Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.378
Reaction score
1.143
isprovocirao si me da odem totalno sa teme i verovatno zasluzeno dobijem poene
ja sigurno nisam neoliberal, a licemeran si ti kad branis olos za koju ja vrlo dobro znam sta radi.
imam puno pravo da sudim o lopovskoj drzavi i lopinama u njoj jer sam sa tek napunjenih 20 godina dok sam sluzio vojsku za vreme vanrednog stanja bio u kopnenoj zoni bezbednosti, pa cak i ulazio ilegalno na kosovo da bi pomogao onom nasem jadnom narodu dole.
sve dok drzava stiti tajkune, lopove, mafijase nama nece biti bolje, apogotovo partizanu.
za svaku dalju konverzaciju obrati mi se na pp

Прво, не браним олош. Не браним ни човека, већ разумем и подржавам такав поступак од синоћ. Немамо о чему да причамо. Ти генерализујеш, па чак и да си у праву за већину, знаш и сам да не стоји то све. Постоји нешто сте се зове субјективна одговорност. Поједностављено, свако одговара за своје поступке, под условом да је крив. Увек полазим од тога. Генерализација никада није тачна.

За војску и Космет свака част, али не видим какве то везе има са овом темом.
Крај дискусије.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Pre tri, cetiri godine sam ovde pisao da nemamo kvalitet za Evropu i da je tuzno sto ne napredujemo u tom smislu. Tada je stav vecine bio da im se jebe za Evropu i da je bitno samo biti ispred cigana. To je ocigledno i ambicija uprave, biti za nijansu bolji od onih iz rupe, pokriti sve lose stvari titulama u raspaloj ligi, prodati sve sto se moze i puniti dzepove.

A jug cuti dok se klub unistava. I onda se izivljavaju na igracima Partizana. Udarao se Lazar, sad se skida traka Scepovicu, sta je sledece?!
Zvizdalo se Miljkovicu, Babovicu, Scepovicu...a nastavice se ove sezone i nekome drugom. Ok i treba kada neko igra lose. Ja se samo pitam sta su tu krivi fudbaleri koji nemaju kvalitet za Partizan, a moraju da igraju, jer se Nastasic proda pre nego sto je odigrao 1 utakmicu za prvi tim, sto se Lazar proda agenciji, a za godinu dana bi se uzele vece pare, sto konacno stvorimo spica, a on ce da ode posle 1 sezone? Sto se igraci prodaju pred bitne meceve, a zamene dovode dan-dva pred iste?
Da li ce biti kriv Luka recimo kada bude igrao krilo, jer je Grbicu istekla pozajmica, a Andrija Zivkovic otisao ne potpisavsi ugovor?
Ili ce se zvizdati Salu Kapitenu kada bude organizovao napad sa 40godina, jer se nije potpisao ugovor sa Panticem?
Zna se ko je kriv. Nesposobna i lopovska uprava. Mi vec 4-5 godina nazadujemo u svakom pogledu. I Kimiju i ostalim likovima sa tribine juzne je mnogo bolje da su skinuli Djuri frizuru, nego Marku traku. Kaze neko da su oni mnogo dali Partizanu. Ja se pitam koliko su oni zaradili od Partizana?
Uprava nam je uzas, navijaci su nam uzas, vecina igraca isto i onda se mi kao nesto nadamo. Propascemo 3 puta gore od cigana, ako se ovako nastavi.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
-Sve u svemu posto je tema Liga Sampiona osim uprave koja je prva kriva sto nismo usli u LS, glavnu krivicu snosi Ivan Ivanov. Kriv je za 2 gola protiv Bugara, a primili smo 3, videlo se da nije igrao sa 100% snage i uma svaku utakmicu.

Ostojic ne bi smeo da pogleda teren posle ovakvih kvalifikacija.


-Kaze neko gore:"Kimi je uradio ono sto bi svako od vas, a i pokazao sta misle navijaci".

Prvo ja ne bi smeo da udjem na teren, ko zna sta bi mi uradila murija.
Drugo taj sto ulazi na teren i radi sta hoce, zna se ko stoji iza njega, a samim tim sto taj stoji iza njega meni se :puke



-A i Scepovic je izjavom pokazao da covek nema svoje Ja, i da ga uopste u zivotu boli tuki za sve, letargija strasna...

