Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2012.

Статус
Затворена за писање одговора.

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Najbanalniji primer, igrac na koga 90 % foruma svrsavalo kad se pominjao kao mogucnost da dodje, Tejgo, on vredi po vama 600 000, e ako on vredi 600 000 onda Medi slobodno treba dati dozivotni ugovor i milion po sezoni.
Moje licno, ja za Tejga ne bi dao dzak krompira.

Stojance, nikad nemoj porediti babe i zabe, dva apsolutno razlicita tipa igraca i pozicije, a ti im uporedjujes pas, oni nijedan nisu savrseni imaju svoje prednosti i mane, da su kompletniji igrali bi u Barseloni ne bi videli Partizana.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
O utakmici protiv Intera je sve rečeno, a diskusiju o kvalitetima naših igrača nastavite na temi FK Đurgarden.

Ova tema se zatvara do sledeće evropske utakmice.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Je l' planiran tv prenos? Efekat protesta i skandiranja protiv uprave bi bio nemerljivo veci.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
U zadnjoj deceniji smo bolje rezultate ostvarivali na strani...pa se samo i jedino iz tog razloga nadam da sutra mozemo do pobede...mada posle svega ovoga sto se desilo pitanje je da li uopste imamo neku prednost naspram jbnh azera...pobeda bi malo povratila vazduh ekipi, a i nama....neki igraci vrv nece igrati za Partizan ali ce igrati najbolje sto znaju za sebe tako da je to prednost u odnosu na derbi recimo....ako me razumete sta hocu da kazem...
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Posle subotnje sramote, vraćamo se Evropi. Ako igračima nije dovoljna motivacija ova izjava nadmenog nosonje i ako Vermezoviću ne smeta to što ga sažaljeva izlapela pijandura na njihovoj klupi, onda nek ide sve u Honduras...

Ova utakmica nam je jedinstvena prilika da povisimo klupski koeficijent za sledeću godinu, a samo pobedom bi do toga i došli. Očekujem remi, ali se ipak nadam pobedi zbog navedenog razloga. Ipak, ne bih bio razočaran remijem s obzirom na stanje u klubu. Mi ionako već imamo dovoljno veliki koeficijent da budemo nosioci kroz cele kvalifikacije u LE i do 3. kola kvalifikacija za LŠ. Plasman u plejof za LŠ? To spada u domen naučne fantastike sa ovakvom upravom, trenerom, a bogami i igračima.
 
Последња измена:

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Svaka vama čast, kad imate snage, volje i želje da se i dalje zamlaćujete sa FK i da komentarišete nebitnu utakmicu u četvrtak koja sledi...

Toliko je nebitna da je trening meč sa Teleoptikom bitniji...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Trenutno mi je bitnije svetsko prvenstvo u karlingu od utakmice sa naftašima. obesmislila je bagra navijanje i gledanje utakmica. Ova sezona će biti kulminacija svih mogućih sranja u klubu.


Očekujem iks ili poraz, pobedu mi da postignemo ne možemo. Jedino ako mali lazar koji odlično rešava situacije jedan na jedan (iako još uvek čekamo da reši neku) ne eksplodira i konačno da neki bitan gol a da to nisu neke paorske ekipe iz jsl.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nakon one predstave u subotu meni je potpuno svejedno hoce li biti 5-0 ili 0-5.

Ovaj tim i trener su pokazali od kakvog su materijala napravljeni i svima im zelim da karijeru nastave u N.Pazaru.

Iz ovoga mogu izostaviti Ivanova, S.Ilica i Mitrovica mladog lava. Ostali napolje iz Partizana. Nadam se da cemo primiti barem 3 komada, da potvrde kvalitet.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Сутра добијамо утакмицу као од шале...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako mi tamo dobijemo ja sam sebi sečem levo jajce. Remi u vrh glave!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Ako mi tamo dobijemo ja sam sebi sečem levo jajce. Remi u vrh glave!

35317455.jpg



Gazda, najbolje se odmah prijavi. :D Dobijamo bez problema.
Doduše, mudijada je valjda u leto, ali možeš da ga zamrzneš...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Gazda je rekao da dobijmo cigane :D ,
tako da pobedjujemo sutra ...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Жив је Миле, умро није...

486171_220986308033307_1388826346_n.jpg
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ova tvoja je fotomontaža, da narod ne bi video pravu sliku

mile-burek.jpg
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Nek su oni meni sretni i debeli...

Pljuc!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Bože sačuvaj kakvo je govedo ovaj Mile. :prekrsti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top