Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Za sve sto je finansijska kazna (a neto mislim da ce samo to I biti), imam zelju da bude sto veca... Sve jedno su to pare od kojih klub nista nema, jer ce ga bagra svakako pokrasti... ovako moraju deo kolaca UEFAi da daju...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
i onda ce zato jos veci deo od sledeceg kolaca uprava sebi da uzme. ne zaboravi da govna ima svoju cifru koja im treba za "zivot" a sve ostalo sto su dodatni ne planirani troskovi (napr. kazne od uefe) se tako i tako extra naplacuju. upravi ovo sigurno nije neka steta nego je klubu i to malo sto bi moglo da se nekako upotrebi drogirane budale na tribinama sjebu i finansiraju druga govna iz uefe.
 

ivica stevanic

Početnik
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
18
Reaction score
1
Ako UEFA zatvori jednu tribinu onda to treba da bude istok. Bio sam u sektoru N. Svi upaljači, flaša, topovski udar sve je došlo sa istoka i ti odatle. U onom bifeu na istoku su prodavali vodu u flašicama tako da je to propust organizatora. Nikada se nećemo opametiti
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Za sve sto je finansijska kazna (a neto mislim da ce samo to I biti), imam zelju da bude sto veca... Sve jedno su to pare od kojih klub nista nema, jer ce ga bagra svakako pokrasti... ovako moraju deo kolaca UEFAi da daju...

Treba da se zna da svaki naplaćeni evro od UEFE ide ide direktno na račun Zahavija, jer smo izgubili spor sa njim za Djanija, i ide prinudna naplata. Tako da dok ne dosegnemo cifru od 2,5 miliona evra nema zarade od Evrope. Čudi me kako to nije pomenuo Željko prepošteni grobarčina Pantić?
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Sinoc sam uporedo gledao nekoliko meceva kvalifikacija, a ispratio sam preglede sa svih. Onakve jeftine golove niko nije primio od svih ekipa, kao mi. To dovoljno govori da se vratimo na zemlju, jer cemo jako tesko i do lige evrope, s' obzirom na kretanje rezultata koji nam ne idu u korist.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
To i pricam. Mozemo se udarati nogama u dupe od srece ako udjemo u ligu evrope. To je za nas vec i vise od maksimuma. Tako par sezona tamo da se uklopimo kao stalni ucesnik i onda mozda mozemo nekada mastati o ligi sampiona.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ajd sto je Suma doveden kad je doveden (a placen vise nego sto je kostao prije dva mjeseca :buhaha), nego uz sve to Iliv, bez imalo blama, izjavi kako je Leonardo 60% spreman (a nije ni toliko)...

Pa majstore, cija je to greska? Jel normalno da ti jedan od dva najbolja igraca u u utakmici sezone bude 40% spreman, a drugi 0%?

Pretpostavljam se da ste i u Sumin ugovor stavili neogranicen odmor za sledece ljeto...Mozda i Djukic da odmori do Avgusta, ipak je nerealno da takav trener dodje u Partizan. Nek Jovsic i Filipovic vode pripreme, sta fali.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Nama je Olimpijakos bio najteži klub koji je magao da nam zapadne.Ako pogledate ko sve može da nam zapadne u kvalifikacijama za LE,Olimpijakos je osrednji klub.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Neko ko bude naučno istraživao amaterizam, jedna od tema u njegovoj doktorskoj disertaciji, biće mu sigruno amaterizam u fudbalskom klubu Partizan.

