Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
stvarno ne znam sto sad svi pisete zalopojke kad ste ocekivali 5-0 u najmanju ruku, pa sta treba vermez sa decom da izdominira rubin
mi smo i dobro igrali prvo poluvreme, da je ostalo 0-0 na poluvremenu mislim da bi mozda izvukli i nereseno, nebitno

sto se tice formacije, jedan napadac i to, ne znam sto kukate, najbolje smo igrali sa jednim napadacem, logicna taktika protiv jaceg protivnika, i nije ovo nikakva sramota, ima ovde materijala dosta

i da, ne znam da li znate koliki budzet ima rubin, ali nama treba da bi nesto napravili u danasnjem fudbalu jos 20-30 miliona(da prismrdimo samo) godisnje i jaka liga, dal djuric otiso ostao, za evropske snove treba da se dogodi nesto drasticno, ne samo u partizanu nego i u celoj drzavi
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.601
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Protiv Arsenala smo odigrali koliko-toliko muški, dali gol, ali i primili tri, što protiv tog tima nije sramota, a sada ne možemo jednom Nefčiju da damo gol u sred Beograda. Šta je najveća razlika u te dve beogradske ekipe... trener!



Jeste, odigrali su solidno u odbrani prvih 44. minuta. Jedini problem je što se fudbal igra za golove. Mi tu nismo ni prismrdili, a svejedno, i pored dobre defanzive smo primili dva, mada moglo je hladno tu da sevne i petarda.

Ja sam jedan od ovih što su i očekivali petardu, ili bar tu negde blizu. Uopšte nisam razočaran jer video sam upravo ono što sam i očekivao... jedno veliko "NIŠTA"!

Naravno, ne pada mi na pamet da pljujem igrače, jer oni očigledno bolje ne znaju i ne mogu. Nije ni "čika crni" toliko kriv, jer ni on bolje ne zna. Znate svi ko su najveći krivci!!!
Petarda nije mogla da sevne pa da su jos toliki.
Prvi bold:
nekad za golove, sad za bodove.
Od Rehagela pa do Murinja i Di Matea, samo u zadnjih 10 godina smo videli koliko je bitnije ne primiti gol nego dati ga, pogotovo ako je protivnik dominatniji.
Igralo se na kontre i cekalicu, pokusavalo se i spolja, cekao se prekid i neki uspesan pas Ilica ka Markecu...

Drugi bold:
to je i najveca poenta, samo sto ljudi to smecu s uma.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa mozemo mi da pricamo razocarani u ovu lopovsku sektu sta ocemo ali niko nije ocekivao 5:0, ja nisam sigurno!

Pa koliki je budzet Borisovu, Videotonu, kurti, murti... ne moze budzet biti razlog da ne opepelis nijedne!

P.S. Ona govna su izgubila 3:2 u Bordou nije bilo 2:2 ispravljam se ali moja poenta je bila da su dali 2 a primili 3. u 95. minutu a mi nijedan gol.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
.... mi smo i dobro igrali prvo poluvreme, da je ostalo 0-0 na poluvremenu mislim da bi mozda izvukli i nereseno...

Ajde kaži mi da se zajebavaš! Mi ne možemo da odigramo 90 minuta u JSL a da nešto ne sjebemo i dozvolimo protivnicima, koji su nedorasli Nefčiju kamoli Rubinu, da stvore stopostotne šanse. I da je ostalo nerešeno, u drugom bi popili dva komada minimum. Jebiga jači su, bolji su i sasvim zasluženo su pobedili. Šansa da ĐurGarden uzme bod u Rusiji je od prvog dana bila 0.00000001%
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
jedan je bate borisov, i nama se desi po jedan bate na svakih 10 godina, i tako ce biti bez para i sa ovom organizacijom, na svakih 10 godina po jedan bate, ne pricate da je taj isti cika crni napravio isto iznenadjnje pre 7-8 godina.... cuda se ne desavaju stalno

web gazda
pa napisao sam mozda, ko zna, nisam verovao al ko zna, nije to poenta
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Trazio sam disciplinovan i defanzivno dobar Partizan, to sam i video u prvom poluvremenu.

