Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Miralem kosta 3 miliona evra, ne zanosite se.
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Kad uporedis sa parama kojima smo platili Sumu, Miralem dodje skoro dzaba.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
nije bilo lepote?
jankovic pravi volove na sredini, salje ka tavambi, koji kompjuterski tacno izbacuje pantica na sut. ali ne, mali na prvi dodie zavrce na pet, gde ozegovic gerdmilerovski zabija.
akcija dostojna derbija bilo koje lige petice. samo zbog onog je valjalo odgledati tekmu.

Uzimajući u obzir važnost utakmice, ovo je bila najlepša akcija u 21. veku, a možda i mnogo duže...

Ka i dalje stojim pri konstataciji da smo mogli daleko boljeg spica da dovedemo umesto ozegovica..i trebali..padavicar klasican...


Da, na primer koga........ (upiši ovde__________________). Kao da mi sedimo na milionima i možemo bilo koga da dovedemo. Pa nije Acika naš navijač nego....
To izgleda nećeš dočekati. Možda jedino ako osvojimo Le. Velika je sramota šta se sve ovde piše posle onakvog uspeha..

Nažalost, ali ipak u pitanju su pojedinci, dok većina je prepoznala da je ovo veliki uspeh i zna to da proslavi.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
El mago, gluho bilo da prodamo Tawambu da se otvori prostor za Sumu, gluho bilo...

Ma pazi, bez dileme je Tavamba nas najkorisniji igrac ove polusezone. Mada ima strucnjaka sto jedva cekaju da ga se ratosiljaju :pop

Nego kazem, ako dobiju neku dobru ponudu cisto sumnjam da ce odoljeti da ga prodaju. A Sumu sigurno nece tek tako otpisati, velike pare su date da bi ga otpisali posle par mjeseci.

Mada je sve ovo prazna prica. Ja sam prezadovoljan sa dobrim veznim umjesto Jevtovica i da se eventualno doda par junosa kao zamjene. I da se ratosiljamo ponekog od ovih sto ne gledaju ni teren ni klupu :)
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Koliko sam ja izbrojao 12 strana ispisano posle poraza od Dinama do 1 popodne narednog dana (105-117 strana ove teme). Samo 8 strana nakon istorijske pobede protiv YB do 1 popodne narednog dana. Ne razumem taj defetizam, kao da je ovo forum navijaca CZ a ne forum navijaca partizna a posle ovakvog istorijskog uspeha
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mali danilo pantic je sto se mene tice okajao sve grehe.lepo se ponasa od kad je dosao,partija sinoc i sto je najvaznije faul nad njim sudija ne svira on se odmah dize i trci da pomogne odbranu.provalili su miletica na levom beku sve su preko njega gurali,nek ga kupi neko vise.sjajan dan danas!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.760
Reaction score
6.304
Sve moze samo ne Napoli i Atletiko.
Od prvih bi doziveli debakl a drugi bi nas rutinirali.
Sa ostalima mozemo da se nosimo:pfc:
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Napokon.....

TAMO GDE NAM JE I MESTO !!!

Partizan...prvak Srbije...prolece...Evropa.

Svaka cast svima.
Slavimo i cutimo do zimske pauze. Svasta ne valja, ali nije vreme za kritiku.
Kao kafa- uzivajte u momentu... :)

...lep dan danas...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Здраво живо! :D:
Бон жур, бон ђорно, гутен таг, гуд афтернун, или што би наш тренер рек'о значи буенас диас, ми смо Партизан идемо по противника! :D

Не замерите на полиготији, мор'о сам мало да вежбам ове еуропејске језике, требаће нам јербо нам је њино пролеће (надам се да комшиница нема тапију и на реч ,,пролеће,,?) већ стигло у новембру...

Значи: честитам свим играчима, Мирославу Ђукићу, Ивици Илеву, члановима управе, навијачима Партизана! Ово синоћ је био онај прави дух Партизана, кад сви на терену и око њега не брину колико је противник јак или брз, и да ли се зове Квинс Парк, Интер (из доба Матеуса), Реал (из свих доба), Гронингем, или Јанг Бојс - 20 000 душа на трибинама, који милон код ТВ-а, и они наши на терену, дишу као један - за победу!
И, победа некад и дође...посрећи се и нама коначно...
Јбг, фудбал често личи на живот, а и обрнуто, што би отпевали у једној позоришној представи: бориш се, падаш, устајеш, надаш...
Правде и у животу и у фудбалу некад има, али често нема уопште, а ко је стварно (био) бољи увек је дискутабилно, али...у фудбалу се бар зна: гол више од противника и победио си...

Ето, тај гол више је синоћ дао баш Огњен Ожеговић, и лепо је што има и неких који су почели да му помињу и име...
Лепо је и што је Ивица Илиев одржао обећање да ће Партизан проћи групу, волим кад људи одрже своју реч...
Сви момци на терену заиста су пружили свој максимум, брат Евертон је борбена машина, а Тавамба је заиста цар, учествовао је код сва три гола (два наша и један њихов)!
Меско и Дача такође дали свој битан допринос...

