Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Očekivan poraz, ni u jednom momentu nisam pomislio da možemo da prođemo. Ni kod jedne šanse se nisam nimalo ponadao, prosto znam da nema od toga ništa tako sam navikao kad je FK u pitanju. Igra bolja nego što sam mislio da će biti mada sve je to jadno i bedno. Ovaj ludogorec je jedno obično govno ali i takvi su za klasu bolji od nas. Ili bolje reći za klasu su manje retardirani i maju manje debila u ekipi i imaju upravu koja ne radi na uništavanju kluba.

Po prvi put u životu se nadam da nećemo biti povlašćeni u žrebu, ako već treba neko da nam zabije kurčinu do krajnika bolje da to bude ekipa koja barem vredi nešto. Neki udineze, atletiko madrid itd. Dosta mi je više apoela, aela, šamroka, nefčija, ludogoreca i sličnih kurtona koji su svršavali po nama. Sad treba na taj spisak da dodamo još neki šerif, jablonec, apolon, garabag, aktobe, tbilisi...

Ovo skidanje trake isto ništa neobično kad je FK u pitanju. Iznenađen sam da vava nije lupio šamar Saletu kad je već tako u mogućnosti. Govna i šljam najobičniji jebali ih dačić i pičkousti u guzicu cigansku.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Што би рекао један нервозни чика са истока ,,Бедници једни!!!''

Ова утакмица је слика и прилика ст(р)ања у коме се клуб налази. Спали смо на то да нас један Лудогорец избаци без проблема, спали смо на то да смо у рангу неких Јермена. И кад се погледа клуб сваке године све више тоне. Мислили смо да од Миљка нема горег, кад оно међутим. Мислили смо да се игра без тактике завршила са Вермезом, али мало сутра.

Не треба амнестирати никог, од управе до економа свако сноси свој део кривице. Колико год управа била најзаслужнија што је данас Партизан осакаћен клуб и бледа сенка клуба од само пар година раније, тако исто не треба давати алиби тренерском магу Рашовићу коме је екипа направила можда једну акцију у 4 утакмице и постигла 2 гола. Исто тако не треба амнестирати и играче које боли курац.

За клуб би најбоље било да прогласи банкрот и да кренемо од нуле док није касно. Ми смо на потпуно истом путу као и покојна комшиница, с тим да идемо по којом заобилазницом захваљујући Телеоптику и белом робљу. Овакво стање је само вегетирање, и за разлику од љубимице власти и ,,народног'' клуба, ми нећемо имати срећу да се према нама понашају фино, што се може видети и на примеру КК.

Не постоји ствар која ваља у клубу. Од омладинске школе која избацује полуиграче, преко тих бахатих и безобразних клинаца којима само новци звече у глави, преко (не)стручног штаба до навијача. И то навијача са свих трибина, како плаћених, тако и ове фракције што кука што није плаћена, тако и ових који дођу да лече фрустрације на стадион. Кад би се побројани избацили, остало би у врх главе пар хиљада нормалних. Председника, УО и осталу багру нема сврхе спомињати.

Колико је све у курцу, показује и то да се вечерас више прича о скинутој капитенској траци него о безмудости, ,,сјајним'' тактичким изменама, саботеру са бр. 40, о једној правој шанси за целу утакмицу (тј. за 360мин), неповезаној игри, неспособности да се вежу два нормална паса...

Скинули навијачи Шћепадрву капитенску траку којој иначе не би ни смеле да присмрде индивидуе попут њега и Бабовића. Удар на институцију капитена ФК Партизан. Па да је то таква институција не би ни смела да буде на руци којекаквих дијабола. Јака ствар у пичку материну. Било би добро да су поред тога полупали целу ложу и раскрстили са говнима из управе или да су запалили скупштину и владу са све Пичкоустим и Крмком унутра.

Да резимирам, пратити Партизан последњих година је чист мазохизам. А биће само горе. А каква смо говна као народ и навијачи, за боље и нисмо.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Sreca je sto Djemba ne zna gde je dosao i sreca je sto Obradovic nije imao gde drugde da ode....
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Jedina svetla tacka vecerasnje utakmice je 6 piva koje sam popio i bas me zabole za ovakav FK,dok ga vode mutavi.lepi i burekdzije.Nista nisam ocekivao pa nista nisam ni dobio,a reci cu vam i ovo 1973 god,navijaci sa juga su masovno usli u teren i jebali majku svima ko im je stao na put a ceo HRAM zapalili,a igrali smo samo protiv FK Bor.Ovo sto se veceras desilo je samo redosled nekih okolnosti koje su se desile,a trebale su mnogo ranije da se dese.Citam u novinama Djemba nespreman pa se pitam kao laik,kakav je kad je spreman,svaka cast pojedincima ali kao celina su bruka.Iskreno nisam se preterano lozio ni za LS a ni za LE,meni je ipak melem na ranu samo pobeda nad ciganima i meni srce puno.Mislim da ce se sve promenuti kad ode ova nesposobna uprava,a do tada cu i dalje sanjati i razmisljati o golu JOJICA.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Predlazem da na svakoj sledecoj utakmici pevamo uhapsenoj braci i ostalim kriminalcima i da zeljno iscekujemo dan njihovog izlaska iz ustanove zatvorenog tipa. A kada nam se vrate da ih posaljemo u Zemunelo da tamo preventivno biju i maltretiraju igrace i da odrede ko ce nositi kapitensku traku. Mi smo veliki klub i nije u redu da neko drugi preti, bije i maltretira nase igrace osim nas samih.

