Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Da se vratimo sa aktivnim rezultatom za prolazak u pley off i ja prezadovoljan, a u Beogradu šta nam Bog da. Nisam optimista, ali se nadam dobrom rezultatu. U timu imamo dosta kiksera, a imamo i par igrača koji svojim znanjem mogu izvući pozitivan rezultat. Svesti greške na minimum i sve je moguće. Sve u svemu biće nam potrebna sreća večeras...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nisam optimista kao mnogi ovde.
pozadinci su apsolutni favoriti, a da bismo imali neke sanse moracemo da igramo sa mudima do poda, a nesto se ne secam kad su nasi fudbaleri tako odigrali.
bez tamo postignutog gola nemamo sta da trazimo u revansu.
ipak lagao bih kad bi rekao da se potajno ne nadam prolazu
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Zelim da ostave srce na terenu i ubedjen sad da ce tako i biti..
Za ostalo ce trebati znanja i umeca,srece..
Napred crno-beli imate se zasta boriti..
Za Partizan..
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Много тога зависи од наше одбране и начина на који они буду играли.
У нападу нам се све врти око 3 играча: Андрија Живковић, Дринчић и Вулићевић.
Уколико њих тројица буду играли на свом нивоу можемо да се надамо нечему, у супротном јебали смо чворка.

Срећно!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ima ljudi van Srbije koji bi pratili prenos, pa ako neko ima link za njih, molim da se postavi ovde. Hvala unapred!
 

StefanG

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2014
Порука
136
Reaction score
4

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Citam ovaj link gore i ucini mi se da pise live sex :) ahahahahaha Boze me sacuvaj :)

Meljemo sve redom... Samo da ne primimo gol u prvom poluvremenu ima da ih nagruvamo u drugom :)
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Niti sam optimista, niti sam ubedjen u neuspeh.
Utakmica sa bugarasima je klasican troznak sa pokojne sportske prognoze.
Luda gora moze realno da nas isprasi, pokusace na svaki nacin da isprovociraju gresku u defanzivi. Kandidata za sranje u fazi odbrane- pun kombi.
Sa druge strane, nemamo neke jake stihove, mada, realno, i bugari su puni cisterni.
Sve mi se cini da ce ekipa koja napravi manje gluposti lako pobediti.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.411
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Trajkovic umjesto Ilica, kao i Sale umjesto Grbe u 11. Ostalo ocekivano.

Cemu dovodjenje Branka Ilica, ako ne igra ovako bitnu utakmicu?
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
samo da se ne udje previse oprezno u utakmicu pa da bude kasnije "opet smo bacili prvo poluvreme" ... nametnuti svoj stil igre i pokusati da se pobedi... inace cekam na kladzi da dajemo 2 ili vise gola :D i bilo bi porazavajuce da ne mozemo da budemo opasni posle kornera uz 2 visoka stopera , skuletica volkova i eventualno lazovica i jos to sto kornere izvodi covek kao sto je drincic :šal:šal jos manje od sat vremena :BB (kako vreme sporo prolazi)
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.405
Reaction score
3.295
Локација
Tamo gde su Grobari
Hvala Stefane za linkove!:D: Prvi ima odlican kvalitet, drugi mi ne radi. Hvala jos jednom:napred Partizan
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ocekivan sastav uz malo razocarenje za Slovenca, ako i bez dovoljan broj treninga on nije kadar da zameni Voju onda smo ga dzabe i dovodili, sad da gledamo u nebo i da se molimo da Voja bude siguran pozadi, ako ponovi partiju ko protiv Farana crno nam se pise.

Ajde momci svi ko jedan, do zadnjeg atoma snage, do pobede
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
mozda ce mu zglob iskociti u prvih 20 minuta :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Samo me zanima koji je Marku bio potrebniji, Gulan ili Marković, kad iz taktičkih razloga nije bilo mesta za Fofanu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top