S ovim se potpuno slazem, ali... Kad vec to nije uspelo, ok primili smo gol.

Sta zameram treneru. Umesto da ekipu na poluvremenu trgne, motivise, podeli neki savet, igraci na teren izlaze kao da im je rekao: usrali ste motku, vi ste gubitnici, nema sanse za popravak. Pa jbt covece ako ti je vec propao plan A, reaguj, uvedi nekog, probaj nesto novo, umesto da branis 1:0. Da kazes da je imao ideju da nastavimo s cvrstom odbranom, da krenemo da vrsimo presing, igramo na kontranapade, ali mi ne videsmo od toga nista, kad vec ne ide, menjaj taktiku.

Sta zameram igracima. Cast izuzecima, ja nisam video neku agresivnost i borbenost, bar za moje shvatanje fudbala. Ako vec nemas kvalitet, pokazi da imas srce, preori taj teren, daj sve od sebe. Ne, kod nas mozes uglavnom videti nadmenost, sivilo u igri, sve sem borbe. Onako se ne igra za Partizan.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Sta je blacenje izaci na noge u gostima jednoj milionskoj ekipi sa klincima i igrati odlicno celo povureme do harakirija?
Uzmite neke crne marame kad vec naricete da budete u kompletu.
Zene...
http://www.youtube.com/watch?v=mL0RAfnlEaU

ахахахаха заплакаћу :buhaha
Потписујем све речено. Задовољан сам како смо одиграли прво полувреме. Били смо малтене егал на терену са противником. Једини мањак концентрације смо имали на самом почетку полувремена кад су нас стисли, и наравно на самом крају кад смо примили гол. Јефтино.

После другог гола сам престао да гледам пошто није било сврхе. Претпостављам да су и играчи пали у бедак, јеби га ту је била готова утакмица...
Све у свему, битно искуство за ове младе играче.
 

Al.

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
30
Reaction score
0
Локација
NBG
Проблем је у пичкастом менталитету наших фудбалера и врсних тренерских стручњака.

Кад неко у преко двадесет утакмица у груној фази има свега две победе, јасно је да је највећи проблем јајарски менталитет.

Изађеш на терен са циљем да не изгубиш, па то само код нас има.
Слабије од себе потцењујемо, од јачих се усеремо.

Играјте фудбал јебени..
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
očekivao sam da nas ovi mongoli petardiraju, tako da sam prezadovoljan. nema potrebe za bilo kakvom kritikom, igramo praktično sa teleoptikom protiv ekipe koja ima para koliko oće, nemamo mi šta da tražimo protiv njih. bolji su i kraj priče.
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Kao prvo, zelim da dam apsolutnu podrsku forumske bojkotizacije FK-a, ovo je postalo apsolutno negledivo. Zivim za dan kada ce prosek godina prve jedanestorke biti 30+, po mogucstvu Harlem Globetrotters varijanta, samo crnci. Shodno tome, cenim da ce i trener biti covek koji poznaje OBE polovine terena i rado ih koristi....

E da, nadam se da je riba ka kojoj je Miljkon potrcao avion, ne znam kako drugacije objasniti ONO sto je covek uradio.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ono sto Miljkovic igra za nas nije vredno tih para. Koliko god platu da ima, beznadezan je, on nikada nece nauciti centrirati.

Veliki je tremaros, ima momente kada se potpuno izgubi i ne zna kud bije, kao muva bez glave, dok 'male' utakmice igra uvek solidno i time sebi redovno kupuje novu sansu.
 

