Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Placas igrace parama poreskih obveznika, i dugujes drzavi, a imas poslovne tajne... Pusi kurac... Samo sto ne izvadi kitu na novinare i kaze: pitali ste sta je to igrac od 30 sekundi, pa evo vam ga igrac... Mene je, bre, sramota od ovoga kako se ponasa, a on granicu bahatosti pomera svakim obracanjem. Pre bih trpeo beton ligu i odsustvo svega takmicarskog, nego ovo da gledam. Jebes mi sve...

Dijabate deluje kao neki simpatican tip. Nismo nista skontali, jer je gospodja prevela svaku drugu rec, koju je reko, al je probo da bude ljubazan na obracanju, u svakom slucaju. Da se prelazni rok zavrsi i postane mrtva stvar, samo da ne moramo da gledamo debila na kzs, nekoliko meseci...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Turite katanac ovde, cim narkoman kaze da je prelazni rok zavrsen.

OK recimo da prvih 11 su nam korektni za 2 poziciju i "pristojnih" -9 na kraju sezone iza kurvetine, mada je fakt da koliko gotivio celavog, mi prvog golmana nemamo.
Sem golmana, najkriticnija je zadnja linija, Sveta je u poslednji mandat delovao OK, ali cini mi se uz Ostojica, sada Vujacic je toplo hladno, znao je on da ima i dobre partije bas, ali Sanicanin je boze me sacuvaj.
OK od starnih 11, golman i stoper nedostaju.
Pod pretpostavkom da Zdjelar ode, ostajemo samo na Fejsu, koji moze da se povredi ( ne daj boze ) svaki cas.
Natho ne moze da igra 90 minuta, mozda ni 60 u visokom intenzitetu, mi ni tu alternativu nemamo.
Opet idem na kartu da nismo miljenici srece, povreda Rikarda, mi rezervnog spica nemamo, ej nemamo, covek bi trebalo da odigra 50 utakmica mozda i jace bez izmene?
Ma, ne, gurace se Diabate i u spicu.

Narkomanu, gmazuri i vuceli zelim, to sto zelim i rezimskoj kurvi i psihopati.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Dobrodošlica Dijabate!

Nisu produženi ugovori sa 9 igrača plus otišli Jevtović i Milovanović, to je 11
Došli 5 i popunjeni smo na svim pozicijama?

Ako igramo grupnu fazu, za 4 ipo meseca odigraćemo 32 utakmice
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Prvo: kad nabijate cene mladim igračima, setite se da je Jovetić bio najbolji igrač i kapiten sa 18 godina, pa uporedite sa ovim današnjim.

Vlahović je izuzetak, ali ga nije napravio Partizan, nego Fiorentina.

Drugo: ovi nemaju mrtvog dinara u klubu, naravno da će prodati bilo koga.

Treće: da Marezi vredi 10 ili će vredeti 50 miliona, bila bi otimačina.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Naš trener kaže treba nam još igrača, nemamo formiranu prvu postavu, slaba nam je klupa, a narkomančina raspala se hvali ovih transferom kao nečim epohalnim i skoro pa najavljuje sa ovim transferom završetak prelaznom roka?!

Joj, kako mi živac dignu, materu jebem narkomansku.

Tačno bih ga odrobijao, govno jedno!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Trebamo mi kao navijači FK Olimpija. :D
Pa bukvalno! Uci, rasterati koga treba, poslati u 3 picke materine i njih i tompuse i kurve i senilnost!

Ajde bre ladno covek rekao poslovna tajna, pa nmg sebi da dodjem, pa nije ovo tvoja gradjevinska firma majmune nadrogirani pa da nam pricas price o poslovno muljatorskim tajnama..... aaaaa odlepio sam majke mi :banghead:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Da li je realno da covek kaze POSLOVNA TAJNA?

