Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Treba li još nekom crtati ovu farsu od utakmice u nastavcima i da nismo trebali da izađemo večeras.
Ovo nema nikakve beze sa utakmicom u Splitu koju Pionirko spominje.
Sve je bilo jasno čim smo pristali na prekid.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ма нек набију трофеј ћокију у гузицу , нека им узели су сад па су наредних 15 година опет мирни ...
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Sta da se radi.
Drugu utakmicu od njih gubimo tako sto oni naprave jednu dobru seriju i mi se raspadnemo posle toga.
Juce je bila nasa sansa jer nisu imali dan,a veceras ih je isao i skok i slobodnjaci,
Idemo dalje, borba se nastavlja. Okrecemo se takmicenju koje ima smisla.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Ne vredi ništa pričati o igri i svemu. Posle prekida se znalo da fmp mora da uzme kup, i neka im ga. Samo sam ja opet uspeo da se iznenadim suđenjem.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Samo jedno malo dobronamerno upozorenje. Ko bude igrace pljuvao posle ovog kupa dobice momentalni ban od mene! Bez rasprave, bez upozorenja!
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ljudi bre sta vi hocete?Kako da ne izadjemo, vidite da nas i kss i Covic napadaju?Da smo mi izrezirali prekid?Jos da nismo izasli tek tad bi bilo jos gore..Zajebite kritike i prema igracima i u pravi dok traje sezona samo puna podrska..
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
prva cetvrtina 25 druga 16 treca 8 cetvrta 29 ...

rakocevic 34 min 2 min pre kraja iskljucen ...

vidimo se sledece nedelje
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ćoravi jebem ti sve po spisku, a i tebi govno ćelavo. Lakrdija. Nabiće vas stoka za vikend.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.293
Reaction score
34.323
Локација
vaginamandibularia
trokoraci, noge, faulovi - to se ne svira "igračima" iz železnika... A zato se odmah izbacuje pretnja u vidu Gagića... Sad je u srbiji svima bolje zar ne?

A pogrešnog smo francuza otpisali. Kragujevački dvojac takođe u najmanju ruku ... Ovo nije pljuvanje.

Čestitke ciganima na kupu fmp-a, kao i čelnicima KSS, i svim drugim 12 godina ugnjetavanim klubovima/državnim institucijama u zemlji, daće satana pod istu da što pre odu.

I da citiram grafit iz kraja : "Ko nosi crveno i belo, mrtvo mu dete na moj kurac selo"
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Iako sam se zaprepastio kad sam cuo da ce se igrati danasnji mec, a i dalje stojim pri misljenju da nikada i ni pod kojim uslovima ne treba pristajati na ciganske ideje i kompromise, ipak svaka cast instituciji i njenim predstavnicima Sasi Danilovicu, Draganu Todoricu, Duletu Vujosevicu i igracima! To su pravi sportisti koji se ne povlace dok se ne zavrsi mec, to je nasa odlika za razliku od crveno belih Makijavelista sirom zemlje Srbije.

Danasnji rezultatski ishod je potpuno nebitan i ni jedan Partizanovac nece zameriti igracima nista, a kamo li nazivati ubice, kriminalce i konzerve iz predgradja pobednicima!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Без обзира што су момци дали све од себе, што сви знамо да смо покрадени, не могу рећи да ми је свеједно.

Овима који се радују победи ФМП-а не могу да се начудим, али добро, кад нису могли са својим клубом да нам парирају, могу са приватним - али неће дуго. Ништа што је вештачка творевина, што се гура на силу не може да траје дуго.

Надам се да ће ова утакмица, тј. овај турнир, деловати позитивно на момке, посебно кад се узме у обзир чињеница шта су преживели јуче. До краја сезоне има још доста, а видећемо на крају ко ће да се радује.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Presudio kos i faul na kraju trece-izmisljeni. Niko tako nije onog crnca smrdljivka. Da nije to svirano nego pre toga cini mi se koraci otisli bi sa +3 na odor.

Nista...razmisljam nesto...ljudi pa nista na silu ne moze u zivotu. Mi trajemo ovoliko jer smo temeljni i predani radu i ne cekamo da nam nesto padne sa neba. Nema nista na silu, nema tu srece i uspeha. Svaki trud i rad se na kraju isplati. Epa zatvoricemo govna ciganska i ovaj drugi klub ciji vam je vlansik isprao mozak i hipnotisao vas. Ugasicemo vam sve klubove u svim sportovima koje budete pravili zahvaljuci retardiranoj zemlji Srbiji!

