Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
157
Reaction score
1.198
Локација
Pozega
Pa valjda, Ti kao igrač(Nastasić, Joveta...dodaj po želji), igraš za Partizan, za trenera i povratak navijača na stadion, a ne za upravu ?!? I to sad, baš sad, trebaš da dodješ, kada je najteže! Ako imaš srce za ovaj klub i integritet čoveka. Nećeš u ovaj Partizan, sada, zbog "uprave" ? Odlično, ma more marš u p.m., ajde evo i ja da prestanem da navijam za FKP...jbg. do neke bolje uprave...A kad je to pa uprava FKP bila dobra??? Ova je "samo" najgora u oštroj konkurenciji gde su sve bile najgore u datom vremenu, plus je saboterska, ali kao što vidimo, nju ne mogu oterati ni najsramniji rezultati FKP u istoriji. Prema tome, svako od igrača ili trenera, ko ne želi zbog "uprave" i samo zbog nje, da dodje u FKP, za mene je p*zda. Da krivim Duljaja jer je trener pod ovim ološima??? Bože sačuvaj! Respect za njega. Pa ako se vodimo tom logikom, onda niko ne treba da bude trener. Jbg. zbog uprave. Da igramo bez trenera...Koji će nam .urac ?
Još ako imaš minimum integriteta, dodješ sada u FKP, pa kažeš javno, na predstavljanju, alo Partizanovci, ja sam došao isključivo zbog Vas, trenera i tima. I tačka. Gde su legende FKP, osim Golca, da puste glas?
I da...ni veliki Žoc nije trebao da dodje, jer ima "idi ostoyaah gledaj utakmicu..." upravu, sa 156 zahvala gosn.presedniku po jedinici mere(1 sedmica)?!
Napred Partizan i samo tim, i samo Duljaj, i samo navijači, i samo oronuli, stari, dobri JNA.
Legende, ali prave, gledaju na nas...sa nebeskih visina...
Kakav ja FKP da ostavim svojoj deci?
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Mislim da malo previše romantizirate igrače. Oni prije svega igraju za pare, i to im je samo posao. Daleko iza toga im je neki prestiž, ljubav... dodaj po nahođenju. To se najviše pokazuje sada kada je na scenu stupila liga S. Arabije.

Tako da, oni će doći u Partizan, kako kažu, ako im se poklope ambicije. Čitaj ako dogovore dovoljno dobre uslove što se tiče plate i dužine ugovora. Sve ostalo je sporedno. Tako da će prije izabrati i Iran i Arabiju i Tursku prije Partizana ako im je tamo imalo finansijski isplativije. Rijetki su izuzeci od ovog pravila.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
157
Reaction score
1.198
Локација
Pozega
Bez namere, da polemišem, oprosti unapred, Bratino...Ti što izaberu destinacije prikladnije za letovanja, "za šaku dolara više", oni i nisu predmet mog posta. Ne postoje. Ni u mom postu, ni u realnom vremenu. Mene interesuju Ti retki izuzeci, pravila. A da i jedan dodje, izuzetak, sada, a da može doneti kvalitet, opet dosta.
A i da niko ne dodje, to je njihova stvar. Moje je da za početak, bodrim FKP, u kući, na ulici, u prodavnici...u kafiću...I da se parkiram ispred tv sutra, protiv ns dame koja se odavno prokurvala, ali samo protiv nobles a la regime klijenata, i da navijam da je napunimo sa našim otpadnicima, da mi se prepodobni sarapa i sarape, ne bi kezili, kako je trka već izgubljena...Dakle, ako dobijemo na terenu, to nam donosi i neki bod van terena.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.187
Da sam ja Nastasic ili Jovetic, bez razmisljanja bih izabrao Iran, Tursku, Arabiju prije ovog Partizana.

Zasto bi noramalan covjek na zalasku karijere dosao u klub kojeg nepismeni veprovi iz uprave namjerno i sistematski unistavaju, u kojem se ne isplacuju plate, u kojem se treneri pocetnici mijenjau na svakih 6 mjeseci, ciji je kondicioni trener misa pilates, na cijim igracima se po kojekakvim njivama i livadama izivljavaju sudijska govna, u klub kojeg gleda par stotina navijaca (a i oni cesto dolaze samo da im jebu mater i izbace svoje licne frustracije) itd.?

