Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Daj bre, kakva uefa, kurci-palci. Kao što je "uefa" zabranila i vlasnicima sezonskih za ulaze M i N da uđu na svoja mesta protiv Young Boysa, zbog...? Mene živo interesuje da li se recimo na ulazu na kamp nou i bernabeu pokazuje lična karta na ulazu na stadion, da li ne možeš za prijatelja da kupiš kartu... Šatro sprečavamo tapkaroše? Šta da tapkaju, stadion smo poslednji put napunili protiv Arsenala u Ligi šamoiona.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Cekajte ljudi ,
treba danas da odem po karte... kupujem za sebe i klinca , jel mogu to sam da obavim na stadionu ili moram i njega da vodim ?
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Daj bre, kakva uefa, kurci-palci. Kao što je "uefa" zabranila i vlasnicima sezonskih za ulaze M i N da uđu na svoja mesta protiv Young Boysa, zbog...? Mene živo interesuje da li se recimo na ulazu na kamp nou i bernabeu pokazuje lična karta na ulazu na stadion, da li ne možeš za prijatelja da kupiš kartu... Šatro sprečavamo tapkaroše? Šta da tapkaju, stadion smo poslednji put napunili protiv Arsenala u Ligi šamoiona.

Ne kontrolisu to na ulazu ali tamo pretezno sve informacije od tebe im ostavis prilikom onlajn kupovine. Imaju od tebe sve, ime, prezime, adresu, uplatu (sa koje kartice i adrese je ta isto stigla) pa vrlo lako mogu sve o tebi da nadju i saznaju ako im zatreba.

Kod nas kupe neki debili karte preko prababe sa caletove strane, ulate njih 15 na teren i jedva pola od njih da saznaju ko su i sta su.

Zaista ne vidim problem. Ja sam 600km udaljen od stadiona i nisam imao problem da kupim kartu ni sad a ni u grupnoj fazi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
cigojneri ne idu nigdje bez karte...dva lika su mi do sad pokazala kartu.. kao eee ides li i ti na tekmu u BG ovo ono...ljudi sjede u jebenim kaficima i drze karte na stolu...

bice na kraju malo vise od 20 000 ljudi ali to je dvije trecine kapaciteta..ajde da se angazujemo..pomozite ljudima da sto prije ukapiraju kako stvari sada idu..
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Boze koliko je pre sve bilo lakse i lepse. Dodje jedan iz drustva kupi nekoliko karti za sve, nadjemo se pre utakmice i to je to. Sad na ime na kurac na palac, sve zbog nekog velikog brata. A najraniji samostalni odlasci su bili takvi da 2 sata pre utakmice dodjemo do istoka gde je skup Partizanovih klinaca i sa vrsnjacima iz omladinske grupno udjemo na stadion:) a i voljni momenat kod vecine je kao da igramo sa zemunom kup. Sreca bi bila da su Partizanovci u euforiji, da se o utakmici prica, da se pre svega Beograd a posle i unutrasnjost, RS, CG i ostali masovno spremaju za dolazak. Da budu zakrcene naplatne rampe, da se oseca da ce da gori.
 
Последња измена:

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Sto se tice karti u Bg moze neko preuzeti za vas. Ja rezervisao preko ticketline i drug podigao za mene sa slikom moje licne.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ljudi, prestanite da trazite izgovore vi koji ste tu i mozete realno da dodjete da kupite karte. Sistem jeste malo glup, ali cinjenica je da su ovo uradili kako bi svaka karta imala ime na sebi tako da ukoliko dodje do nekog sranja znaju ko je napravio sranje, a i da ne napravi se nikakvo sranje opet ce ljudi razmisliti dva puta prije nego sto naprave nesto sto bi moglo da ih kosta kazne i zatvora.

KUPUJTE KARTE, CIMAJTE SE IDITE!!! NE DOZVOLITE DA VAS IKO ZAUSTAVI DA GLEDATE NAS PARTIZAN!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sto se tice karti u Bg moze neko preuzeti za vas. Ja rezervisao preko ticketline i drug podigao za mene sa slikom moje licne.

