Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Radivoja Koraća 2012

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.391
Reaction score
2.437
Локација
Novi Beograd
Ne mogu Miljenović i Bogdanović da budu dobri igraci koliko Vlada Jovanović može da ih upropasti !!
Posle ove utakmice je svima jasno ko je rak rana u KK !!
Svaka utakmica nam je ista , prvo poluvreme katastrofa , drugo na tuču i borbenost pobedimo !!
Mnogo je razloga za brigu i strepnju , ali sami sebe ukopavamo !!

SMRT FAŠIZMU -- ŽIVEO PARTIZAN !!
Brate mili, koliko si ti pogledao utakmica ove sezone kada ovako nešto tvrdiš?

Pa cele godine dobro otvaramo, a mučimo se sa trećom četvrtinom.
 

Zagor

Guest
Можда размислити о увођењу неких банова с привременим дејством, тј. до недеље увече...

Куп почиње тек у суботу и наш приступ је био у складу са том истином.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Na kraju nestvarno visoka razlika kada pogledamo mučenje u prvom poluvremenu.
Ne znam zašto smo i ovaj meč kao i onaj protiv širokog otvorili loše, mada bih to pripisao izuzetnoj motivisanosti i borbenosti mladih igrača Mege. Vidjelo se kako je meč odmicao da je razlika između dvije ekipe ogromna i u kvalitetu, a pogotovo na fizičkom planu. Miljenović je bio odličan, a posebno me raduje sjajna poslednja četvrtina Bertansa. Nadam se da će James u narednom meču biti mnogo bolji.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Igramo protiv Radničkog u polufinalu, oni jedva pobedili Vojvodinu 77:75. Šteta, ali kako je Je-Ne-A rekao, Radnički je pročitan, nadam se da ćemo ih razbiti u polufinalu!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Rutinski, sa 50% snage, nista drugo ne bih komentarisao. Ono sto privlaci paznju je da zadnje 2-3 utakmice dobijamo u trecoj cetvrtini, sto raduje. Tako je bilo i kod Duleta.
Inace, mogli bi da uzmemo onog Cantekina za sledecu sezonu, kao bek-up umesto Raska, naravno ako ode...

Misljenja sam da cemo dobiti Radnicki bar 10 razlike, vise puta su nas namucili, momci ce ih shvatiti ozbiljno od pocetka. A i bez domace publike nemaju nikakve sanse...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Можда размислити о увођењу неких банова с привременим дејством, тј. до недеље увече...

Куп почиње тек у суботу и наш приступ је био у складу са том истином.
Ma pusti jebote...čitam i ne verujem..."stručnjaci" komentarišu naše prvo poluvreme protiv Mega Vizure...:pop

Videli ste upravo kakva su džulovska ekipa ovi od Mutavog. Da te seru trojke kao nenormalne (prvo poluvreme), da imaš realno puno jači tim od Vojvodine, da imaš u više navrata 10-ak razlike i da ti JEDVA, NA JEDVITE JADE I UZ STRAŠNO PUNO SREĆE dobiješ Vojvodinu...ma ustvari kurac, DA VOJVODINA SAMU SEBE DOBIJE - tu je sve jasno kakva si ti ekipa...ti si DŽULOVSKA EKIPA!

Jebaćemo im milu mamicu u subotu. Biće im žao što je Vojvodina danas samu sebe pobedila protiv njih.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Што би се рекло, рутинска побједа. За мене, утисак вечери Миљеновић, без обзира на бројне грешке, сигуран сам да ћемо за двије године добити врхунског плејмејкера!

... Против Мутиних индијанаца, значи. Јебем ти, замало да их избаци Војводина, онај несрећник промаши најчистији могући зицер што ни моја баба не би промашила тридесетак секунди до краја... Мада, мени је овако милије, да не серу после да су они могли да нас избаце или сличне форице.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
i ja odgledah vojvodina am bas su stvarno sami sebe pobedi onoliko grsaka u zadnjim trnucima a sve je pocelo od one namerne licne nad onim crncem pa promasen zicer pa srljanje neznam ni ja gde ,a imali su ih,bas sam se iznervirao ne zbog toga ko ce igrati sa nama nego bilo bi lepse da je ekipa mutavog zavrsila danas takmicenje! ali dobro ovo im je bilo samozagrevanje pred sex koji ih ceka u subotu!!!!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
NE razumem ljude koji pricaju da je Miljenovic los :prekrsti boze me sacuvaj samo slep covek nije video da je neverovatan talenat.
Ovo protiv mege je bilo otaljavanje a da i moram nesto da napomenem ne zamerite sto se tice navijanja jedni jedno,drugi drugo je smesno.:napred Partizan
 
Последња измена:

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Lose prvo poluvreme,protiv objektivno slabijeg protivnika.Jedino sto smo tad igrali dobro su kontre.
Drugo poluvreme skroz druga prica gde je kvalitet dosao do izrazaja,mada nisam gledao 4\4,ako ima snimak neka izbaci neko.
Miljenovic,drzao ekipu (uostalom ima najbolji index od svih Partizanovih igraca :D) uz onog centra turcina,mada je Mega skroz dobra mlada ekipa,bas mi se svidja kako rade Miloje & co.
Idemo dalje da sabijemo ostale i da odbranimo trofej
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Strucnjaci, sta je sa sinom Doka Riversa? Zar on nije bio u Megi?Dzermejn, Dzeremaja ili tako nesto...
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Prije utakmice sam rekao da očekujem podijeljenu minutažu - najviše je igrao Milosavljević - 22 minuta (svi ostali 20 ili manje) i to je ključna stvar u ovoj utakmici. :clap

Malo smo počeli potcjenjivački, mada je to i normalno za ovakvu utakmicu. Mister MVP je već rekao ključnu stvar u ovoj utakmici - kontre! Očigledno da je dat veliki akcenat na ovaj element igre, koji je i inače najbolje rješenje za ekipe koje insistiraju na zoni - dati što veći broj poena protiv odbrane koja nije postavljena. S obzirom da smo fizički sigurno najspremnija ekipa na ovom turniru, treba da forsiramo što više trčanja i držimo ritam igre.

Svidjela mi se Bertansova reakcija u četvrtoj četvrtini, vidjelo se da je bio izuzetno nervozan zbog 3 brze lične i da je htio da pokaže da može bolje.

Miljenović pokazao dosta toga pozitivnog u igri, ali je za mene najvažniji detalj na utakmici bila situacija sa Perom Božićem u prvom poluvremenu, kada je Pera pao preko njega. Dečko ima drskost i sportski bezobrazluk (što je jako pozitivno), ali, iako je bio u dresu druge ekipe, odmah je prišao da se izvini i vidjelo se poštovanje i pravi odnos prema kapitenu! Bravo mali, tako se postaje veliki igrač. :clap

Ono što mi se najmanje svidjelo, a što smo i napominjali ovdje, je suđenje. Kvalitet suđenja u prve dvije utakmice je bio tragičan! Naravno, u subotu i nedelju će na parketu biti bolje sudije, ali čitava atmosfera i neke stvari koje se već sada vide su po malo zabrinjavajuće...

Pričaćemo o Radničkom u naredna dva dana...

Edit: Ne mogu da vjerujem da sam zaboravio - Miloje u odijelu na klupi Mege :D
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Можда размислити о увођењу неких банова с привременим дејством, тј. до недеље увече...

Куп почиње тек у суботу и наш приступ је био у складу са том истином.

ma sto uvesti banove, ugasiti forum na par dana... ma daj, ne vidim problem u komentarisanju igre protiv mega vizure, kolko god se meni ne svidjaju neciji stavovi, moram da dignem glas za slobodu govora:D

ovaj radnicki skroz pao u formi, samo da ih ne prokenja sut protiv nas kao obicno, al dobijamo ih na cvrstinu
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemam nikakvih zamerki na naše momke...

Najviše mi smeta što organizator za jedan veliki KOŠARKAŠKI događaj nije mogao da izbriše linije za rukomet i odbojku i da bude pravi košarkaški teren. Jebem ti seljake!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad sam malo kontaktirao telefonom sa našima dole..."našpanovani" su do maksimuma...ali BAŠ su skoncentrisani i spremni da se najebu majke svakom ko im se nađe na putu do odbrane trofeja!

Ne "bune" se što su kragujevački indijanci prošli...šta više, to ih dodatno "španuje"...biće u subotu ŽESTOKO sa naše strane...mnogo su nas naljutili "neki" u ovoj zemlji...sa svim svojim "pripremnim radnjama"...

I ono što me dodatno raduje pred subotu (naravno nadam se i pred nedelju) - izolovani smo skroz sa smeštajem u Nišu, na dovoljnoj udaljenosti od svih ostalih ekipa i ostalih zvaničnika. Ne jebemo nikog živog van terena! A jebaćemo svakog na terenu u subotu i nedelju!

PS
Pouzdan info - u subotu će minimum 80% hale biti naše!
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Rutinska pobeda, sa malo opuštanja na početku, ali pobeda se nije dovodila u pitanje.
Rasporedjena minutaža, malo smo mekše ušli u meč. Čim smo pojačali odbranu+kontranapadi=sigurna pobeda.

