Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Povraća mi se više na te UEFA-ine kojekakve specijalne posmatrače, agente koji se k'o kurve ubaciju u masu itd. Iskren da budem meni je organizacija i ponašanje navijača bilo OK. Jedino mi je smetala gužva na blagajni na sat - sat i po' pre početka tekme!!! Stadion jeste ruiniran, nije po njihovim standardima, ali da nam uvek traže "dlaku u jajetu", ma neka se nose! A Hrvatima tolerišu "svastiku" na travi i na tribinama! Nekome su majka a nekome maćeha, gori su nego oni smradovi u Hagu! Pu!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Svastika je sve vise u modi u zapadnoj Evropi, pogotovu Svajcarskoj.

Na putu do posla prolazim kraj tri nadvoznjaka i svi su obojeni kao zastava nacisticke Nemacke, tako vec par godina. Nacizam je ponovo u modi.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Nacizam nikada nije ni izlazio iz mode u germanskim zemljama, samo što oni to rade u tajnosti, pod maskama (a te maske su primanja svakojakih nacija, rasa i vera unutar sopstvenih granica), za razliku od naših susjeda koji su otvoreni zaljubljenici u svastiku; baš zbog te neskrivane ljubavi i jesu evropski miljenici Švabije.

Nas više odrape zbog megafona na tribinama, nego onomad Hrvate za ugraviranu svastiku na poljudskom travnjaku.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.991
Jesi duduk za ovaj sport, ali ovde si u pravu, Djukic je prosao grupe LE, Vermez je to ucinio, ucinio bi to i Kiza da ga debili nisu smenili pred najbitniji mec.

Vidi ovako, ja volim Partizan, i iskreno se radujem svakom njegovom uspehu. Pa tako i ovom prolecu u evropi. Ali ne zbog Djukica, vec zbog Partizana. Ne ocekujem da ti to razumes, jer je prvi preduslov da bi to shvatio da budes navijac Partizana.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Porediti Kizinu jesen sa ovom nije posteno prema ovoj ekipi i Djukicu...da je Kiza ostao mi bi igrali evro prolece ? Sta bi bilo kad bi bilo....a ono sto je bilo, a sto se iz nekog razloga ignorise kad se vrsi ovakvo poredjenje je nase apsolutno katastrofalno stanje na ligaskoj tabeli za vreme Kizinog mandata. Ne ponovio nam se takav "strucnjak"...

Neka me neko ispravi u slucaju da gresim ali ako sam uspeo dobro da procackam na netu protiv Dinama suspenzija preti cetvorici igraca - Everton, Tavamba, Cela Miletic i #51 (svi imaju po dva zuta kartona). Zuti kartoni se brisu tek nakon zavrsetka cetvrtfinala. Ko dobije 3 zuta nakon svakog drugog zutog ce biti suspendovan (5, 7, 9 itd) i to za sada vazi samo za Tosica.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Bice kazna tipa 15.000 Evra, to je to. Nije vredno pisati o ovoj kazni i katolickom fasitickom govnetu iz ceske!
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
A ja mogu da se kladim da su oni dobrovoljni posmatrači UEFA ubačeni na tribinama neka autošovinistička govna. Kome bi drugom skandiranje Kralljevini Srbiji bilo rasizam do nekom domaćem autošovinističkom isprdku.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.197
Локација
Žrnov
A je l' zelite apsolutisticku ili parlamentarnu monarhiju? Karadjordjevice ili Obrenovice? Ili neku novu dinastiju? Ne provociram, samo sam znatizeljna jer ako ste za Karadjordjevice onda treva da se skandira Kraljevini Jugoslaviji, jer to je politika Karadjordjevica...

Malo mi he nejasna poruka iza tog "Kraljevina Srbija"
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
To je nebitno. Mislim ko sta zeli. Definitivno nije fasizam, nacizam, ili rasizam.

Jebem im mater bas, cisti dvostruki standardi. Zasto ustase ne kaznjavaju za mnogo vece ispade.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kraljevina Srbija ne može biti nikako rasizam, jer je to bila međunarodno priznata zemlja. Bez ikakvog rasizma u tadašnjem ustavu. Što se ne bi moglo reći za polovinu evropskih kraljevina koje su još držali pola Afrike i Azije u zarobljeništvu i bedi.
Ali jebiga došlo je takvo vreme da ti sudi za genocid sudija čija zemlja je učestvolala u istrebljenju jednog naroda koji se samo može videti po muzejima u SAD, i ostalo ih je toliko da budu turistička atrakcija po rezervatima .

Ps, nisam rojalista.
 
Последња измена:

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kaže komentator, da su jedini klubovi, koji su dočekali ''evropsko proleće'' od raspada bivše države, Partizan 2X, Hajduk, Varteks i Maribor. Ostala boranija, nije vredna pomena.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kraljevina Srbija ne može biti nikako rasizam, jer je to bila međunarodno priznata zemlja. Bez ikakvog rasizma u tadašnjem ustavu. Što se ne bi moglo reći za polovinu evropskih kraljevina koje su još držali pola Afrike i Azije u zarobljeništvu i bedi.
Ali jebiga došlo je takvo vreme da ti sudi za genocid sudija čija zemlja je učestvolala u istrebljenju jednog naroda koji se samo može videti po muzejima u SAD, i ostalo ih je toliko da budu turistička atrakcija po rezervatima .

Ps, nisam rojalista.

Upravo tako ali ko se sta cudi kada i ovde od nas nekoliko clanova bi minimum jedan nama sudio i gore od katolickog govneta iz ceske...
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
uefa.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top