Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
Svaki klub je mogao da prijavi po 31 osobu (stručni štab, igrači i funkcioneri), a ostalo su predstavnici novinara, obezbeđenja i čelnici KSS.

Citat iz vecernjih.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
trebali su da zovu hard core neke :) sto mogu najvise decibela da izvuku
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
АЈмо момци борба до самог краја , ајде помози Боже да у инат свему растртимо ова говна !!!
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Sledeci koji budu komentarisali dok je utakmica u toku, dobija ban na mesec dana.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Hoću ban. Taman da iskuliram period koji sledi, a to je nastavljanje Ćokijevog pišanja po nama.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Momcima se nema sta zamjeriti, nama ovaj kup nisu dozvolili da osvojimo iako smo zasluzili. Da li je Savovic dobio 6. licnu gresku, tj. da li je igrao sa 5 faulova? Mada zalba sigurno nista ne bi promjenila.

Idemo dalje!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Kao sto dizete taj pehar , DIZALI VAM NADGROBNI SPOMENIK SVIMA REDOM.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nasi odigrali ovo preko kurca. Jos i bez Gordona. Jel ste srecni cigani? Evo vam kup jebo vas kup da vas jebo kup smrdljivi mutanti. Onom savovicu ciganu treba jebati mater! I na kraju tajmaut Vujosevica. Jbg...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Јбг знао сам да ће овако бити :( А добили би их лагано да није прекинуто ! ЦРКНИТЕ ГОВНА НАБИТЕ ТАЈ ПЕХАР У ДУПЕ !
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.467
Reaction score
4.907
OK nastavicemo utakmicu... bez Gordona, sa odmornim rakocevicem, sudijom koji nas je i sinoc krao, sta ce tek da radi veceras... usput, i zvanicno smo proglaseni za krivce za incident, seru po nama gde stignu... ali dokrajcicemo ih veceras, dobro ce pobediti zlo (to se u Srbiji ne desava) bla, bla, bla...

...da su ljudi iz fudbalskog kluba ovako razmisljali 1986. danas bi imali dve titule manje ..
...o obrazu da ne pricam..

Bilo bi lepo da ih veceras dokrajcimo, ali... Gordon ne igra, Gagicu ce suditi jos te dve licne u prvih 60 sekundi, do kraja 3/4 i Milutinovu... vec sinoc su imali 21 bacanje za poluvreme, Vestermanu ponisteno bacanje, sta da ocekujemo veceras? Protiv sebe imamo covica, djilasa, vucica, mup kg, medije, sudije... a samo 14 minuta na raspolaganju...

Oprosti im (pojedinim forumašima), mladi su, ne znaju šta rade (pišu)...

Ko je ocekivao drugaciji razvoj situacije, taj stvarno ima problem...

Nema sta, kao sto je dosta forumasa najavilo, zgazili smo ih... pa nisu oni sinoc sve ono iscenirali da bi veceras izgubili...

Ne znam koji je razlog sto je rukovodstvo prihvatilo sve ovo po njihovim pravilima, zasto bar nisu trazili da se igra ispocetka, mozda su razlozi licne prirode kao onomad podrska Djuricu Mutavom...

Sta smo dobili ovim? Posteni smo? Čović je ostvario svoj cilj, on je pobednik...

Posle svega mislim da niko nema pravo bilo sta da se buni, ni za sudjenje, ni za bilo sta drugo... ni mi navijaci, ni DV, ni PSD, ni Toša, dobili smo ono na sta smo pristali...
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ja se stvarni izvinjavam za komentarisanje u toku meca, stvarno sam greskom pritisnuo tab , umesto caps lock! OK ZA KAZNU

Uz cestitke nasoj upravi na institucionom gestu na odluci da igraju mec posle ujdurme koja nam je sinoc priredjena!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Jbg sto dozvolismo onoliko da nam pobegnu.

Nema veze idemo dalje.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Jaci su fizicki. Jedu ovu nasu djecu samo tako i to ce se nastaviti u toku sezone.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Sve je pocelo od one smesnote od 2+1 na kraju trece cetvrtine (makar danas, a zna se kada je ovo pocelo stvarno) Sudijama zelim kakvu neizlecivu bolest, a coravom majmunu, pickoustom Vucicu i onom ridjem psetu Djilasu da ispod Pancevackog mosta zive, i to 300 godina, takvim govnima ni smrt nije dovoljna kazna. Da zive malo k'o ovaj narod sto su ga pokrali, to im je veca kazna. HRAK PU. Majke vam ga se najebem klosarske i fasisticke
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Jebo nas coravi da nas jebe kad moramo da ga slusamo i radimo kako on kaze.

Ostajem iza toga da nismo trebali veceras da igramo i da sinoc nismo smeli da ih poslusamo da se odlozi utakmica za danas. Nije mi jasno to kako smo tako lako prihvatili kad smo znali od koga dolazi ta inicijativa.

Klincima veceras nista ne zameram, idemo dalje pa kako nam Bog da.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.177
Reaction score
2.431
Nista, igracima sve cestitke, ali sad moramo da snosimo posledice odluke da igramo nastavak. A, posledice ce biti tske za svakog od nas.
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Ako neko ovakvom titulom omze da se ponosi... neka je uzme.
Za mene su pobednici momci koji su juce ostavili srce na terenu, ali za osvajanje titule u jebenoj Srbiji nije dovoljno dati sve od sebe.
Cestitam Zvezdi na tituli, poslednja im bila da bog da !
Ovo sto Srmdlja Sarenac kaze da su prekinuli dominaciju Partizana... da mi se i on i ovi sto se ovom sramotom ponose i koji joj se raduju neka mi se kurca napuse.

Pobednik je iskljucivo Partizan, sto se mene tice nasu dominacijju niko nije prekinuo.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
643
Reaction score
303
Локација
Crna Gora
Sad ćemo svi biti kivni na naše što su pristali da igramo danas, ali šta da se radi, slijedi novi i mnogo važniji meč uskoro, glavu gore Grobari !
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Zlo trenutno pobeđuje, ali rat nije gotov.
Sve što se dešavalo u poslednjih 6 meseci je kulminiralo juče (a tek će da kulminira u narednom periodu) - slika i prilika jadne narko države.

Ministar odbrane se udružuje sa kriminalcem sličnih moralnih načela i rešavaju da vladaju dugo i srećno.

Zlo koje nas je snalazilo zadnjih decenija se samo povećava, pri tome ne msilim samo na sport.

U svom ovom jadu 2 stvari su sigurne:
1) maloumni sektaši zaslužuju i ćoravog i dajguza i pičkoustog!
2) mi smo institucija bili i ostali i nikakav poraz(i) to ne mogu promeniti. Jednostavno, ne mogu ni da se mere sa nama, nismo ista klasa.

Kada jednog dana sve ovo prođe, pa kad se svi dozovu naknadne pameti, nama će biti drago zbog toga što smo bili i ostali Grobari, navijači Partizana.


A sektaši koji su pljuvali, pa dizali u nebesa, pa pljuvali, pa dizali... svoje ''legende'' će opet negirati da su imali ikad ikakve veze sa kriminalcem iz predgrađa.

Poruka za sve ''goste'':
UGASIĆEMO VAS ONOLIKO PUTA KOLIKO BUDE POTREBNO!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top