Bravo momci!! Vieli ste da mozete i umete, vratili samopouzdanje i ajde sada do kraja pun gas, da kidamo!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Е ако!!!

Нека су говна узела Куп! Ко нас јебе кад смо пристали да играмо сутра! Ко нас бре јебе!!! Да су лепо синоћ спаковали кофере и већ данас поподне тренирали у Пиониру, али не... Овако ће се памтити њихов Куп, ово ће се заборавити до следеће утакмице. Ако, стоко Гробарска, кад себи даје за право да те јебе ко хоће!!!

ГДЕ СЕ ДЕСИЛО ДА НАВИЈАЧИ ЈЕДНОГ КЛУБА ПРЕКИНУ УТАКМИЦУ, А ДА ПРЕДСЕДНИК ИСТОГ НЕЋЕ ДА СЕ УТАКМИЦА НАСТАВИ?!?! ГДЕ?!

Ко нас јебе бре! Најгора смо говна, стално им ћутимо, бацакамо се неким саопштењима а играмо стлано по њиховим нотама! Што Вујошевић бре није повукао екипу после трокорака Нелсона, па нека и узму Куп, заболе ме бре за сваки трофеј више, не дам на образ, на Партизан!!!

Да се осврнем на државу - и теби мајку јебем Србијо, да ти јебем мајку, по хиљаду пута. Још једно бомбардовање ми заслужујемо, па нека нас остане ни милион, али нека се побију сва ова говна која су се накотила! А какве смо среће, та говна би и преживела...


А гостима желим једно - ДА ВАМ ЂИЛАС ОНАКО ВЕНАЦ НА ГРОБ СТАВЉА КАО ШТО СТАВЉА МЕДАЉЕ ОВИМ НАКАЗАМА ОКО ВРАТА! Нека се сруши Пионир против Улма и сви да погинете, од 7 до 77 година, мајку вам циганску, прљаву, одвратну јебем!!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Gurbeti su danas samo zavrsili zapoceto juce. Sto navijaci nisu uradili, to su zavrsile sudije.

Cestitke nasim momcima. Vidjelo se da imaju zelje. Ipak, nekad pozelim da i sreca bude na nasoj strani. Imam utisak da nam se vraca za sve i jednu utakmicu gdje smo dobili u poslednjim momentima. Na stranu to sto trpimo pritisak sa svih strana. Pa dokle vise!

Nadam se da ce da im se vrati u Pioniru za koji dan, ili barem u plej ofu. Uf, kako bih to volio! Da ih drknemo jednom, i jos jednom, i jos jednom, i jos sto puta!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Sinoć sam na TV-u video sve šta je bilo. Od onog njihovog pantera u dresu zvezde kako klima glavom, ćoravog čija se žena jebe kao besna kako kaže ćurankoviću da se utakmica ne nastavi, onda kako ćoravi naređuje džilasu da se obustavi utakmica, pa kako džilas to govori Lučiću a ovaj ga lepo pita što da se ne nastavi, pa sve do Duletovog, Danilovićevog i Todorićevog pristanka na to da se odigra danas. A šta su oni mogli? DA PUSTE DA SE IGRA, PA OPET NEKO SRANJE DA SE DESI? Jer, tako je i planirano. Kao i u fudbalu, tako sad i ovde... A onda pošto nisam imao pristup internetu čuo iz medija priču o "incidentu" i da su to izazvali Grobari. Sve mi je bilo jasno...
Oćemo li večno da kenjamo na forumu, internetu, da živimo kako živimo i pričamo da ne živimo lepo, i večno da budemo svedoci ovakvih stvari? Ili, nedaj Bože žrtve istih... ŠTA MISLITE, KAKO JE IGRAČIMA? KAKO JE DULETU, SAŠI I TODORIĆU???!!!
Hoćemo li da trpimo pičkoustog i ubicu čoveka koji nije hteo da živimo ovako kako živimo... Naravno da je bitan kup, ALI ovo su OZBILJNIJE STVARI i ovde se ne radi samo o ovom kupu!!! Eto, to je najtužnije i najopasnije. Lepo je Danilović pre nedelju dana kod Tegija nagovestio...
Svedoci smo kakav je ćoravi čovek, ali, očigledno da može da radi šta oće... i ne samo on da radi šta oće,nego mnogi... ko je kriv što je tako, nebitno je. Bitno je da se to mora promeniti.
KK Partizan je gospodski klub i iz ovog je izašao kao takav. I uvek će takav biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top