Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.967
Nema veze dali je protivnik Mancester ili Milicionar, napred je uvek ista prica, napad nedorecen jalov.


Sto se odbrane i destrukcije igre tice Urosevic-Miletic-Scekic od mene ocena za svu trojicu -1 (minus jedan)

Sanjam clean sheet protiv nekog ozbiljnog tima u evropi
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Falilo je dosta toga, falio je dobar pas, malo više hrabrosti i koncentracije. Nemam šta puno da dodam, da je moglo gore moglo je, da je moglo bolje moglo je.

Što reče Savo nek je prošao i Mančester, da sad možemo razmišljati o nama realnijim timovima...
 
  • Like
Reactions: BaX

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Nisu oni toliko jaki koliko mi mislimo da smo dobri. To je poenta. Ovaj tim je mnogo limitiran. Pre sam pricao o nekim supljinama poput desnog beka, stopera i 2 napadaca ali eto Urosevic me podsetio da nam i levi bek fali.

Tesko je biti u kozi onih koji moraju da misle o remontu tima ako uopste misle.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Samo se plasim da ako ne prodjemo dalje iako nada jos postoji... Mi smo u Beogradu propustili bodove. Prvo sva tri protiv AZ-a i onda bar bod protiv Mancestera gde smo cak i bili bolji... E sad... nadam se da nas to ipak nece kostati. U Hagu na sve ili nista pa kako bude.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Razočaran sam, ne zbog rezultata već zbog igre, pas igra užasna, pogotovo taj key pass je bio totalno amaterski večeras. Ajde napad nam nije išao, ali odbrana... malo je reći da su paničili i da su podlegli veličini protivnika. Štoperi su odigrali za dovoljan 2, ali bekovi su bili katastrofalni, nula bodova. Ne znam, jednostavno to je limit klubova iz naše lige, ne može se iz Lučana na Old Trafford.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.211
Reaction score
28.313
Локација
LJUBUŠKI - POSUŠJE - ŠIROKI BRIG
добро смо прошли, да су наставили са гасом из првог примили би 7+...друга је ово димензија. слично ће бити и у алкмару-не вреди ложење. као што рекох пре две недеље окрећемо се домаћим такмичењима а пре свега оном најмасовнијем...за куп србије :navijac
п.с. чекај...јеР се још ложите да је садик некакав фудбалер?!
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Vreme je da Brežančić počne da igra i zarađuje platu a ne da služi za atmosferu.Urošević je danas kriv za dva gola.Pokušao je Savo da spreči njihove prodore kroz sredinu sa Ščekićem i Zdjelarom ali to nije uspelo zato što su previše spori i ne čuvaju igrača na preuzimanje nego prostor.Kod trećeg gola je Miletić čuvao Rašforda umesto da pazi na bok, tu je morao onda Šćekić ili Zdjelar da čuva Rašforda, ogromna greška u postavljanju.
Imamo kontru i subotička vedeta otima Sumi loptu.Neverovatno.
Gore je neko napisao da Milošević pravi mesto Sumi da ga prodamo.Pa Suma je i danas bio naš najbolji igrač i jedino se nismo plašili kad je lopta kod njega.Tako da nema potrebe da mu pravi mesto, pošto on uvek ima mesto da bude u prvih 11.
Nije smela da se menja stara postavka sa Natkom i Zdjelarom u centrali, tako bi imali mnogo više loptu u posedu i bili bi mnogo opasniji u napadu.Promenili smo, počeli sa defanzivnom taktikom i izgubili.
Još treba da se radi da se približimo ovom nivou fudbala
Volim Partizan!!!
Miletić i treba da čuva Rašforda a Suma Janga,obrati pažnju na kretanje Pavlovića kod prvog i drugog primljenog gola
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa loša je igra bila samo zato pto je Natko prebačen na ofanzivnog veznog, i nije imao ko da prosledi pas do njega ili da smireno iznese loptu.Duvali smo napred a tamo nemas špica koji će zadržati loptu.Inače sudija je bio katastrofalan, ja mislim da jedno 3,4 čista lakta u glavu nije svirao ni faul a kamo li da da žuti karton
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Jasno je da jos nismo u stanju da se nosimo sa ovakvom ekipom kakvu je veceras izveo Mancester ali protiv AZ-a ce biti skroz druga prica, ove dve utakmice su nam veliko iskustvo dok je AZ-u Astana ponudila udoban lezaj koji ce protiv nas da im predstavlja otezavajucu okolnost.

