Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Pa cemo mi srpska sirotinja tu da uletimo i da ga uzmemo, igraca koji je igrao 20 utakmica za Lester... Dovodjenje ovog igraca je ravno tome da imamo normalnu upravu i jak budzet, a ne Vazuru i Mehelen koji nam uzima igrace.
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
346
Reaction score
863
Локација
Kraljevo
za A. Pavlovica uvek ide moj glas , a za ovog crnca ne.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Ovaj ako dođe, u ovom sistemu, ozbiljno pojačanje. Natho, Andrade i Fejsa, neće moći nikad da ga promaše na daljinu, prebrz igrač.

Ali nema šansi da ovaj dolazi...

Holender igra tamo, računam na to.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Ne znam kakav je igrač, prvi put za njega čujem, ali nakon odgledanog jednog klipa mi je jako upitna njegova kontrola lopte, nadam se da griješim...
 
  • Like
Reactions: Zex

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Искрено ни ја нисам чуо за њега али видећемо делује као да ће бити машина (бар се надам) на овој позицији се не сме промашити.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Ja sam cuo za njega jer pratim englesku ligu i igram fantazi, kad je izasla prva vest za njega, znao sam da je igrao u Lesteru. Nisam znao gde je bio nakon toga, ali ga se secam iz Lestera.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Po klipu, deluje da ima dobar prvi kontakt sa loptom, da poseduje solidnu brzinu i konkretno napada 1v1 situacije. Mislim da bi bio solidno pojacanje, ne bas idealno kakvo nama treba ali s obzirom ko nam je u upravi, bolje nego ocekivano. Jedini znak pitanja je taj sto je u poslednje dve sezone vise igrao na poziciji ofanzivnog veznog nego krila.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
samo ne mogu da provalim da li je klasicno krilo ili jedan od onih sto sece u sredinu...
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Ako me secanje dobro sluzi, mislim da je u Lesteru igrao i kao napadac. Verovatno se moze izguglati.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ne vjerujem dok ne vidim zvanično.
Opet nerealno mi je da dolazi neko ko ima zdrave ligamente i koje prethodnu sezonu proveo igrajući fudbal, a ne obilazeći splavove i pečenjare.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Po klipovima kao da gledam Meninga. Brz u sprintu, brz dribling, ali tehnika pasa i suta nista posebno. Ne znam dal je kvalitetniji od nasih krila koje vec imamo, ali jos jedno sigurno ce pomoci
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Top