Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Репрезентативна пауза
1. KOLO (16. septembar, 21.00): Anortozis Famagusta - Partizan
Првенство: Са циганима кући

Првенство: Партизан - Спартак
2. KOLO (30. septembar, 18.45): Partizan - Flora Talin
Првенство: Напредак - Партизан

(репрезентативна пауза)

Првенство: Партизан - Радник
3. KOLO (21. oktobar, 21.00): Partizan - Gent
Првенство: ТСЦ - Партизан

Првенство: Партизан - Чукарички
4. KOLO (4. novembar, 18.45): Gent - Partizan
Првенство: Партизан - Пролетер

(репрезентативна пауза)

Првенство: Партизан - Војводина
5. KOLO (25. novembar, 21.00): Flora Talin - Partizan
Првенство: Вождовац - Партизан

Првенство: Партизан - Нови Пазар
6. KOLO (9. decembar, 18.45): Partizan - Anortozis Famagusta
Првенство: Металац - Партизан

Сви ови првенствени мечеви ће вероватно бити померени за недељу.
- Можда не би било лоше да са Напретком играмо у понедељак након меча са Флором кући односно да мечеве против ТСЦ, Пролетера, Вождовца и Металца играмо у понедељак (осим у случају ако буде неко ванредно првенствено коло или куп у среду).
- Са друге стране пред европске мечеве би било добро да играмо лигу у петак или најкасније суботу ако током те недеље није било купа или ванредног кола.
Имамо добру шансу за европско пролеће али лига не сме да трпи, танка нам је клупа плус се играчи често повређују и треба искористити сваки термин максимално.

Sa dva-tri prava pojačanja, sve ovo rešavamo bez problema(osim možda gostovanja u Belgiji).
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Gent razbija Brugge 3:0 na poluvremenu :confused-smiley-013:
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ovaj Gent se ne šali, vodi 6-1 protiv Briža.A Briž je najbolji tim u Belgiji.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Briž sabotira našu upravu, sad će morati da dovedu pojačanja :D

Šala


Dobro je nama i drugo mesto. Flora Anortozis.... Plitak potok....

Uprava 2021
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Gent bolestan .. rekoh da to nije ni senka one ekipe koje je gamad trpala prosle godine. Ne mogu da se raspadaju dve uzastopne sezone.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.790
Reaction score
29.729
Локација
Beograd
Ja sam Ivici Ilevu dao neki rok do kad da nam dovede igrače (ili bar neke aždaje, akrepe, bilo koga, samo da ZNA da igra fudbal!)...da l je rok istekao...ne znam ni sam, ali dok završim post...tu je negde...

Znam ja i kako je imati para i kako je nemati, znam i kako je dugovati, ali znam i ko je kriv za to...
U mojim finansijskim posrnućima uvek sam bio kriv isklučivo ja, a u Partizanovom posrnuću - krivi su oni koji Partizan vode...
Samo što oni to nikad neće da priznaju, a i zašto bi...svako od nas ima neko svoje shvatanje morala, a njihovo je takvo kakvo je...

Poslednji put ove sezone raspisaću se o tome šta nam sve fali, pa ako nekog dovedu - dovedu, ako ne, kao i dosad, gledaću ovo što imamo...
Kažem poslednji put, zato što sam svestan da se ponavljamo, bez da time načinimo neki korak unapred, ali, ajde, valjda nam svima lakše kad kažemo šta nam je na duši...

DAKLE:
Treća i Druga liga su zemlja i nebo, Druga i Prva liga su zemlja i nebo, Prva liga i Evropa su zemlja i nebo!
Ogromna je to razlika!
Za Prvu tj. Superligu ne brinem, tu je naš Partizan Supermen, Spajdermen, Betmen, ali...u Evropi smo ipak samo Klark Kent, Piter Parker, Brus Vejn...
Šta nam fali? Neka super moć, kostim, motivacija?
Fale nam brate pojačanja na terenu!

Golmani:
Imamo ih trojicu, kakvi god da su, nijedan ekstra klase, možda solidni...sigurno nećemo dovoditi četvrtog...

