Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
iskreno u prvom dvomecu sam ocekivao mn vise, kako smo igrali pripreme ocekivao sam bar lagan prolaz uz minimalne pobede.. sada vise ne ocekujem nista, mada mozda je to i nasa najveca nada, kada niko nista ocekuje oni nas iznenade i odigraju dobro za promenu, mada cisto sumnjam.. plus prokletstvo gostujuceg terena u prvoj utakmici...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ako imamo neku prednost ona je u tome da nas nisu mogli skautirati. Ne da oni nemaju pojma u kojoj ćemo formaciji početi i ko će biti u prvih 11, nego nemamo ni mi. 'Ajd pa sa srećom!

:buhaha Necu vise nista prognozirati da ne baksuziram kao sto znam, ali nek igraju kao muskarci, makar kao momci a i Vuk nek se malo vise ukljuci sa klupe (ili ga slabo prikazuju pa sam takav zakljucak izveo) pa sta nam Bog da. Ako vidimo da cemo nadrljati, napraviti neki eksces pa nek nas izbace malo iz Evrope pa da banda makar tako ode:confused
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Dzigericu ce nam pojesti veceras, to nam ne gine. Uvek uz crno-bele pa sta bude. Srecno.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Užasnu, ali užasnu tremu već sad imam. Ne bojim se poraza, jednostavno sam ih mnogo već preživeo, plašim se bruke i blamaže. Nisam gledao cele mečeve sa priprema već samo one delove koji su delovali sasvim ok. Za razliku od toga gledao sam cele mečeve sa Širakom i odatle potiče moj strah, moja trema i moj manjak vere i nade.

Stvarno ne znam kako bi pozitivno mogli da nas iznenade kad se na lošu igru sa Jermenima doda i par novih igrača i plus Gulan na levom beku. Totalna konfuzija... Osim ako ono sa Jermenima nije bila taktička zamisao da zajebemo narednog protivnika pa im se sad poseremo u lice :D

Nek nam je Bog u pomoći, Marija Magdalena, Sveti Petar i svi sveti večeras :D :D
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Večeras igra PARTIZAN a to ko za njega igra i protiv koga igra je potpuno nebitno.
Ubiti, spaliti ludoj šumi traga ne ostaviti. :napred Partizan
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sve sem poraza i pizdarija navijača - premija!

Slabiji smo od njih na svim poljima, jedino je mrtva trka koga vodi veći kriminalac.
Tu ih ipak razbijamo.
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
Расте и наставиће да расте до 19:30. Од 19:30 до 19:32 ће да стагнира, а онда ће вртоглаво почети да пада. Искрено се надам да грешим.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
izaslo je prvih 11 na uefa.com

25 Lukač(GK)
13 Aksentijević
15 Ivanov
26 Obradović
11 Ninković
21 Marković
22 Ilić(C)
24 Grbić
36 Gulan
39 Jojić
44 Šćepović

Djemba Djemba nije u prvih 11. Igramo sa jednim zadnjim veznim Markovicem... Ne znam, ovo izgleda malo ofanzivnije ali i malo rizicnije..
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Ja gajim ogroman optimizam pred ovaj mec, ne znam na osnovu cega, ali jednostavno verujem da mozemo da odigramo dobro protiv Bugara. Srecno Vuku i igracima!
Ako moze neko da okaci linkove pred utakmicu, ja uvek nalazim neke sugave a mnogo mi je vazno da ovo ispratim :D A i nisam shvatio jel prvo poluvreme na kraju na RTS 2 pa na 1 ili kako?

SRECNO!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Нема нам Ћембе, надам се да ће добити прилику бар мало у другом полувремену да га видимо на делу . Иначе квота на нас са 3.40 скочила на 5.50 :) Ајде црно бели изненадите нас позитивно !!!
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Dzigi, Ilic i Jojic zajedno sa Grbicem i Scepom ispred deluje vrhunski, s time sto ocekujem da Joja odigra povucenije. Svakako deluje ofanzivnije nego ocekivano, a vidcemo sta moze Gulan da ponudi po boku.

Uostalom ovo mi deluje kao tim koji moze da stvori 4-5 izglednih prilika na poluvreme i da se jedna, dve ubace (sto podrazumeva da Scepa PRORADI).

Ove bugare gledam nesto, tesko se brane, to sam vec primetio ali ako ih visoko stisnes odbrana kiksira samo tako. Jedina nada potpuna ofanziva, pa nek neko drugi pravi racunicu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Шта рећи, а што већ није рекла остала братија Гробарска.
Играчи мало је утакмица у којима од вас тражимо само пар ствари а које нису немогуће. Играјте за нас, играјте за клуб, играјте за себе.
На терену само покажите оно што у претходне две утакмице нисте показали, а то су ТРУД,ЖЕЉА,ЗАЛАГАЊЕ. Уђите у сваки дуел као да је дуел сезоне, оставите задњи атом снаге на терену, покажите да хоћете и да можете и вјерујем да резултат неће изостати. А да ће Гробари бити задовољни приказаним и за то вас већ у Београду наградити огромном посјетом и сјајном атмосфером.
АЈДЕ АЈДЕ ДАЈТЕ ГОЛ ХОЋЕМО ДА СКАЧЕМО, АЈДЕ АЈДЕ ДАЈТЕ ГОЛ ПОБЕДУ ДА СЛАВИМО...:D:
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Dobar sastav, očekujem dosta od Jojića, a takođe u drugom poluvremenu očekujem Kojića i njegov gol.

Ajmo Crno-beli, muški do pobede!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ако буду ови играчи играли, неће то бити 4-1-3-2 него 4-2-3-1 са Марковићем и Јојићем назад, Нинковићем, Грбићем и Илићем напред и једино Шћеповићем у нападу. Али добро, могуће су ротације.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja imam neki ludi osecaj veceras. Ima da nas nasi bas pozitivno iznenade, ne mozda sa igrom koliko sa rezultatom!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.829
Локација
Храм фудбала
Када смо добили ривала било је оно "немамо шта да тражимо, пукли смо". Али како се ближи почетак утакмице, срце све јаче куца, група ЈНА тресе као да је концерт уживо, а неки мио осјећај у грудима који се ријечима не може описати.Да ли је у питању само љубав, или ипак и неки предосјећај видјет ћемо после утакмице.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top