Mega ima mladu, perspektivnu ekipu koja je htela da se pokaže protiv nas.
Miljenović... :clap

Sve u svemu, rutinski odradjeno, sad nam tek predstoje pravi mečevi. Nisam gledao Radnički - Vojvodina, ali ako je Voša njih istraumirala, mi ćemo im tek j... mamu!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Strucnjaci, sta je sa sinom Doka Riversa? Zar on nije bio u Megi?Dzermejn, Dzeremaja ili tako nesto...

vratio se u Ameriku zbog operacije koje treba da obavi na oba stopala.nakon toga ce probati u nekom kampu ali su male sanse da prodje.

tako je Edin rekao tokom prenosa.

sto se tice utakmice,za mene ocekivan razvoj.

krenuli smo slabije,medjutim vec krajem 1/4 smo stegli odbranu,postigli brdo lakih poena i kontri i polukontri gde je Luce prednjacio. vec krajem 2/4 resili pitanje pobednika.
dobro je da smo odmorili bitne igrace i da cemo svezi uci u 1/2 finale.
raduje me partija Besovica koji je dosta napredovao,i igra sa dosta samopouzadnja :clap
nadam se da ce tako nastaviti.

ono sto me veoma brine su 2 stvari:

1.Macvan - neverovatno je koliko je pao u formi od kraja EL.on mora da podigne svoju igru da bi osvojili kup.nadam se da ce svojom kosarkaskom inteligencijom nadoknaditi to i biti na nivou do kraja turnira.
2.Dzejms - ono sto sam se bojao to se obistinilo,za sada ... sut nema uopste,zalece se u reket na par igraca bez neke ideje i ne donosi nikakvu prevagu na terenu ... cini mi se da smo pogresili sa njim a daj Boze da me demantuje.

Miljenovic je solidno odigrao i ovo cemo mu mnogo znaciti u nastavku sezone.odigrao je dobar mec ali se vidi da jos nema telo za seniorsku kosarku.ipak,i takav kakav je dao je 19 poena,vidi se da ima smeka,zna i da probije,precizan sut sa poludistance koji je veoma tedak kod dansanjih igraca.siguran sam da ce jos malo ojacati, i da ce u narednoj sezoni dobti sansu u prvom timu kao back up resenje.ON MORA DA IGRA !!!

sledi dan pauze pa mec sa radnickim.
optimista sam sto se toga tice,jer su oni u padu forme i ukoliko ne budu imali neko ludacko sutersko vece dobicemo lagano.
u svakom slucaju taj mec se MORA dobiti kako znamo i umemo.
ukoliko zaustavimo Pavkovica pola posla je zavrseno.Raduljica je u usponu forme i verujem da nece ponoviti los mec iz kragujevca.
veoma bitno je i da Caki i Luce odigraju odbranu nad Skotom koji svojim atletskim sposobnostima dominira u napadu.
Betrans takodje moze da bude X faktor sutem spolja jer ce sigurno muta opet igrati usko tako da se sutevi moraju pogadjati ako mislimo da dobijemo.
on i Andjusic tu moraju biti na nivou iz zadnje cetvrtine vecerasnjeg meca.

IDEMO DALJE :napred Partizan
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
PS
Pouzdan info - u subotu će minimum 80% hale biti naše!

Ovo se i ocekivalo, dosta ima kupljenih karata, znacke su trebovale prije 15estak dana 1500din(valjda komplet i 300 koreografija :roll: :pop) i bas ih je dosta proslo, Zabranjeni su isto dosta karata smuvali tako da se ne brinem mnogo ni u finalu bice ciga malo vise ali ne mnogo... Nzm gdje da kom oov pa sam ugrabio priliku prastajte...

da ne idem u off, slabije prvo mnoog dobro drugo pol svaka cast na ozbiljnost u drugom(ili od druge cetvrtine)mada pobjeda se nije mnogo ni dovodila u pitanje. Sad na redu cige 3 kako bih volio da ih otresemo al nadam se pobjedi :napred Partizan
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Волим што смо почели да одлучујемо утакмице у трећој четврини. То је одлика великих екипа.
Само кад се сетим наших златних кошаркашких репрезентација, увек смо драли у трећој четвртини и ломили утакмице.

Већ се види да ће сви да форсирају зону против нас, за Мутин Раднички то и није била тајна а очекујем да су и Цигани спремили исту тактику.
Џејмс ће нам доста помоћи да убрзамо игру и да им разбијемо зону, јес да није претерано опасан по кош али брз је и има какав такав шут са полудистанце, а то нам треба као леба.
Не либи се да узме иницијативу и крене на улаз, све у свему освежење после оног мртвог Лоа који само тапка јебену лопту.

Лепо смо распоредили минутажу, нико није играо испод 10 минута.
Волео би да се све ово понови и против Радничког. Нема разлога да их не разбијемо као ове данас.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Заиста нема потребе за овом наелектрисаном атмосфером... Добили смо утакмицу тридесет разлике, а неки се понашају као да смо се једва провукли... Заиста ми понекад нисте јасни! Следећи су ови индијанци из Крагујевца... Искрено верујем у једну веома лаку и убедљиву победу!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top