Bekovi:
Miljko sporiji, Čaki brži...obojica fizički uglavnom spremni i ne mnogo više od toga (kad je Evropa u pitanju). Obradović manje spreman od njih, fudbalski pametniji. Živković ni tamo ni ovamo. Na Brežančića se izgleda skoro i ne računa...može li bar da iznese nešto u Linglongu? Lutovcu svaka čast, ali...on je krilo od kojeg pokušavamo da napravimo beka...

Štoperi:
Solidni u skoku, često loši u proceni lopte koja dugo putuje ka njima, po zemlji donekle i trapavi, skloni faulovima, kartonima...
Kad budu imali kartone ili daleko bilo povređeni, zamena je Ostojić u poznim godinama i van takmičarske forme i Đorđević koji dosad nije odigrao ni minut! Sme li Stanoje da ga upotrebi u Linglongu?
Dakle nama je trebao bar jedan BOLJI štoper od Vujačića i Saničanina, pa da izguramo celu sezonu na tim pozicijama!

Zadnji vezni, mada...možda i centralni...
Zdjelar dobija pohvale za non-stop igranje, ali...meni on i dalje ne izgleda kao najbolji zadnji vezni kog sam gledao u Partizanu...
Šćekić znači u skoku i prekidu, ali...ni on nije ono što nama treba...
Lola...nije u prvih 11 čak ni u Lazarevcu...
Natho, koga ponekad ovde ,,spuste,, nije za to...
Laki, takođe...
Jojić igra nekog ,,centralnog,, ali je poprilično spor...

E ovde bi nam, kao žednom voda u pustinji trebao ili neko kao Everton koji ,,hapsi,, još bolje od Zdjelara i Šćeke, pa u nekoj defanzivnijoj varijanti da igramo sa tim ,,Evertonom,, i jednom od ove dvojice, pa bar da neko od ove dvojice odmori...jer na tako fizički zahtevnoj poziciji (i gde se vrlo lako dobija karton) mi imamo samo dva zadnaj vezna, a ostali su tu samo po nuždi...

Ili, još bolje da imamo jednog pravog pravcatog fizički spremnog vezistu koji može i da pomaže u defanzivi i da povezuje linije svojim pasovima - neka kombinacija Evija, Žuke, Moreire!
Ako bi JEDNOG fudbalera mogao da dovedem, to bi bio taj, neki savremen, moderan, fizički spreman vezista - u oba pravca!


Nama je rupetina nad rupetinama, krater sa Meseca, između Vujačića i Saničanina, pa do gospode umetnika Sume ili Natha...

Ovi pozadi samo bapaju loptu, Zdjelar i Šćekić pripomognu da se to iznese, ali daleko od toga da su konstantni u tome, Jojić fizički NIJE u mogućnosti da to radi onako kako Evropa to zahteva! Natho takođe! Suma je rizičan za tako nešto, jer lako gubi loptu tamo gde to ne sme!
Opet ponavljam, Evropa i Linglong - Nebo i zemlja!
Može u Linglongu, kao ta neka ,,spona,, odbrane i napada i Natho, može i Zeka, može i Zdjelar i Šćeka, ali Evropa TU traži klasu ili dve više!


Prednji, ofanzivni vezni, ili ,,desetka,,:
Suma na velikim utakmicama, Natho na malim, carevi i bogovi, s tim što mogu da dele minutažu i na istoj utakmici (i velikoj i maloj)...čak i Laki bi možda mogao ponekad da bude napred, nije on za zadnjeg veznog...u slučaju da ne mogu ni jedan, drugi, treći, imamo Jojića, može i on tu da bude...
Pantić je odlično počeo sezonu, ne znam kako će dalje, sve u svemu, ,,nakrcali,, smo tim ,,desetkama,, ali ono što sam ja tražio za nekog ,,centralnog u oba pravca,, - to nema ni jedan od gore navedenih!
Imamo 5 desetki jakih (ili bar solidnih) sa tehnikalijama i kilavih sa fizikalijama!
Toliko o tome koliko mudro vršimo selekciju tima!
Pet ,,intelektualaca,, i nijednog ,,fiziklaca,, koji bi bio u stanju da ,,majstorima,, donese loptu!
Kao da si, kad zidaš kuću, gore postavio 5 zidara koji znaju da idealno ređaju cigle - ali nemaju ni jednog radnika da im donese te cigle i malter do gore!

