Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.650
Локација
Tamo gde si ti!
Delibašić vaspitava gavrose

20294273_933407820131400_636377792753958174_n.jpg


20246363_933408083464707_4181444523960043038_n.jpg


20264577_933408166798032_1030904088118097255_n.jpg


20264826_933407956798053_7240025964237403134_n.jpg


20257975_933407776798071_1664679612655563232_n.jpg


20294187_933407350131447_4739837207703587452_n.jpg


20258129_933407173464798_7804991441547700090_n.jpg


20264691_933407730131409_315004917001761013_n.jpg


20264766_933408836797965_8549679916313028928_n.jpg


20258108_933407223464793_4372472125735000205_n.jpg
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Ako nista drugo imamo sve uslove da gledamo najofanzivniji Partizan u istoriji, a ja se nadam da ce se ta ofanziva ispoljitipreko kobtra-napada zajebi bre Djukicu visok presing i setanje lopte u krug gde vise paseva razmene stoperi nego ofanzivni igraci. To moze da prodje protiv slabijeg rivala. Falio je mnogo Suma. Cigani iz Pireja nas nisu nadigrali.
Mi tamo idemo bez ikakvog pritiska, prezaljeni...
Ova ekipa ima kvalitet da izbaci Olimpijakos ali je jasno koliko problema pravi nedostatak jakih utakmica. U momentu kad ostaje 4 min do kraja mi nasedamo na provokaciju smrada koji zadrzava loptu...
NIJE GOTOVO !! Ocekujem produzetke i nas prolaz

O upravi i njihovom jajarenju ima mnogo toga da se kaze al dajem rec Panticu bice mi zabavnije..
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ma koliko god nerealno bilo, koliko god u domenu cuda izgledalo, iz nekog razloga ne mogu da se otresem ovog ludackog osecaja da mi njih prolazimo. Valjda to ide uz biti navijac Partizana.

Potrebna nam je vanserijska, ma istorijska partija sledece nedelje da bi se cudo dogodilo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Treba reci i da nas je sudija dosta spoticao...cigani svake vrste su ocigledno pretplaceni na sudije. Ova govna mandovska nece da nas prodju. Osecam to
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.282
Локација
Žrnov

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
@Shone,@ Mijatovicu Sejdo samo dva komada onaj jedan sto ni nedostaje nek da i Kljajic zabole me,vazno prolazimo nemojte da cepidlacite.

IDEMO DALJE.Suma care kupi nam cigare.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.054
Reaction score
26.252
Локација
ante portas
Ako nista drugo imamo sve uslove da gledamo najofanzivniji Partizan u istoriji, a ja se nadam da ce se ta ofanziva ispoljitipreko kobtra-napada zajebi bre Djukicu visok presing i setanje lopte u krug gde vise paseva razmene stoperi nego ofanzivni igraci. To moze da prodje protiv slabijeg rivala. Falio je mnogo Suma. Cigani iz Pireja nas nisu nadigrali.
Mi tamo idemo bez ikakvog pritiska, prezaljeni...
Ova ekipa ima kvalitet da izbaci Olimpijakos ali je jasno koliko problema pravi nedostatak jakih utakmica. U momentu kad ostaje 4 min do kraja mi nasedamo na provokaciju smrada koji zadrzava loptu...
NIJE GOTOVO !! Ocekujem produzetke i nas prolaz

O upravi i njihovom jajarenju ima mnogo toga da se kaze al dajem rec Panticu bice mi zabavnije..

Ja se nadam da ce se ta ofanziva ispoljiti 26.08.

