Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Idemo dalje! Tamo dobijamo 2>1
Sasvim pristojna utakmica u fazi napada ...ali kad oni imaju loptu,molim boga da ne centriraju ,jer to je pola gola ..ocajna odbrana ..miletic i jedan i drugi ocaj ..onaj sa kosom vec standardno ..
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Neverovatno da profesionslni sportista na pocetku sezone nema snage za celih 90 minuta. Djukicu sisaj ga, uprava napolje.

Ivanovic i Miletic se sudaraju po levoj strani, jednom, drugi put, treci put, to nijedan trener ne moze da popravi.

Bice tesko u revansu, ne vidim da imamo igru za prolaz dalje. Steta, jer i Besiktas nista posebno pokazao nije.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Briga me da li si dosao za 1 600 000, za 100 000, da li si dosao iz rusije, turske, bosne, neki nasi igraci SRAMOTNO LOSI za klub naseg renomea.

Zakaric? Pola ljudi ga pljuvalo i celu sapunicu oko njega ispratilo pesimizmom, decko od prvog minuta igra bez imalo respekta, jako, srcem, i to se vidi, kakvi su ovo Scekici, Sume, Ivanovici?!?!? Sine u vatri si pokazi sta znas, znas ciji grb nosis!!! Nejasne su mi neke odluke. Cekali smo Sumu godinu ipo dana, doso 'seljak' iz jednog zeljeznicara i pokazao svima kako i sta. Ovog Scekica lopatom posle prve utakmice, zasto bre Partizan da ceka nekog igraca koji je placen da bi bio prodiktivan.

Ili smo mozda mi svi ovde na forumu na belom, i ceo istok, zapad. Ivice kralju.


BRAVO ZA BORBU. Usralo nas je to sto ovi imaju 500 godina, pa se umore i brze od nas. Imamo sanse. Prvi put mi zao meska. Rikardo bravo.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Dajemo 2 gola u turskoj.

Ne znam hoce li to biti dovoljno uz miletica u ekipi, nadam se da hoce.

Usracu se od alkohola kad ode iz Partizana.

Poceo sam da mrzim coveka.

Sve u kurac, Partizan - Sampion.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.809
ako nista barem je ceo stadion pokazao jugu sta misli o njima

Pokazao je vec time sto ih tamo gdje navijaju nema saka jada, a sta se to sad desilo?

Iskreno, ja prezadovoljan. Tamo 3:3 i idemo dalje :D! Iskreno, volio bih da Jankovic nije ozbiljnije povrijedjen. Dobar je bio, iako i dalje kidam zivce koliko komplikujemo kad je to najmanje potrebno, ali dobro.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ovo mi u Konstantinopulju dobijamo.Al da turci ne izlaze na teren.
Do sada najbolje izdanje koje sam gledao al opet nije dovoljno za pobedu.
To je to gasi svetlo pusti tango.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
brate nemaju oni filipovica, vec su ljudi MATORI. Kvarezma i da ima 50g kosati m. ga ne bi mogao cuvati... nadam se da je skupio koji bod kod Bate za klupu veceras.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nesigurna odbrana nas kostala prolaska. Izgubili smo Jankovica i Ricarda koji je bio sjajan vidi se da mu lezi kad ima prostora. Celavi Miletic prinudni bek a onaj sa kosom igra ko zna zasto kod Bate. Valjda Bata zna sta cini jer je on Miletic krivac za centarsut i gol.

Besiktas se mogao proci ja sada ne vidim kako cemo dobiti u Istanbulu, realno nema sanse. Da smo imali krsten prelazni rok igrali bi Ligu Evrope to je sve sto cu reci. Nazalost iduce godine opet igramo za LE sa vjerovatno jos gorim igrackim kadrom jer smo sada ostali bez para. Scekic za ono malo pokazao da je borben i zna lopte. Spartakovci pak su upravo to, spartakovci. Putuj evropo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
N. G. Miletić mi je postao mrzak koliko i Djukić. Eh samo da imaju više kondicije...
Dobili bi ovo sa 3 razlike.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.477
Локација
Kosovska Mitrovica
Apsolutno mozemo da se nadigravamo sa Turcima. I pored svih mana veceras, ja sam zadovoljan. Verujem da mozemo do pobede tamo. Glavni utisak meca mi je nas brat Miletic. Covek masi glavom loptu koja putuje po' sata, posle toga je pao gol. Mada, tu je i Zdjelar pogresio. Evo vec tri godine, konstatno najebavamo po levoj strani, i niko da se seti da nadje zamenu za Miletica. Veceras su najbolji bili Valijente, Rikardo i Zakaric. Uglavnom, sasvim korektna partija od nas. Idemo dalje!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Moram da kazem i negativne i pozitivne stvari.
Pre svega mi smo ovo morali da dobijemo, a sto je jos gore mi bi ovo i dobili da je samo neko drugi kondicioni trener. Pa ovi su sa snagom tanji od nas.
Miletic levi bek, uzas, katastrofa, totalna konfuzija. I na sve to do sada je namestao golove protivniku sad jos i sutira na nas gol.

E sad, ipak je ovo Besiktas, ipak su to imena, i kada se sve sabere mi smo sa njima igrali fudbal. Borba se vidi, ali ne moze sam Zakaric da igra, uz jos par igraca. Jednostavno ne ide. Bata je doneo promene, ali nije ovo njegov tim, i muke ce on da ima sa ovim igracima.
Sve u svemu, onako realno, moze sa Besiktasom da se igra, ali mora da se igra 90 minuta, mi za to nismo kadri, jednostavno nemamo tu kondiciju. Zbog toga mislim da smo ovde zavrsili ovosezonsku Evropu.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.931
Локација
Kuci
Sta je igrao Ivanovic veceras??
Zasto Stojkovic na povratne lopte stalno prima loptu kao da ima sve vreme sveta, a onda u aut panicno.
Valiente 0 tacnih pasova, a to mu je kao jedina vrlina.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Prvo dugujem izvinjenje Zakaricu, a onda ekipi. Svi su igrali, borili se, grizli, koliko su mogli.
Jebem mater svim trenerima koji su uticali na njihovu fizicku spremnost. Malo nam je falilo, jedan brz i prodoran po levom krilu, verujem da bi pobedili.
Idemo tamo pa sta nam Bog da!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Стојковић је већ једно извесно време очито ван форме, такође мислим да је томе допринело превасходно то што му је наводни трансфер стопиран, а сада и ово што није позван у репрезентацију, морал и самопоуздање су му очито опали.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top