Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nije da ocekujem, ali 30 miliona evra duga, cetvrta godina bez titule, nulti status u fudbalskim organizacijama, kurac od omladinske skole, podeljen stadion i nikakvo svetlo na kraju tunela. Ako to nije dosta Vazura, Vuleticu i Vucelicu, onda nema veze. Gazite i dalje ako imate obraza. Ne bih da vas pljujem, nadam se samo da vam je ostala i trunka mozga u glavi. Ako nije, do kraja udri jbg.
Inace, prosao fizicki spremniji tim. Celo poluvreme odbrana trazi slobodnog igraca u napadu da doda loptu, a njega nema.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Puna podrska Stanoju i momcima, videlo se da nam fali duza klupa, sto je i razlog poraza. Ovima iz uprave zelim da ih nacne rak sve komplet.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Opet pobedjuje ideja hermeticki zatvorenih glava da treba da se okrenemo svom dvoristu i blatu, da jurimo krtice i zatrpavamo rupe, da ravnamo povrsinu, raspalimo rostilj i mjesal'cu, da slusamo kako smo "dobro stOjali" dok smo udarali temelj buducoj nikad omalterisanoj kucerini u kojoj ce ziveti ljudi s palcem u ustima i cepom piva na pupku.

AJMO BRREEE Bata Djoro, gazi Backu bre, da i sledece godine gledamo ovakvo mucenje protiv proseka srednjeevrposkog fudbala!!!!!!
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Šteta, šteta, šteta... Morali smo dati i drugi gol. Moglo se.

Previše vraćanja lopte unazad u trenucima kad smo ih imali, posle izjednačenja, pa sve do kraja... I premalo raspoloženih i konkretnih ofanzivnih igrača na terenu...
 
  • Like
Reactions: BaX

luka_pfc4

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
50
Reaction score
56
Локација
Voždovac
Kaman Suma
Kaman Sadik
Bravo sine (Miljkoviću)


Evo jedan od mene: Bravo Pacoje. Uradio si ono zbog čega si došao. jebo te bjeković, tumba, damjanac i ramadani.
Konačno će biti srušen mit o "Stanoju".
Upravu na kurac. Sve vam se vraća za Sava i to sa kamatom, majku vam parazitsku
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.853
Локација
Beograd
Igracima nemam sta da kazem. Igraju najbolje koliko mogu.
A upravi jebem sve zivo. Crknite govna jedna. Do dna ste nas doveli.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Screenshot_20200924_220918.jpg

Stvarno mi je zao sto Savo nije zavrsio ovo sto je zapoceo, jer je licilo na nesto i imalo je smisla, ali je supacki prozivati Stanoja za ovo veceras.

Ispali smo iz evrope u decembru, zaostajali smo 20 bodova... Imali smo pola godine i dva prelazna roka da napravimo tim za nikad bitniju sezonu. I?
Savo je bio zadovoljan i sirinom i dubinom i brzinom ekipe, popusio dvije utakmice i pobjegao.
A ostavio je ovo sranje sa slike.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Ne znam sta da kazem... Pijan sam, gledao sam tekmu sa grobarima u kafani, vristali smo kod Suminog gola. Jebem ti ovaj luzerski mentalitet da ti jebem u picku i ovaj baksuzni Partizan... Pa dokle bre vise jebote?!?!?!?!? Dokle ovakvi golovi? Sta je ovo koji k? Skoro cella ekipa pokidala, oni od kojih se najvise ocekivalo podbacili ( Natho odigrao za zatvor ponovo, Asano nista, Markec nista), dok sa druge strane Miljkovic, Vitas i Suma smetaju ovoj ekipi, oni su nas najveci problem i nisu sampionski igraci!!! Stojkovicu dokle? Kakvo je ono postavljanje kod slobodnjaka? Kao da meri u centimetre nesto, cas se pomera levo, pa ode dva koraka u desno kad ovaj suta, pomracenje uma. I da,za ove realne, ja ne znam jel se zajebavate kad govorite da je Sarloa kurton od ekipe ili zajebavate nas, ili jedva cekate da izgubimo pa da pljujete? Molim admine da oproste ako sam napisao nesto lose i da me ne banuju, pijan sam i tuzan.

PS. UPRAVA NAPOLJE!!!
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
za ovo je kriv ZIHERAŠ Savo Milošević! Otera lik sve KRŠTENE špic igrače (Nemanja Nikolić, Ognjen Ožegović) a u igru mu POLU-špic Umar Sadik! Sa Sadikom na špicu ni Bajern ne bi bio prvak Evrope! Tako da ova eliminacija ne ide na dušu Aleksandra Stanojevića već Sava Miloševića! Jedino što mi ne ide je ona izmena Šćepan-Natko... ostalo...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Sto se mene tice Stanoje moze odmah da ide, ako ne mozemo da igramo fudbal kao prosle sezone ne treba ni da igramo uopste.

Muka mi je vise da gledam da protiv nekog evropskog proseka ne mozemo sansu da napravimo.

Ajde bre vise...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Glavni krivac je uprava i trener Stanojević (a ne Stanoje kako mu mnogi ovde tepaju). Ziheraški postavljen meč bez Sume od starta, katastrofalne izmene, Lazar Marković igra 120 minuta, a nije se sastavio. Stojković ponovo prima gol u bliži ugao, iako se iz aviona videlo gde će lopta ići. Sada nama u Si Đin Ping Pong ligi može da trener bude i Limeni.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Статус
Затворена за писање одговора.
Top