Levom beku Mileticu dekretom zabraniti da prelazi pola.
E da makar imamo beka koji moze da zatvori pa nek ne zna nista u napadu samo da zatvori.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Koliko god krivili Evertona prvi gol je gol za koji je kriv velik deo ekipe. Previse su lako usli u sansu...to je klasican nedostatak iskustva za takve situacije jer niko u nasoj ligi ne ume tako brzo i konkretno da napadne. Kod drugog gola ni jedan igrac u nasoj ligi ne bi mogao da se u onoj situaciji izbori za sut i pogodi gde treba. Lezerno smo prihvatili te situacije i usledila je kazna. Moramp da igramo na kontre ona spora dodavanja nam uopste ne leze, mucimo se
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Dzaba nam je da pisemo analize i strucne komentare. Bez obzira koliko volim ovu ekipu nisu dorasli ozbiljnim evropskim timovima, mada su sinoc igrali iznad svojih mogucnosti i zasluzili su pohvale.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zao mi je sto ce nas izbaciti bas ovi pacovi. Pristao bih i na debakl u plej-ofu, samo da izbacimo ove cigane. Takav bezobrazluk, valjanje, kukanje i plakanje, definitivno kurvina sestrica. Pri svakoj izmeni po pet minuta izlaze napolje. Ja da sam igrac, svakog od onih debila bih za nogu vukao napolje.

Mnogi ce reci da postoji i "drugo poluvreme", odnosno revans utakmica, ali nisam neki optimista. Kada mi sinoc nismo uspeli da izvucemo ni remi, uz nalet adrenalina i pun stadion, tesko da cemo u Grckoj biti uspesniji.

Gazili smo govna jedno 45 minuta sigurno. Ostaje zal sto u tom periodu nismo uvaljali jos neki go. Nisu oni nista posebno. Slomili su nas pred kraj na cistu snagu. Mnogi su ovde pisali o nesposobnosti naseg kondicinog, Mise Filipovica, sto se na kraju ispostavilo kao istina. Ne znam samo kako to u klubu niko ne vidi, ili ne zeli da vidi.

Sve u svemu, ja sam zadovoljan, pa cak i ponosan. Igraci su dali sve od sebe, napadali, grizli, nisu vise od ovoga mogli.

SUDIJA, JEBEM TI MATER!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.946
Reaction score
7.944
--------------------Oumaru---------------
Ninkovic---------Babovic------------Zivkovic
------Jevtovic-------Brasanac------
Subic---Fabricio--Cirkovic--Bandalovski
---------------Zivkovic---------------
Izmene Nemanja Petrovic i Petar Grbic


Ovo je poslednji sastav Partizana kome su se tresle noge od vaznosti utakmice i desilo se tacno programirano 1-3.
Jevtovic i Cirkovic ponovo na megdan.
Po meni bekovi veceras kljucni za ocuvanje nase gola. Bandalovski i Subic su kriminalni pozadi. Valjda su bolji Miletic i Vulicevic.

Haha, koji sam ja zloslutnik....

