Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Stvarno se nema sta zameriti .. .
Napred Partizan!:napred Partizan
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sva analiza se zavrsava kad vam drugi gol covjek postigne preko 5 igraca i golmana 6-og. Kakva analiza?

Igramo amaterski fudbal u Srbiji to je jedino mjerilo.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Jbg. Prejaki su izgleda.

Skroz bezvezan osjecaj. Igraci su se borili i to je ok, ali Djukic nije trener za nas.

Da je Marko Nikolic tu ne bih previse zalio jer bih znao ds smo sve uradili, ovako bljutav osjecaj.

Leonardo sto prije da pali. Bice tesko odtaditi sl mec ali najvaznije je izbjeci blamazu. U LE mozemo jedino uz srecu na zrebu.

Djukic ovakav bezkrvan ce izgubiti i derbi i titulu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Protiv tima koji vredi 80 milona?

Djukic vam je kriv?

:pop

Marko Nikolic ga je duvao protiv Besiktasa!

jebale ga PARE DA GA JEBU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Jbg, vrlo dobar fudbal šteta za rezultat. Mi smo valjda jedina ekipa u univerzumu koja će primiti (n-1) od n šuteva na naš gol...

Ilijev, u špicu sezone dovodiš najskuplje pojačanje koje ne može da preskoči kozlić bez reanimacije, koji si ti kurac?
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Apsolutno nemam sta zameriti. Nisam ni ocekivao da cemo proci ove, realno za nas je LE premija.
Svaka cast na borbi a i na solidnoj igri, pogotovo u prvom poluvremenu.

I sta vam je uopste Djukic kriv?
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Je li i dalje vazi pravilo da se ne vredja ovaj sto se igra trenera? Pitam informativno.

Moja baba bi bolje pripremila utakmicu od njega. Kako je on trenirao Valensiju meni je i dalje enigma.

Kljajic je jedan od gorih golmana koje sam gledao u Partizanu. Definitivno.

A sudiji treba polomiti noge.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi, Djukic je kriv samo zato sto Miletic nema pojma i sto se kosovic nije vidio na terenu...

Kad ti Tawamba i Kljajic budu najbolji u timu onda ne mozes da trazis vise. Iskreno da nismo primili taj prvi gol (i sad mi nije jasno kako prolazi onaj debil nase igrace kao na video igrici), bolje bi bilo, al jebiga sad... Treba da odigramo muski i tamo pa sta bude, nista ne mozemo sad izgubiti a bolje da krenemo na sve ili nista pa i ako ispadnemo jebiga, tako je kako je.

Kosovic i Miletic mi zaigrali vise ne bi nikada... Sramota sta ti ljudi rade...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.524
Reaction score
23.550
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Kljajic nije golman, ne moze biti golman, covek ne zna da se krece, ne zna da se postavlja, jebala ga linija.

A, da je i ostala odbrana busna, jeste.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa Ćirković je najbolji bio. Nije grešku napravio. Eto da smo doveli tu igrača ništa se ne bi promenilo. Ne može Kosović da igra protiv jakih ekipa, ne može jer nema muda a ni snage. Koliko su puta Everton i Kosovic prisli po loptu nešto da kreiraju? Ni jednom! Ne mogu oni u paru da igraju!

Ali ljudi ja nisam besan niti razočaran u svoj klub ali moram da pomenem Vulićevica, odnosno da ponovim! Čovek je rodjen za ove od preko puta! Takav folirant nikada nije igrao kod nas! O njegovim fudbalskim sposobnostima nema šta da se piše! Šta je bre ono? Pa kako on šutira loptu, kako igra odbranu, kako dodaje (doduše sjajno njima u life, svaku), skokovi amaterski!? Znate šta je Miljković za Vulicevica? Bekam!
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.517
Reaction score
4.794
Локација
Na vještičinoj sisi
Ma niko nije kriv, borili su se, pokazali svoje (ne)kvalitete, jednostavno realnost je surova. Ovdje ni Hudini ništa ne bi mogao da uradi.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nemojte da se lazemo, ljudi kad su hteli da daju gol dali su ga. Kakav kurac i mi bili bolji, pustili nas da trcimo ko mazge bez ikakve konkretne akcije. Isto smo mi uradili u finalu kupa ciganima.