Sta si docekao Partizane, jeb'o te ko te izmislio.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.810
Локација
Beograd
Је л то беше Иво Андрић написао нешто отприлике као овако: да је чудно колико човеку мало фали да буде срећан, и да је још чудније колико му баш то мало, тако често недостаје...

Шта је то мало, што је нама тако недостајало, па да прођемо Бугаре...?

Можда да је Сале Илић 10 година млађи? Да је Ђемба стигао 10 дана раније? Да је Митар уместо да целу ноћ слави титулу Е-шампиона, отишао већ у 22 часа на спавање, јер га очекује ова, тако важна утакмица...
Да Шћпотели зна да шутне лопту који сантиметар другачије и прецизније, да ово, да оно...или...да смо, једноставно, озбиљнији клуб, него што јесмо...

Добро. ова утакмица, вратила ме је у реалност - могућности наших играча, који су прошле сезоне били ту, знао сам до танчина, а мени је и ова једна утакмица била довољна да се упознам са могућностима оних који су нам дошли...

Нећу сад у детаље, хајде да ипак некоме дам још једну шансу, не зато што мислим да може боље, него зато што није време да распредам о појединцу...

Све у свему, ово је био тренутни максимум наших играча и тренера, и како онда могу нешто да им замерим?
Не замерам им ништа.

Биће ово занимљива сезона...

:napred Partizan
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Kako se tako bratija sa sipke ne popne elegantno u lozu i razresi duznosti glavne krivce za svu nasu muku? Ah, da. Nisu oni krivi, Scepovic je kriv za sve.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nikola1970 Jeste ceo Jug je pevao protiv uprave kad je Djuric odjebao klempavog i Kimija za neko menadzerisanje.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ja se vala ni najmanje nisam potresao zbog večerašnjeg poraza. Jedino mi žao Lukača i nadam se da nije ozbiljna povreda. A naš učinak u obe utakmice može se svesti u onu našu čuvenu uzrečicu: Jebo lud zbunjenog.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се утакмице тиче немам неки коментар, као и сваки пут, ми нападамо, пречка, статива, офсајд и тако шансе се ређају, онда неки контакт и судија билмез свира пенал. Класични сценарио са ЈНА!
Што се Шћеповића тиче, не желим да ме схватите погрешно, и не подржавам то што је Кими урадио, али дефинитивно он је ово заслужио. Јавно понижење и ништа друго. Дуго смо га трпели и трпели и трпели, али брате претерао си га на сваком пољу! Кажем још једном не подржавам овај потез, тачније да се на овај начин спусти на земљу, могло је то и другачије, али брате заслужио је да љосне тинтаром о бетон једном, ваљда ће се сад научити памети. Мада искрено надам се да му је ово последња утакмица у нашем дресу, и да ће нас од сутра све колективно болети она ствар да ли се опаметио или не. Зна се ко су и какви су капитени Партизана били кроз историју, ти си пљунуо по свима, и не само њима него и по навијачима, саиграчима, свима у клубу итд.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Све у свему, ово је био тренутни максимум наших играча и тренера, и како онда могу нешто да им замерим?
Не замерам им ништа.

Ja im zameram...i zato posle revanša sa Jermenima nisam gledao niti jednu tekmu protiv Bugara, obećao sam sebi...i nisam sam razočaran previše...

Partizan volim najviše na svetu, ali ove sezone gledaću fudbal pre svega...A kada budem hteo da ga pomešam sa emocijama...navijaću za Valensiju..i Benfiku,,,
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Ma nije trebao kimi da mu skida traku. Trebali su kurcicevi ortaci sa juga ili eks severa, pa da ponizenje bude potpuno. Ko jebe trenera sto mu je tu traku stavio na ruku, kimi ce da odluci ko je zasluzuje.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Prvo da napisem ovo: Svi koji smo ovde volimo Partizan i svi mu zelimo sve najbolje.
Ja ne razumem kako neki ovde mogu da napadaju Kimija i prozivaju ga ciganinom,placenikom itd. Pa covek je jednostavno uradio ono sto bi svi ljudi na stadionu uradili da su na njegovom mestu. Dovoljno pokazuje to sto je ceo Jug aplaudirao posle toga.
Taj covek je mnogo toga uradio za Partizan, vise od verovatno svih nas ovde. Ja isto kao i svi ovde mrzim 99% vrha ALCZ, a narocito one koji su dosli za suprotne strane (Vavic npr.), ali Kimi nije iz te price i to moze svako da vidi. Od kada je covek dosao peva se na svakoj utakmici protiv uprave i slazem se da je bolje tokom utakmice, narocito ovako bitne, podrzati igrace a ne biti negativan i prozivati upravu.
Uostalom on je vec terao jednu upravu i mogu samo da zamislim koliko vremena, truda a i m*da treba da bi se cela da prica izgurala. A i ako cemo iskreno zasto je njegova obaveza da tera upravu. Verujem da i on covek ima puno privatnih problema.
A to sto neki pisu kako on uzima neke ogromne pare od droge, reketa itd. vi se verovatno bili tu kada su se sklapali dilovi i znate kako covek tajno navija za zvezdu i ustvari zeli samo da nas pokopa.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa taj jug bi tom Kimiju aplaudirao sve da je sisao dole i zapalio dres Partizana.

