Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.774
Reaction score
6.410
Onaj osećaj kada se bez obzira na rezultat osećaš kao pobednik. Momci svaka čast na borbi, požrtvovanju i mudima do poda za ovu predstavu večeras. To jedinstvo je nešto što pare ne mogu da kupe. Kada je D.V ušao u konflikt sa pripadnicima niže rase odmah oko njega su se stvorili naši igrači. Svi za jednog jedan za sve!

sport.295.html:419226-Tomasevic-Prekid-je-odraz-situacije-u-zemlji-nije-bilo-bezbedno-da-se-nastavi

Debeli hvala ti do neba:respect, pokazao si karakter(hrabrost) pravog Grobara. Doći do govana i smejati im se u facu. Što ćoravi nije došao do naše tribine...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Tomašević je potom, u razgovoru sa novinarima, kazao da će meč biti nastavljen od rezultata pri kojem je prekinut i da će igrači ponovo izaći na teren u ponedeljak u 19 časova, ali ovaj put neće biti nikoga na tribinama.
(Mondo)

A evo ga Mr.Freeze aka Coki i zaledjena kurvetina zvezda!
tumblr_lu2o7imUuJ1r5dzczo1_400.jpg
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
A sto Tomasevic nevrati navijacima pare za ulazznice ?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.036
Reaction score
14.671
Pocelo je. Polako ali sigurno na kraju svega ovoga jedini krivci cemo biti mi. Ciganska drzava, policija, mediji krive nase navijace za pocetak prekida. Nevini i jadni cigancici su samo "reagovali" da bi spasili svog pametnog drugara koji je otisao malo do Grobara da vidi sta rade. Ovo je stvarno da povracas u kakvoj zemlji mi zivimo !!!

Naravno, vec su i Duleta spomenuli kako je "krenuo" na milog, neduznog cikicu sa naocarima... Bljak....ispegliracu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Mi smo za sve krivi, jer kako kazu novosti, mi smo UBACILI njihovg navijaca na nasu tribinu! :pop
Не само да смо га убацили, него смо га и запалили - ево цитат из ,,Журнала,,:
,,Агенцији Бета је у полицији незванично речено да су хулигани с Партизанове трибине увели на свој део једног присталицу црвено-белих, тукли га, затим му скинули дрес и запалили га.,,

Тукли смо га, скинули га и запалили га... :?

Е, моји неписмени новинари...убацује се лопта у кош, а не навијач на трибину, а када хоћеш да напишеш тако да је читаоцима јасно ко је запаљен, навијач или дрес, онда то напишеш, на пример, овако:

...тукли га, и запалили му дрес, који су му претходно скинули...

А ако сам ја погрешно схватио да је паљен скинути дрес, а не да смо стварно живог противничког навијача палили на трибинама, онда ви опет немате појма о новинарству, јер је то одмах за наслов чланка, или насловну страну листа...овако, на пример:

Жив печен недопечен
Навијачи Партизана запалили присталицу ФМП-а на финалу Купа Радивоја Кораћа!

:šal :eek:
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Bio sam opusten, ali neverovatno opusten. U stilu, ko jebe kup, dobijemo dobijemo, izgubimo izgubimo.

E sad mi se nesto ne da kup. Necu da im damo nijedan trofej.

Hocu sutra da se peva HILJADEEEEEEEE PORUKAAAAAAAAA
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Idem da spavam, sutra se radi.

Budite ponosni na ove momke, uz pravu selekciju sledece godine mi cemo ova govna redovno jebati kao sto smo ih jebali prethodnih 15 godina dok im nismo ugasili klub, jadni oni ne znaju ni za koga navijaju, mucenici.

Laku noc Grobari i uzivajte u nemoci koju su vam veceras prikazali mutanti, da prekidas mec jer si osetio slabost iako si sprcao MILIONE EVRA dok ljudi umiru za 50 do 100 hiljada evra za transplantaciju jetre, srca, bubrega... Gnjide jedne, koliko mi se gadite ne mogu da vam opisem :banghead
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
http://www.mondo.rs/s277922/Sport/Kosarka/MUP-_Krivi_su_Grobari_Dule_krenuo_na_Covica.html

Evo, zvanican stav MUPA je da smo mi krivi !?!?!?
Moj zvanicni stav je da puse kurac !

na celu tog mupa je cigansko govno sa sipke (ovo nije "filovanje" nego istina) !!!

e to ti je zemlja smrdija :puke:puke:puke

nasi nisu trebali da pristanu da ovo odlaganje,jer je sve izrezirano a razlog je sto se srusila cela fama kako su oni nepobedivi,a mi grupa amatera koja je skinula gace i pitanje je samo sa koliko ce razlike da nas oderu ...

iako sam skeptik po pitanju suvog kvaliteta naseg tima,veceras su pokazali ono sto krasi svakog pravog Grobara.a tada je sve moguce.