Koliko nas mediji ponizavaju utakmica nije ni izblizu bila takva.
3 komada? Sto da ne. Samo da ne prokockamo svaki jebeni korner, i svaki jebeni centarsut iz faula, i svaki jebeni ulazak u sensaesterac. Mi njima mozemo dati 3 komada, dali mozemo ocuvati mrezu je drugo pitanje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nazalost mi cemo mozda uskoro imati jos jedan problem pored svih u ekipi, a to je pozicija napadaca.
Djukic trazi u napadu igraca koji je bolji s loptom, koji ima dobar prvi korak i moze da se krije iz ofsajd zamki. Sto bi se reklo Heskiju treba Oven :D
Djurdjevic iako ima svoje kvlaitete ( inace od mene respekt za radovanje posle gola Tavambe) nije taj tip, a videli smo na primeru onog pesica ciganskog da sada napadaci sa pola sezone u zivotu ostvaruju cene, pa bogtejebo mi smo platili ovog miletica volume 2, kako da nadjemo napadaca. A ne treba biti neozbiljan pa ocekivati da Djole sve preuzme na sebe itd.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Previše grešaka A. Miljkovića učinili su da nekoliko puta pre utakmica Partizana moj fanatizam i verovanje da možemo da dobijemo budu svedeni na minimum, ali to mi se nikada nije dešavalo. Verovao sam uvek čvrsto, prosto osećao da je moguće. Tako i cele prošle sezone za titulu, ne mogu da ne osećam da ne dobijamo. Ali juče sam opet, ne samo taj dan već sve vreme od kad znamo ime protivnika, imao taj osećaj verovanja u pobedu koji je sveden na minimum, ovog puta ne znam tačno zbog čega, ali evo nekih stvari.
Odmah se videlo da smo nazad šuplji da to nije dovoljno za Evropu, videlo se i na pripremnim utakmicama ali i protiv Budućnosti.
Kad igra Kosović on ne može da povuče loptu i prenese je protiv jakih rivala, još uvek nije toliko dobar. Zato sam očekivao Jevtovića, bio sam ubeđen da će on uz Evertona da ima defanzivnu ulogu i krpe greške odbrane. Kada sam video da igra Kosović, okej pomislio sam, sviđa mi se što trener hoće da igramo ofanzivno. To nas je koštalo, ali nema veze. Da je Kosović mogao da izdrži duele, izvuče se primi loptu i da završni pas to bi izgledalo drugačije, kao i da nazad nismo toliko loši... Ovako on nije igrao ni napred ni pozadi, doprinos nikakav.
U napadu nedovoljno ideja, često se napadi završavali centaršutevima, to je okej ali malo konkretnih akcija, kombinacija i ulaz u šansu za gol.
U suštini, to napred nije to toliko loše ni strašno, užasno je kako mi delujemo pozadi.
Da li smo nadigrali protivnika juče ili je on čekao kontre, ne znam, mislim da je ovo drugo u pitanju, s tim da smo morali da damo još gol ili dva iz onih šansi kakve smo stvarali i da smo morali da stvorimo još koju.
Šteta je da primimo 3 gola iz 4 šuta, ali to je ozbiljan protivnik. Onda zašto i mi ne možemo da budemo ozbiljan protivnik?
Očekivao sam da uđe Suma, ili Sale, jer Sale je ovde falio samo tako i ubeđen sam da bi Partizan drugačije i konkretnije izgledao da je Sale igrao. Ali, dobro. Đukić kao da nije imao neku ideju pa nije izvršio izmene ranije ili je njegova filozofija bila takva...
Videli smo da je Miletić bolji od Ćirkovića kao što smo i znali...
Uvek glupo primimo golove na našem stadionu i ne uspemo za to nešto malo, dajte bre ljudi... doveli smo dobro pojačanje, svi znamo da nazad fali štoper ali ne, nećemo da dovodimo... nismo nezadovoljni mi navijači i nećemo sad da širimo negativizam ali nešto što je očigledno očigledno je i to nas je koštalo izgleda LŠ, nadam se ne i LE.
Čisto da kažem da sam o tome pisao još pre, i da to ne znači da sam pametan mnogo već to je nešto što je svako video i znao.
Ipak lepo je na kraju što je ekipa pozdravljena i dobila podršku, lepo je videti to, jer vidi se da je podrška iskrena i jaka, snažna, vidi se da ljudi veruju u ovu ekipu.
Nisam znao da su olimpijakos ovoliki cigani, pa oni su ladno na nivou ovih naših cigana :D Teško je stići 1-3, ali nije taj olimpijakos ništa posebno uradio juče da ne možemo da verujemo da je moguće da im damo 3 gola... Uopšte nisam otpisao ovaj dvomeč, mislim da je moguće ali realno dosta je teško...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.593
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pa Suma 2 I Tavamba 1 I to je to... mada ja mislim da ce biti 3:1... moramo mi na penale proci... hhaaa

mada, ne bih se ljutila ni da ih UEFA izbaci zbog nekih nereda... to je realniji scenario nego da im mi damo 3 komada.

Donekle si u pravu za nerede, ne bih se ljutio ni ja cak i ako ih ne naprave sami treba da ih izazivamo malo, da glumimo kao sto su oni sinoc padamo foliramo se, stalno nesto protestvujemo da madovi tamo onda polude i naprave haos koji ce kostati njihov klub ispadanja.

