Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Na moju veliku žalost večeras neću posle dugo , dugo godina biti na evropskoj utakmici Partizana.
Nisam mogao da izbegnem sajam u Albaniji na kom izlažemo kao firma i popizdeo sam.

Ali obradovalo me par stvari od jutros koje se nadovezuju sve jedna za drugom i govore mi da će sve biti u redu i da prolazimo grupu.

Jutros prvo što sam ugledao kad smo seli u kafić je autobus FC Partizani iz Tirane.
Nije prošlo 5min pored mene sedaju 3 igrača u trenerkama istog kluba.
Krenemo na sajam kad ogromna pravoslavna crkva (veća nego u Novom Sadu) udjem i upalim sveću za pobede ,za miran zimski san,za titule,za Partizan..

Pomozi Bože..
Pomozi i ti Stojke,pomozi Evi,pomozi Sale,pomozi Suma,pomozi Tawa,pomozi Meœko..

Pomozite i vi svi tamo braćo našem Partizanu da bude Partizan !!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.198
Milanče, ti da si pravi Srbin, bio bi danas u Bateu
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Bate je fabrika :) al nadam se da ce zaigrati onaj Gvilia i da im metne 2 kom, pa da posle potpise za nas sa vec izgradjenom reputacijom.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.461
Локација
Brdo Banovo
Sada, veceras krecemo sa pivom, da momcima mladim jebemo sve zivo :D

Psssss...polazakk! :ziveli
 

Betelgez

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
85
Reaction score
59
Valjda je konacno doslo vreme da sreca i znanje budu jednom i na nasoj strani.
Posle toliko frustrirajucih utakmica koje smo izgubili red bi bio da neku i pobedimo.
Mada poznajuci Partizan nece me iznenaditi da opet zabrljamo, ali dok se to ne desi verujem u pobedu!!!:napred Partizan
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Da stanem u odbranu kolege Bloka, siguran sam da je on mislio na one koji su u mogućnosti a neće da dođu, tako da opravdavam njegove upise. Ovo je utakmica u kojoj se odlučuje naša sudbina u evropi i gdje imamo šansu da nakon toliko godina preživimo u nekom evropskom takmičenju, s'toga, nemojte ga previše handriti. Naše je da grmimo i da pruživo maksimalnu podršku. Napred Partizan!
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
hvala Al_Bundy upravo sam tako i mislio!

Postoje ljudi ovde koji vise zele da napisu “eto rekli smo za djukica, eto ispali smo” nego da Partizan pobedi i prodje.

Gledao sam CSKA onomad u Beogradu, i posle toga proleca bez (a i na toj tekmi je bila neka zima).. ja samo zelim da mi prodjemo, a Djuku mozemo teramo odmah veceras u 23:00 (posle pobede).. ja samo mislim da bez freneticnog navijanja nemamo nikakve sanse, zato kunem one koji mogu da dodju, a ndce doci!!!

Napred Partizan, sisaj kurvo i sisaj autosovinizme!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Humska 1, Bromazepama 2 - što reče jedan, očigledno, mudar Partizanovac.

Samo napred Partizan!!!!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
Normalno da su Grobari kad su Hrvati, jedino nisu on polutani iz Cacka i Splita

A o'klen je Bilić?


Upravo na ovo mislim i o ovome pisem... HUK je nas najbolji igrac na ovoj tako bitnoj utakmici.. HUK sa brojem 12 !

.............................


.. a ja pročitao HUD, pa reko' "ja obično nosim #4" :buhaha
možda i naši momci večeras budu uz ime svog/našeg tima imali 4 :roll: :prekrsti


:šal :napred Partizan :šal
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Izgleda da ipak krećemo sa Pantićem umesto Sume.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top