Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
O jbmti, istripovao sam da imamo tri boda vise od njih.

Moram malo da smanjim opijate :D
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Sa 0:0 protiv jangera bi imali dva boda prednosti više od njih pred poslednje kolo, i onda naš poraz i njihova pobeda njih vodi dalje.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
kkavi bre porazi i bod, mi smo Partizan :)
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Citam da su veceras Yangsi napadali i dominirali 90 minuta i Kijev iz jedne sanse dao gol...samo da nam ne bude kao protiv Augzburga, neke kalkulacije i Cao...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Nažalost bez ponajboljeg igrača - Bambija Tošića...

“Nisam bio upoznat sa tim... U ovom meču, recimo, nismo imali Sumu. A ekipa je nadoknadila taj gubitak. Najbitnije je da tim funkcioniše dobro".*

Bolje mu je da cuti...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Не дешава се толико често да победимо у групној фази. Истини за вољу, ово је ако не најслабији противник, онда у рангу са грчким Егалеом.

Није било лако ни ове победити. Честитке играчима који су вечерас донели победу, пре свих Стојковићу, Евертону, Тошићу и Тавамби. Честитке и тренеру, ипак је успео да пре три недеље по први пут у животу погледа утакмицу Скендербега, па да види она њихова кретенска додавања у задњој линији.

Биће много теже против Јанг Бојса, без Тошића, а још већи хендикеп и ударац за Партизан ће бити на тој утакмици играње Суме и Јанковића.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Čestitke za evropsku pobedu..
Čestitke za povećanje korficienta..
Stojke , Everton, Bambi,Tawamba kičma tima..
Zadovoljan idem sa JNA jer poželeo sam pobedu i utakmicu bez incidenata..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da je pri sebi ne bi uporedjivao ucinak Tosica i Sume a to sto ne zna broj kartona je skandal i sramota. Jbt da trenira Javor to bi morao znati..
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Stojke, Everton, Bambi i Tawamba, sto kaze Stole gore, kicma tima. Bez Stojketa zaista ne znam na sta bi nam ova sezona ispala, ne samo u ovoj utakmici. Covek toliko uliva poverenje da je to fascinantno.
Ovo ostalo je plac.

Jeste Skenderbeg go kurac, ubedljivo najlosija ekipa u grupi. Ne nam na koju foru izbacise Dinamo u kvalifikacijama, verovatno jer je bio pocetak sezone. Losa igra,ali pisu se bodovi, sto je najbitnije. Imamo sansu protiv Jangera da resimo prolazak, nadam se da se igraci nece usrati pritiska a i da cemo se snaci bez Bambija.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Jedino dobro danas su bodovi za koeficijent za sledecu godinu kada Ðukic bude bivši, Stojke, Everton i pokusaj loba Tawambe. Ostalo sve za deponiju.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Cekajte ljudi, zbog cega je Bambi dobio zuti uopste? Ja sam istripovao da je dobio zbog prigovora?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top