Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u Nišu

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Prijatno sam bio iznenađen igrom našeg tima, koji je borbenošću anulirao 35 minuta cigane i bio čak u nekim segmentima bolji. Šteta što je šut stao u drugom poluvremenu, pritisli su dosta naše bekove i tu bez Hečera je bilo teško vršiti rotaciju. Ovde mislim da jedan naš igrač nam je došao glave, ali dobro pored sve borbe ostalih glupo mi je da ga pljujem. Bili su bolji za dve trojke Gudurića to je to.

Ne bih o sudijama od juče, ali trebalo bi sudije da obrate pažnju na flotere njihovog trojca koji padaju ko pokošeni čim osete lakat na grudima. Ne bih rekao da je to "namerno", tj. da su sudije sa predumišljajem dve ispade ključne greške napravile, ali jasno je vrabcima na grani kada i koji to igrači čine i trebalo bi kao slovenci i ostale sudije da kažnjavaju Navaro-jaskivičijus-teo glumatanje i sankcionišu po pravilima...

Raduje jer cigani i dalje pune gaće na našu borbenost i treba im nekoliko faktora da bi nas dobili...ako u nekom ludilu budemo mogli ovako da igramo u seriji sa +2 igrača sa poenima, imamo možda i čemu da se nadamo.

Bravo Partizanovci!!!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Prvo momcima svaka cast. Koliko je vesti bilo o tom virusu, vise I ne znam ko je bio zdrav, ko rovit itd... Sve u sveme za borbu kapa dole.

Razlog zašto mi možemo je u glavi cigana. Oni se nas plaše I kad smo načisto sjebani. Ali ako potraje njihova dominacija bojim se da se ne promeni...

Pozitivna stvar je što Gordon pokazuje znanje. Fali rutine I brzine naravno. Pitanje je da li može vratiti to I bojim se da ne vrati kad ne bude kasno za nas, ali sve u svemu u ove dve utakmice pokazao je vise nego Robinson. I ovo je neverovatno, da mi još uvek držimo igrača na spisku makar imao I garantovan ugovor.
Džile je lepo rekao da je dogovor da ako ne ide kako treba neće niko praviti problem. E pa ne ide, čovek prima pare za rehabilitaciju.

Sve u svemu neke pozitivne stvari su se videle. Vrabac opet pokazao da kad nema ko da ga zameni igra mnogo opuštenije. Čim je pun roster, blokada u glavi je još veća.
Ono što mene brine je ono o čemu smo pričali pre par dana, a vezano je za Ratkovicu, meni se on sve vise ne svidja. OK I igra preko bola I borbenost I sve, ali trenutno je on igrač koji nam je najveća rupa I u napadu, a o odbrani da ne govorim. Ali šta je tu je. Iako mi ne deluje realno nada je sve jača... Čoviću pico jebaćemo te...
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Svaka cast momcima ,dali su i zadnji atom snage, ostaje zal sto nismo mogli u kompletnom sastavu da se suprotstavimo limenkarima ... Gordon pokazuje klasu uprkos tome sto ima 10ak kilograma viska, i mogao bi da bude veliko pojacanje , steta sto ga nismo potpisali i za sledecu godinu ...

Ubicu volim bukvalno kao rodjenog brata, ali ne mogu da razumem da moze sebi da dopusti da ovoliko zapusti svoje telo , i ovakav ih jebe sve redom ,ne mogu ni da zamislim sta bi im radio kad bi smanjio kilazu i bio fit... Pa jebem mu mater , imas ogromnu, sopstvenu teretanu , udji u nju i baci kljuc sledeca 2 meseca , dovedi fizicku spremu u red i nasi su !!!

Ratkovica Branislav , uff... Krv mi je moju popio , konstantno je vukao tim u kontra smeru , decko se mora opasuljiti i skontati da nije Chris Paul ... Pot je bio mnogo korisniji od njega ... I da , Nenad Canak ce biti veliki trener...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jedna od nasih boljih partija ove sezone.
U ovakvom sastavu, bez Trenera dosta se uspelo.
Dobili smo i Canka na kraju krajeva, dosta dugo sam mislio da ce posle Dzikica uslediti apsolutni potop posto kod nas talentovanog trenera nema na vidiku, ali i Canak se pokazao veoma dobro, za pomocnika, i fantasticno. I imao je svoj pecat neke stvari je radio i drugacije, ima svoje ja.
Od igraca morao bih samo da istaknem Vrapca :respect zelja borbenost, srce, sve sto nema, a nema mnogo, trudi se da nadoknadi.
S druge strane Ratkovica i Gordon kao najiskusniji su konstanto kanalili ekipu, glupi sutevi, srljanje gubljenje lopti...
O Novičinom ludilu se film može snimiti.:D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
To sam baš htio da kažem. Djeluje mi da je Čanak nekad i bolji od Džileta u vođenju ekipe, ali to što meni djeluje i stvarno stanje na terenu i klubu su 2 različite stvari.
Čekamo da nam brat Džile ozdravi i da nam se vrati sa ostatkom vojske :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Apslolutno najbolji detalj na utakmici: Vrabac krlja onog mombrila Lazića koji ostaje da leži dole, i naš forumski drug Ala-Munja kreće sa: Uuuu-Mri, Uuu-Mri! što se odlično primilo u našoj okolini...