SRCE,BORBA I DOSTOJANSTVO !!!

jer mi smo Partizan :respect:respect:respect

iskreno se nadam da je ovo "TA" utakmica koja lomi celu sezonu,koja pumpa samopouzdanje ovim klincima i koje ce dati rezultat u najbitnijem delu sezone :napred Partizan
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
nema ni jednog moderatora da pitam, pa idem na rizik..

post jednog clana drugog foruma koji je bio u Kg. clana cu potpisati, a forum necu reklamirati..


Duz citavog autoputa na svakom izlazu se nalazila bar jedna marica i sto se tice obezbedjenja ono je bilo maestralno za srpske uslove... Autobuse sa Grobarima (pretpostavljam da su Zvezdasi ranije stigli) su pratile marice i na 4 autobusa je islo 6 marica koliko sam izbrojao i nije postojala ni teoretska mogucnost da dodje do incidenata usput...

Na ulasku u Kragujevac nas je zaustavila jedinica policije (jedna raskrsnica pre Krsta) i pitali su nas za koga navijamo, kada smo im rekli za Partizan krajnje su ljubazno zamolili da stanemo sa strane i da sacekamo da se grupise bar jos 5 vozila sa navijacima Partizana ne bi li uz policijsku pratnju bili otpraceni do Jezera... Pre toga su svima nama upisani brojevi licne karte, a kada smo prosli prvu blokadu, videli smo da nesto dalje stoje parkirana vozila sa navijacima Zvezde tako da je organizacija bila nikad bolja...

Imam 35 godina, jos kao dete od 5-6 je otac poceo da me vodi po stadionima, imam dosta inostranih gostovanja i bolju organizaciju od vecerasnje nisam video tako da se gradu Kragujevcu kao ni policiji nema sta zameriti...

Kada smo stigli do Jezera i parkirali auto, policajac nam je rekao, mi smo vas bezbedno doveli dalje idete na sopstvenu odgovornost...

S obzirom da nismo imali karte i da su nas cekale u kaficu u drugom delu grada otisli smo taksijem...

Uplaseni taksista nas je pitao za koga navijamo, rekli smo mu da smo Grobari na sta je pitao Zabranjeni, ili Agenti... Vidi se da prati desavanja na sta je krenuo sa shokantnom pricom koja je mogla juce da se cuje i na forumu, ali je sada potvrdjeno jos iz jednog izvora...

U Kragujevcu je pravi rat na relaciji gradonacelnik Stevanovic i sef policije Djorovic (kako nam je ovaj veceras rekao) i kaze da je juce namerno prva ekipa Delija odvedena pred kafic gde se skupljaju Djavoli gde su u to vreme uglavnom bili klinci, izmedju ostalih i njegov sin i da je posle receno da je policija napravila propust, da nisu znali da su navijaci Zvezde, vec Radnickog...

Sva sreca nije bilo tezih posledica, jedan policajac nam je rekao da je bio samo jedan povredjen...

Da se vratim na danasnji mec, to jest desavanja koja su mu prethodila...

Agresivniju navijacku grupu od ove garniture Delija nisam video, da li ima veze sa tim sto je poslednjom amnestijom pusteno na slobodu sve najludje sto imaju iz zatvora, ne znam, ali oni su od trenutka od kad su se pojavili u dvorani pokusavali da naprave veliki incident...

Ko je bio u Jezeru zna da ne postoji nikakva zastita za one koji se nalaze u VIP lozi i da im se tribine odmah nalaze iza ledja... Djilas kada je usao u dvoranu grupa navijaca Zvezde je pocela da ga pljuje i da ga gadja na sta je on krenuo ka njima da se obracuna, njegovo obezbedjenje ga je sprecilo i tu se na momenat sve zavrsilo... Nakon par minuta prva grupa cigana je preskocila ogradu i krenula prema Djilasu, a na to je intervenisalo njegovo obezbedjenje... S obzirom da je bilo svega par ljudi koji ga prate dobili smo informaciju nakon meca od coveka koji se nalazio blizu Djilasa da je njegovo obezbedjenje vadilo i oruzje i da je to odvratilo cigane od napada, nakon toga su prvi put usli zandari...
Sto se popunjenosti tribina tice cinjenica je da je Zvezdasa bilo mnogo vise u pocetku, ali to je zato sto su autobusi sa Grobarima debelo kasnili, neki od njih su dosli nakon 1. cetvrtine...

Po onome sto sam cuo taj Zvezdas sto je maltretiran u grobarskom kopu je dosao da skida zastave gde su ga priveli, ali to je bilo skroz na drugoj strani istoka od moje i to ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, to je rekla kazala prica za razliku od ostalih do sada koje sam svojim ocima video...

Nesto se desavalo tokom poluvremena, pretpostavljam da su tad i krenule prozivke izmedju dve tribine, jer sam video da je Pedja naredio Delijama da pevaju ''Vasi Alkatrazi otpatci su nasi'', a ovi su im nesto uzvrcali i video sam jedan crveno-beli sal u grobarskom kopu...

Nakon toga su Cigani napali muriju, krenuo je sinhronizovani napad, poprskali su zandare sa nekim protiv pozarnim smrkovima i videlo se da su zandari iznednadjeni i velika je sreca sto niko nije stigao do grobarske tribine, jer ko zna sta bi bilo... Koliko sam video Alcz i ostale ekipe su mobilisale sve raspolozive snage iz Srbije i bile su zbilja sve najjace ekipe tako da ko zna sta bi se desilo...

