Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.114
Локација
underground
Natko 10 puta spaja saigrace sa golom ,ali nema ko da ga da sem njega samog. U evropi imamo nepodnosljivu lakocu primanja golova na domacem terenu
 

Insomniac

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
59
Reaction score
167
Локација
Ražanj
Jebote, osećam se kao da smo izgubili.... Stvarno greota za propuštenu šansu.. Markec priredio jedan omaž onom promašaju iz Milana...

Onaj Boadu, što nam dade drugi gol, preslikani Ricardo! :O
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Kakva kazna za fudbal ovaj Sadik.. Ne znam zašto ga forsira toliko, nadam se samo da nije neka klauzula po kojoj mora odigrati određen broj utakmica.
Još veća kazna je ta što ne pamtim kada smo imali ovako pismenog i taktični obučenog igrača kao što je Natho, a nemamo igrača koji može dati gol na njegovu asistenciju! Još jednom, hvala upravi što nije dovela tog nepotrebnog napadača.
Sadik uz Natha veceras najbolji iako je promasio zicer. Ne znam o cemu pricas.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Asano - realizacija u kurcu
Sadik - bori se on ali ljudi moji koliko situacija on ne vidi, koliko Natko sve vidi toliko ovaj ne vidi...
Umesto izmene Sadik za Markovica on izvlaci Tosica... a iz aviona se videlo da u skoku ne mozemo mnogo toga a da ih imamo brzim protokom lopte...

Tu kod 2:1 smo morali gore da izgledamo ovako:

Asano
L. Markovic - Natkho - Tosic

ali jbga... ide ta lopta, igramo, ali realizacija kurac...

Teraj dalje...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Kakva kazna za fudbal ovaj Sadik.. Ne znam zašto ga forsira toliko, nadam se samo da nije neka klauzula po kojoj mora odigrati određen broj utakmica.
Još veća kazna je ta što ne pamtim kada smo imali ovako pismenog i taktični obučenog igrača kao što je Natho, a nemamo igrača koji može dati gol na njegovu asistenciju! Još jednom, hvala upravi što nije dovela tog nepotrebnog napadača.
Hajde, ne preterujte sa Sadikom, danas nije bio loš, bilo je i dosta gorih, ali izgleda moda je pljuvati "tipovanog" igrača, ove godine je to Sadik!!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Bibras Natho majstor fudbala i deset nesposobnjakovica totalnih.
Jedan napad imali i dali nam gol u drugom poluvremenu :banghead: .jedan jebeni usrani napad.Celavi postaje ozbiljna rak rana u odbrani.Pretrcavaju ga od prvog kola kvalifikacija.
Grrrrrrrrrrrrrr izgoreo sam :gaah:
 

Jim9

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Srbija
Miletić i Šćekić su JSL nivo.

Celu utakmicu su ostavljali njih dvojicu i oni uvek loptu nazad..

Svi ostali korektno.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Ma dzaba nama Birbas, kad za sat vremema sa igračem više, ne znamo da zatvorimo utakmicu i primamo glup gol.

Jbt, ovo su one utakmice Partizana u evropi koje bole u pm, jer ti se sve otvori, ali nisi sposoban da postigneš gol iz 100 prilika.

Odbrana kriminalna, Ostojić i Miletić su razočarali, pogotovo Miletić. Ostavili su mu prostora koliko hoćeš jer su vidjeli da je bezopasan.

A i loše smo ušli u utakmicu u pm, stojali od igrača po 10m, sav mogući prostor im dali da rade šta hoće i opet isto u tom periodu ti ne vršiš presing.

Zeleno izdanje za ozbiljno takmičenje.

Birbas tata za sve na terenu, samo još kad bi imali egzekutore, ali prc...
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Ja ne pamtim kada smo imali ekipu u kojoj ne skripi na nekoj poziciji.Veceras Celavi kriminal i jos jednom se pokazalo da nije za desnog beka,japanac takodje los,ne moze Natho da pokrije sam ovoliko slabosti drugih.Neka nam se vrati za ove promaseje protiv strokavaca u nedelju
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kako čudan osjećaj... isto kao da smo poraz pretrpili.
Igrali i napadali, a ipak ne mogu da se odlučim jesmo li bili gori u odbrani ili napadu..
Asano - moje najveće razočarenje, pojačanje od koga sam najviše očekivao i hvalio ga na forumu...
Natho - jednostavno - tatko.
I na kraj moram reći, ljudi, budimo realni, da nisu imali igrača manje, odradili bi nas rutinski.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.411
Reaction score
38.015
Pored mora promašenih šansi i naše kriminalne odbrane, treća stvar koja je meni jako zasmetala večeras je način na koji smo ušli u utakmicu. Pogubili smo se na njihov presing, ušli u neku frku, paniku, jurnjavu, kao da ih nismo skautirali uopšte.

Igra glavom nam je posebna priča, t.j. nedostatak iste, šta koji q i pokušavamo da dižemo loptu.
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Nikad teže mi nije pao remi,imaš rezultat i igrača više,vidiš da si jedva uvaljao 2 gola jer ti je završnica horor i umesto da staneš iza lopte malo tebi odbrana stoji na 50 metara od gola,i da nadam se da su sada svi videli kako izgleda Asano u špicu ideja,mali Stevanović je Ronaldinjo za njega što se tiče tehnike. I da ne razumem i nikada neću razumeti zašto ćelavi ide 80 metara daleko od svog gola,druže beskoristan si napred a spor si to može da se završi jedino tako što ćemo primiti gol,i to se već dešava n ti put.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Asano :D
Markovic :D
Miletic :D
Savo :kokice
Znaci Savo je izbriljirao izmenom Tosic-Markovic. Pusti Tosica da izgine na teren al Markovic ne zna. Tosic ce se bez daha okrenuti sa loptom i proslediti. Ili ako mu naidje na levicu na 16 i blize ucice. Markovic posle Asana najveci promasaj. Covek jednostavno ne zna i to je.

Skupo ce nas kostati ovo veceras.
Kako dominiraju po desnoj strani Markovic Miletic i Scekic. Odbijaju se lopte od njih kao od stative. Mi smo jos dobro prosli.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Sadik je odmah iza Natha po prikazanom veceras.
Pavlovic standardno dobar, ostali ispod svakog nivoa.

Partizan je klub koji u 99% slucajeva ne koristi sanse koje mu se pruzaju. To je nasa konstanta kroz istoriju, nazalost.

Savi na dusu ide igra i nepovoljan rezultat, zbog takticke i psiholoske pripreme. Ali i zbog ocajnog tajminga za izmena i izbora igraca.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Velika steta. Razocaran sam. Morali smo da pobedimo posle svega. Toliko lose smo odigrali u odbrani da bi nam ovi dali 3-4 komada lagano da nisu imali igraca manje. Usi bi im izvukao,samo je Pavlovic donekle bio dobar,ostali deo odbrane kriminalan.
I onda onoliki broj sansi da promasimo,nemam reci...
Sadik odlican,Natko ubedljivo najbolji,Asano mora da krene da daje golove jer je u kurcu totalnom sa samopouzdanjem,mnogo bolje mora a moze sigurno.
Suma cim je usao bili smo mnogo opasniji,steta za onaj sut sto nije zavrsio u mrezi.
Ocekivao sam mnogo vise,nisam zadovoljan uopste,moramo mnogo bolje,pogotovo u odbrani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top