Mada se ja nisam slagala sa njim, više bih volela da ostane kvadriplegičar ali je glupo za skandiranje :D
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
KVA DRI PLEGICAR, KVA DRI PLEGICAR ...
Odlicno bi to zvucalo :)
Cestitke svima na borbi,i Canku na vodjenju utakmice.
Stojance rece da smo dobro odigrali,ne mogu bas da se s;ozim jer smo imali 21 izgubljenu loptu. Nije to jedini pokazatelj,ali tu su i bacanja... Svakako je moglo to i bolje,a ne kazem ni da smo bas lose odigrali.
Ove kvadriplegicare ne bih da komentarisem,sve je to Gordon lepo objasnio u tvitu.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Za Čanka će se tek videti, ali I meni se svidja kako vodi ekipu, bar što se tiče izmena I uzimanja tajmauta. Ali o tom potom...

Smrdljive sudije opet na neki način odlučiše, mada kada Pot pogodi "podgojenu" tablu znao sam da kreće smrkavanje, jer par napada smo posle dobrih odbrana baš valjano zasrali. Ne znam da li bi izdržali do kraja, ali faul u napadu Gordona I da razumem da je ono govno prodalo, ali onakve korake...

I svaka cast Novici uz svu ludost kako se uzdrži da Simonoviću pruži ruku, koji je vise puta dokazao da je kerina I govno od čoveka. Folirant smrdljivi. Treba da se uvede nešto kao čelendž u tenisu. Pa imaš dva komada, ako nisi u pravu tehnička greška ili tako nešto... Pošto ovi njihovi kako skaču kao jarci I kunu se, pola porodice bi im bilo pokopano...

Ali mnogo je lep osećaj kada izgubiš a srce opet puno.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Par dana pre prve utakmice, a i na dan iste kao da se ništa ne dešava, a mene "radi" euforija, kao prvi put da idem... Šta da kažem, lako smo izašli na kraj sa prvim protivnikom, bilo je opuštajuće gledati sve to, do onog trenutka kada je neki njihov predsednik, neki član uprave, ili ko zna šta već, počeo tu iz partera da bodri svoje kad pogode sa "trpaaaj..." .... isprovociran time, začuše se psovke upućene raznoraznim stranama... a atmosfera tog dana dotakla maksimum na skandiranje čoviću, pogotovo posle molbe da se navija fer i sportski. Cela hala navija... ljudi koji nisu navijači, već došli onako ili ovako... i neprijatno im je, smešno, zbunjujuće...
Drugi meč sa miškovim fluorescentnim timom... skup grobara bez mnogo pića, neka kiša, hladno, iscrpljujuća zebancija s obzirom na iščekivanje karata kojih naravno nema... naravno, ispred hale šetaju te i maltretiraju policajci, idi tamo ovamo, gde si krenuo i slično... Navijanje ispod proseka, sem dobro na momente kada se zagrevala atmosfera za finale....
Nedelja, nema organizovanog skupa, karte čekamo ispred hale, karte kojih naravno nema nigde. Masa od 200-300 čoveka ispred hale navija u dva glasa sa ovima što su unutra (oni su bili podeljeni već u dva glasa nego eto, masa ispred je prihvatila da bude drugi glas takođe sa masom unutar koja je dobila mogućnost drugog glasa)... onda klasika, pominjanje čovića i vučića, skakutanje i guranje... drago mi je što sam video neke lude forumaše :D ... a uspeo sam pri ulatu da čujem reči "pametnog" policajca koji se obraća jednom našem navijaču (oko 15-16 godina ima klinac) "Idi u školu da učiš, ili ćeš da budeš policajac ili kao ovi..." Misleći na ove, stoku znate, majmune što se biju da uđu... ... ... ... ... mogao je uz to da mu predloži i da zaokruži vučića kada bude imao pravo glasa... ... ...
Uz guranje upadamo tek na kraju druge četvrtine, i Partizan odlično igra. Navijanje, šta da kažem, mi njih uvek oduvamo u Čairu. Ne čuju se. Grmi naš kop. Onda, gubimo egal, počinje da pada igra i za neko kratko vreme mi smo na -10 ... navijanje tada malo lošije... ipak... to je bilo samo na kratko... oduvani su cigani u navijanju. Oni slave pobedu, a ne čuju se... Ali dobro, navijanje kao navijanje, to što sam napisao nije ništa novo to se zna.
Ona baklja koja je odletela, video sam kada je lik sa naše tribine bacio i kako je baklja odletela i pogodila nekog... uplašio sam se jer tamo mi je bila sestra. Tom čoveku ukazana je pomoć, ali... Eto, šta budale rade... Glupost i grozno... i nije sa njihove tribine pala baklja nego sa naše odletela i to je tako... video sam... pa sad, ako nisam dovoljno uverljiv nego i dalje tumačite preko video snimka, nemam ništa protiv, samo kažem da sam sve ovo video...