MilanGPB

Grobarčina
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
1.031
Reaction score
25
Локација
Tamo gde su Grobari!!!
Rezultat realno i ocekivan,koliko para toliko zike...ja bih pohvalio bracu Ruse koji su danas navijali za nas,svaka cast!!!
 

misho071

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
25
Reaction score
0
Ne treba padati u depresiju sada, meni je ova vecerasnja utakmica bila mnogo bolja od one dve protiv aela. Jebi ga ljudi su jaki, mislim da je najgore sto smo se mi sve potajno nadali iznenadjenju i kad ono nije doslo sad opet sranje. Samo me nervira da imamo toliko kiks igraca u odbrani, dva losa poteza i dva gola. Jedina svetla tacka je sto imamo Stojkovica na golu pa zna da vadi Ostojica, Miljkovica, Medu i Volkova...
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Znam da sam jedan od retkih ovde koji uspe da nadje neko opravdanje za Miljka kad postane zvezda foruma, ali stvarno, mora mu se odati priznanje na inovacijama... Retko ponavlja greške, ali jbt, on uvek pronadje novi način da nas zajebe.

Mislim da će njegova karijera biti dobar primer nekom teoretičaru fudbala, specijalizovanom za odbrambene igrače. Brate, kad treba da skupiš primere za knjigu i DVD "What NOT to do", ne moraš da juriš primere iz celog sveta, samo skupiš Miljkove utakmice (sa akcentom na evropske) i onda redom...

Malog Ostojića mi je žao, ali to je već situacija gde treba da pozdravimo Đuru i mornare što su klinca bacili u nebrano grožđe i od njega napravili potencijalnog Miljka 2...

Još nešto, što se Lazara tiče - ko nije prošle polusezone kod Granta video da dečko ne može da odigra sam u špicu, taj fudbal nikad gled'o nije. Do večeras sam mislio da je Vermez bar tu lektiru proučio, ali i ako jeste, isparilo ispod kačketa...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Било каква анализа утакмице је беспредметна. Рубин је целу једну галаксију испред нас. Ја сам чак и очекивао и прижељкивао овакав неки резултат, да не буде само горе.

Жалосно је што је Партизан на свој 67. рођендан доживео да буде најстатичнији могући статиста у Европи. Синоним за европску фудбалску јаловост. Не видим разлоге за критике играчима, знају колико знају. Критиковањем Миљковића, Марковића, овога или онога, само се скреће пажња са правих криваца, тачније злочинаца и криминалаца из управе клуба који из године у годину врше противприродни блуд над Партизаном и разарају и играчку и материјалну супстанцу клуба.

Не може школа да избаци толико деце колико ђурићевско-јовичићевско-бабићевско-ружићевска братија може да их распрода.

Дакле - где су паре, где су Станоје, Крле, Иван, Јокан, где су летошња појачања ("браво" Тумбо!), где је Вукић, где је нови стадион, где је интернат, итд, итд.

Uz Hofov i Magnificov komentar, ovo je sve sto mi treba da kazemo o vecerasnjem mecu i Partizanovom trenutku.

P.S. I pored svega, moram da priznam da je uzivanje posle mnogo vremena na videti u crno-belom dresu Babovica, Tomica, Lolu i slicne. Tragedija je u tome sto su nam to jedina pojacanja, jer u prelaznim rokovima mi samo nazadujemo. Back to life, back to reality...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Vrši se izmena i Ninković se dečko ljuti što je baš on taj koji izlazi. Mora se priznati da je to bila Vermezova greška jer je izveo momka koji je fenomenalno odigrao defanzivno ovaj meč uspevši da u formaciji 6-4-0 ne zaustavi ni jednog igrača i ne preseče ni jednu loptu.


http://www.sr.partizan.rs/317-ninkovic-nikola/

Нас је зајебао клинац који је рођен 19.12 1994 ?:respect


Је ли ико осим њега упутио шут у оквир гола ?


Što više naše dece to više evropskih uspeha Partizana!

