Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.594
Reaction score
29.912
Локација
Novi Sad
Molim vas da se pridržavamo teme tj prelaznog roka i stvarnih dešavanja, bez gluposti :ziveli
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Koga li ce iskopati za pozicije stopera, veznjaka i napadaca zivo me zanima ! Valjda ce ubosti i nekog dobrog igraca ! Pod uslovom da ispune obecanja, a mnoooogo lazu i kradu bitange iz uprave
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.196
Локација
vezenemam
Ma koliko se uprava i sporCki svojski trudili da ubiju prelazne rokove jednom za svagda, oni se uvek nekako izmigolje, prežive...Muke naše neprestane.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
646
Reaction score
2.368
Локација
Beograd
Naš veseli sportski direktor spominje i nekog domaćeg štopera.
Ko li je taj što hoće i sme da dodje u Partizan?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
И да је повређен нема везе, доћи ће код стручњака светске класе који се доказао на пољу рехабилитације играча са хроничним тегобама.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.059
Reaction score
8.055
Ako na Mišu Pilatesa ciljaš, on je najbolji trener sveopšte kurcobolje..pardon my French.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
"Nadam se da se više neće ponoviti sezona kao što je prošle godine bila”,

"Ali, ako i bude odlazaka, nadam se da će biti i dolazaka."

”Imam već ime, ne mogu da vam otkrijem. Klub je već stupio u pregovore. Drugačije izgleda od svih koji su bili u Partizanu. Mnogo mi se sviđa kao igrač i nadam se da će klub uspeti da ga dovede”, rekao je Duljaj.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pazite sad ovako, iz teksta dole izmedju redova zakljucujem da desetka kojom je Duki bio oduševljen i krilni napadač kaput. Nema od toga ništa, naravno, odjebali nas.

Za krilnog to je verovatno Ceesay, za 10 nemam pojma. U svakom slučaju bez #10 krilnog napadača i štopera nemamo šta da tražimo. Taki sam ne može, fali ti neko kao Djurdjevic ili Leo, kao i neko kao Suma.

O defanzivi da ne pričam, mi smo tu kriminal. Antić slab, Filipović ni napred ni nazad ne radi ništa preterano. Sveta je totalno pao, Saničanin mister kiks. Sve u svemu ekipa koja će lako da primi 30-40 golova u ligi.

Радимо на појачањима, али обављамо прелазни рок у складу са нашим могућностима. Не зависи само од нас, имали смо наше жеље, тренер такође. Чекали смо двојицу играча, али нисмо успели да их ангажујемо, сада смо покренули другу причу.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
I omiljena mantra uprave Partizana: treba dati šansu našoj deci...

Tačnije rečeno: ta naša deca ne koštaju ništa, a ako neki mali i zaigra kako treba, prodaćemo ga za 6 meseci da se bar malo ,,oparimo,,...

A Partizan?
Ko u upravi misli još i na Partizan... :icon-rolleyes:

ekipa koja će lako da primi 30-40 golova u ligi.
Taki sam ne može, fali ti neko kao Djurdjevic ili Leo, kao i neko kao Suma.
Sveta je totalno pao, Saničanin mister kiks.
Tu je još i talentovani ali još uvek tinejdžer Ilić, a četvrtog štopera ni nemamo... NA DESET DANA PRED POČETAK PRVENSTVA!!! :banghead::banghead::banghead:
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Olosi, pricajte malo o Dijabateu i Jovicu, sta se sa njima desava bagro, kada cete da prodate Popovica, Bazdara i Meniga ? Da se uzme jos neka kinta za prezivljavanje, mogu sva trojica za 1000000 eur, bez cenkanja i pogadjanja ! E zivote
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top