Moramo da dizemo frenkvenciju, nema ocajavanja, napred Partizan !
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Kad ljudi nece da vide ili priznaju sebi ocigledne stvari... ozbiljan fudbal, odgovoran i on ne idu u istu recenicu, i to je tako kolikogod se neki zavaravali.
Nije bio najgori veceras, daleko od toga, nadam se da neki vise nece trositi minute nekim mladim momcima, kad vec nemamo kvalitetne iskusne (npr. Ivanovic malom Pavlovicu, jer stvarno ne vidim dokle vise cekati da on ista odigra kad ne ume ni da doda loptu).
Vredimo koliko vredimo, nismo treca evropsks liga, ali smo dosta daleko od prve...
Teraj dalje, nek Savo nastavi da radi pa cemo da vidimo na sta cemo liciti sledece godine u ovo vreme.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zaboravili ste lako da nam je ljetos san bio grupna faza LE. Sad smo kao razocarani sto nas je United dobio glat u Engleskoj. Ja razumijem da smo svi razocarani i da smo ocekivalo malo vise od utakmice. Kako god mora se to licno razocaranje ostavit po strani i zadrzati neki realan pogled na teren. Nemojte od momaka trazit ono sto ne mogu. Mi smo svoje limite od prosle sezone prevazisli, ali nas trenutni kvalitet nije dovoljan za nesto ozbiljno na ovakvom mjestu i protiv ovakve ekipe. To je jednostavno tako. Sad su ocekivanja nula, sad smo otpisani pred duel sa AZ. Ko zna sto je to dobro...
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.278
Reaction score
7.088
Poraz od Unateda je los, ali nije sad da svi trebamo da izvrsimo kolektivno samoubistvo. Mi se cudimo kako su oni brzi, jaci, kako se krecu, licno iako sam laik, mislim da se pogresno radi sa klincima. Jos uvijek se gaji neki stil bata djorine skole fudbala. U velikim klubovima postoje sistemi, od malih nogu, radi se sve da se ti najbolji jednoga dana izbace u prvi tim. Jedan K. Ronaldo i u poznim 30-im
trenira van sezone po 4-5 sati (mozda i vise) dnevno. Kod nas klinci gledaju da zabodu ugovor i da se splavari do Tokija. Jebat ga, to je do mentaliteta. Ne zelim ni najmanje da pljujem nase fudbalere, igraju i bore se koliko mogu i bukvalno u okolnostima u kojim igraju, koliko su (ne)placeni, koliko ih kradu, ja im nista ne zamjeram. Savo pokusava da napravi moderan sistem igre, to mi se jako dopada, nadam se da ce pratiti i omladinske selekcije, sefove zamisli. Volim Partizan!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Naš trener treba da rasčisti, dal je budućnost kluba Stevanović,Lazar Pavlović, Lutovac i ostala deca ili Tošić, Ivanović.Samo to mogu da zamerim Savi.Vreme je da naša deca počnu da igraju konstantno da bi sazrela i dogodine bili glavni igrači.A da u njima ima kapaciteta, ima!To je očigledno i uverili smo se.
Tako da na zimu treba da se pojačamo na pozicijama gde nemamo decu koja su već spremna za prvi tim, i graditi neki novi, bolji, lepši i brži Partizan
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pored katastrofalno postavljene odbrane gde se nije znalo ko sta pokriva i koga cuva, gde Rashford visi sam 90% vremena, ubila nas je selekcija pasa i sebicluk u zadnjoj trecini terena.
Asano i Sadik prednjace u ovome. Ovo je vec zrelo za neku finansijsku kaznu.

Stojkovic - igrac utakmice.
Urosevic - blago receno katastrofa.
Ostojic i Pavlovic - veci deo meca pogubljeni, ne znaju koga i sta cuvaju...
Miletic - opet primamo gol preko dijagonale na njega... bio je napaljen, cesto izletao i napred, ali slabo je to sve za jedan Mancester.
Zdjelar - imao nekih solidnih minuta, ali utopio se i on u sivilo...
Scekic - do zadnjih 15ak minuta potpuno beskoristan.
Asano - sem onog poprecnog prodora i onog jednog sprinta po desnoj strani opet nista konkretno..
Natho - lep pas kod onog ponistenog gola ali to je bilo sve vredno pomena
Suma - jedini veceras raspolozen za igru, uz Stojkovica jedini prelaznu ocenu dobija od mene.
Sadiq - stari dobri Sadiq koji u prijemu vrati loptu 10m unazad, koji ne da loptu otvorenim saigracima itd...

Nisam bio optimista pre ovog meca, ali nisam hteo da mracim, tako da ne zalim ni za cim veceras, jednostavno Mancester je za 3 koplja bolja ekipa od nas. Bice nam bas zajebano protiv AZ u gostima, gledao sam i njih danas, igraju neverovatno brzo i ubitacno i prava je steta sto ih nismo dobili u Beogradu... Prokleti 4. sesir, molio sam boga samo njih da ne izvucemo i ispostavi se da su debeo zalutali u taj 4. sesir..

Da ne zaboravim, sve pohvale svim ljudima koji su veceras bili na Old Trafordu, na TVu se njihovi navijaci nisu culi od vas!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top