Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Neverovatno sta pokusava da se prikaze veceras.Grant jedini krivac.I njega mozemo da pljujemo,ali zato anti-talente ,lazne fudbalere i sramote koje sebe nazivaju fudbalerom ne sme da se A kaze.Ko je to odlucio? Sad je kriv trener kada se promase sanse ili prime pacerski golovi.A protiv Shamroka su krivi igraci.Ajmo da budemo jednom u zivotu realni i posteni.Za vecerasnji poraz jedini krivci su igraci.Rnic-Najgori igrac koji je igrao u odbrani.Lazni fudbaler Ivanov.Kiksara koja je zajebala i Bajica.Sasa Ilic ,covek zreo za Penziju .Ali izgleda niko nece ili ne sme to da mu saopsti.Babovic,sramota zvana profesionalni fudbaler.Miljkovica i Lazevskog necu da spominjem.Jer mucenici veceras nisu stigli od ostalih anti talenata da se pokazu u losem svetlu.Danas svaka cast Vukicu.
 

barrgro

Početnik
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
162
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Ilegalno postavljeni trener Grant je samo trebao uraditi COPY-PASTE Stanojeviceve taktike koju je ovaj koristio dok nije podmuklo otjeran iz Partizana.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Poraz recimo????? Nedostatak reakcije??

ma daj,kakve ima veze sto smo izgubili ...

pa to je sport,ne moramo uvek da pobedimo ...

stiglo prolece,lepo vreme,jebes titulu i kup ...

pa nije valjda da ti nedostaje "sale samrok" ???

pa valjda strucnjaci znaju da su u nasoj ligi sve nase filijale,da moze svako da pobedjuju u derbijima protiv ovakve zvezde ... eto,vec grant nas je uverio u to vec posle par utakmica ...

jebes rezultat vazno je da smo lepo igrali ...
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Posto sam nekada igrao stopera za mene je za prvi gol kriv Ivanov, sto ne umanjuje krivicu Sala Ilica, osnovni zadatak stopera je da otkloni opasnost ispred svog gola a ne da dribla! Ne mogu da shvatim da se pljuje po Salu Ilicu, coveku koji nam je toliko radosti priredio, nije mu bio dan, pa sta sad promasio priliku? Sale je za mene legenda i uvek ce biti, nasa igra nije licila ninasta kako je Sale i9asao! Zelim samo da iskoristim priliku da se ciganima najebem svega po spisku zbog udaranja, Mazicu sto ih je pustao da tuku, a nase igrace da pitam imaju li muda da isto tako uzvrate u revansu posto su danas bili bez njih!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Umjesto da utakmicu počnemo sa dva špica, tj. sa Eduardom, mi krećemo samo sa Diara-om. Njih dvojica bi ovu cigansku odbranu razbucali. Rnić opet krenuo po starom, Sale u kritičnom stanju već u 30. minutu. Dokle više Miljković? Mnogo se loše osjećam nakon ove utakmice, kao popišan. Nismo imali sreće, jebiga, idemo dalje!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ja stvarno ne razumem ljude koji imaju nesto protiv toga da Partizan igra i stvara sanse. To sto vi verujete u neku metafiziku, neke kurce da ako igramo dobro protiv cerge to znaci siguran poraz, ne znaci da je to tako. Krivci za poraz su i vise nego ocigledni, a ja cu uvek biti za dobru igru i veliki broj sansi jer verujem u jednu genijalnu stvar a to je da tim koji napravi vise sansi ima vise sanse da pobedi. Ne znaci, naravno, da ce to uvek tako biti, ali tada su nam najvece sanse.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.895
Reaction score
8.086
Neverovatno sta pokusava da se prikaze veceras.Grant jedini krivac.I njega mozemo da pljujemo,ali zato anti-talente ,lazne fudbalere i sramote koje sebe nazivaju fudbalerom ne sme da se A kaze.Ko je to odlucio? Sad je kriv trener kada se promase sanse ili prime pacerski golovi.A protiv Shamroka su krivi igraci.Ajmo da budemo jednom u zivotu realni i posteni.Za vecerasnji poraz jedini krivci su igraci.Rnic-Najgori igrac koji je igrao u odbrani.Lazni fudbaler Ivanov.Kiksara koja je zajebala i Bajica.Sasa Ilic ,covek zreo za Penziju .Ali izgleda niko nece ili ne sme to da mu saopsti.Babovic,sramota zvana profesionalni fudbaler.Miljkovica i Lazevskog necu da spominjem.Jer mucenici veceras nisu stigli od ostalih anti talenata da se pokazu u losem svetlu.Danas svaka cast Vukicu.