Najdeblji kraj u tim trenucima su izvukla deca, mislim iz plivacke akademije Cavic koja su bila ispod grobarskog kopa, jednog klinca je pogodila stolica i prvo je trebalo izvesti decu iz dvorane...

Inace nakon prvog udara mnogi huligani su se nasli u parteru pored Covica tako da je moguce da su i neki od njih inicijatori sukoba sa Duletom koji je dosao ispod tog kosa kod zagrevanja i tu su krenule carke...

Poceli su Duleta da gadjaju sa svim i svacim, da mu pevaju svinjo debela, prase pod noz i slicno u jednom trenutku se Dule okrenuo i nesto im rekao i jedan od ljudi iz partera se popeo na reklamu, zaleteo se prema Duletu i uneo mu se u facu kao da ce da ga udari na sta je Dule zamahnuo rukom, ovaj je mahinalno krenuo unazad i malo je falilo da se razbije...
AirBall
 

ludidzukac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
80
Reaction score
0
Локација
Lion
Не само да смо га убацили, него смо га и запалили - ево цитат из ,,Журнала,,:
,,Агенцији Бета је у полицији незванично речено да су хулигани с Партизанове трибине увели на свој део једног присталицу црвено-белих, тукли га, затим му скинули дрес и запалили га.,,

Тукли смо га, скинули га и запалили га... :?


:šal :eek:

Sta da ti kazem, mi Grobari smo svemocni. Iskoristili smo nase moci telekineze i UBACILI smo GOSPODINA koji je samo prolazio tu. Naravno, Tole nam je obezbedio upaljac kojim smo ga kasnije i ZAPALILI :D
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
@ Markoni
Pa sta koji qrac onda daje izjave za novine , o utakmici ...:D
Msm na sve njih u Savezu, nek lepo vrate ljudima pare zbog toga sto su ih uskratili da gledaju ono zasta su platili !

Navijaci sa te tribine su mogli da se izbace za 15 min iz Hale da su to zeleli (kao sto je i u PG protiv Buducnosti bilo) al banda iz Dive i Saveza to nisu htela.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pih ,razocaran sam da nisu dodali da smo ga ubacili ,prebili zatim zapalili i onda takvog sakatog planirali da prodamo u Milan da dzepari za grobare..
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
@ Markoni
Pa sta koji qrac onda daje izjave za novine , o utakmici ...:D
Msm na sve njih u Savezu, nek lepo vrate ljudima pare zbog toga sto su ih uskratili da gledaju ono zasta su platili !

Navijaci sa te tribine su mogli da se izbace za 15 min iz Hale da su to zeleli (kao sto je i u PG protiv Buducnosti bilo) al banda iz Dive i Saveza to nisu htela.
pa mora neko da bude Djilasu PR..
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ne mogu da otvorim tu stranicu na Zurnalu. Interesantno da sve druge mogu da otvorim. Srbija u starom, dobrom, uspesno sprovedenom ciganskom medijskom mraku. Sta sad kukamo, kad znamo sa kakvom bagrom imamo posla? Da li je ovo nesto novo? Nije! Jel´ bilo ovo za ocekivati? Jeste! Zar nije Danilovic pre par dana sa pravom upozoravao da ce stvari krenuti u tom pravcu, a corava slina se odmah uzkurobecala kako mi huskamo na nered? Mi tesko mozemo da uticemo na to, ali mozemo da verujemo u nase momke da ce i pored svega da uspeju da se izbore sa ciganskom masinerijom lazi. Svaki sledeci trofej u ekipnim sportovima ce biti teze odbraniti, toga moramo da budemo svesni. Pri tom se podrazumeva da ce svaki sledeci ciganski scenario biti bestidniji, ocitiji i bezobzirniji. Pa i krvav, ako treba, zasto ne? Sve za dobrobit, boljitak i srecnije sutra vecinske srBske populacije. Nabijem na kurac i njih, i govna koja im tu floskulu prodala.
 
Последња измена:

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Кубура и Божо Копривица су све лепо објаснили.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5G8B-IkfsmQ#t=6s
Ne postoji veca istina.

Sta su sve priredili od uvodjenja "demokratije" 2000. pa sve do danas... Govnima je sve dozvoljeno. Izgleda su zbog "oslobadjanja" Srbije paljenjem skupstine, pored baklji i b92 zahvalnice dobili i odresene ruke za monstruozno delovanje na sportskim priredbama. Verovatno je genetsko nasledje od OZNASA tzv. studenata i reakcije, u pitanju. Uslo u krv i gotovo.
 
Последња измена:

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Umesto da se isprazni deo sa ciganima pravi se cirkus... Ali dobro, sta ocekivati u ovom ciganskom govnetu od drzave gde konce vuce pickousti Vucic, i lopine poput Djilasa i Covica... Tacno se sutra ne bi ni pojavljivao, nek se jebe bagra, svejedno ce nam i ako budemo igrali ukrasti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top