Partizan nikada nece postati veliki klub - Nikada, sve dok ima takve navijace.

Utakmica traje 90 minuta, bio Scepovic, Jojic, Kezman, Mance ili bilo ko ako ne uradi za tih 90 minuta nista nece uraditi ni kada sudija odsvira kraj.

U normalnim zemljama i klubovima se sedne sa tom decom posle utakmice, porazgovara, vidi se sta dalje, kako da se unapredi nesto, ali ne, Srbijo naguzi se, samarajmo decu, otimajmo im trake, palimo dresove, psujmo im majke, mrtvu decu i ocekujmo da svi oni grizu za te iste navijace.

Nemam nista protiv Kimija ali njemu treba posle ovog postupka zabraniti da pridje stadionu, a zbog ovakvog ispada ja licno iako sam Partizanovac izbacio bi klub iz Evropskih takmicenja na 5 godina, pa da vidis da li ce se naci opet neko pametan da uleti.

A to koliko je Kimi dao Partizanu, i da li je dao vise od nekog forumasa, ne zaboravite na cinjenicu da vi nikada ne znate ko se krije iza kog naloga ovde, mozda bi ste pali na dupe kad bi znali ko sve pise.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Kimiju su vazniji drugovi svoji od fudbalera svojih.
Ovo veceras me podseca malo na onaj film The Fan, sa Robertom De Nirom.
Mozda je vreme da se rekonstruise juzna tribina, nekad, 80'ih, 90'ih svi smo mi bili PFC - Partizan Fan Club, tad nije bilo lajkovanja, te su u svetu osnivani fan klubovi, sto Grobarima nije promaklo. Kasnije je losi marketing crno-belih preinacio tu skracenicu u Partizan Football Club, cak i jednom "fun club", te je obesmisljena funkcija Juga. Fanovi su proglaseni za mlakonje, a samo zakon jaceg je na snazi...te ako imas mafiju svoju, onda si the faca.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
A od svega opet mi veoma jak utisak ostavlja pisanje svakog medija ciji sam sajt otvorio.... Kada su govna izgubila od Cernomoreca sudija na linc samo sto nije pozvan, a posle prve utakmice gde nas je grcki djubro castio kartonima i sakom i kapom, i ove utakmice gde nas sasece sa onim nepostojecim ofsajdima, i nepostojecim penalom, idu naslovi "Partizan nije uspeo", "Partizan, slab ili nesrecan?" itd.... Hrak pu, bagro pogana koja sebe sportskim novinarima naziva.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Obradovic je pokazao veceras kako se igra odbrana.
Djemba dok je imao snage odlican,da imamo krstenog zadnjeg veznog ja bih ga bez razmisljanja premestio na CMF, realno je da je Kapitenu 30ak minuta po utakmici mera. Sve ostalo je mucenje i njega i nas.
Grbic koliko god dobra napravio prodorima,ima ocajan pregled igre i selekciju pasa. Za nasu ligu ce biti odlican,ali za Evropu je to premalo. Gulan solidan, onaj penal na kraju je Bezjak iskusno izvukao bez kontakta.
Ninkovic sem onih prekida nista konkretno,vise je pokazao Scepovic u onih 20min od njega.
Sasa Markovic je najveci duh na terenu kojeg sam gledao u zivotu. Ako on ima vise od 10 kontakata sa loptom po mecu, racunajuci i odbranu i napad,ja secem onu stvar.
Ostojic i Ivanov ispod proseka, mada i nisu imali mnogo posla.

Sve u svemu otprilike sam ovako nesto i ocekivao, Vuku zameram jedino sto nije ranije umesto Markovica stavio Scepovica.
Da je ovaj tim odigrao neki od onih pripremnih meceva mislim da bi smo prosli bugare lagano, ovako sa navrat-nanos skrpljenim timom prolaz u grupe LE je puna premija,a kad sam pogledao moguce protivnike, i uzimajuci u obzir stanje i atmosferu u klubu, bojim se da ce i to biti tesko ostvariti.

Moram da pohvalim glavnog sudiju, sem onog penala na kraju koji je u sustini i nebitan, odlicno vodjenje meca, dopustena gruba igra,bez seckanjam fudbal kakav volim da gledam. Pomocnici su napravili greske kod 2 Mitrova ofsajda u prvom poluvremenu,ali za to se ne moze okriviti sudija.

P.S. Ono skidanje trake Scepovicu je ravno secenju zanoktica kod pacijenta koji ima rak mozga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top