I sve da je to tako... sa ovim igracima bivsi trener je napravio +10 i dobio derbi u rupi 2:0...

sada mnogo skuplji trener, mnogo zvucniji trener, gubi 4 boda u 2 utakmice, i gubi derbi u rupi...

i sve da su ti igraci takvi, zar ne bit rebao taj skupi trener da napravi taktiku da sakrije nedostatke, da napravi nesto da pobedi protivnickog trenera?
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Svi koji se pravite naivni (Maestro, dusan80...) - rekao sam da igrači ne smeju da se VREĐAJU, što je uvek bilo i biće pravilo foruma! Ne obmanjujte da neko brani kritiku prema igračima!!!!
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Pošto smo ih razvalili neću da komentarišem njihovu "igru".

Da krenem od odbrane. Šta je sa onim dodavanjima ispred naših 16 metara ? Kakva su to poigravanja u takvom meču? Čemu tolika količina kurcobolje u odbrani ?
Ivanov sem par sprečenih njihovih dodavanja katastrofa, čovek im je prodao toliko lopti da je to strašno. Nerazumljivo nonšalantno ponašanje u nekim situacijama.

Rnić :pop , ispadao jezivo ,prodao im je ko zna koliko lopti ,najgori ubedljivo večeras u našoj izuzetno lošoj odbrani. :pop

Lazevski: Jel to onaj isti Lazevski sa prošlog derbija ? Izgubljen ,uplašen u odbrani ispadao jezivo.

Miljkon moram reći najbolji večeras u zadnjoj liniji, to nam valjda i govori koliko nam je loša bila odbrana, čak je uspeo i jednom da centrira i to napravio šansu za gol.

Medo imao par mnogo loših dodavanja ali je isto tako mnogo trčao i uvek kad je grešio stizao je bar donekle da ispravi grešku. Standardno za njega trčao i pokupio dosta njihovih lopti.

E sad moraću da opišem kako sam ja video igru vrlog nam zadnjeg/ofanzivnog veznog Babovića. Dobije loptu i krene odmah nazad ,naravno zabije glavu u pesak , kad se oslobodi njihovih igrača okrene se i krene napred i posle par "vanserijskih" driblinga umesto da dobaci nekom loptu obavezno zasere tako što ili izgubi loptu u duelu ili napravi nekoliko poteza više i loptu baci toliko loše da ide direktno u noge nesrećnim ciganima koji ni krivi ni dužni dobiju loptu. Dodavanja koja je slao odbrani i koja su nekoliko puta presekli nema potrebe komentarisati. A u duelima je bio, što bi rekli matori ljudi, kao metiljava ovca. :pop

Sale Ilić ne znam šta bi rekao , nije odigrao toliko loše ali ono nije smeo da promaši. Mada je imao on takvih reakcija nekad davno protiv Njukasla, Reala i Marseja ipak je ovo derbi moralo je to da uđe. Ipak je u par navrata sa velikom lakoćom izbacivao po nekoliko njihovih igrača samo jednim pasom.


Diara se trudio ,nije on više isti igrač u onoj situaciji nije imao ni sreće pogodio stativu. Bar ih je konstatno napadao i mučio.


