Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.441
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Posle odgledanog snimka utakmice mogu da kazem da nam je ponisten cist gol u drugom poluvremenu. Eduardo je bio u liniji sa posledjim igracem odbrane. U ofsajdu je bio Scepovic ali on je bio 3,4 metara od lopte i nije ni krenuo na nju niti uticao na igru...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Stvarno kao sto su mnogi primetili i ja na stadionu takodje vezano za Ivanova mekan je mnogo za stopera. Iako je visok gubio je te duele i remplovanja neka. Vise sam ocekivao od nejga.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
U globalu trebamo biti zadovoljni, nov tim, prva utakmica, ovih 4 golova nisu neko merilo jer ipak Skendija nije nikakvo merilo, al u svakom slucaju imamo odlicnu prednost, i pred revans bez opustanja, svaka pobeda je bitna a u ovom slucaju i zbog koeficijenta ...:)
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Sve je ok za početak.

Eduardo je ozbiljan igrač. Uz Stojketa, Volkova i Medu to je to. Malo za jače takmičenje.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Dobro je sve proslo to je najbitnije. Bitno da je bila i odlicna atmosfera nismo napravili nijedno sranje :D Sad na revans mirno, i da se uigramo jos bolje, a posle sta nam Bog da...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
U evropi je odvoljan jedan, a ne dva kiksa te vrste da se stvar mnogo zajebano zavrsi... Uz duzno postovanje, ni jedan igrac Partizna sinoc nije napravio ni priblizno krupnu gresku u defanzivi kao sto su te dve bile... Ali nek se uci protiv Skendije, pa kad dodje jaci protivnik da odigra bez greske...


Znas kako prijatelju, pravis od ta dva kiksa tragediju...da se razumemo, ti kiksevi su bar 50% manje opasni od gresaka Ivanova pri driblanju i Vukicevih izgubljenih lopti na sredini terena, ali je to sve pokrio Medo, pa niko ni ne prica o tome...

Ako cemo tako onda Krstajic prosle sezone je bio najslabija karika u nasem timu! Covek je u drugom delu sezone pravio takve greske da je to bilo strasno, pa opet niko nije imao primedbu na njegovu igru u vecini slucajeva! E sad malog Aksentijevica odmah proglasavate losim u defanzivi ( Boga pitaj zasto, jer nije ni jednom pogresio u toj fazi igre, svaki napad sasekao...) zbog jedne-dve greske...

Sve u svemu, decko je pokidao juce, pokazao vise nego Miljkovic cele prosle sezone, i bice potpuno neopravdano ako popije klupu kada Rankovic ili Miljkovic budu mogli da konkurisu za tu poziciju! Kad tad i on ce biti kriv za neki gol, ali sve to mora da se istroi jer decko pokazuje da je mozda i najveci talenat na toj poziciji kojeg smo imali u poslednjih 10 godina!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Сјајне изјаве Станојевића на конференцији за штампу, увалио је шипцима курчину тако да им и сад' буља бриди.
Strašno puno provokacija šiptarskih džukela...mislim na par kvarnih gestova za vreme utakmice, ali i na njihove novinare na konferenciji posle utakmice...ona i onakva pitanja nisu postavljena tek tako, ono su naručena pitanja...vidi se i po gestikulaciji njihovog trenera koji se ponašao upravo tako da iščekuje baš takva pitanja...a onda su "pojačali" takva pitanja kad se SS pojavio...

Lepo im je SS spustio, u fazonu: "Mi uvek rado gostujemo u Makedoniji, imamo tamo puno navijača, evo i u pripremama smo igrali protiv 2 makedonska tima..." :D

Prcaj SS te džukele, samo ih prcaj...

U Skoplju ostati cool, ne reagovati ni na koji način na provokacije, pripremiti igrače i pre putovanja da budu spremni na sve...i natrpati džukele i tamo, dati im koliko god se može golova.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Stvarno, gledam sinoc konferenciju i toplo mi oko srca kad cujem Stanoja kako ih spusta. Ono sa "nama je ovo obicna utakmica, mi igramo evropu, ls, veliki smo klub.." svrsavanje po faci siptarima, po slicnom receptu ko i sa nekim domacim "nacionalnim manjinama". :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Samo da se ne zalecemo. Skendija je ocajna ekipa tako da nisu nikakvo merilo za nas kvalitet. Tesi me da ovo nije igra partizana koja ce da dodje na svoje za nekih mesec dana. Ovo sinoc: za skendiju i vise nego dovoljno. Za trece kolo ok, za plej-of jedva, za LS nista posebno a da prezimimo u Evropi ni blizu. Prvenstvo bi trebalo da mozemo uzeti sa ovakvom ekipom. Fale stoper i jos neko krilo ili vezni igrac koji ce malo da protrese vezu, nekako mi lici na one stare vezne redove onih dosadnih ekipa. Napad odlicno popunjen. Mi fakticki necemo imati problema sa napadacem kako god da okrenes. Eduardo dao gol na suvi kvalitet. Aksentijevic se nabacio Biku za sledeci prelazni rok, treba dogurati do "pozitivne nule"... Sve u svemu, dosta slicno igri Brage od prosle godine, makar meni.

EDIT: Dodao bih jos da je Scepovic pokazao zavidan kvalitet. Samo da se ne zalece i ne poblesavi opet. Rad i skromnost i ima da bude silan! U suprotnom, dzaba ovoliki talenat...
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
Najveci utisak sa utakmice je da je Partizan konacno dobio dobar bekovski par. O Volkovu, se vec dosta znalo i za njega smo svi znali da je odlicno pojacanja, ali mladi Aksentijevic je odusevio. Momak je pokazao da ima srce, da ima sportsku drskost i pre svega kvalitet. Trenutak je da se ovom mladom momku ukaze sansa i za mene on mora da ima mesto u startnih 11. Neki od vas kazu kako je slab u defanzivi, kako je pogresio u par navrata u dodavanju, a niko od vas to ne zamera igracima poput kamare, vec kamara trenutno dobija veliki borj glasova za igraca utakmice, a ne znam na osnovu cega? Rankovic, je lose odigrao, mada u njegove kvalitete ne sumnjam, ali nikako ne sme da bude na poziciji stopera, i hteo bih da pohvalim scepovica, ne zbog gola, nego mislim d aje u drugom povuremenu bio jako dobar i da pokazuje manju dozu arogantnosti, a Eduarado je bio sjajan, i pre svega kod njega mi se izuzetno dopada kretnja bez lopte. Sto se tice same utakmice, drugo poluvreme smo bili dobri, mada i u prvom poluvremenu je bilo dobrih segmenata, raduje me solidna doza agresivnosti na terenu, ali toga je bilo samo u prvom poluvremenu. Ima potencijala da se napravi dobra sezona, ali uz dovodjenja stopera i mozda jos jednog veznog igraca. E sad malo srece zrebu bi bilo sjajno...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Culi ste sta kaze sef struke o Aksentijevicu!
Case closed! :wink:
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Stvarno, gledam sinoc konferenciju i toplo mi oko srca kad cujem Stanoja kako ih spusta. Ono sa "nama je ovo obicna utakmica, mi igramo evropu, ls, veliki smo klub.." svrsavanje po faci siptarima, po slicnom receptu ko i sa nekim domacim "nacionalnim manjinama". :D

Ima li negde link za tu konferenciju od juce, nikako da nadjem :confused
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Mozda malo glupo pitanje,jel znas neko kog dana se igra revans?negde pise 19 negde 20 sta je sad tacno?
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Komentator rece u utorak. A cini mi se da je tako bilo i prosle sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top