Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.174
Локација
ante portas
Има удела физичка припремљеност,али не пресудног .
Наши играчи се лоше крећу,имају лош осећај за простор,лоше се отварају,трчимо у празно /пример утрошене енергије Којића који је рикнуо,човек цркава,а шутнуо на гол није /. Кретање без лопте слабо.
Недостатак физичке спреме је само још једна немогућност да Вук спроведе тактичку опцију у виду високог и средњег пресинга.
Мораћемо нешто да муљамо против Бугара,неко чекање,ставити акценат на максималну концентрацију појединца,затворити бокове па да неким чудом сјебемо Бугаре .
Нинковић мора да игра . Лука и Којић су тотално неупотребљиви .
Нешто морамо да смуљамо .
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sta ste se ukenjali, pa govorite kako igraci igraju ko pickice a ovde na forumu niko ne igra u Partizanu i jos vise su se neki ukakili zbog utakmice u sredu.

Koliko god da smo losi i da smo u kurcu, jedni jadni bugari nas sigurno ne mogu nakantati. Pa nisu odvalili proslu utakmicu Juventus ili Barselonu 3:0 pa da strepimo od njih. Dobili jednu mrtvu ekipu Slovan iz Bratislave, koji nisu imali ne pamtim kada neki zapazeni uspeh u evropi (osim sto su uspeli u LE da udju pre 2 godine).

Smirite se...eto ja sam siguran da necemo lose proci u Bugarskoj. Cak sam siguran da cemo izvuci solidan rezultat tipa 1:1 ili mozda 1:2 izgubimo.

Jedino lose u svemu tome je sto revans igramo kuci i ako budemo morali da jurimo i taj minimalni poraz, ne verujem da cemo uspeti...
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
ocekujem defanzivnu postavku igre,Obradovic i Ivanov centralni, Djemba i Markovic zadnji vezni ...e sad dal cemo biti u stanju tj dal ce se naci neko da istrci tri do cetri kontre i iz njih zavuci jedan ,a daj boze,i dva komada videcemo...ovo je neko moje razmisljanje za sutra,Vuk najbolje zna pa sad...i dalje me drzi neki optimizam da ne mozemo da vezemo u nizu tri lose partije...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Bilo kakav poraz u Bugarskoj nas izbacuje iz kvalifikacija za LŠ. Seća li se neko kada je PFK poslednji put u Beogradu stigao minus sa gostovanja. Svi su nas već prežalili i to je naša jedina šansa... da ih drknemo tamo, pa u BG sačuvamo stečeno.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Bilo kakav poraz u Bugarskoj nas izbacuje iz kvalifikacija za LŠ. Seća li se neko kada je PFK poslednji put u Beogradu stigao minus sa gostovanja. Svi su nas već prežalili i to je naša jedina šansa... da ih drknemo tamo, pa u BG sačuvamo stečeno.

Од броја постигнутих голова тамо зависи и наш пролаз даље. Нула голова - шансе су нам 0%, један гол - 25%, два гола - 50%.
Стигли смо Трумсе прошле године, од 2:3 тамо до 1:0 кући, где су пресудили голови на страни.

Има удела физичка припремљеност,али не пресудног .
Наши играчи се лоше крећу,имају лош осећај за простор,лоше се отварају,трчимо у празно /пример утрошене енергије Којића који је рикнуо,човек цркава,а шутнуо на гол није /. Кретање без лопте слабо.

Нинковић мора да игра . Лука и Којић су тотално неупотребљиви .
Нешто морамо да смуљамо .

Први део - ту се види класична неуиграност екипе, што и не треба да чуди, обзиром да не могу ни две полусезоне да се вежу са сличним тимом и истим играчима, па и истим тренером.
Други део - има Нинковић фудбалског знања и безобразлука да одигра одлично, један од ретких играча из ове генерације који може сам да одлучи утакмицу.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Seća li se neko kada je PFK poslednji put u Beogradu stigao minus sa gostovanja.
poslednji put prosle jeseni kad je usao u ligu evrope

a i da nije stigao ni tada,strasno mi ide na onu stvar pozivanje nekakve tradicije kao da je to bitno
kao 5 puta nisi nesto uradio i neces ni sesti ne sedmi ni osmi put
gluposti najobicnije
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Мислим да је много битније од резултата покушати искористити ову свесност обичних навијача за терање управе која је највеће зло.
Мислим да је већина схватила то и то већина која долази на стадион.
Од организованих група нема вајде,Забрањени су купљени са бесплатним улазницама имали смо прилику да видимо на последњем мечу а Алкатраз је већ партнер управе и менаџеришу.
Треба на реваншу искористити прилику,напунити Запад и бацити све што се може на ложу,недозволити им да присуствују утакмици.