Naravno da nema opravdanja za to sto taj Jovetic cuti na sve ovo sto se godinama desava u klubu, ali je apsolutno opravdano i razumljivo da se h ovom trenutku radije odluci za nekog saudijskog drugoligasa.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Zasto bi noramalan covjek na zalasku karijere dosao u klub
klub kojeg gleda par stotina navijaca
Nama normalan čovek ni ne treba! Ni normalni navijači! Zato što je sve oko nas i u nama nenormalno!

Imamo ovih 11, 22, 33, svejedno koliko, NAŠIH ,,prokletnika,, u NAŠIM dresovima i za njih navijamo! Ko je došao dobrodošao, ko nije, šta nas interesuje!
A isto se odnosi i navijače - 'oćeš da dođeš na stadion, izvoli, dođi, nećeš na stadion, pa niko te i ne tera, šta nas se tiče jel hoćeš ili nećeš...
Doćiće Baka Vuka od 90 godina, možda dođe Steva Koska ako je još živ, došao bi Miša Tumbas da je živ, a doćiću i ja, ako preživim ove paklene klimatske uslove u ludom i nenormalnom Beogradu...
Dižemo lestvicu! Grobari 60+, 70+, 90+... :shal

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.833
Локација
Beograd
Fizički smo u deficitu, imamo tri štopera, potreban je četvrti. Teško je ući u početak sezone. Može da se dogodi žuti i crveni karton, pa da improvizujemo. Nije poenta uzeti samo da bi uzeo, nego treba analizirati koji je to profil igrača koji je potreban Partizanu

E moj Igore, pa došao si pre 4 meseca, ne pre 4 dana. Šta ste osim Nastasića “skautirali”?

Mi tog štopera koji bude došao imamo za 5 kolo lige i u plej ofu LK.

Zašto smo prodali Vujačića a nemamo zamenu?!?



A pazite sad ovo, Saldanju je klub prodao nama onda kad je stigla zamena…..
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.150
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Ja se samo plašim nekog novog Ngambija, Markeša, Dornelesa, Valentea i čuvenog dominatora Gogue. Što se tiče stranih štopera jedino smo Ivanova i Tariba pogodili, ostalo sve ne daj Bože nikome.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.798
Reaction score
55.929
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Zašto onda navijaš za takav klub?

Verovatno su igrači postali i porodice finansijski obezbedili zbog klubova iz Irana i Arabije, nema veze Partizan sa tim.
Ili je tada bilo sve idealno kada su u Partizanu ponikli?
Za to što su ovde ponikli klub je adekvatno finansijski obeštećen ili adekvatno u toj meri koliko je bio pametan da ispregovara cenu i trenutak prodaje.
Ništa oni ne duguju Partizanu.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
682
Reaction score
5.469
Локација
Nis
Fizički smo u deficitu, imamo tri štopera, potreban je četvrti. Teško je ući u početak sezone. Može da se dogodi žuti i crveni karton, pa da improvizujemo. Nije poenta uzeti samo da bi uzeo, nego treba analizirati koji je to profil igrača koji je potreban Partizanu

E moj Igore, pa došao si pre 4 meseca, ne pre 4 dana. Šta ste osim Nastasića “skautirali”?

Mi tog štopera koji bude došao imamo za 5 kolo lige i u plej ofu LK.

Zašto smo prodali Vujačića a nemamo zamenu?!?



A pazite sad ovo, Saldanju je klub prodao nama onda kad je stigla zamena…..

Mozda jure nekoga ko ima vazeci ugovor pa se oduzilo, kao sa Saldanjom, nisam insajder samo na glas razmisljam.

A sto se tice krila, s obzirom da ga je Duljaj par puta hvalio i s obzirom na onu anegdotu koju je pricao mozda se nadaju u Cumica, ali pitanje je koliko je realno.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.121
Reaction score
5.504
Локација
Beograd
Ja se samo plašim nekog novog Ngambija, Markeša, Dornelesa, Valentea i čuvenog dominatora Gogue. Što se tiče stranih štopera jedino smo Ivanova i Tariba pogodili, ostalo sve ne daj Bože nikome.
Valijente je bio pogodak, to što je imao slab tim oko sebe nije njegova krivica.

