Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.606
Локација
Kej Republika
Dosta dobar zreb kad se uzme u obzir da je ovo poslednja stepenica do grupe jednog od dva evropska takmicenja.

Gospodin Nikolic nas zna, istina ziva. Ali zna ono sto i pola foruma ovde prica mesecima.
Zna da nemamo golmana. Zna da nemamo kvalitetnu defanzivu. Zna da mu je spisak sa pojacanjima ostao negde u svlacionici. Zna da klub vode govna.

Isto tako zna da dalje ide bolja i kvalitetnja ekipa. Nas Partizan! Zna i nije mu svejedno.

Od navijaca dobice aplauz, od bivsih igraca poneki zagrljaj i osmeh. Ali za 180 minuta na terenu dobice samo ono sto i drugima dajemo. Zna on, davao je vec ciganki iz komsiluka, vise puta...
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ja samo kazem da MN najbolje poznaje prednosti i mane nasih igraca, a sam prolaz ne sme da se dovodi u pitanje.
On, primera radi, najbolje zna da je Miletic beskoristan u napadu. Isto tako, zna odlicno da je Cirkovic nesiguran, da Jevtovic bezi od lopte, a da Vulicevic lose procenjuje let iste.
To su neke opste poznate stvari, a on poznaje i sve detalje.
Izbacivanje Madjara je pod moranje, naravno.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Za 2 dana posle revansa, verovatno 3 jer ce pomeriti termin, se igra derbi!
Sta je pametnije, da idemo na pokisle cigane posle Krasnodar ili posle ispadanje u rupi?
Ja nista ne bi dirao, neka mi igramo prvu tamo. Ali ko zna kako razmisljaju ovi nasi...

Vidis,i ja sam razmisljao na tu temu.Nama je bolje da revans igramo na JNA jer nas ceka Derbi.Mi prodjemo dalje,oni ispadnu,to bila savrsena situacija.Krasnodar nije daleko,eno ga onde,ali ipak...avioni,put,sve je bitno.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ha-ha...Tesko ce biti Marku da ne skace kad damo gol/ove.Partizan daje gol,a Marko se raduje jer je zaboravio da je otisao...Tawamba trci u zagrljaj Marku.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ekipa po meri, manite me toga da Nikolic poznaje ekipu, ne igra on nego igraci... A koliko vidim falice im 2 bitna u prvom mecu, jos kad uzmemo to da su im udarne igle Scepateli i Danko... bilo bi bruka da ih ne prodjemo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Sramota je da ispadnemo od mađarskog vicešampiona, posle sramotnog ispadanja od zagle(m)bja. Mene samo brine kako ćemo svi nabaviti karte za gostovanje...

Ako nam suspenduju stadion, znači biće 4.000 gledalaca na dvomeču. Užas. Neka zatvore jug, to je ok.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.902
Reaction score
13.781
Vec vidim kako Nikolic ulazi u nasu svlacionicu posle 2-0 za nas na poluvremenu i kaze "Alo momci mora to bolje" :D
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Dobra stvar dvomeča je, što ćemo konačno razrešiti dilemu da li je Marko Nikolić Partizan ili je Miroslav Đukić mi smo Partizan.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.174
Reaction score
14.596
Локација
Brdo Banovo
Najlaksi moguci protivnik, konacno, hvala kurcu! Play off za El igramo sa madjarskim predstavnikom, poklon. Ako njih ne izbacimo, onda je sve jasno.
Danko i Scepakabra, kakvo ce to biti padanje oko i u sesnaestercu Partizana, hladan pakao i Lazovic koji se nalazi na zemlji vec osmi put, trazeci faul :D
P.s. Djukicu, sklanjaj Kljajica sa gola, ova dvojica ako padnu dovoljno puta, bice nezgodno.
P.p.s. Sad da vidimo kakav je protivnik iz lige 6/ice :pop
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bas sam popizdio kad sam vidio Videoton. Sinoc kontam evo ga napokon je krenulo nesto na bolje ali jbg sreca je za nas ovog ljeta najgora amsterdamska kurva. LE je pod moranje u svakom pogledu jer ako opet ispadnemo nemamo sta da trazimo u evropi sa nasim koeficijentom sledecih godina + sto nam trebaju pare. Bijes mi se pomjesao sa razocarenjem dok ovo pisem. Poucen iskustvima od ranije nemam cemu da se nadam. Ne mogu ovo vise ni da citam. :(
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Lazović ako je pravi grobar, odbiće da igra :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Bas sam popizdio kad sam vidio Videoton. Sinoc kontam evo ga napokon je krenulo nesto na bolje ali jbg sreca je za nas ovog ljeta najgora amsterdamska kurva. LE je pod moranje u svakom pogledu jer ako opet ispadnemo nemamo sta da trazimo u evropi sa nasim koeficijentom sledecih godina + sto nam trebaju pare. Bijes mi se pomjesao sa razocarenjem dok ovo pisem. Poucen iskustvima od ranije nemam cemu da se nadam. Ne mogu ovo vise ni da citam. :(