Krila:
Markec, Jović, Lutovac, Terzić, Holender, za nuždu Pantić i Jojić, iako nisu krila, pa bar da seku ka unutra...
Bolji igrač je uvek dobrodošao, ali nama zaista ne ,,gori,, na poziciji krila - osim ako to nije neko krilo-špic, pa da igra u paru, ili da može da odmeni i odmori Rikarda, dakle više brzonogi špic nego klasično krilo...

Špic:
Riki...radi k'o crnac...
Još jedna pozicija koja pokazuje koliko smo ,,tanki,, - dakle, ili Milovanović i Baždar nisu još za prvi tim Partizana, ili im Stanojević ne veruje, ali dođe nam na isto...
Dakle, fali nam špic, ukoliko nećemo da Rikardo umre od napora!

Stanojević, Iliev, Okuka:
Ako se tešite time da imamo dovoljno igrača da iznesemo sezonu, zašto onda u timu češće ne vidimo Lolu, Ostoju, Đorđevića, Brežančića, Baždara, Milovanovića, itd...
Ako oni nisu dovoljno dobri za prvi tim, zašto nismo doveli bolje?!

Ne treba nam još jedan štoper, vezista, špic?!

U redu, onda hoću da vidim kome verujete da igra štopera umesto Vujačića/Saničanina, vezistu koji je u stanju da iznese loptu od odbrane i donese je Nathu ili Sumi, i špica koji će da menja Rikarda ili odigra ponekad sa njim u paru!


Igrač mora da igra da bi bio u formu, ili, ako (možda trenutno) nije za Partizan, dajte ga da igra negde, a dovedite onog ko odmah jeste za Partizan!
Evo recimo, video sam u četvrtak mladog Štulića u loži Istoka kako tužno gleda teren (jer nije na njemu) i Santa Klaru, i video sam Teleoptik kako u subotu počinje utakmicu bez klasičnog centarfora u timu...pa, dobro, zar nije onda bolje tog Štulića pozajmiti Teleoptiku na 6 meseci, da dečko održava formu, da pokaže kako igra i da napreduje, a i da Teleoptik lakše pobeđuje?
Ili ja sve ovo ,,pričam u prazno,,?!
Eto, rekao sam nešto o tome šta nam fali, šta nam je neophodno da budemo samo jedan normalan, izbalansiran tim, i - neću više, ko bude igrao, nek igra, ja ću da pratim Partizan onoliko koliko mi obaveze budu dopuštale...

Ali, mislim da je ovo bila jedna lepa prilika da u Evropi doguramo malo dalje no obično...
Da smo doveli pojačanja na vreme...
Ili da ih dovedemo bar odmah sad!
Ali...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
DAKLE:
Treća i Druga liga su zemlja i nebo, Druga i Prva liga su zemlja i nebo, Prva liga i Evropa su zemlja i nebo!
Ogromna je to razlika!
Za Prvu tj. Superligu ne brinem, tu je naš Partizan Supermen, Spajdermen, Betmen, ali...u Evropi smo ipak samo Klark Kent, Piter Parker, Brus Vejn...

To teško, Brus Vejn je milijarder :D

Mi smo bliži prosjaku nego milijarderu, bliži firmi u stečaju nego multinacionalnoj kompaniji.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Ja sam Ivici Ilevu dao neki rok do kad da nam dovede igrače (ili bar neke aždaje, akrepe, bilo koga, samo da ZNA da igra fudbal!)...da l je rok istekao...ne znam ni sam, ali dok završim post...tu je negde...

Znam ja i kako je imati para i kako je nemati, znam i kako je dugovati, ali znam i ko je kriv za to...
U mojim finansijskim posrnućima uvek sam bio kriv isklučivo ja, a u Partizanovom posrnuću - krivi su oni koji Partizan vode...
Samo što oni to nikad neće da priznaju, a i zašto bi...svako od nas ima neko svoje shvatanje morala, a njihovo je takvo kakvo je...

Poslednji put ove sezone raspisaću se o tome šta nam sve fali, pa ako nekog dovedu - dovedu, ako ne, kao i dosad, gledaću ovo što imamo...
Kažem poslednji put, zato što sam svestan da se ponavljamo, bez da time načinimo neki korak unapred, ali, ajde, valjda nam svima lakše kad kažemo šta nam je na duši...