To može za sve trbine osim za istok bočno. Nisu mi dali da kupim ni sa uslikanom, ni sa skeniranom tuđom kartom, nikako. ZA zapad sam bez frke kupio i za ortaka samo sa fotografijom njegove LK.

Jebo im Ticketline mater, imaju prodaju na dva mesta u gradu, od čega mi nijedno nije bliže od 10km. Ako je ikako moguće, neka prelaze na Eventim, oni imaju prodajnu mrežu širom Srbije.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
To može za sve trbine osim za istok bočno. Nisu mi dali da kupim ni sa uslikanom, ni sa skeniranom tuđom kartom, nikako. ZA zapad sam bez frke kupio i za ortaka samo sa fotografijom njegove LK.

Jebo im Ticketline mater, imaju prodaju na dva mesta u gradu, od čega mi nijedno nije bliže od 10km. Ako je ikako moguće, neka prelaze na Eventim, oni imaju prodajnu mrežu širom Srbije.

Ne kapiram uopšte čitavu ovu sagu sa prodajom karata i ništa mi više nije jasno kako može, a kako ne može. Ja sam burazera zamolio da mi kupi, jer radi u blizini tog Tiketlajna, i on nam je najnormalnije uzeo karte za N...sebi, još jednom ortaku i meni. I to bez moje lične karte, bez slike, bez ičega. Posle nekoliko dana čitam kako može samo po jedna da se kupi. Sad ispada da opet može po više, ali ne za sve tribine.

Imam kartu već neke dve nedelje, pa nisam možda pomno pratio, možda sam ispustio neku informaciju...ali meni deluje kao da oni non stop menjaju politiku prodaje karata za ovu utakmicu...štakojikurac. Ako se na neki način prodaju karte, onda se tako prodaju. I da, jebo im tiketlajn mater.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
@markic

To je bilo dok još nisu izglasani Nürnberger Gesetze. Ovaj režim je od pre nekoliko dana. Potpuno suludo maltretiranje poštenog sveta. I onda će na ulazu mene i desetogodišnje dete da istresaju iz gaća, a na ovoj ili nekoj sledećoj utakmici panduri će da se razmaknu da ćelavi Splićani uđu na Jug ili janjičarska grupa sa iste tribine pređe kod nas na Istok da šamara zbog "Vučiću pederu".

Ja prvi put, mislim od kad me ćale kao dete vodio na utakmice, idem na Zapad. Obrnuo sam pun krug - kao dete na Zapad, kao pubertetlija i mladić na Jug, kao odrastao na Istok i sad opet, valjda sam sam već deda, na Zapad.

Kako god, ja u ruci držim karte i počinjem da treskam nogom nebitno da li kao dete, mladić, čovek ili deda, kad će taj 15. februar.

Ajmo, crno-beli!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Kako god, ja u ruci držim karte i počinjem da treskam nogom nebitno da li kao dete, mladić, čovek ili deda, kad će taj 15. februar.

Ajmo, crno-beli!

Ovo i kod mene uvek važi, pa tako i sad!


