Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.422
Reaction score
10.546
Локација
okupirana Srbija
Kašće mu se samo.
:D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Saznajemo: Partizan prodao golmana Popovića

Najavili smo još početkom leta da će Partizan u velikoj rekonstrukciji tima početi od gol-linije, a tvrdnju je samo utemeljilo angažovanje Aleksandra Jovanovića, koji je, kako stvari stoje, ubrzao odlazak – Aleksandra Popovića. Kako Telegraf saznaje, mladi čuvar mreže karijeru nastavlja u Dunajskoj Stredi, aktuelnom vicešampionu Slovačke.

tan2022-10-27205391728-830x0.jpg
 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.886
Локација
beograd
Cim je on otisao u Dunajsku Stredu, jasno je koliko ima sati.
Jedan od najgorih golmana koje sam gledao u Partizanu.
Procitao sam da je neko rekao da ga se necemo secati kroz par godine. Greska. Ona njegova intervencija protiv cigana u rupi kada je poklonio gol ohiju, a samim tim i titulu ciganima ce se pamtiti dugo dugo.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Nisam se puno oglašavao.
Za Dijabatea sam rekao nakon dolaska da će biti odličan i bio je (dok je bio motivisan).
Sličan mi je osećaj oko Kalulua.

Ima još dosta da se radi ali i dalje mislim da je ovo sasvim pristojan prelazni rok za sada generalno..
I dalje još nekoliko igrača mora da ode i potrebna su nam bar još dva kvalitetna igrača ali ovo ide u dobrom pravcu..
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Ajde nekako i ta pojačanja, koje dižemo u nebesa iako nisu još pošteno ni zaigrali u našem dresu, ali šta ćemo sa odbranom koja je najgora u poslednjih 30 godina ?
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.134
Локација
Beograd
Daleko je od pristojnog prelaznog roka. Verujem da je Kanute kvalitetniji igrač od Traorea i Andradea, kao i Kalulu koji iskreno ne znam koga menja. Ostali koji su došli kao zamene za igrače na svojim pozicijama su definitivno lošiji. Čak mislim da ni Jovanović nije toliko bolji od Popa i Ćele.

O tome da prodaš štopera kojeg nisam preterano simpatisao, ali ti je najstandardniji igrač u prethodne dve sezone, a ne dovedeš zamenu da ne pričam. Da najtalentovanijeg klinca iz škole bukvalno oteraš iz kluba (Matija Popović) . Sve kad se sabere dajte mi jedan transfer koji je za klasu bolji od igrača koji su otišli, a koji su prošle sezone grčevitom borbom izborili ČETVRTO MESTO.

Ja sam uvek optimista i jedan Partizan imam i tražim uvek pozitivno u svemu, te mi je i ovo ok, ali ako realno sagledamo, nije...

Jel Antić bolji od Čakija?
Jel Saldanja ili kako već bolji od Rikarda ili Nemanja Nikolić?
Jel Severina bolji od Dijabatea?
Šćekić?

Što se mene tiče od prvog do poslednjeg minuta svake tekme imaće moji podršku i to nikada neće biti upitno, ali da je mnogo teška sezona pred nama, sigurno jeste.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Ono što mene brine, a što me je brinulo i prošle i pretprošle godine, su bekovi.
Mila majko ... niski, spori i smotani. Loša defanziva, još lošija ofanziva.

Ali, što naš veseli sportski direktor kaže "popunjeni smo na tim pozicijama".
Dakle, to nam je što nam je.

Nadu mi daje jedino što isti kaže i "prelazni rok je živa stvar". Pa ...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Ko je pravio ovaj klip dobrodoslice? Ovo deluje daleko iznad trenutnog nivoa kluba. Da li je Bilja na steroidima?
Kako god, nek mu je sa srecom i da da bar jedan gol u rupi.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Ko je pravio ovaj klip dobrodoslice? Ovo deluje daleko iznad trenutnog nivoa kluba. Da li je Bilja na steroidima?
Kako god, nek mu je sa srecom i da da bar jedan gol u rupi.
Bez nepotrebnog uzbuđavanja što bi rekao Šojić, nema prijatnog iznenađenja. Naravno da ovo nije napravio naš marketing... Bilja ovo ne bi uspela da napravi ni u najluđem snu. Ograničena je na slikanje lošom kamerom jeftinog mobilnog telefona i edit funkcijom na androidu...
Dizajner igrača mu je napravio za njegov twitter nalog.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top