Znam da ne bi trebalo da padamo na njihov nivo ali cilj sredstvo ne bira.:D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Djukic ima iskustva sa prolaskom dalje nakon ubedljivog poraza kuci. Deremo ih 1:5

Svidja mi se ovaj duh. U sustini sam zadovoljan jer nismo igrali kao govna i krili se po terenu, igrali smo hrabro i poginuli. Kako bismo se osjecali da smo igrali kukavicki i primili 3 komada. Da smo malo kvalitetniji na 2-3 pozicije ovo bi bila druga prica.
Oni su u glavi vec prosli, tu se krije nasa sansa, mi smo u Podgorici mogli primiti 3-4, ista psihologija..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
;gaah Koliko god da pokušavam da ,,ohladim glavu,, pre nego što ovo napišem - ne vredi, hoću da puknem! ;gaah
Znam da nije pristojno, nije pedagoški, ali ne mogu više da izdržim, vidim da skoro niko nije ni komentarisao, dakle:

Debilano sa Istoka pored tunela koja je bacala predmete, a posebno flaše na igrače Olimpijakosa, jebem vam svima mater nenormalnu!

Možda sam psovkom ,,potkačio,, i nekog od kolega sa Foruma, ali, baš bih voleo da saznam KO su ti debili koji bi da Partizan ostave bez publike na sledećem evro domaćinstvu, da ga ostavebez zarade od prodatih karata, da ga uvale u obavezu da plaća žestoku novčanu kaznu, a da još plus, te neke sledeće Evro večeri umesto na naš stadion jedno 15000 Partizanovaca pošalje pravo ispred TV-a...

EJ bre, jedno 15000 Partizanovaca, koji bi da dođu na tu neku sledeću evro utakmicu, koji svoje odmore planiraju po tim datumima, koji s teškom mukom plaćaju da dođu na JNA...VI, DEBILANO NENORMALNA, DIREKTNO ŠALJETE VAN NAŠEG STADIONA TAKVIM SVOJIM POSTUPCIMA, JER U VAŠIM GLAVAMA GRAMA MOZGA NEMA...


I za sve to vas boli kurac, jebe vam se za bilo koga drugog, gori ste od stoke, ajde, JEDAN JEDINI RAZUMAN razlog mi navedite ŠTA se postiže time ako zveknete igrača Olimpijakosa flašom?! ŠTA?!

Hoće li Partizan tako da pobedi, da prođe dalje, ili mu time samo činite ŠTETU?!
Ovaj iz Olimpijakosa će da izdrži udarac, to je profi fudbaler, to je za njega sitnica, ali zato Partizan može žestoko da najebe...

Drugo - ODAKLE flaše na tribini?! Da li su to neki ,,prijatelji,, kluba, jer se flašice mogu dobiti samo od igrača, iz prostorija kluba, itd...

Mi smo prokleta ,,crna rupa,, Evrope, 15000 pametnih i dobrih ljudi da pokuša da uradi nešto dobro, ali šta vredi, dovoljno je 15 debila da sjebe SVE!
I stalno tih 15 debila USPE da sjebe SVE!

U ovoj prokletoj zemlji naviklo se da se BAŠ SVE radi po sistemu zakona nema, odgovornosti nema, i zato - boli me kurac za sve i svakog, i radim ono što se meni radi...

Sine, i ja sam za maksimalnu slobodu, ali taj maksimum prestaje tamo gde ti počinješ da maltretiraš nekog drugog!
Možeš da budeš slobodan koliko hoćeš i da radiš šta god hoćeš - ALI - do granice da ne sjebavaš druge...


DAKLE, da je sreće, pameti i reda u ovoj prokletoj zemlji, pa da sačekamo lepo odluku UEFE, na primer kaznica jedno 150000 evrića, i - vas 15 to uzrokovalo, izvolite svako po odgovarajuću sumu u kasu Partizana, nemaš, o.k. prodajemo vam stanove da naplatimo dug pa živite po kartonskim kutijama, i niste za bolje...

Ili..

Pogodio si flašom igrača Olimpijakosa koji vredi neko milionče evra, i donosi svom klubu milionske prihode, oštetio si mu, slepo crevo, psihu, maltretirao si ga na njegovom poslu, ugrozio mu ljudska prava na rad, aha, lepo...tužba, presuda, kazna - izvoli, isplati mu 150-200-500 000 evra...nemaš? Aha, dobro, prodajemo ti stan, a za ostatak, plaćaćeš do ktraja svog života od plate - kol'ko imaš...a u kartonskoj kutiji da živiš, može i tako...