EDIT:
@showtime.pekka

Ko si ti, da poddrzavas krivicno delo ulazak na teren, fizicki kontakt sa igracem, ugrozavanje bezbednost i ugled? Ko si ti?
To ti je isto kao da poddrzavas neplacanje porez drzavi, zato sto drzava pare od tog poreza trosi na gluposti. Dok bezzakonje ima svojih pristalica i poddrzavaca u zemlji, nece nikad krenuti na bolje...
To je isto kao sto su neki poddrzavali atentat na Obrenovica zato sto je bio "tiranin".
To je isto kao sto su poddrzavali udbaska ubistva.
To je isto kao sto su poddrzavali postupke Arkana-Robina Huda.

Aaaaaaa, ili ti samo poddrzavas ono sto ti mislis da je ispravno i tebi odgovara, ko jebe zakon i red...
Dok ne zavladaju zakon i red, nikad nece biti nikome bolje...
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zaista ono sto je ostojic juce odigrao je ravno katastrofi i to sam jos sinoc napisao.
pratio sam ga vrlo pazljivo celu utakmicu i toliko je puta ispao da je to strasno, ne zna da se ogradi, pobi nam igrace :puke
ziv nisam ako u nastavku sezone on bude u prvoj postavi, tanak je cak i za nasu ligu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
veruj mi da nije tako izgledalo.... na istoku su ljudi baš to komentarisali...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Пало помирење:

stefan.jpg


Без коментара.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
-A i Scepovic je izjavom pokazao da covek nema svoje Ja, i da ga uopste u zivotu boli tuki za sve, letargija strasna...

Ali to onda isto znaci i da je Lazar Markovic svojom izjavom da nije bilo samara i da su ljudski popricali, zapravo pokazao da ga boli tuki za sve, realno? ( pretece me @Pekarski :D )

Gledajuci klip iznova i iznova, iz prvog ugla gledajuci na tu situaciju, ako zanemarim na casak sva desavanja i situacije na juznoj tribini, i upravu, i samog vodju navijaca, ja na taj cin iskljucivo gledam na "simbolican cin". Potpuno mirno se povukao sa trakom ispod tribine, i stao i posmatrao. Da je kojim slucajem Marko dao gol, siguran sam da mu ne bi skinuo traku. Ali kazem na to gledam iskljucivo kao na simbolican cin, zbog svega sto je Marko "uradio" za klub posle toliko vremena. Vidi se da ni Kimiju nije bas svejedno zbog toga posmatrajuci njegovu reakciju kad je skinuo traku.

E sad sa druge strane, iz drugog ugla, ako ukljucim sve faktore u vezi sa tom situacijom, onda se slazem da je ovo apsolutno nedopustivo. Bez obzira ko nosi traku, niko, pa ni vodja nema pravo da sidje na teren i to mu uradi. Dovoljno je sto je vec ionako mentalno nestabilan, i ne sredjen u glavi, pa jos ovo pred igracima i novinarima da mu priredi... Sad i definitivn se taj covek nikad nece oporaviti.

Sinoc na utakmici od 67 minuta od kako je usao, osim te kolosalne jedan-na-jedan sanse, i nije bio toliko los. Dok je ulazio u igru i dok su mu svi zvizdali, poprilicno je miran bio. Zao mi ga je iskreno, ali nije on kriv sto je tu. Zna se ko je kriv...
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
@ Feanor

Nije isto, Lazar je bio dete od 16 godina kome je udaren samar.

On je imao 50 kila, a covek od 100kila mu je udario samar, on je bio preplasen, a kasnije mu je izdiktirano sta da iznese na sudu zarad njegovo dobro i dobro kluba i navijaca. :prekrsti Ne znam ko mu je udario samar, ali pretpostavljam da je bio duplo veci od njega. Jednostavno ljudi su isplaseni, nije jednostavno potegnuti parnicu kad se plasis.

Scepovic vec treba da je formiran covek, da ima svoj stav u zivotu, da postuje sebe. Kad postujes sebe, postujes i druge. A pre svega treba da se postuje zakon, a ne ovakvi indijansko-ciganski postupci.

