Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Za mene Drula ima muda a i kredit cim izvadi najlosijeg na terenu Babovica a ne Brasanca koji nije igrao medec dana..

Za to kapa dole..odmah nagrada dodje..!!

VOLIM PARTIZAN :napred Partizan:pfc::napred Partizan


Polozio je diplomski def iako postoji par kolega koji ga konstantno prozivaju..

Sa ovakvom ekipom pobediti evropski tim koji ulaze u svoj sastav(gleda da bude sto jaci),gradi sebi savremen evropski stadion,ima dugogodisnju strategiju , treba veliko znanje.. Jer smo mi cista suprotnost od tog savremenog koncepta.

Priznajem bilo je i srece ,ali.. Sreca prati muda :)

Ocekujem tezak bunker protiv nemaca i tu je bukvalno sve moguce ,od teskog naseg poraza do ubedljive pobede. Bice ludnica
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Zasto smo mi navijaci Partizana osudjeni da slusamo onog retardiranog voditelja, degen u 90' kaze da Augsburg vodi 2:1, a ono 2:3... mesa igrace, glupe konstatacije...ufff

Sve pohvale za igrace, svi su odigrali dobro svaka cast ljudi. Steta za Ninkovicev promasaj odigrao je dobru utakmicu. Abubakar od sad mora da bude prva opcija u napadu, Valeri da udje samo da se otegne vreme. Bandalovski iskidao na stoperu iskreno. Vec vidim na JNA protiv nemaca mi se nabili u 16 metara, nokti izgrizeni do zivaca...ufff ko ce to prezivetu
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Kakva luda ekipa! Bukvalno nema šanse da naslutimo šta možemo da očekujemo do kraja polusezone. Sve, ali sve, opcije su u igri. Ja da sam na mestu garagana tresle bi mi se gaće, i pored +21 i zatvorenih svih utakmica do kraja univerzuma. Ovi naši su pravo ludi!

Svaka čast Abuu i Žiletu. Paklen su tandem. :napred Partizan

Crkni picko ciganska, mamu ti jebem: https://youtu.be/41P4dautrLU?t=7028 (1:57:08)
Slusajte kako su se sprdali u utorak sa Andrijom i Partizanom.

Pih jebem ti, savladao me san na pola emisije, kakvu sam poslasticu propustio :buhaha
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Kako sam srecan!

Hvala ti Partizane lavljeg srca. :partizan_fan:
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Ma bravo bre!!! Bravo junačine bre!!! Plačite ciganska govna! Svi vi koji ste igrali danas 1, plačite!

Daj da mi karamo ove Evropljane, ovde u ovoj tužnoj i kriminalnoj ligi ne bi Galaktikosi bili prvi. Pobeđujte smradovi ciganski u nameštenim mečevima Krčedin, Surdulicu, Prnjavor, velikana iz Male Moštanica, obarajte rekorde, mi ćemo sa gospodom.

Napušite mi se kurca žgadijo, posebno ti pičkousti degeneriče! Sve ti jebem, jebem te u usta ta žvalava ciganska!

Drulović je po meni, položio ogroman test, itekako je pokazao da zaslužuje klupu Partizana. Stavljanjem Bandale na štopera i izvođenjem kosatog smrada. Drulo, svaka čast! :respect

Imamo mnogo jaku prvu postavu, ali rezerve, žali Bože. Znamo zbog koga i zbog čega je to tako. To nas je i ukanalilo u ovoj džibri od lige, ali kao što neko reče, mi ne bi uzeli titulu nikako ove sezone, red je na smećare. Ponovila bi se sezona 13/14, da bolje stojimo na tabeli u ovom trenutku.