DAKLE:
Treća i Druga liga su zemlja i nebo, Druga i Prva liga su zemlja i nebo, Prva liga i Evropa su zemlja i nebo!
Ogromna je to razlika!
Za Prvu tj. Superligu ne brinem, tu je naš Partizan Supermen, Spajdermen, Betmen, ali...u Evropi smo ipak samo Klark Kent, Piter Parker, Brus Vejn...
Šta nam fali? Neka super moć, kostim, motivacija?
Fale nam brate pojačanja na terenu!

Golmani:
Imamo ih trojicu, kakvi god da su, nijedan ekstra klase, možda solidni...sigurno nećemo dovoditi četvrtog...

Bekovi:
Miljko sporiji, Čaki brži...obojica fizički uglavnom spremni i ne mnogo više od toga (kad je Evropa u pitanju). Obradović manje spreman od njih, fudbalski pametniji. Živković ni tamo ni ovamo. Na Brežančića se izgleda skoro i ne računa...može li bar da iznese nešto u Linglongu? Lutovcu svaka čast, ali...on je krilo od kojeg pokušavamo da napravimo beka...

Štoperi:
Solidni u skoku, često loši u proceni lopte koja dugo putuje ka njima, po zemlji donekle i trapavi, skloni faulovima, kartonima...
Kad budu imali kartone ili daleko bilo povređeni, zamena je Ostojić u poznim godinama i van takmičarske forme i Đorđević koji dosad nije odigrao ni minut! Sme li Stanoje da ga upotrebi u Linglongu?
Dakle nama je trebao bar jedan BOLJI štoper od Vujačića i Saničanina, pa da izguramo celu sezonu na tim pozicijama!

Zadnji vezni, mada...možda i centralni...
Zdjelar dobija pohvale za non-stop igranje, ali...meni on i dalje ne izgleda kao najbolji zadnji vezni kog sam gledao u Partizanu...
Šćekić znači u skoku i prekidu, ali...ni on nije ono što nama treba...
Lola...nije u prvih 11 čak ni u Lazarevcu...
Natho, koga ponekad ovde ,,spuste,, nije za to...
Laki, takođe...
Jojić igra nekog ,,centralnog,, ali je poprilično spor...

E ovde bi nam, kao žednom voda u pustinji trebao ili neko kao Everton koji ,,hapsi,, još bolje od Zdjelara i Šćeke, pa u nekoj defanzivnijoj varijanti da igramo sa tim ,,Evertonom,, i jednom od ove dvojice, pa bar da neko od ove dvojice odmori...jer na tako fizički zahtevnoj poziciji (i gde se vrlo lako dobija karton) mi imamo samo dva zadnaj vezna, a ostali su tu samo po nuždi...

Ili, još bolje da imamo jednog pravog pravcatog fizički spremnog vezistu koji može i da pomaže u defanzivi i da povezuje linije svojim pasovima - neka kombinacija Evija, Žuke, Moreire!
Ako bi JEDNOG fudbalera mogao da dovedem, to bi bio taj, neki savremen, moderan, fizički spreman vezista - u oba pravca!


Nama je rupetina nad rupetinama, krater sa Meseca, između Vujačića i Saničanina, pa do gospode umetnika Sume ili Natha...

Ovi pozadi samo bapaju loptu, Zdjelar i Šćekić pripomognu da se to iznese, ali daleko od toga da su konstantni u tome, Jojić fizički NIJE u mogućnosti da to radi onako kako Evropa to zahteva! Natho takođe! Suma je rizičan za tako nešto, jer lako gubi loptu tamo gde to ne sme!
Opet ponavljam, Evropa i Linglong - Nebo i zemlja!
Može u Linglongu, kao ta neka ,,spona,, odbrane i napada i Natho, može i Zeka, može i Zdjelar i Šćeka, ali Evropa TU traži klasu ili dve više!


