranu, još da bolje pogađa floter i čista desetka. Samo da se ne sjebe i ne uđe opet u sivilo forme.

Gagi sjajan, maestralan. Bogdan se trgnuo i dobio samopouzdanje onom tricom sa 7 metara i sjajnim prodorom i polaganjem, nadam se da će od večeras krenuti samo uzlaznom putanjom.

Koliko je Lučić danas dobio kritika od mene... Sreća i za njega i za Partizan da je u poslednja 3 minuta počeo gađati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top