MA SVI NA STADION, SVI U GLAS - UPRAVA NAPOLJE!!
Birajte sta je Ivica izabrao da ne ispostuje "Zakon o slobodnom pristupu informacijama od javnog znacaja"
Član 9
Organ vlasti može tražiocu uskratiti pristup informacijama od javnog značaja, ako bi time:
1) ugrozio život, zdravlje, bezbednost ili koje drugo važno dobro nekog lica;
2) ugrozio, omeo ili otežao sprečavanje ili otkrivanje krivičnog dela, optuženje za krivično delo, vođenje predistražnog postupka, vođenje sudskog postupka, izvršenje presude ili sprovođenje kazne, vođenje postupaka u smislu zakona kojim je uređena zaštita konkurencije, ili koji drugi pravno uređeni postupak, ili fer postupanje i pravično suđenje, do okončanja postupka;
3) ozbiljno ugrozio odbranu zemlje, nacionalnu ili javnu bezbednost, međunarodne odnose ili prekršio pravila međunarodnog arbitražnog prava;
4) bitno umanjio sposobnost države da upravlja ekonomskim procesima u zemlji, ili bitno otežao ostvarenje opravdanih ekonomskih interesa Republike Srbije ili ugrozio ili bi mogao ugroziti sprovođenje monetarne, devizne ili fiskalne politike, finansijsku stabilnost, upravljanje deviznim rezervama, nadzor nad finansijskim institucijama ili izdavanje novčanica i kovanog novaca;
5) učinio dostupnim informaciju ili dokument za koji je propisima ili službenim aktom zasnovanim na zakonu određeno da se čuva kao tajni podatak ili predstavlja poslovnu ili profesionalnu tajnu, ili podatak dobijen u postupku zastupanja za čije objavljivanje zastupani nije dao odobrenje, u skladu sa zakonom kojim se uređuje rad pravobranilaštva, a zbog čijeg bi odavanja mogle nastupiti teške pravne ili druge posledice po interese zaštićene zakonom koji pretežu nad pravom javnosti da zna;
6) povredio pravo intelektualne ili industrijske svojine, ugrozio zaštitu umetničkih, kulturnih i prirodnih dobara;
7) ugrozio životnu sredinu ili retke biljne i životinjske vrste.

Ovo je totalna sprdnja!!! Da tako nesto izjavi javni funkcioner i to funkcioner naseg kluba!!!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Sta li moze biti poslovna tajna u vezi sa igracem koji je zadnji dosaso.
Posto su tako vesti u pregovaranju i vole da stite interese Partizana ne bi me iznenadilo kada je ovaj decko potpisivao ugovor da ima klauzulu u istom da moze da ide iz kluba i u toku ovog prelaznog roka ako se dokaze i dobije bolju ponudu za ova nepuna 2 meseca.
Posto smo sve druge zajebancije (neplacanje pa ti igrac kidne, oprastanje dugova, potpis u januaru pa ides za 6 meseci jer si dobio bolju ponudu) videli ostalo je jos ovakvo nesto da ponovo probiju dno.

Mamu vam jebem bahatu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Надам се да се Илија не слаже са Илиевим, а да је Илиев у свађи са Ивицом.....човек рече како смо овим завршили са појачањима (осим ако неко не оде), а у везном реду 4 играча, двојица преко 33+ година....
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Mene brine i to sto je konferencija kasnila pola sata jer su imali problema sa papirologijom i tek par minuta pred promociju je potpisan ugovor?!
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.309
Локација
Beograd
I naravno, prvo porez državi da se plati, pa zaostale plate igračima (ako smo od Asana nešto naučili) pa ... pa ... pa nema više para, a sezona je jako duga.
I šta ćemo sad?
Samo jako dobri rezultati nas mogu izvući iz bede. Ništa drugo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
FXEdqy8UYAALyo0


Isto ja, kad sam cuo od Ilieva da je reko da smo zavrsili prelazni rok pred da je uopste poceo :D
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Kako je on došao do Atletika?
Za mene misterija.
On i Oblak imaju istog agenta, tako da mislim da je vrlo jasno kako je zavrsio tamo:D

Mnogo bih se vise iznervirao zbog izjave Iglice da je on neko ko govori istinu, ali posto je poznat po tome sto voli da lupeta i laze, i dalje se nadam vezisti kao zameni za Jevtovica, zameni za Milovanovica i Pantovicu kao bonusu.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
I meni je to palo pamet za Ivicu, lik je lud, ne bi me cudilo da je sve ovo samo prica da bi mogao da dodje i kaze tipa "Evo vidite, mi smo doveli i preko nasih mogucnosti i potreba, sve smo obezbedili, sve je nasa zasluga".

Mada vise mislim da sam samo optimistican :D
 
Top