Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Дуле ГРОБАР МК

Guest
НЕМА ПОВЛАЧЕЊА,НЕМА ПРЕДАЈЕ!!!
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Onom skotu Radisi da se najebem...Nek ga pregazi tramvaj veceras.
Partizan-mizeran,Stanoje-mizeran do bola.Ceo tim-mizeran.
:pop
Ja sam super zadovoljan... svaka cast nasim igracima i Saletu! Ovaj Anderleht nije nista posebno, apsolutno... ako su toliko bolji od ostalih mogucih protivnika, onda bi ove ostale dobili sa 3 gola razlike...
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Cim je izaso Moreira, primamo gol... Oba gola, previse naivna... Jao Radisa ********** *****, *** **** ** *****... Sale Ilic igrac meca. Imamo koliko toliko aktivan rezultat, srecno nam ...
 

engineer

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
137
Reaction score
1
Локација
U kuci preko rijeke.......
Таман сам се спремао да кажем да је Радиша одличан кад он сј..а ствар.
Физички и тактички су доминатни, ал се може с њима.
Ја сам оптимиста, НАПРЕД ПАРТИЗАН!!!
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Mozemo do gola, ali da li mozemo do dva, ili da ne primimo ni jedan? :(

I ja mislim da je Bogunovica morao ranije da ubaci.
Posle prvog poluvremena sam pomislio kako Radisa brani sasvim korektno, kad ono... On je definitivno tragicar. Da ga ne mracim ja sad, verujem da se i on sam dovoljno smorio... Jbg, sta je tu je, nema nazad, ne mozemo sada da promenimo rezultat iz ove utakmice. Rezultat je koliko toliko aktivan, ali mora bolje da se igra nego u ovoj utakmici, pogotovo sto sam siguran da ce Anderleht odigrati bolje u revansu.

Ilic, Kleo, Krstajic - svaka cast!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Dobro je, nije lose. Mozemo dalje. Imajte u vidu da je ovo prvi jaci protivnik posle duzeg vremena. Moramo i mozemo jos bolje. Radisa je jako los i nesiguran, mora mnogo bolje ili na klupu. Dr Mo ce biti oporavljen do revansa, moramo odmoriti njega i Mladena u prvenstvu obavezno.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Пффф шта рећи?Јбг сами смо себе покопали ал ништа није готово...
Трчали смо добро,чак 8 киломтара више од ових "животиња".Штета због голова,одбрана је била коректна већи дио меча.
неко ће можда да се жали на атрактивност,ал овако се игра у европи....кидаш,кољеш па ако наиђе нека шанса или даш гол или не....
у сваком случају

БРИСЕЛ=ДЊЕПРОПЕТРОВСК!!!
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Kakav smo gol dali, takav smo i primili. Realan rezultat.
Na 2:1 se javio onaj osećaj, ali brzo nestade...
Opet mislim da možemo u revanšu nešto da uradimo. Mi svakako ne gubimo ništa. Već smo u Ligi Evrope, a nekako verujem da ni LŠ nije daleko.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Svaki napad ide lijevom stranom,previse predvidljivo.
Tomicu i Radisa,zavazda vam sve jebem.
Iliev poceo da previse petlja ka jos neko,da ga ne imenujem opet.
Jovanovic solidan,Lazevski zadovoljavajuce.
Moreira vjerovatno jos nezalijecen,lose.
Smiljanic takodje.
Duboki naklon za kapitene,sadasnjeg i bivseg.

Ipak sve u svemu,ne mozemo se zastidjet,bravo momci.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
RADISA ILIC, ivan stevanovic, marko jovanovic, aleksandar lazevski, nemanja tomic, radosav petrovic, i slicni su igraci sa kojima bi svaka ekipa tavorila u nasoj 2 ligi! to su igraci menadzera koji dele partizanove pare tj drustvene tj nicije pare! Dobili su nas jer su fizicki jaci i to je to!

Ili nisi gledao utakmicu ili ne znam sta,zasto Lazevski?Petrovic?Slicni?
Daj molim te bre.