Vukić u par navrata primao lopte kao amater ali nije odigrao toliko loše jer su i on i Sale par puta sa samo jednim tačnim kratkim pasom izbacivali njihovu sredinu kao od šale. Ali prijem lopte jeziv :pop

PrevaGrant :

Reći će mnogi nije on kriv bili smo bolji nismo imali sreće ali on je kriv da krivlji ne može da bude.
Kad zanemarim tu sjajnu taktičku zamisao Babovića na zadnjem veznom prvo mi upada u oči to da posle primljenog gola zbog zajebancije kod našeg gola i još par situacija koje cigani nisu znali da iskoriste jer su jadni, mi i u drugom poluvremenu nastavljamo da se zajebavamo isto tako pa čak i rizičnije ispred našeg gola,svaka iole ozbiljna ekipa bi nam spakovala bar 5 komada zbog takvih poigravanja sa loptom i mojim (vašim) živcima.
Drugo gde je pogrešio je što opet kasni sa izmenama i to jezivo. A na kraju još vraća Eduarda na klupu kad dobijamo igrača više i kad treba svim silama da napadnemo ne bi li uspeli makar da imamo šansu u revanšu. Anemičan ,bez ikakve rekacije apsolutno potvrđuje da ga bole kurac za sve i da je došao da učini pajtašu Đuri i mornarima i da uzme pare. Ne mogu sad ovako besan ni da se setim šta sam sve hteo da kažem o tom prevarantu o toj neznalici pa ću da skratim : Avrame napuši mi se kurca sa sve mutavim i Rašom mlađanim u paketu! Govno jedno !

Kup je izgubljen ,okrenimo se prvenstvu.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Нисмо ми толико лоше одиграли колико нас је закопао штоперски тандем (којем овим путем **** **** * ****) и Медо са безброј погрешних пасова. Јебига, окренула се слика у односу на неке претходне дербије, нисмо искористили наше шансе, цигани су чекали наше киксеви и дочекали их. Шансе су нам минималне у реваншу, надам се само да ћемо одржати предност у првенству до краја.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Kako cemo mi protiv Hajduka??? To se ja pitam...I kako je Sale bio fenomenalan protiv Jagodine,a sad nije se video protiv cerge? Ispada da nas je Jagodina pustila ili sta vec...jao te teorije zavere
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.178
Reaction score
751
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Dusan80

А исти ови играчи, тачније 10/11 је јесенас разглавило цигане и то у онаквој атмосфери линча...

и код Станоја и Јокана смо знали да промашимо шансе , али нисмо примали голове ! то је једна суптилна разлика !


како фино написа Професор, виде се плодови дугорочног , дуго планираног рада !
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
I da, svi koji pljujete igru Saleta Ilica, pogledajte nasu sredinu do njegovog izlaska i posle toga. Ne bih rekao da smo po ulasku Markeca bili toliko dominantni. Gledao sam sa bebom u narucju i preko zamucenog streama na kompu (nemam jebenu Arenu, imam jebeniji RTS), pa se unapred ogradjujem, ali mislim da sam dobro video da smo posle njegovog izlaska popustili na sredini.

Prijatelju, dobro si video. Igra nam je bila raspad od kad je Sale Kapiten izašao iz igre. Mada se puno nije ni igralo. U zadnjih 15-ak minuta lopta se od ciganisanja efektivno nije kotrljala ni dva minuta.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Alo ljudi nista nije gotovo nemojte osuti paljbu odmah.

Igra se i drugo poluvreme!!!

idemo dalje ne smemo da padnemo sad.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
[Stidi se zbog svega sto si napisao o nasim igracima, SRAM TE BILO! Samo ako si slep kod ociju, nisi video da je jedina neznalica on a ne nasi fudbaleri. Isti oni fudbaleri koji su u prethodnim derbijima dominirali. ISTI FUDBALERI, DRUGI TRENER, DRUGI REZULTAT. Koliki IQ treba da bi se doneo zakljucak sta ne valja???


J E B O V A S A V R A M G R A N T!