...ali sam morao da izrazim svoje čuđenje, jer čitam šta ovde ljudi pišu i već danima ništa ne kapiram...počeo sam da se tripujem da će da me vrate sa ulaza, jer nisam kupio kartu na halal način.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.034
Interesantno je to da je nama poseta ocajna. U smiraj prosle sezone, tek posle pobede u rupi je porastao broj ljudi na nasim mecevima. Najiskrenije, bio sam jako razocaran kada protiv Mladosti ulazim na Istok nekih 45 minuta pre pocetka, i pogledom na tribine shvatim da nece biti puno. A lep dan, besplatan ulaz, nama dovoljno i nereseno, kroz sta smo sve prosli i na stadionu 27000 ljudi. Ocekivao sam pedeset hiljada.
Protiv Bojsa, mec za evro prolece, skromna poseta.
Evo i sad, prolece u evropi, a izgleda da ce biti dosta praznih mesta.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Problem sa posetom je ogroman i to bi trebao da bude jedan od prioriteta uprave. Znajuci njih, nece se nista preduzeti po tom pitanju. Razumem da gleda svako svoju bulju, al valjda ima neko u klubu da sedne i kaze, cekaj zasto je poseta ovako mala, gde baguje.
Da se animiraju ljudi, najave za utakmice, pokloni sponzora, lupam... Naravno i fudbal da bude na koliko toliko dobrom nivou :)
Stadion je bio pun protiv Bate-a , Steaue i dupke pun protiv Arsenala.
Npr protiv Intera nije bilo preko 20k...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Najiskrenije, bio sam jako razocaran kada protiv Mladosti ulazim na Istok nekih 45 minuta pre pocetka, i pogledom na tribine shvatim da nece biti puno. A lep dan, besplatan ulaz, nama dovoljno i nereseno, kroz sta smo sve prosli i na stadionu 27000 ljudi. Ocekivao sam pedeset hiljada.

I tad su napravili glupost jer su delili karte kurti i murti koji nisu došli, a nisu mogli da uđu ljudi koji su hteli a nisu uzeli te besplatne karte jer ih zbog tog kurte i murte nije više bilo.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.356
Reaction score
6.649
Локација
Tamo gde si ti!
Brdo propusta su napravili oko prodaje karata.
Sramotno je naplaćivati rezervaciju karata ljudima koji vrše kupovinu preko interneta.
Sramotno je naplaćivati dostavu, a ne staviti mogućnost ljudima da kartu sami odštampaju ili se skeniraju preko telefona.
O ovome da jedan čovek može da kupi jednu kartu ne treba ni diskutovati.

Uprava kao da namerno radi da nas bude što manje, umesto da pridobija navijače koji nemaju baš bajno mišljenje o našoj upravi.

Pored svih tih propusta, mi PARTIZANOVCI smo postali jako razmaženi, pa ispada da za nas nije ništa kad nam se klub plasira u 1/16 finala drugog po kvalitetu Evro takmičenja.

Razumem ja gnev prema upravi, razumem gnev prema nekim drugim stvarima, ali nikako ne mogu da razumem da mi na ovoj utakmici nećemo imati krcat JNA.

Ovo je utakmica koju ćete prepričavati vašim unucima i zbog toga AJMO MI NA JNA!!!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Da ne spominjemo da na blagajnama rade zene, koje u najmanju ruku nisu obucene za rad na laptopu i stampanju karata, pa tako danas zena deset minuta gleda u laptop, udara rukama i pita Boga sta ju je snaslo
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
Ljudi, prestanite da trazite izgovore vi koji ste tu i mozete realno da dodjete da kupite karte. Sistem jeste malo glup, ali cinjenica je da su ovo uradili kako bi svaka karta imala ime na sebi tako da ukoliko dodje do nekog sranja znaju ko je napravio sranje, a i da ne napravi se nikakvo sranje opet ce ljudi razmisliti dva puta prije nego sto naprave nesto sto bi moglo da ih kosta kazne i zatvora.

KUPUJTE KARTE, CIMAJTE SE IDITE!!! NE DOZVOLITE DA VAS IKO ZAUSTAVI DA GLEDATE NAS PARTIZAN!!!

Kada bi hteli zaista da pohapse sve koji prave probleme na stadionima, taj problemčić bi se rešio za manje od mesec dana, tako da mi ovo "inteligentno" rešenje ne deluje baš da ima za cilj suzbijanje haosa na tribinama.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Kompjuterom protiv huligana. Ziveli agenti, ziveo kralj Vucela, i gensek Vazura!!!
Stop punom stadionu.
Najbolji tim,
to svako zna,
da nam je
najgora uprava.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top