Терај даље, ускоро нова утакмица, Европу смо обезбедили, али за титулу тек треба да се кољемо!
Надам се да су уморнији играчи синоћ добили трансфузију, а да се одморнији нису толико напили у неком клубу, па да Ел Маго Ђука има кога способног да изведе на терен ЈНА у надолазећој утакмици...

Хммм...наши за трансфузију, док швајцарски младићи трче као навијени и у 90+ минуту утакмице...па добро, мајку му, има ли ко број телефона, или мејл, фејсбук, твитер, адресу тог Сулејманија, па да га назовемо и питамо: дете бре, ШТА ви тамо радите и КАКО тренирате па да и ми увеземо неки сличан систем?!
А можда би нам и њихов тренер, Адолф Хитер, одао ту тајну како спремити играче за 90+ минута трчања на свакој утакмици?
Адолф Хитер...хммм...као да има нешто што ми је већ познато у његовом имену, али...нема везе...можда ми се само учинило...не мора да значи да је латинска пословица номен ест омен увек употребљиво тачна...
Али кад смо већ код имена, или надимка само да се зна да сам ЈА, Тавамби дао надимак Тале Сурови, који Моцарт спорт помиње... :D
www.mozzartsport.com/vesti/tri-od-t...ko-je-sledeci-ovaj-partizan-nema-limit/185882
Само да се зна, да сам главни - ја! (цитат из Тв серије Позориште у кући)...а и Тале Сурови је цитат - надимак из Тв серије Грлом у јагоде...

Него...шта ја оно рекох...фиксни, мобилни, мејл, твитер, фејсбук, сајт, адреса, џи пи ес - Миралема Сулејманија...ако га већ зовнете да се приупитате за здравље јуначко, упитајте га и да л би дошао у Партизан...
Он је прави правцати прототип модерног играча Партизана!!!
У добром смислу, брз, пробојан, убојито технички поткован, нема шта нема...
И у оном лошем, најгорем - Партизану је дао ДЕСЕТ минута своје фудбалске каријере! Еј, десет минута па запалио преко...свеједно шта су разлози...
Овај Дача Пантић сад лиже оно што је...својим одласком изазвао...Андрија Живковић је отишао као пувањак, многи су одлазили, обећавали као неки повратак, па до тога никад није дошло...
Миралеме, фудбалски царе, докажи и покажи имаш ли неке истинске везе са Партизаном или немаш, ако имаш дођи, ако немаш...нема ни неке потребе да се осећаш Партизановцем на неки начин, тих твојих 10 минута за Партизан могао је било ко са трибине да одигра - не би се ни приметило...
Али, ти можеш много више!
Ивице, РЕАГУЈ!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JFiBXFFzT5c

Ко је Гробар а ко глодар доказује се највише на ТЕРЕНУ У ПАРТИЗАНОВОМ ДРЕСУ, а све остало су ситнице....
Ја толико, а сад можемо поново о томе ко је гори тренер, ко је већи глодар, што је скинуо фантомку, шта је ставио ону траку, ко је наркоман, ко је психо на сопственој ТВ, ко је шта рекао, изјавио, на шта ,,комшиница,, има тапију а нашта нема, да л' је неки члан управе пресудно знао како треба на утакмици с младићима, да ли је лепша Дијана или Биља и шта фали го-го играчицама испод шатре... :D
А можемо и осмех на лице :D , јер тако је лепо бити срећан (цитат са некадашњег Студиа Б), јер - голе су лутке с насловних страна, још једна победа Партизана (цитат једног музичара који је певао на снимању Партизанове химне)...

РААААААААААААААААААДУЈТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ СЕ ЉУДИИИИИИИИИИИИ!!!

:šal:napred Partizan:šal:ziveli

https://www.youtube.com/watch?v=sCFwPB04AdE
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Koliko sam ja izbrojao 12 strana ispisano posle poraza od Dinama do 1 popodne narednog dana (105-117 strana ove teme). Samo 8 strana nakon istorijske pobede protiv YB do 1 popodne narednog dana. Ne razumem taj defetizam, kao da je ovo forum navijaca CZ a ne forum navijaca partizna a posle ovakvog istorijskog uspeha

