Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
ODLICNO!!!! Imamo iz prvog sesira atraktivnog protivnika, iz drugog nekog protiv koga mozemo da igramo, a iz cetvrtog smo najbolje prosli, realno! :) Gledao sam dosta Neftch ove sezone, Wobay im je srce tima, ali nisu nista specijalno!!!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Realno moglo je i bolje ali i gore ne treba kukati nije uopste toliko lose koliko je moglo biti dobili smo grupu srednje jacine...
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
jebiga... dve su svedske ekipe bile u oticaju u 4-tom sesiru i zapade nam smrdljivi Nefci...bas sam bio zagrijan da idem u Helsinborg ili Stokholm...jebiga...
mislim da cemo da pevamo ako uspemo koji bod da ubodemo sa trenutnom ekipom...
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Jos komentator kaze u smislu Partizan ima da samelje Nefci, kao mnogo smo mi ispred njih...a oni dobili Apoel... Iskreno mislim da je mnogo teska grupa! Ali nema veze :)!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.111
Reaction score
26.543
Локација
ante portas
Zreb nije los . Zabari su mrcine . Ne igraju pun gas 90 minuta vec otaljavaju posao . Nek se ponovi 1989 kada smo ih sastavili na nasem stadionu i bilo je 1:1 . Rubin je najgore sto je moglo da nam zapadne .Neatraktivan rival ali jebitacan . I na kraju mislim da cemo da karamo Stamenog :D
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Kad nas je izvuko Falkao mislio sam da idemo u grupu gde su PSV i Napoli tako da mi ova sad izgleda super. Oni kad krenu pune do kraja pa bi nam uvaljali petarde, a sa ovima možemo da idemo na neke minimalne poraze, a Nefči možda čak i da pobedimo :D. E da nadam se da ćemo pozdraviti Stamenog kako dolikuje, ipak je mnogo toga dobrog uradio za nas svojim postavljanjem u derbijima:D.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ja sam zadovoljan zrebom.
Inter (mogu da dobiju svakog,mogu da izgube od svakog)
Rubin (mozemo da se nosimo snjima, a narocito u Bg)
Nafci ( dovoljno je sao sto im je Stameni na Golu :D )

Uzece mo koji bod !!! Al valjalo bi koje pojacanje da doodje
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Bog nam je poslao Nefci da uzmemo bodove,tu ocekujem obe pobede i samim tim dobijamo solidan koeficijent i nesto para.

Inter,prilika za fenseraj na JNA,Rubin da se naivni popale da mozemo dalje :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nazdravlje! Bez pojacanja ne mozemo ni Nefci da pobedimo! Ma obrni okreni slabi smo za ovo takmicenje. Neka se igraju deca pa sta bude!
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Samo da se ne obrukamo protiv Nefcija,i ja zadovoljan....
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kolko je dobra A grupa. Mogli smo i tu. :D
 

Zagor

Guest
Опет, биће ми част да гледам Хавијера Занетија уживо (ако не испали па не дође)...
 

Milvol

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
103
Reaction score
1
Локација
Crno beli grad
U Nefciju brani mentol nad mentolima, ciganstura Stamenkovic. Sto ce mi biti drago da ga vidim kako opet vadi loptu iz mreze. Inter stvarno nije onaj tim od ranije, mada kako igramo veliki je i ovakav. Rubin je ozbiljan protivnik.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Оваквом тиму је свака група тешка. Међутим, нису ово екипе које се не могу добити...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Mi smo realno svoje ispunili i trebamo se okrenuti domaćoj ligi jer je to ipak naš primarni cilj... Neka nas Inter i Rubin slobodno počiste, ali da onu bizgovinu Stamenkovića valjano napunimo!

Mada iskreno ne znam koliko će Inter interesovti LE... Italija ima samo tri mesta u LŠ, a četiri-pet ekipa je tu u rangu negde, tako da možda i ne budu zapinjali kako ne bi plaćali ceh u Seriji A!
 

Domingez

Banned
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
35
Reaction score
0
Ja se vise plasim od Rubina i Nefcija nego od Intera. Nas mentalitet je takav da sa jakim timovima odigramo odlicne utakmice, (naravno deasvalo se i da nas ojade), ali ne znam, sad mi deluje kao da cemo vise da se mucimo sa Rubinom i Nefcijem.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.218
Reaction score
18.904
Локација
U Kinšasi

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Meni se zreb dopao... Idealno! :D
'cu malo da zapratim partizan i preko grane. :partizan_fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top