Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Zamolio bih Grobare koji su u mogucnosti da postave linkove gde moze da se pogleda utakmica na internetu(posto na RTS SAT nema).Prosli put sa Rilom je linkove postavio clan Marko(zahvalnost njemu) i ja sam gledao prenos bez problema i odlicnog kvaliteta.
http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football
Ovde se nalazi na spisku live prenosa, samo što će se tek u toku dana pojaviti linkovi na kojima sve može da se prati utakmica.
 

Torres

Banned
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
320
Reaction score
3
Epa momci srecno veceras,ozbiljnost na prvom mestu,pa da slaviiiimooooo...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
www.partizan.rs

Valjak spreman za nastavak evropske bitke

28.07.2009. - 23:10

561.jpg
Fudbaleri Partizana su večeras od 19:30h do 20:45 (po kiparskom vremenu) odradili na stadionu „GSP“ u Nikoziji svoj prvi i poslednji trening - na poprištu sutrašnje prve utakmice 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, koju će igrati protiv domaćeg APOEL-a.

Opsirnije...
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Idemo Grobari!!

Ima jedan tim, ceo sam zivot s njim...........

Jedva cekam da pokazemo Evropi da rasturanje Rhyla nije samo posledica njihove slabosti, nego i nase snage, jace nego ikad. Bice dovoljna i pobjeda od 1-0.
 

Goran O

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
289
Reaction score
0
Локација
Tivat
Jokanović prelomio - Obradović od prvog minuta

Reprezentativac se vraća u tim posle povrede Mladena Krstajića. Kombinacija sa Brezančićem otpala, pa će Obradović imati šansu da pokaže da je povreda prošlost i da je sposoban za najveće napore. Jokanović ironičan, pred kiparskim novinarima najavio bunker i igru bez napadača.
Partizan je na Kipru dočekala kombinacije vrućine i toplog vetra, koja čini da izgleda da je temperatura oko 40 stepeni. Međutim, kako se dan primicao kraju bilo je sve prijatnije, pa se ipak ne očekuje pakao kakav su najavljivali domaćini.

Crno – beli su odradili trening, Slaviša Jokanović je bio dobro raspoložen, na pitanje kiparskih novinara, koja se se ticala taktike, bio je ironičan.

„Igraćemo kao i uvek, katenačo. Klasični bunker bez špiceva“, izjavio je trener Partizana uz smeh prisutnih. Čini se da je trener opušten, nema više dilema ni oko sastava.

Mladen Krstajić je ostao u Beogradu, postojala je dilema ko će ga zameniti, Obradović ili Brezančić, na kraju je sinoćnji trening pokazao da će reprezentativac igrati od prvog minuta.

To je šansa za njega da pokaže da je povreda prošlost, pre nekoliko dana je rekao da je spreman i da želi da igra. Dobio je šansu pre nego što joj se nadao, svakako da oseća pritisak, ali fudbal nije mogao da zaboravi da igra, bez obzira što je zbog neugodne povrede, u poslednja dva meseca odigrao poluvreme protiv Belorusije na Evropskom Prvenstvu za mlade.

Izvor: Sportske.net, Sportski Žurnal
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мислим да Обрадовић у ма каквој форми био, а не може сигурно да буде толико лоша, је адекватна замена, и то ће оправдати! Е сад не треба се залетати око резултата, победи се у зубе не гледа! Ми јесмо разбили Рил, али ипак је ово мало озбиљнија екипа па победа ма каква била је добродошла! Исто тако и ако не дај Боже буиде нерешено не треба кукати, постоји реванш! Они нека прете, а ми ћемо на земљи дочекати почетак и тамо показати шта знамо и умемо! А какав ће резултат бити видећемо! Ја се искрено надам најпозитивнијем, али славим тек након другог меча у Београду! Нашим момцима вечерас желим све најбоље и само нека покажу шта знају! То ће бити довољно!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Фудбал: Апоел - Партизан, пренос

Фудбалери Партизана играју вечерас против кипарског првака Апоела, у утакмици трећег кола квалификација за Лигу шампиона.
Директан пренос првог полувремена од 18.55 на Другом програму РТС-а, а друго полувреме од 20.00 часова на Првом програму.
 

Dr.Hofmann

Guest
Nadam se samo da ćemo večeras što se kaže "ostaviti srce na terenu" pa kako bude, voleo bih da vidim da nam sve linije tima funkcionišu da igra bude tečna, da nema panike u odbrani, i da se igra maksimalno agresivno i sa 120% na svaku loptu.
Što se tiče rezultta neću ništa da prognoziram nadam se najboljem , zadovoljila bi me i minimalna pobeda , pa i nerešen rezultat sa postignutim golom. Verujem u ovu ekipu i nadam se da nas neće razočarati.
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Brate, dovoljno je i 100% za pobedu nad kipranima. 120% ostavimo za plej of :wink:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.477
Reaction score
2.266
Sajt na koj moze da se gleda danasnja utakmica atdhe.net, najverojatnije nece bitiprenos na RTS satelit, srecno crno beli.
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
После дужег времена поново осећам неку сигурност пред европске мечеве. Скоро исти онај осећај као када игра КК Партизан у ЕЛ. Добро је то. На победу вечерас! НАПРЕД ПАРТИЗАН!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Upravo tako brate.Nikad neku utakmicu u Evropi nisam očekivao ovako opušten.Jednostavno uveren sam u pobedu.A pošto po prirodi nisam neki optimista(već realni pesimista) jasno je da ćemo večeras slaviti.:pfc:
 
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
7
Reaction score
0
Локација
Teslic
mislim da cemo da poobedimo 0:2
a za revans u Beogradu, da li neko zna ima li organizovan prevoz iz Teslica :D
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ajmo momci veceras da odigramo pametno i brzo resimo sva pitanja ko ide dalje.
SRECNO!
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Voleo bih samo da ne vidim 15 stranica kritika ispisanih posle, ne daj Boze, nekog nepovoljnijeg rezultata.

Napred partizan, samo hrabro, Jug je uz vas!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Ljudi moji, ja ne verujem sta sam video za ovih 90 min.
Tuga, jad, cemer...
Nemam snage za duzi komentar...
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.536
Reaction score
4.201
Локација
Ljubljana
Katastrofa. Ovo će biti teško nadoknaditi ali nadajmo se najboljem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top