Scepovic misli da je to letarngicno ponasanje cool Ibra-fazon, i plus oce da ispadne baja pa se slika sa Kimijem. Na kraju je ispalo ne samo da dobar deo navijaca poddrzava postupak, nego i sam Scepovic poddrzava postupak skidanja trake. :pop Pod hitno psihijatar, jer ja necu, a i nisam ovlascen da dajem dijagnoze, iako je letargija mozda jedna povrsna dijagnoza, slucajno primecena.

Ali, u svetu gde nema reda, i vlada kamenodobski zakon jaceg, i jacemu se pokoravas...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
"Што се тиче Вучића, равноправно се гледа на Партизан и Звезду. Ми смо покушали да помогнемо кошаркашком клубу, али неки званичници КК Партизан то на свој начин интерпретирају и преносе у јавност", рекао је Радисављевић.
Pošto se branitelji lika i dela Kimija pravite da ovo ne vidite, evo da vam povećam i "omastim" slova....

Nego 'ajte lepo sad na temu KK ili DV pa da odbranite stav viteza grobarstva i po ovom pitanju....

a možda da sačekamo malo, pa bude još neka konferencija :puke:
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Pa nema tu sta Scepa da ima ili nema svoje ja, da nije dosao na ovu nameštenu konferenciju dobio bi samo takve batine i navukao bi sebi gomilu indijanaca koji bi ga maltretirali svaki dan. Ovo je Srbija i on je svestan toga.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
JASMINA ti si licemerni neoliberal zato sto dizes glas protiv mucenika sa juga.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.012
Reaction score
2.131
Локација
BGD
Pošto se branitelji lika i dela Kimija pravite da ovo ne vidite, evo da vam povećam i "omastim" slova....

Nego 'ajte lepo sad na temu KK ili DV pa da odbranite stav viteza grobarstva i po ovom pitanju....

a možda da sačekamo malo, pa bude još neka konferencija :puke:

Zaboravila si jedan deo "...ŠTO JE GOSPODIN VUČIĆ NAMA DA TAKO KAŽEM I OBEĆAO" (znači ipak se tražio jednak tretman za obe strane)

Bitno menja stvari tvog "omašćenog dela". Znači nisu oni otišli sa njim na pregovore da cigani uzmu titulu ove godine kao što pokušava da se predstavi sa tvoje strane.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
ja ne rekoh nigde da su pregovori oko titule jer tu se, srećom, igrači pitaju.....

ajde sad i branitelji vučića da se uključe
 

Бушидо

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
444
Reaction score
6
JASMINA ti si licemerni neoliberal zato sto dizes glas protiv mucenika sa juga.

:buhaha

А да, ово ми је најјаче, није довољно оне који не мисле исто одмах повезивати са б92, него их још треба називати НЕОЛИБЕРАЛИМА. :buhaha
Јебига, кад немаш своју главу, користи туђу, понављај појмове које чујеш од ко зна каквих имбецила, нема везе што немаш појма шта значе... тако је лакше.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Zaboravila si jedan deo "...ŠTO JE GOSPODIN VUČIĆ NAMA DA TAKO KAŽEM I OBEĆAO" (znači ipak se tražio jednak tretman za obe strane)

Bitno menja stvari tvog "omašćenog dela". Znači nisu oni otišli sa njim na pregovore da cigani uzmu titulu ove godine kao što pokušava da se predstavi sa tvoje strane.

Ako vas ima ovakvih 5000 na jugu, propast nam je neminovna.
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Ja ne mogu da vjerujem da niko nije od igrača stao bar ispred K i bar mu riječ progovorio nego sklonili se na stranu dok im saigraču skidaju traku... to dovoljno govori kakva nam je atmosfera u ekipi, i koliko se međusobno podržavaju i vole. Ja bih za svog druga stao ko god da je ispred pa makar zajedno popili batine a ne ovako... Goli kurac od TIMA.

A sam potez Kimija, ne znam šta da kažem, nije trebao, nije to naš nivo, ali opet koliko me Šćepović puta iznervirao, ubjedljivo najbezobrazniji igrač ikad, i ne žalim ga... Žalim što mi je jasno da ovdje nikakve familije," harmonije" nema.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top