Potpisujem od reci do reci. :confused
 

pepsi

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
104
Reaction score
44
"Strasni" Videoton u prvom kolu protiv amaterskog tima iz Malte 2:0 kod kuce (golovi u 79 i 90 minutu)

Balzan - Videoton 3:3 u revansu.



Kalju Nomme (Estonija) - Videoton 1:1


Madjarska liga kod kuce 2:2 i 1:1...znaci primaju dosta golova


Prolazimo "strasni" Videoton 2:0 na JNA 1:1 kod njih.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Ne razumem tu mantru pracenja timova u kom igraju nasi bivsi igraci i treniraju ih nasi bivsi treneri i jos kao krivo vam je sto smo ih izvukli. Jebe mi se za njih, da li ce osvojiti madzarsku ligu ili ce ispasti iz iste kod mene se javlja bol u istom ekstremitetu. Bilo mi je krivo kad je Marko otisao, ok majstore teraj dalje ali da mi bude krivo sto igraju sa nama i da ih mi izbacimo to mi je van pameti. Mozda je to zbog toga sto ja nemam ni jedan drugi strani klub za koji navijam pa ne razumem te dobre zelje upucene klubovima koji nisu Partizan.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Bas sam popizdio kad sam vidio Videoton. Sinoc kontam evo ga napokon je krenulo nesto na bolje ali jbg sreca je za nas ovog ljeta najgora amsterdamska kurva. LE je pod moranje u svakom pogledu jer ako opet ispadnemo nemamo sta da trazimo u evropi sa nasim koeficijentom sledecih godina + sto nam trebaju pare. Bijes mi se pomjesao sa razocarenjem dok ovo pisem. Poucen iskustvima od ranije nemam cemu da se nadam. Ne mogu ovo vise ni da citam. :(

Ajde brate, molim te prestani da mracis vise. Igramo protiv jebene madjarske ekipe; dobro, trenira ij nas bivsi trener, velika stvar. Mnogo smo kvalitetniji od njih, sto cemo i pokazati na terenu. Prolazimo i to lako
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Apsolutno! Boli me bre kurac i za Videoton i za sve ostale klubove. Jel trenira taj Marko trenutno Partizan? Ne. Onda me zabole i za njega i za njegov trenutni klub. Navijam za Partizan a ne za Marka, Danka i ostale. Poštujem ih, ali sad su rivali i ne zanima me ništa drugo nego da ih razbijemo u oba meča!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.957
Reaction score
7.981
Kvalitetniji smo od njih danas. Ko zna sta nosi sutrasnji dan...
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Verovatno najlaksi moguci protivnik.

Marko poznaje sve igrace, ali i oni njega poznaju, tako da nece biti iznenadjenja.
Plus, njima su glavni nasi bivsi igraci, koje poznajemo jos bolje nego Marka.

Lagane dve pobede !!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top