Za njega i Banjaka imam samo lepe reči generalno, ono što su odigrali je bilo skroz u redu.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.231
Reaction score
4.065
Локација
Uvek uz Partizan
Valijente po meni odličan, Banjak isto, Anderson Markeš odigrao samo dve utakmice ja se sećam te jedne protiv Radničkog na kojoj je postigao gol. Kako beše on se povredio čim je stigao. Sve u svemu zadovoljan sam što ne dolazi Nastasić zbog iskustva sa povratnicima i verujem da ćemo da ubodemo dobrog igrača.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.855
Локација
Beograd
Ja se samo plašim nekog novog Ngambija, Markeša, Dornelesa, Valentea i čuvenog dominatora Gogue. Što se tiče stranih štopera jedino smo Ivanova i Tariba pogodili, ostalo sve ne daj Bože nikome.
Sve su to bili odlični štoperi. Pogotovo kad ih uporedimo sa nekim domaćim, a još ,,pogotovije,, kad ih uporedimo sa tim da sad čak i nemamo četiri igrača za tu poziciju...
Doduše, neki kažu da je Filipović štoper, ali jeza me hvata od pomisli da ga vidim na tom mestu, verovatno su ga sklonili na beka da bude manje rizičan, ali on toliko loše igra beka, tako da... :icon-rolleyes:
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
828
Reaction score
4.383
Локација
Beograd
“Kako saznaje MaksBet Sport”

U moru smecarskih portala, ovi su mozda i najgori, jos kad vidim novinara koji pise i o nama i o ciganima, i o fudbalu i o kosarci odmah znam da je u pitanju lupetaranje i da nema nikakve informacije. Pritom je dvoumljenje izmedju ove dvojice isto kao kad bi se neki klub dvoumio da li da dovede Belica ili Natha, potpuno dva razlicita igraca.

Ali ajde cisto zabave radi da prokomentarisem ovu dvojicu. Jeste da je neki plan da se okrenemo mladjim strancima, ali ne bih imao nista protiv da se to prekrsi da bismo doveli Eserika, strasan igrac i bas ono sto nam treba na poziciji desetke, jedino sto moze biti upitno i sto bi morao Duljaj da proceni u razgovoru sa njim je to da li ce mu motivacija biti na adekvatnom nivou, jer to je cest problem kada neko vece ime stigne u losiju ligu. Mada svakako mislim da nije realno i da je njegova plata van nasih finansijskih mogucnosti.

Kofi bi bio rezerva Belicu i Kanuteu ako bi dolazio, a mislim da moze da se pokupi neko mladji i perspektivniji od njega za tu ulogu posto vec imamo Sceku kao iskusniju zamenu na toj poziciji, tako da bih njega zaobisao.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Šćeka je idealna zamena na mestu zadnjeg veznog. U igru ulazi uvek 100% motivisan i koncentrisan. Ne štedi ni sebe ni protivnika. Naravno nije ni on bezgrešan ali si siguran da će dati 120%.
Stjepanović je četvrti zadnji vezni u ekipi i takođe zaslužuje određenu minutažu po svemu prikazanom.
Belić i Kanute zacementirani u 11.
Tako da mislim da smo tu možda i najbolje popunjeni.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.861
Reaction score
23.247
Локација
Beograd
Za ovog Eserika u sadašnji sastav bi dao i Daču i krov Teleoptika i spreman sam da ponudim godišnji ban kao zalog da minimum jednom bijemo klub iz podbanjičkog kolektora ove sezone...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.369
Eserika se sećam iz Lige 1, odličan je bio u Nici, karakteriše ga topovski šut, ima dobar prekid. Ne znam u kakvom je stanju, ali bi trebalo da bude dobra opcija.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ovaj defanzivni vezni sto se pominje kao potencijalno pojacanje Kofi nam jednostavno netreba, a Eserika je druga prica totalno, po meni bi bio zakucan starter na krilima, moze da igra oba, vrlo, vrlo ozbiljan igrac, bojim se i nama tesko dostupan ! Za stopera moj predlog je 33 godisnji Milos Kosanovic, ako je jos uvek slobodan ili neki dobar stranac !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top