Што се саме игре тиче,није Лудогорец сила.Можемо се лепо затворити и чекати своју прилику,међутим за то ће требати радикална промена код Бука пре свега а затим и код играча.
Новајлије храбро треба убацити у утакмицу без обзира на број тренинга јер од ових који су играли су бори и тај ризик неуиграности се мора преузети.
Са надом да још неће распродати квалитетних фудбалера које још имамо,а ту мислим на Иванова и Митровића(и ако не игра у првом мечу ) имаћемо шансе.
Лукач на голу.
Штопери Иванов и Обрадовић као искусни.
Десни бек може Ивковић показао је највећу сигурност,не мора пуно напред а зна и то помало,леви бек Станковић који на тој позицији није тако лош пре свега у нападу добро центрира много болје од Волкова,једино га зеза брзина,па ако је противник заиста брз(нисам гледао Лудогорец) онда можда пробати са Петровићем.
Задњи везни Ђемба-Ђемба.
Испред њега Брашанац и Јојић.
Напред Грбић,Илић или Нинковић(дилема дали чувати капитена за друго полувреме).Мада пре Илић.
И у нападу Којић који ће барем трчати и вршити пресинг јер нама је најважније да се одбранимо.
Прве замене онда Нинковић,Пантић,Малбашић ако буде спреман или С.Марковић пред крај.

Озбиљним приступом и храброшћу имамо шансу.Не треба ни прецењивати Лудогорец.Можда сад делују квалитетнији због нашег катастрофалног стања али ако се ми дотерамо нису много испред нас.
паметно се одбранимо,а ако некако успемо да дамо гол и изборимо макар нерешено имамо велике шансе.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
A sta smo pa to mi uradili zapazenije u jevropi u poslednjih 5-6 godina? Pa mi nismo u stanju nikome da pretimo. Uz svo duzno postovanje prema Vuku, ali on je kao trener neiskusan. Vidi se tu zelja i htenje, ima neku ideju ali ocigledno ima i poteskoca sa sprovodjenjem u delo.

Nadalje fizicka sprema jeste rak rana naseg tima. Onaj Kojic ulazi na poluvremenu samo da bi iskasljavao pluca posle pola sata igre.

Iskustvo sem svetog Saše Ilića, ne mozes ni mikroskopom da uocis. Odbrana nam suplja, znaci moramo da trazimo gol vise, a mi igramo sa JEDNIM spicom, sto se u modernom fudbalu igra tek kad imas 2 ekstra krilna napadaca i zesce prodornog zadnjeg veznog, sto mi nemamo ali opet forsiramo osamljenog Scepu i iza furamo 2 zadnja vezna, koja ne bi mogla da zamene jednog ozbiljnog defanzivca na sredini.

Tu gubimo i prodornost i sve. Zadnji vezni nam busni ko krov ciganske barake. Jedino kod Aksenta i Volkova vidim neki znoj kako protrcavaju linijama, a to je sve.

Mozda sam ja glup, ali mi kad god igramo sa jednim spicem, mi jedva pola gola ubodemo po utakmici. I dok god budemo srali kako cemo igrati "ofanzivano" (tj. sa jednim poluspicom i 3 defanzivca na sredini) a niko da udari na gol, uvek cemo strepiti za prolaz.

Mi namesto da razvaljujemo 10 udaraca u okvir za poluvreme protiv ovih jadnika, mi mrsimo muda i uposljavamo zadnje vezne, da proslede loptu do beka, ne bi li nas usrao taj jedan centarsut.

Protiv ovih bilmeza iz bugarske ako ne ukljucimo dupli spic, 3 ofanzivca i djembu iza (cenim, da kakav god da je, ipak je spremniji za komandovanje zadnjem delu sredine terena nego Markan&co.), ima da se kuka kako da kod kuce ubodemo 2 a ni jednog da ne primimo...
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Nazovite me ludim, što ne znači da pojedinima pružam seksualne usluge, ali ja u celu tu priču o fizičkoj pripremljenosti ne verujem. Pa mnogi sa propisno ne oznoje na utakmici, nije to od loše fizičke pripreme već nezalaganja. Da ih vidim da crkavaju od umora, ne bih se ni deseti deo vremena nervirao, to bi značilo da trče i da se trude.

Slazem se sa tobom.. Klasicno nezalaganje ili nezainteresovanost, kako hocete, ma kako to tesko bilo da se shvati.. Kad pocnu grcevi da hvataju igrace, da im dresovi budu mokri od znoja eh onda ne mogu vise i kao sto kazes, to kad vidim, onda cu im skinuti kapu i kako god odigrali nece mi biti krivo jer su se borili i poginuli na terenu. A oni bukvalno trckaraju na terenu, igraju fudbal peske i zaiste deluju totalno nezainteresovani.



Bilo kakav poraz u Bugarskoj nas izbacuje iz kvalifikacija za LŠ. Seća li se neko kada je PFK poslednji put u Beogradu stigao minus sa gostovanja. Svi su nas već prežalili i to je naša jedina šansa... da ih drknemo tamo, pa u BG sačuvamo stečeno.