Svaka čast momci, hvala vam na ovoj radosti. :šal

Smradovi naprednjački u upravi, jebem vam mater!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Ja lepo rekoh :D


Slavimo uz pesmu Dete Partizana i velike kolicine alkohola :BB
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
NUSKNVP

Cestitke nasim igracima,strcnom stabi i svim "bolesnicima" sa ovog sajta.Radujte se Braco draga i mila i draga,da se mi izradujemo kao ljudi.
NUSKNVP.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Moze neko da napise koliko dobijamo bodova (koeficijent) ovom pobedom?
Koliko se dobija prolaskom dalje?
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
2 boda i nesto malo preko, prolaskom se ne dobija nista ako se ne varam tek od cetvrtfinala.
Trebalo bi da imamo 16.925
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Нос и оци

Једина несрећа у овој победи је што су цигани сада готово сигурно носиоци у првом кругу квалификација за ЛШ. Осим ако Ћурковић опет не повуче везе:buhaha.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Abu, Zile ali i Brasanac su igraci koji su veceras sve okrenuli u nasu korist, a da su imali maaalo bolje pratioce sve bi ovo proslo mnogo laganije...jes da je ovako sladje al tek kad se zavrsi....

Na kraju...sve je ovo lepo na Evropu nikako ne mozemo da se pozalimo. Liga sampiona je uvek cilj i tesko je pomiriti se sa neigranjem iste ali ovi evro rezultati su itekako zadovoljavajuci koliko god ciganima nije pravo sto smo imali srece :pickaciganska :puke . Nije bas trenutak za neke prozivke ali pogledas grupu LE pa onda tabelu JSL i moras da se zapitas ko su (ne)ljudi koji trguju rezultatima Partizana....
Prvenstvo je svetinja i titule su velika vrata ka evropi ali ako nas iz te evrope izbace kroz zatvoreni prozor onda dzaba sve jednu sezonu smo u minusu....titula ostaje da bi mogli s pravom sebe da nazovemo sampioni ali bez evrope smo sampioni bez trofeja....

Evro prolece moze mnogo toga da nam donese....lepse je provesti celu zimu cekajuci neki novi Inter ili Romu nego cekati da cigani zavrse "grofofski posao" dok ih mediji prave sampionima univerzuma i nepobedivom masinerijom.... :puke

Pisanje po "politickoj tituli" sneverne kurve moze da pocne:

Prva faza - 1/16 finala Lige Evrope
Druga faza - Pobeda u oba nardna derbija...

Slic je otkopcan jos samo da joj ga nacentriramo na pravo mesto.... :buhaha
Katai, Ibanjez, Tevez..sve moj do mojega golo govno do govneta....da ne veruje covek u sta ih pretvorise medijskim manipulacijama....najvise treba zbog nas samih da izginemo protiv svaba i u derbiju, a posebno zbog takvih njuski isfoliranih....."teretana, renizni, zver" more mrs bre podguzne buve terzine...
Jos samo kad bi imali upravu da "dozvoli" neke stvari...majku im jebem svima....Kiza jeste bio tragikomicar ali ako i Drulovica budu "pitali za sve" kao sto su Kizu bojim se da nam sledi jos jedan veseli prelazni rok....

Jедина несрећа у овој победи је што су цигани сада готово сигурно носиоци у првом кругу квалификација за ЛШ
hahahahaha :buhaha jbg sjebasmo jednu fazu...haha
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Pa trenutno smo na 16.075 + nacionalni koef( nisam sad siguran koliko je, mozda ce biti oko pola boda, mozda malo vise)

Prodjemo li grupu porazom od Nemaca osvojili bi jos 1 dodatni bod

Znaci neki min ako prodjemo grupe bi bio 17, 5 mozda i vise ako se odigra nereseno protiv nemaca(+1) ili pobedi(+2)
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Sto se tice pitanja (koja ce sigurno uslediti) kakav nas rezultat vodi dalje...

posmatrajte utakmicu sa augsburgom kao da je nokaut kvalifikaciona, dakle kao da se igra na ispadanje, svaki poraz od jedan razlike i onaj od 0:2 nas opet vodi u 1/16 jer iz prve imamo 1:3 u gostima
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top