Ali rekao je da Suma nije ni mogao da igra jer nije imao mesto, a samo pre 10 dana je rekao da je Suma spreman i da je Partizan jači za još jednog igrača protiv Ciganikosa. Stvarno ne zna čovek nekada gde bije. A sa 1,1 milion cena skočila na 1,65 miliona za igrača koji je nespreman! Ma svaka čast! Šta ti je Vazura kakav finansijski mag!?
Živela uprava na čelu sa Vučelom! Zivela!
Živeo Vazura, zekin zamenik! Živeo!
Živeo Ivica Bombaš! živeo!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne mi smo se cenkali, pocetna cena je bila milion i po.
Ali smo se nacenkali na 1.65.
A Leonardo je imao povredu ocigledno, al u stvari nije.
Posto samo debilu moze igrac iz prosle sezone da bude nespreman na novim pripremama a da se nije povredio.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
nego da mi budemo realni i ako neko zna ko nam sve moze biti protivnik u plejofu za ligu evrope?
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Protivnik nam zavisi od dešavanja u večerašanjim utakmicama.

Po razvoju situacije u kvalifikacijama za LŠ + ako se nepovoljan trenend po nas nastavi i u večerašnjim utakmica, teško da ćemo do šešira sa nosiocima za LE.
Što nam u drugu ruku otvara put ka nosiocima za LŠ :D

Kad naguzimo gavrose u sred Pireja, eto nas među nosiocima u poslednjem kolu kvalifikacija za LŠ.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
A zašto smo nerealni, kada nas uprava na čelu sa Vučelom( živeo Vučela), ubeđuje da napadamo ligu šampiona? Pa nije odavde otišla ta nerealnost, nego iz FK Partizana? Pa Pantić je mahao dva meseca ručicama i obećavao ligu šampiona i 15 miliona evra? A ne mi... Da anuliramo dug sa jednom ligom šampiona, a danas tj juče u svom komunističkom glasniku "pažnja pažnja govori Vučela"(vesnik), kaže ako ništa bar smo zaradili 1,6 miliona evra. Čudna reč za neuspreh, moraću je potražiti u rečniku...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Među nosiocima Zenit,Atlet.Bilbao,Sparta,Milan,Bordo,Everton(ne ovaj naš),Olimpik,Astana,PSV,Dinamo,Makabi....plus ekipe koje ispadnu sada u kvalifikacijaa za LŠ
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
Mora da ih posetimo na treningu i damo podrsku da zaista verujemo u njiG.
I na aerodromu da ih ispratimo ljudski. Pa sta bude. Pokisli su svi, to se primecuje.

Daj neka prvo pobede Javor, u nedelju da grmi zemunelo.
 

Bergman

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2014
Порука
1.059
Reaction score
189
Локација
zapad
Kad se izriče kazna? Što se gađanja flašom tiče, kolega bio blizu, kune se da su navijači PAOKa to napravili.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.455
Локација
.
Debil ispred mene je bacio flasu, nas je covek.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.659
Локација
Beograd
https://www.youtube.com/watch?v=2HMJ8tA1V-Q

Gazimo gavrose ovako, Djukic voli na ovu foru da ide dalje.
E, pa, jbg, lako je njemu bilo tad da ovako gazi, kad je u timu imao Stefana Babovića i Lolu Smiljanića! :D

I to dok je Stefi još uvek bio talenat, a Lola mogao i da trči... :roll:

Kako bih ja volio da sam medju ljudima koji cekaju revans sa nadom u cudo, pa da je i 5%...
...
Što se mene tiče, nema problema, evo ja čekam revanš sa nadom u čudo, pa da je i 5%...ili 0:5...ili 0:3... :šal
Pa neću valjda da upalim TV i da sebi kažem, eee, aj sad da lepo gledam kako Partizan gubi i ispada, NE!, ima da kažem, oću da gledam kako Partizan pobeđuje i ide dalje!!!
Pa šta bude, nek bude... :roll:

...
... Što se gađanja flašom tiče, kolega bio blizu, kune se da su navijači PAOKa to napravili.
Pa što neko ne objasni tim navijačima PAOKA da to na svom stadionu rade, ne na našem... :roll:
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Niko da napomene da je prilikom zivotinjskog ponasanja nekolicine ljudi, klinac sto skuplja lopte, pogodjen kovanicom u glavu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top