Није ствар у IQ. Сигурно од мене немаш већи фудбалски IQ и засигурно си већи емотивац од мене и више ти је СС прирастао срцу него мени, али ја ти кажем да без обзира колико мрзио Гранта, не могу сву кривицу вечерас свалити на њега, јер није он крив што играчи не умеју да реше 3-4 врло добре прилике.
И да, није ме срам то што сам написао о нашим фудбалерима јер искрено и немам неко високо мишљење о већини њих, што се тиче фудбалских квалитета. :wink:

bogicpfc
Срам те било. Тако цинично и бахато пљујеш по легенди Партизана. Одиграо је лоше, много лоше, али тај човек је живот дао Партизану и увек гине на терену. Титула се може продати, може и куп, долазиће и одлазиће трофеји, али легенде се поштују или бар цивилизовано критикују. Гранта не кривиш, невероватно. Прст на чело и мани се глупости, погледај игру: где је била тактика, стил, где је Партизанова филозофија?

Бог нам може помоћи сада, само Бог. А дубоко се надам да хоће, иако нисмо заслужили.
Ја на легенде гледам мало другачије, односно другачије их схватам.
Гине на терену, да, после 30 мин., јер има слаба плућа. Не вређам ја њега и не заборављам на неке лепе тренутке које нам је пружио, али кажем ти, ја легенде другачије схватам. :wink:

Кривим Гранта за тактику, јер да је био паметан прекопирао би тактику са меча против Јагодине и згазио би цигане, али и ова тактика је могла да донесе резултат да смо имали играче у завршници, као што немамо. Да је било тако, била би и друга прича.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Kao sto rekoste deja vu.
Samo ima jedna zackoljica...oni su dok su nas pobedjivali pre nase dominacije hteli da igraju na ovaj nacin, mi smo sa Stanojem hteli da igramo na ovaj nacin...oni danas nisu hteli jer oni (ova ekipa i Prosinecki) to ne znaju tako da igraju, mi smo ih primorali, zaustavili smo ih.


Ako nema sabotaze, ekipa posle ovoga mora da se digne i pokaze da je sampionska (za nase uslove)...u titulama koje smo osvajali u prehodnim sezonama, bilo je slucajeva kad je ekipa pokazivala karakter koji je potreban...sad nam predstoji takav period...samo sto je problem sto imamo Mulu pored terena.


Ivanov-Rnic kriminalni ali kriminalni, da je to za zatvor.
Ilic tragican.
 

Dr.Hofmann

Guest
I prije smo mi ovako sabotirani iznutra milion puta i prije su cigani van terena ostvarivali svoje ciljeve putem raznih pritisaka, nameštaljki i sličnih stvari, ali je ovo valjda jedini put da je neko javno progovorio o tome svemu pri tome mislim na Stanojevića.
Zbog svega ovoga mi je još žalije što Stanojević nije ostao do kraja sezone i završio započeto i onda im se israo svima u facu na kraju sa još jednom duplom krunom, i sve im onda sasuo u lice i rekao gospodo ja odlazim a vi sad razvaljujte tamo gde ste stali, ovako ispalo potpuno besmisleno, mda razumem njegovu reakciju, jer je bio izložen raznim sabotažama i pritiscima...

Derbi nisam gledao pogledao sam samo sažetke i na osnovu toga i komentara mogu reći da su nijanse odlučile, ali nijanse koje mnogo znače, prvo više nemamo trenera takmičara koji zna kako cigani dišu i koji zna da postavi igru protiv njih, drugo nismo imali sreće u par navrata, da smo je imali verovatno bi završili sa nekim nerešenim rezultatom ...
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
0-2, svaka čast majmunu, čestitam mu na odlično odradjenom derbiju.
Majmun ne vrši izmene kod nepovoljnog rezultata, to može samo majmun.
Majmun i onu što je izvršio nije donela boljitak, nego smo pali.
Sprema napadača, ali onda se seti nečeg genijalnog i odstane, zato što je majmun.

Izvinjenje za majmune, i oni više koriste mozak, od ovog vašeg majmuna.
 

kele

Početnik
Учлањен(а)
18.11.2007
Порука
19
Reaction score
11
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku



-DR. Nele Karajlić
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top