Nazalost i sa ovim se slazem.. 1:1, 2:2,1:2 ili tako nesto pa da se nadamo.


a mi igramo sa JEDNIM spicom, sto se u modernom fudbalu igra tek kad imas 2 ekstra krilna napadaca i zesce prodornog zadnjeg veznog, sto mi nemamo ali opet forsiramo osamljenog Scepu i iza furamo 2 zadnja vezna, koja ne bi mogla da zamene jednog ozbiljnog defanzivca na sredini.

Moja omiljena formacija 4-2-3-1 i najzastupljenija u danasnjem fudbalu kao najbitnije pozicije, iako su naravno svih 11 igraca bitni, podrazumeva ta 2 ekstra krilna igraca. Nazalost, mi ovu formaciju igramo vec nekoliko godina a takva krila nikad nismo imali. I toga su svi godinama svesni i niko nista ne preduzima.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Pa to ti je...

Nego opet Enslaved, slazem u nekoj meri sto se tice nezalaganja, ali opet tu moram da opljunem po fizickoj da ga ebes. Oni bukvalno posle 35tog minuta u prvom i 60tog u drugom poluvremenu nemaju snage ni pribranosti tri pasa da povezu da o primanju loptu u brzem trku ni ne pricamo.

I to se odlicno videlo protiv širaka, kad nam prave presing mi mozemo kratko vreme da pokusavamo, al onda se pukne i lopta se udara ko mokrom krpom, ono malo sprinta onemoguci igraca da uštopuje pas saigraca, kapki im postaju teski, loptu dodaju igracu 2 metra od doticnog i tako dalje...

Tim pitanjem fizicke spreme kad bi se neko ozbiljnije pozabavio mnogo bi znacilo. I malo individualnog rada sa igraciima kako dolikuje ozbiljnom klubu.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Uze mi rec iz usta Gazda.

Mi ovakvi kakvi smo ne mozemo da pod moranjem i pred domacom publikom koja nam stvori pritisak u glavi nikog da prodjemo.

Ono sto smo prosli Tromzo je slucajka,skocio Ivanov i dao gol i to je to,do ujutru ne bi dali gol da on nije skocio tad,to se jasno osetilo.

Nama treba gol i remi tamo,kako ovde ne bi imali nikakav pritisak da moramo....

edit: Darko Brasanac bi morao da igra i to na zadnjem veznom,fajter je i zna sa loptom,uparis ga sa Djembom i dobijes dobru krljazu na sredini....
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
poslednji put prosle jeseni kad je usao u ligu evrope

a i da nije stigao ni tada,strasno mi ide na onu stvar pozivanje nekakve tradicije kao da je to bitno
kao 5 puta nisi nesto uradio i neces ni sesti ne sedmi ni osmi put
gluposti najobicnije

Izvini što sam glup, ali kada smo mi to pobedili neki jači evropski tim u Beogradu, a to što smo jedva prošli jebene norveške ribare, jaka fora.

Verovao ti u tradiciju ili ne ona očigledno veruje u nas!

Izgubimo li u Bugarskoj, pišite propalo!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja sam taj ludogorec odavno prežalio, nisu oni ništa bolji od nas, niti imaju jači tim nit išta. igraju ljudi fudbal, prosto i jednostavno, najbolje što mogu. mi mrsimo muda i pletemo mrežu.


neće nas nakantati, al biće fazon aela, da će nam gol posle neke gluposti i onda više nećemo prići njihovom šesnaestercu.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Kad bi odigrali remi sa datim golom sve u dupe da se sutamo?Nikako poraz sa datim golom recimo 2:1 mada bi i tada imali neku sansu, Bugari na strani igraju sasvim drugacije nego kuci ali bas, ko je gledao u Bratislavi video je da su gol dali idiotskom reakcijom gose Slovana posle slobodnjaka.

Ali kuci kidisu ko osice i mi sa nekim novim opcijama tipa Djemba uz jos jednog u manevru po meni(Jojic, Brasanac bolje nego Sasa Markovic) i napred Grbic pa da im metnemo ko OFK-a mandovima iz kontre?Ali ubi nas neigranje Mitra , na spicu imamo klasicnog igraca manje, bolje sam Grbic a pojacati manevar ionako nikakve koristi od ove dvojice nazovi spiceva?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.194
Локација
Žrnov
Izvini što sam glup, ali kada smo mi to pobedili neki jači evropski tim u Beogradu, a to što smo jedva prošli jebene norveške ribare, jaka fora.

Pa ni ovi BUgari ludaci nisu neki respektabilan evropski tim... nisu nama problem veliki klubovi, pa čak ni oni srednje klase, nego ovi kao Ludogorec, bez neke tradicije i prethodnih uspeha, željni skalpova ...
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Ee, sta smo docekali. Sprdaju se Bugari sa nama kao da smo amaterska ekipa(mada tako i igramo). Ne znam ni sam sta da ocekujem od dvomeca. Muka mi je od nase (ne)igre koja se svodi na netacne pasove i apsolutno nikakvo zalaganje. Ne znam na koju foru mozemo da damo gol a o prolazu dalje i da ne govorim. Mnogo toga bi trebalo promeniti sto je vrlo tesko sprovesti u delo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top