Po cemu je ovaj prolazak frupe Le toliko istorijski narode ? Kolegin post uzimam samo kao primer evo pise 2x istorijski uspeh.Vec rekoh pre par stranica da bi ovo trebalo da bude rutina da je ostao Leo a Stojke dosao na vreme pa da sad slavimo prolazak grupe LS pa da razumem, pa jebeni Apoel je igrao cetvrtfinale LS ako se dobro secam .Jebem ti lopove na sta su sveli klub renomea Partizana da nam je prolazak grupe u LE istorijski.Sad ako nas ujebe Djuka u ligi bice nikom nista prosli smo grupe LE.Uspeh jeste ljudi koeficijent raste ali da necemo mozda da iskoristimo to da se odlepimo od romuljaga ? Hocemo ali sutra malo kao i do sad sto smo iskoristili. Ovi iz uprave ako su i malo normalni Sulejmani bi trebalo da je dogovoren vec sinoc naravno ako kod njega postoji volja za povratak.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Koliko sam ja izbrojao 12 strana ispisano posle poraza od Dinama do 1 popodne narednog dana (105-117 strana ove teme). Samo 8 strana nakon istorijske pobede protiv YB do 1 popodne narednog dana. Ne razumem taj defetizam, kao da je ovo forum navijaca CZ a ne forum navijaca partizna a posle ovakvog istorijskog uspeha

Ne razumem ni ja taj defetizam, samo sumnjam da je rec defetizam adekvatan za tu njihovu reakciju nakon pobede/poraza. Jer to su isti ljudi koji Ivicu mrze kao da je Everton, Leo, Tavamba... poslao kod cigana. Ponizavaju Djukica, kao da su nesrecni sto Partizan sa klupe predvodi bivsi trener Valensije, njima je pravo merilo trener Vozdovca.

Znaci njih nervira sve sto je dobro za Partizan. Partizanovi navijaci? Hmm...


2017-ta ostace upamcena kao jedna od najlepsih u istoriji Partizana, steta sto nije usla u onu predstavu, sto je radio Bjelogrlic :respect

Ali ko zna, mozda bude povoda za jos jednu, tamo negde posle maja :)

Ajde Ivice, ti to mozes :D
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.950
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Koliko sam ja izbrojao 12 strana ispisano posle poraza od Dinama do 1 popodne narednog dana (105-117 strana ove teme). Samo 8 strana nakon istorijske pobede protiv YB do 1 popodne narednog dana. Ne razumem taj defetizam, kao da je ovo forum navijaca CZ a ne forum navijaca partizna a posle ovakvog istorijskog uspeha

Naravno da je tako. Posle poraza se diskutuje o greškama i ŠBBKBB, posle pobede se cirka.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Istorijski je po tome što je šesti put u istoriji. Od 55. kad smo počeli da igramo Evropu prosek nam je da svakih 10-11 godina prezimimo. Znači do 90ih kad nam je država i klub bio štogod prosek nam je bio približno isti. Tako da jbg, nije bas da je svake godine, pa ni svake prestupne ovakav rezultat.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.258
Reaction score
2.991
I ovaj put bi pitao Zeljka Pantica o sesirima..iz kog je sesira Skender pa je uspeo da pobedi Dinamo Kiev koji je iz prvog sesira?!
Pobedili smo ,prosli dalje i sve to..ali i dalje je za mene zeljko pantoc retard ,ozegovic padavicar,koji nema kvalitet za Partizan ...i uprava je lopovska generalno..
Volim Partizan i samo Partizan
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Istorijski podvig! I posle svega nalaze se zamerke?
Ja ne znam da li vi gledate fudbal dalje od Partizana? Znate li vi sa kakvom igrom drugi godinama prolaze dalje? Djukic je sve odradio kako treba sinoc, ali sve! Izmene su bile sve bas kako treba i kad treba! Čuvamo rezultat, NARAVNO! Italijani godinama igraju tako, znaju da se brane 90 minuta, da celu utakmicu igraju bez napadača. Mi smo krenuli sa dva špica i na kraju završili bez oba ali po cenu rezultata! Ruku dajem da je svaki drugi navijač pomislio SAD PRIMAMO JER JE PICKA IZVEO NAPADAČA! I to je potpuno normalno, očekivano, jer taj navijač pljuje igrača na poluvremenu, psuje mu sve živo a u sebi i mrtvo, taj navijač kaže da nismo nikako odigrali a taktički je bilo sve kako treba! Nije bilo igre? Pa sinoc je bilo toliko vrhunskih poteza da su bili dresovi PSG-a umesto crno-belih ljudi bi rekli Wow, koji igrači!

Verujte malo više u ove naše! Nisu sjajni ali nisu ni debili!

Mnogo sam srećan bio sinoc, srećan sam i dalje ali ne mogu da ne budem razočaran traženjem dlake u jajetu posle ovakve evropske turneje Partizana, koja još nije gotova. A sve to je zbog sujete! Mrzis Djukica!? Mrzi ga u sebi! Mrzis Ozegovica? Mrzi ga i dalje a on nam sa celom ekipom donese prolece u Evropi! Koliko puta smo prezimeli? Samo toliko? Aha, pa daj menjaj pola ekipe i trenera, ovo nije uspeh ovo je sreća bila sinoc i nešto potpuno normalno, jel tako!?

Razočaran sam pojedincima ovde zaista... Znam da vas boli kurac ali poštujte bar Partizan kad nećete pojedince u klubu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top