Prednji, ofanzivni vezni, ili ,,desetka,,:
Suma na velikim utakmicama, Natho na malim, carevi i bogovi, s tim što mogu da dele minutažu i na istoj utakmici (i velikoj i maloj)...čak i Laki bi možda mogao ponekad da bude napred, nije on za zadnjeg veznog...u slučaju da ne mogu ni jedan, drugi, treći, imamo Jojića, može i on tu da bude...
Pantić je odlično počeo sezonu, ne znam kako će dalje, sve u svemu, ,,nakrcali,, smo tim ,,desetkama,, ali ono što sam ja tražio za nekog ,,centralnog u oba pravca,, - to nema ni jedan od gore navedenih!
Imamo 5 desetki jakih (ili bar solidnih) sa tehnikalijama i kilavih sa fizikalijama!
Toliko o tome koliko mudro vršimo selekciju tima!
Pet ,,intelektualaca,, i nijednog ,,fiziklaca,, koji bi bio u stanju da ,,majstorima,, donese loptu!
Kao da si, kad zidaš kuću, gore postavio 5 zidara koji znaju da idealno ređaju cigle - ali nemaju ni jednog radnika da im donese te cigle i malter do gore!

Krila:
Markec, Jović, Lutovac, Terzić, Holender, za nuždu Pantić i Jojić, iako nisu krila, pa bar da seku ka unutra...
Bolji igrač je uvek dobrodošao, ali nama zaista ne ,,gori,, na poziciji krila - osim ako to nije neko krilo-špic, pa da igra u paru, ili da može da odmeni i odmori Rikarda, dakle više brzonogi špic nego klasično krilo...

Špic:
Riki...radi k'o crnac...
Još jedna pozicija koja pokazuje koliko smo ,,tanki,, - dakle, ili Milovanović i Baždar nisu još za prvi tim Partizana, ili im Stanojević ne veruje, ali dođe nam na isto...
Dakle, fali nam špic, ukoliko nećemo da Rikardo umre od napora!

Stanojević, Iliev, Okuka:
Ako se tešite time da imamo dovoljno igrača da iznesemo sezonu, zašto onda u timu češće ne vidimo Lolu, Ostoju, Đorđevića, Brežančića, Baždara, Milovanovića, itd...
Ako oni nisu dovoljno dobri za prvi tim, zašto nismo doveli bolje?!

Ne treba nam još jedan štoper, vezista, špic?!

U redu, onda hoću da vidim kome verujete da igra štopera umesto Vujačića/Saničanina, vezistu koji je u stanju da iznese loptu od odbrane i donese je Nathu ili Sumi, i špica koji će da menja Rikarda ili odigra ponekad sa njim u paru!


Igrač mora da igra da bi bio u formu, ili, ako (možda trenutno) nije za Partizan, dajte ga da igra negde, a dovedite onog ko odmah jeste za Partizan!
Evo recimo, video sam u četvrtak mladog Štulića u loži Istoka kako tužno gleda teren (jer nije na njemu) i Santa Klaru, i video sam Teleoptik kako u subotu počinje utakmicu bez klasičnog centarfora u timu...pa, dobro, zar nije onda bolje tog Štulića pozajmiti Teleoptiku na 6 meseci, da dečko održava formu, da pokaže kako igra i da napreduje, a i da Teleoptik lakše pobeđuje?
Ili ja sve ovo ,,pričam u prazno,,?!
Eto, rekao sam nešto o tome šta nam fali, šta nam je neophodno da budemo samo jedan normalan, izbalansiran tim, i - neću više, ko bude igrao, nek igra, ja ću da pratim Partizan onoliko koliko mi obaveze budu dopuštale...

Ali, mislim da je ovo bila jedna lepa prilika da u Evropi doguramo malo dalje no obično...
Da smo doveli pojačanja na vreme...
Ili da ih dovedemo bar odmah sad!
Ali...
Ja sam mislio da je Matke banovan. :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ако наставимо овако да играмо борбено и фокусирано, ако се не опустимо у неком моменту, сигуран сам да идемо даље само ће остати до краја дилема да ли ћемо то урадити са првог или другог места у групи.
С обзиром да у квалификацијама и нокаут фази више не важи правило гола у гостима да ли је таква ситуација и у групној фази ?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Pa trebalo bi da se prvo gleda medjusobni duel pa gol-razlika u slucaju istog broja bodova u grupnoj fazi, nema sta drugo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top