Strogo? Pa vi jedino razumete jezik sile, prisile i kazne, ni jedan drugi...

Čoveče ne možeš sebi da uzmeš SVA prava bez odgovarajućih posledica!
Sjebeš klub - kazna, pogodiš nekog - kazna, ubiješ nekog - kazna...ali svaka kazna je ODGOVARAJUĆA onome šta si učinio...pa onda, polako počneš i da - MISLIŠ...

Čoveče postoji razlika između ,,verbalnog delikta,, fizičkog napada, ubistva, male krađe, teškog zločina, male štete, MILIONSKE štete i tako redom...
A može i to da se nauči...na sopstvenom primeru...

Čoveče, postoji RAZLIKA između FSS-a gde možeš da radiš sve a da ti se to sve i oprašta, i UEFE koja to beleži, meri, određuje i - KAŽNJAVA!
Razlika je između proklete države Srbije i Evrope (koja kakva god da je), ima neke svoje ZAKONE i pravila...

Od više tužnih utisaka od sinoć jedan mi je ovaj - koliko god da smo na dnu, kao država, narod, fudbal, klub, i koliko god da se sa tog dna bar malčice, najmanje mrdnemo - stalno smo taoci tih nekolicine debilčina koji su u stanju da te KONSTANTNO na tom dnu, na bilo koji način ipak zadrže, BEZ IKAKVE NADE da će ikada biti bolje...

Teraj dalje sa saznanjem da je MNOGO divnih ljudi oko nas neprimetno, ali da zato UVEK debilčine nađu nekog načina da ih upamtiš po zlu koje nanose svima...

Čekam šta će UEFA da kaže...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
A tek oni sto su krenuli da oponasaju majmunske krike?! Kapiram ja da je hoces nekako da iskazes svoj revolt, ali idioti, i mi imamo crnce u timu. I to ne jednog, vec trojicu.Sta mislite kako se u tom momentu osecaju Everton, Tavamba i Suma?!
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Vec par puta se Cirkovic pominje u pozitivnom kontekstu, a ja sam izgleda gledao neku drugu utakmicu...
Nije direktno kriv za gol, ali je pokazao koliko ne zna. Postavljanje kod prvog gola, pa onda reakcija nakon sto crnac primi loptu :prekrsti To su te neprimjetne stvari po kojima se ralikuju igraci i poluigraci. Da ne pricamo o njegovim pasovima prema naprijed.
Ne kazem da sinoc nije bilo gorih, samo mi bode oci to neko zadovoljstvo njegovom partijom.


Da neki od tih ljudi nisu godinama clanovi foruma, pomislio bih da nas cigani troluju sa tim komentarima "Cirkovic je bio medju najboljim igracima".

Vec sam postavio pitanje svim tim ljudima da mi objasne njegovo kretanje, pogotovo kod prvog gola, muk... da bi samo nekoliko sati posle toga se nastavilo "Cirko najbolji...". Kao da smo gledali dve razlicite utakmice :pop

Nije bio najgori, ali bio je Cirkovic, izgubljen u vremenu i prostoru, svake godine je sve gori i ne mogu da docekam dan kada ce otici iz kluba.

Pa covece za njega ne postoji ni highlights na youtube, ej Lazar Cirkovic - highlights, nema materijala koji moze da se ubaci u taj "highlights" video, nema :pop , tako da bih zamolio sve te kojima je on juce bio najbolji, da iseku te delove utakmice gde Cirko briljira i da naprave video, kako bi ga sto lakse udomili, sto dalje od nas.

Napad ne moze da postigne toliko golova koliko odbrana moze da primi, tako da bez 3 nova igraca nazad, mi nemamo sta da trazimo u LE a pogotovo u LS.

I jos jedna stvar mi nije jasna, zasto vec na poluvremenu nismo izvadili Miletica, covek je bio kriminalan, jedno tacno dodavanje nije imao, svaka duga lopta je otisla daleko od svih nasih igraca, svaki put kad je dodirnuo loptu, napravio je neku gresku. Nije Monir nista bolji, ali mislim da ne moze biti gori od ovog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top