Što se tiče tog nekog virusa... pa ovako, kao što znaju i forumaši nišlije, ovamo u Niš bio je neki virus ali još pre nekih mesec dana koji ako uhvati čoveka traje oko 10 dana ali situacija se povodom toga smirila još pre deset dana... Ovo što se desilo našim igračima da eto kao svi imaju neki stomačni virus... ja sam ubeđen da nije slučajnost. Nema veze ne ulazim u teorije zavere ali... razmislite.

Dobra atmosfera između navijača i kluba (odlična u odnosu na početku sezone posle izbora FIBA takmičenja i posle onoga sa prebijanjem navijača u Pioniru) oseća se, ta snaga i to da smo i dalje taj Partizan. Novica je uvek bio taj Novica... Luki... kakva grobarčina... kad kaže u izjavi Tegiju da očekuje da Partizan uzme kup jer Niš je grobarski grad... Vrabac, školski primer odnosa prema košarci... radnik... onda evo ovaj mali Tanasković, bravo... Gordon koji se polako uklapa... Njihov međusobni odnos, druženje, bunt, borba... Partizanština... I u skorijoj istoriji nijednoj generaciji nije bilo teže nego njima... došli su tu kada se odabrala FIBA, kada se bore protiv ciganskih sudija, igrača, svega ciganskog... i to čine na kakav način... bravo momci, izmakao je trofej, kao što kaže Profa u postu iznad, da bi se nešto menjalo, moramo uzimati trofeje, a ne ovako izgubiti, ali, nisu oni dobili onoliko, koliko smo dobili mi. Mi nismo dobili jedino trofej, a nije on jedino važan. Jer naučili smo odavno šta je Partizanski duh, a znamo da ide F4...

Videli smo juče i šta oni forsi uradiše Evertonu, sada ćemo da vidimo da li će Everton biti kažnjen i za derbi... ali... i tu treba da ih zgazimo bre, napravio sam instagram da bi pratio naše igrače i vidim fudbaleri pružaju podršku košarkašima, gledaju, navijaju... to je to... partizanština... gazi bre.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Sjajan post, PFC_4ever !
Pokazali smo da moze da se igra sa cergom, sledi F4 i 4. mesto je ono odakle cemo da se lansiramo, nadam se, u finale.Ako nesto mozemo to je na 2 utakmice, borba, pa sta bude !
Napred PARTIZAN !
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Da se zahvalim nasim kosarkasima na veliku borbenost a i navijacima koji su u Nisu pokazali kako se voli klub.Iako nismo osvojili trofej nasi su bili veoma blizu osvajanju trofeja po dve susne godine po nas klub. Gospodine predsednice nagradi sve kosarkase i strucni stab za prikazanu igru i njihovo ponasanje za vreme turnira u Nisu. Mi nismo ispali picke pa da trazimo odlaganje i red druge manipulacije koji znaju da rade ljudi iz drugog tabora. Molim te pojacaj budjet i stvori dobru ekipu(sampionsku) NE PRILICI MI DA GLEDAMO U LEDJA DRUGIM TIMOVIMA.Znamo da su dugovi veliki ali drugi su tri puta vise duzili a sada se ponasaju kao pijani milioneri. Veruj da ce se mnogo lepse ziveti u regionu(garantujem da je KK Partizan najpopularniji klub u regionu) ako nas Partizan opet zagospodari baba ligom i ostale lige koji igra. Za ovu sezonu su ostali nasi da se bore za tri trofeja pa sta nam bog da, ali daj od sledece sezone da se vratimo tamo gde nam je mesto na samom vrhu, ti to mozes i za to si valjda doveden da rukovodis klubom.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Cair je daleko manji od Pionira.

Jbg, idemo dalje... Smesni su ovi cigani.