а то нас јебе значи ? људи, стварно губите осјећај за реалност ! та "деца" су једино што ваља из нашег клуба, друга је ствар што их држе робовласници па их продају са 18 година и као замјене им доводе нове клинце из школе који ни 17 напунили нису...

Odigrali smo u skladu sa svojim mogućnostima ili bolje reći toliko smo loši igrački( za ovaj nivo takmičenja) ,da mi u ovoj LE prosto moramo ići na X pošto za drugo i nismo.

Mi jednostavno delujemo toliko bezopasno u svakom pojedinačnom duelu da je to tragikomedija, ovi večeras da su hteli da nam daju 5 komada oni bi nam dali ,Rubin je samo odradio utakmicu i igrao koliko im treba.

Hteli mi to da priznamo ili ne, nije ovde nikakva taktika u pitanju, mi jednostavno nemamo dovoljno kvalitetne igrače da protiv ovakve ekipe igraju otvorenu i ofanzivnu igru, pa da li smo mi gledali istu utakmicu, da li vi vidite kako se naši veznjaci i odbrana ponašaju i na pšta liče kada pokušavaju da organizuju napad, ovi ih stisnu sa 60% snage , a mi ko deca sa livade, dajte ljudi malo ozbiljnosti...

Ajmo mi nazad na naše livade da pokušamo da iščupamo titulu, bez obzira što ona neće doneti promene u upravi, ali se ona itekako piše i ne znači da je zbog uprave treba prepustiti nekom tamo, i čekajmo neka lepša vremena...


Па то је то ! какве црне тактике и зајебанције...ми са 6 играча у средини нисмо могли да задржимо лопту а камоли са 4 или 5...

па и није реално да им парирамо, кад очекујемо од малољетника да нам држе игру...нек се кале, па то што науче нек примјене у ЈСЛ да се докопамо те титуле...



Слажем се са Стојанчетом...у принципу сам задовољан, ова екипа има фин потенцијал да за 2 године одигра фину ролу у Европи, нешто слично као КК само сразмјерно величини клуба...


Нажалост, од тога нема ништа, и тиме би требало да се бавимо, а не са 4-4-2, 4-5-1, или 4-6-0...


кад смо код тога, Рома је својевремено са Спалетијем играла најљепши фудбал у Европи у формацији 4-6-0, са Тотијем као најистуренијим...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Ova utakmica ce imati ogromnog znacaja za ove mlade igrace jer je svaki minut u Evropi neprocenljiv i ne moze ga zameniti ni 15 utakmica u Jelen Super Ligi , ali sa druge strane to opet nema nikakvog sustinskog znacaja za dobrobit kluba jer ce opet te iste igrace rasprodati posto-zasto .
Jednostavno vrtimo se u krug sa ovakvim olosem u upravi . Osudjeni smo na propast.
Kao u nekom lavirintu iz kojeg nema izlaza .
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
@Beli

Pazi, pomirio sam se sa tim da moram da ga gledam nazad u odbrani, ono valjda sam oguglao vise, ali zasto bre napred?

Mrtva sansa, ide se u kontru, lopta na bok i Miljkovic?! Pa dokle bre, dokle to tako ide?

Secam se kao da je juce bilo, kada smo igrali sa Genkom na JNA, ista stvar, mi napadamo svi u sesnestercu, jurimo rezultat.. i Miljkovic, ne sme da centrira, ceka da neko izadje po loptu a ljudi na tribini jedu muda svoja.

edit Da negusim vise, samo da dodam da ostalim momcima nista ne zameram. Prvi go ih je psihicki poljuljao, mladi su i zeleni jos ali se talenat vidi i mislim da ce napredovati u ovoj sezoni.
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Ovo sto nesto valja,oticice na zimu ili na leto,u to me je stvar,pa opet u krug klinci ,nemaju iskustva,i tako godinu za godinu.To je realnost.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top