Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svaka čast crno beli!!!
Iznenadjujuće zrela igra, bravo Stanoje i igrači!

Popović odličan, Zdjelar majstor (apsolutno igrač utakmice).
Miletića su neki ovde prozivali pre meča...On i Vujača jako dobri. Marković, Živković zadovoljavajuće.
Miljkoviću želim da se oporavi što pre, nadam se da nije ozbiljna povreda. Čaki standardno dobar.
Naša deca poslednjih 20-30 minuta oru teren, Milovanović, Terzić, Jović. Ima li nešto lepše grobari?
Riki, Jojić, Natko dobri. Menig itekako počinje da se isplaćuje, tek se zaukava, bravo bre!
Apsolutno oduševljenje Marko Jevtović! Doktorski odigrano, evo ko će sa Zdjelarom da prebije čergare u rupi, za početak.

Još jednom, ogromno bravo svima! Kapa dole za večerašnju partiju.
Idemo dalje, u nedelju svi u hram!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Имао је Партизан боље играче, тим, тренера...али, ето, за разлику од тих многих, ови од вечерас победише у Чешкој! :D
Браво момци, браво Станоје! :clap

Такав је фудбал, два фудбалска потеза и хвала лепо ћао довиђења лаку ноћ пријатно, браћо Чеси, Словаци и остали, утешите се уз пиво и Чехиње, шта друго да вам кажем, ови наши одоше кући певајући!

:šal
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.847
Локација
Храм фудбала
Само не треба гледати праве утакмице (ЛШ и лиге 5.) онда ово и није тако лоше. Партизан и неки локални клуб и Бог да нас види :D

Честитке Станоју и момцима на побједи, оставили су последње атоме снаге на терену.

Управи јебем матер на какав су нас ниво дотјерали!

Коментатору са Арене такође због ЈеФтовића.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
11.983
Локација
Beograd
Doktor Zdjelar.Menigu svaka čast za realizaciju.Pohvalio bih i Čakija i Jevtovića za odlicnu defanzivnu rolu.Odvratna utakmica,ni jedna ekipa nije mogla tri pasa da poveže.Utisci utakmice pas Zdjelara:respect, centaršut Miljka(povredio se prilikom centaršuta) :pop i zicer Jojića :confused-smiley-013:
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Odbrana dobra, sredina dobra, napad bože sačuvaj. Jedini kršten završni pas (sem Zdjelarovog Pirlo stajl pasa) poslalo dijete od 18 godina koji naravno nije iskorišćen. Kombinatorike Markovića, Jojića, i Miljkovića po desnoj strani su jedine prilike koje su Česi imali, jer je svaka završavala njihovom kontrom. Djeca koja su ušla odigrala zrelije od ovih starijih, za razliku od njih čini mi se ušli bez straha. Jebi ga ljudi jeste mi drago, ali ovaj festival netačnih pasova i propuštenih prilika da se napravi bolji rezultat isisao je svu energiju iz mene.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Kao što je bilo trenutaka opravdanih za kritiku. Isto tako, ne mogu a da ne čestitam svim igračima i stručnom štabu (Istom onom, neretko puta kritikovanog sa moje strane).
Šta god ja lično mislio o treneru. Ne mogu a da ga večeras ne pohvalim. Zaista smo večeras dobro taktički delovali. Zatvorili sve prilaske našem golu. Iz jedne prave prilike , dali gol.
Čestitke još jednom :navijac
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
Majko mila koliko smo slabi.
U prvom poluvrijemenu nam je bilo neostvarivo sastaviti 3, pa čak i 2 lopte prema naprijed.
Ne zavaravajmo se, jer su ovi a la sadašnji Radnički (bilo koji), a opet smo uspjeli biti jadni.
Nije mi jasno zašto se postavilo kao da smo gosti (iako jesmo) pa da se nešto nadoknađuje u Bg?
Srećom, popravi se u drugom poluvremenu, zaliči to na nešto, ali ... tanko.
Saši veliki aplauz za asistenciju!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Ono kad isceniraš povredu, jer te je napokon sramota.
Warning Komentarisenje u toku utakmice :D

E sad dali iscenirao povredu ili se povredio stvarno nakon onog pokusaja centarsuta (sta je ono bilo braco moja mila ) to je miserija.
Utakmica je bila onako kao neki cripple fight. Ovi nemogu, mi necemo igramo cekalicu sto nam se na kraju i isplatilo docekali smo sansu, dali gol, zacuvali mrezu i pobedili. Mogao je ovo Jojic da resi sa 0-2 ali isto moglo smo i da primimo od onog kornera na kraja. Teren nesto bolji od one oranice u Nisu znaci evorpska oranica.

Cestitke na pobedu svima teraj dalje na Radnicki i cigaskog narkomana.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Jojiću brate... Daj više Fejsu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.275
Reaction score
7.045
Porodismo se! Bravo momci, cestitam! Drago mi bas zbog klincadije. Lijepo sad kratak odmor pa idemo po planu i programu. Naprijed Partizan!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.635
Локација
Zemun
Saša doktore! Da se zahvalimo Bogu i silama vaseljene što niko nije zagrizao u prethodnom prelaznom roku.
Natho, Jojic, Marković jako tanko.
Iznenađenje za mene da nismo pali fizički 90+ minuta. Svi trčali, preorali teren, tukli se sa Cesima...
Ajmo da napunimo hram fudbala za 7 dana:pfc:
FL0-cPrWUAsdFD2.jpeg
 
Последња измена:

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ne znam da li neko može isjeći trenutak, malo poslije našeg gola, imala Sparta slobodnjak i uglavnom odbije se lopta prema aut liniji i Urošević uspješno zagradi loptu. Ide tzv. Čaki prema lopti, kao da je osvojio svijet. Titra je (pimpla), zatim kamera pokazuje trenera Sparte, a iza njega jedan lik kao da je vidio duha. Nestvarna scena. :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Neukusno je pričati da smo loši, da je protivnik očajan i da je utakmica dosadna. Pobedili smo u gostima vodeći tim prvenstva koje je za naše Premijer liga lično. Meni je milina bilo gledati kako lagano preuzimamo igru i okrećemo utakmicu. Uživanje.

Ne bih još slavio, u Beogradu ćemo igrati identičnu utakmicu koja može da se okrene i na jednu i na drugu stranu
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Moj utisak - mali Terza koji bi da se pegla na gostovanju. To cenim kod klinaca, da imaju postovanje prema svakome, ali da nemaju kompleks ni od koga.
Sve ostalo dodje uz mukotrpan rad. Milovanovic par fudbalskih poteza, Jovic takodje.
Da je na mestu Jojica bio aktivni fudbaler, bilo bi ovo reseno jos veceras.
Da je jedan od one trojice Ceha sto su ostali neprimeceni na drugoj stativi na 30 cm od gola zakacio loptu, bio bi to dobri stari Partizan koga od 85. min saplicu duhovi proslosti.
Ovako kako je proslo, osecam i neke nove vetrove.
Idemo dalje, mnogo posla jos ceka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top