IDEMO DALJE!
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
bez golmana i sa jednim igraca u odbrani Krle sa slabim Mo i Ilicem (u odnosu sta su do sada igrali) o tomica necu da pricam imamo Davidova i njemu i onom nasem golmanu necu vise ime da mu spomenem mislim i rodjeni otac da im je trener seo biih na klupi, mogu da kazem da sam zadovoljan moglo je da bude mnoooogo gore
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Oni su kvalitetniji, ali jos uvek imamo sansu. Bilo bi mi psihicki lakse da smo dobili 2:1, ali ne mora da znaci da bi nam tad bile vece sanse da prodjemo. Ovaj rezultat moze malo da uspava Anderleht, mislim da treba igrati tvrdo, pa ako udje jedan, mozda bude dovoljno. Imamo bar iskustva sa ovakvim rezultatom u prvoj utakmici. Ali, realno, oni su bar za 20% bolji igracki. Tu mislim i na fizicku snagu i na znanje.
Od nasih igraca, Sale profesorski odigrao, Cleo odradio svoj posao, Iliev dao sve od sebe, ali cesto nije imao nikakvu pomoc, Stevanovic odigrao sasvim dobro, Lazevski takodje. Generalno, podbacio je Radisa (uzas, a bio sam za njega na golu sve vreme!), Tomic prilicno los, Moreira neprimetan. Ne treba biti u zabludi, mislim da smo trenutno dali svoj maksimum, a nadajmo se da ce za 6 dana nase mogucnosti biti bar malo vece, a da oni nece imati svoj dan.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
U odnosu na ono protiv APOELa prošle sezone, i sve prethodne tekme u ovoj sezoni-nebo i zemlja!

Kad ovako odigraju i kad se ovoliko bore, mogu i da izgube sa 3:0, nije važno.Sad, što naši igrači nisu fudbalski obrazovani, što ne znaju, što igraju ovakve utakmice jednom godišnje-JEBI GA,to je problem za dublju analizu.Ja sam zadovoljan.Samo ne smemo da padnemo, čak i ako se ne kvalifikujemo, pa da nam onda treba 2 meseca da se oporavimo.

Crno beli bravooo bravooo!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Realan rezultat...Bolji od ostalih su bili Sale i Kleo, a gori Iliev i nevidjivi Neca. Broj lopti koje je izgubio Iliev se meri u desetinama, a ni ofsajdi nisu daleko. Inace, zabrinjavajuce smo spori i fizicki inferiorni. Bice jako, jako, jako tesko. Radisa, Radisa, Radisa...
 

Grobar_Danska

Početnik
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
197
Reaction score
21
svaka cast momci. ja sam zadovoljan.. moglo je bolje, a moglo je i gore.. IDEMO DALJE!!!
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
zadovoljan sam igrom i zalaganjem, kao i radom trenera... na zalost, gledalo se u cent kad su se dovodila pojacanja na pocetku prelaznog roka, sto moze skupo da nas kosta. Moreira van forme, i bez obzira na to nastavljaju da ga kasape. Svaka cast Ilievu i Ilicu dosta su tereta podneli.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Mnogo bre lopti na Ilijeva, covek jedva disao u 20. minutu, a ovi sve na njega.
Radisin gol glupavo primljen. Al dobro, odbranio je cist posle toga.
Ostali su bili dobri. Imamo sanse. Cim napadnemo, kod njih prpa. Moramo muski da odigramo tamo.

Sve je jos u nasim rukama.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Da li postoji covek na ovom forumu kojeg je Radisa iznenadio onom "intervencijom"? Idi bre, covece, na pivo i pusti nekog drugog. Zapravo, nije on kriv, kriv je onaj koji ga je doveo... Iskljucivi krivac za prvi gol je Ivica koji je vise puta cekao loptu umesto da krene ne nju, tako je i dosao Anderleht do lopte. Da nisu tada dali gol, igra bi se verovatno odvijala kao i do tada, mozda bi i ostalo 0-0 sto nam je bilo mnogo bolje nego ovo sad. Ipak, imamo sanse u revansu, nadam se da ce MO biti jos spremniji, mozda je i ovo bolje nego da smo pobedili 3-2 jer bi se onda branili gore. Ovako, idemo otvoreno, pa sta bude. Pohvale vecini igraca, osim golmanu, i splavarima broju 7 i Smiljanicu. Idemo dalje!
 

Дуле ГРОБАР МК

Guest
Утакмица није била толико лоша,момцима свака част на залагању,Сале сјајан,глуп гол,али може много боље у Бриселу...

ХОЋЕМО ПОБЕДУ,ПОБЕДУ У БРИСЕЛУ!!!
НЕМА ПОВЛАЧЕЊА,НЕМА ПРЕДАЈЕ!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Joj Radisaaaa crni sine!!!!!!

Aktuelan rezultat ali teeesko, tesko cemo u LS. Oni su ovdje imali na JNA slobodu igre, pasove...sta ce tek biti u Briselu.

Ali ajde..Liga Evrope je tu. A i treba se boriti u revansu. Igrali su momci pozrtvovano!!! Borba i u Briselu!!!!

Napred Partizan!!!!

I da...
da znate da himna LS nije bila do kraja pustena, posle pola je prekinuta odjednom, ne znam zasto..i igraci poceli da se rukuju.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top