Mislio sam prostorno a ne po broju sedista. Kada bi se ljudi od parketa do vrha hale nabili kao i Pioniru moje misljenje je da bi stalo vise ljudi. Pa sinoc je bilo preko 5000-6000 ljudi. To sto oni zbog sramnog renoviranja hale ne znaju koliki je kapacitet i pisu neke gluposti je druga prica.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Eto covek objasnio: Umesto da mi dobijemo tehnicku zbog flopinga i udjemo sa najmanje +2 u zadnju cetvrtinu, sudije sviraju presmesan faul u napadu i tehnicku klupi....i onda je krenulo sve nizbrdo

Ne zna se ko je gori simulant, Simonovic ili Lazic....ovaj prvi moze barem i da ubode nesto, ovaj drugi samo zna za prljavu odbranu i provokacije...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
niko ne pominje kako su u poluvremenu kao valjda cin neke zabave izasla dva potpuna idiota sa mikrofonima da nesto grand repuju, ne znam o cemu se radi zaista, ali imali su pratnju od 20ak devojaka-devojcica, nisam uspeo da razaznam sa visine, medju koje su horde srbozvezdaskog zla bacile 2 ili vise petardi i topovskih udara, znaci direktno u taj spalir tih klinki, nakon cega je taj (istina jako bedan i kicerajski) performans prekinut begom tih devojaka u tunel


Ja ti oprastam, pusti njega. :)

Da 3 topovska udara, nazalost jedan je pao medju nase igrece, Birca ima manju opekotinu na ledjima... nije hteo ni da cuje da ga lekar pogleda, drao se "nije mi Nista" Nije mi nista"...
HEROJSKA BORBA NASIH MOMAKA, GROBARSKA, PARIZANSKA !!!
Lukovic trazi zamenu kaze "samo da povratim i odmah se vracam"...povracao iza klupe 2 puta i odmah trci kod Canka da kaze da je spreman... Andric 39 temperatura...
Posle utakmice u hotelu svi pomalo tuzni ali najvise besni i PONOSNI I PUNI SAMOPOUZDANJA... Novica vice "gotovi su, jebacemo im majku sledeceg puta" i hrabri mladje ... "jel vidite kako se usrali cigani "...

Kad smo kod te baklje, ako je tacno da je "lokalni politicar SNSa pogodjen u celo"...ala mu cufte ko ga je pogodio, tako strogo selektirano....

Sudeje su nas masakrirale, ne bi cigani nikad nase ranjenike pobedili...
pri neresenog rezultata u 15 sekundi su im poklonili 8:0... prvo faul Gordona koji je trebao da bude za nas i tehnicka Canku, 2 slobodna i trojka posle cetiri koraka one male gadure... i prvi napad u 4/4 trojka posle faula zbog nepropisnog bloka... to vise nije bilo snage da se stize...

evo izbojite i sami:

http://www.telegraf.rs/sport/262691...da-bude-priznata-procenite-iz-ovog-ugla-video


sve u svemu braco i sestre grobari, NIKO NE SME DA BUDE TUZAN POSLE OVIH UTAKMICA
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Cigani stvarno imaju određen kompleks od nas, vidjelo se koliko su bili stegnuti prve tri četvrtine. Naravno, to je i do naše agresivne i pametne odbrane. To je ono pozitivno od nas. Negativno je to što mi konstantno kroz cijelu sezonu pravimo nepotreban minus na kraju svake četvrtine, iako smo u vođstvu ili egal. Cijelu četvrtinu se borimo, i na kraju useremo samo tako. Juče se vidjelo to u prve tri četvrtine. Najvidljivije je bilo na kraju treće, vodimo 1 razlike, imamo napad, mi useremo, faul u napadu i tehnička (nepravedno dosuđeno svakako). I kad imamo do 24 sekunde do kraja četvrtine, pa drži loptu u ruci majku joj jebem, u posljednjoj sekundi je napucaj u publiku, ali nemoj ići u napad pa usrati. Umjesto da damo koš, mi izgubimo loptu i primimo koš, u dosta slučajeva čak i trojku. To naravno ubije ekipu dodatno i uđemo u sljedeću četvrtinu sa pritiskom stizanja rezultata. Osim toga, još tajm aut Čanka 19 sekundi prije kraja, bez potrebe, i još napravi štetu.
Luković mora čvršće hvatati loptu, da mu ne izbijaju jeftino, pogotovo protiv cigana kad sudije tolerišu svakakve udarce po rukama. Andrić odlučno sa puno samopouzdanja šuta, to se i vidi na procentima šuta. Gordon je po meni iznenađujuće dobro odigrao, imao i grešaka, ali vidi se napredak.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kad smo kod te baklje, ako je tacno da je "lokalni politicar SNSa pogodjen u celo"...ala mu cufte ko ga je pogodio, tako strogo selektirano....

On je bre bio u DS-u, mislim da je još uvek. Kako god...

Jbg, iskreno, nije trebalo to da se desi...
Kao što nije trebalo da se desi da Gudurić da trojku posle petokoraka, da se sude onakvi faulovi u napadu, itd... neke stvari ne možeš da kontrolišeš, očigledno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top