Djukic pao ispit, izmene gore nego kod Dzikica. On je lik izgleda stalno naduvan i njemu je sve dobro, sve super.

Iliev takodje pao ispit, nek se bode malo u dupe sad umesto u venu.

Ekipa zbog bojkotavanja Leonarda takodje nek popije disciplinsku.

Nema veze, prolazimo cigane.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Djukic-ne postoji
Olimpijakos-gplpa govna
Djukic-ruznp iskustvo
Tawamba-BOG LICNO
Djukic-Macva,Ravnje,Bogatic-SABAC
pARTIZAN-Sampion-
Olimpijakos-mrtvaci,gola govna
Djukic-amater, Vjerica Radeta ga pozdravlja
Partizan-Sampion
Djukic-nije nas
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Kosović je pokazao da nema šta da traži u Evropi dok ne nabije još jedno bar 15-tak kila mišića. Njegov svaki duel je klasično povlačenje rukama, inače bude otresen. Mi ni u JSL nismo mogli igrati nikad čvrsto s njim u paru sa Evertonom, a kamoli protiv jedne ozbiljnije ekipe u Evropi. Jevtović, kakav je takav je, mora biti drugi zadnji vezni. Kasno sad, kasno Marko na Kosovo stiže. Ostojić očajan, da tako može čekati igrača da se namjesti na šut, nevjerovatno.

Falilo nam je sreće, sudijske pravde itd., ali nama uvijek nešto fali, i dok ne postanemo ozbiljniji klub bez nekih internih dječjih bolesti, dešavaće nam se ovakve utakmice i porazi. Ništa ovo nije slučajno.

Idemo dalje, zaboraviti što prije, pamtiti jedino želju i borbenost.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Djukic je PROCENIO da nam je odbrana zadovoljavajuca za evropu, eto ti tvoje procene, ne zna se ko je veca rupa u odbrani. Uzmes na prodaji 2 igraca lepe pare, umesto da zakrpis tamo gde si busan, ti kupujes igraca koji minut nije igrao u najbitnijoj utakmici.
Ma sa ovakvom odbranom, mogli su nam dati kad su hteli.

Ovakve stvari ce se ponavljati ukoliko ne dovedemo bar 3 odbrambena igraca, kakvi god, bice bolji od trenutnih jer ovo je kriminal.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Naravno da je trener kriv, kad god vidis da ti ekipa gubi konce meca a ti ne uradis pa cak i ne pokusas nista da promenis po tom pitanju kriv je trener. Pa ne zavrsava se posao pred pocetak utakmice, i nije ovo FM17 da kliknes play na unapred pripremljenu taktiku. Celi proslu sezonu smo gledali u KKP filadendron koji nije znao da trazi tajmaut ni promeni igru kad ne ide, sada imamo takvog u FKP.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Glavni utisci... br.1 - treba da se sramoti onaj koji je zadovoljan sa ovakvom odbranom, a dovodi nespremnog i ne preko potrebnog napadaca za astronomske pare za nase uslove, i da za te pare taj isti ima snage ko ja na pola gajbe piva, amaterizam cist!
Br.2 - Leonardo je srce i dusa ovog tima i nekoliko klasa iznad ostalih, Tawamba zna, Jankovic zna, ali Leo odskace i bez njega ovaj tim nece biti isti.
Br.3 - Oni za koje bi ruku dali podbacili do bola, Everton, Ostojić, Vulicevic...Cirkovic za njih danas izgledao kao brutalan igrac!
Br.4 - I utisak veceri...surova realnost, mogla je sreca, pa i pomalo nedomacinsko sudjenje da promeni rezultat, ali isti pokazuje gde smo i ništa to nije slučajno!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ma da bre .. koji crni Nikolić . Verujem da je on bio na klupi ovde bi bilo 0:0 a u revanšu 3:0 .

Đukić je dovoljan za kokeza ligu , svaki meč će biti 3+ a to realno dovlači navijače na stadion..

Samo polako , bitno je da ne pukne petarda u pireju
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top