Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
2.001
Reaction score
7.643
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Realno, solidan žreb. Moglo je bolje, ali i mnogo gore, tako da sam ja umereno zadovoljan. Posle Sparte smo dosta poleteli i mislim da bi možda i nadmeno pristupili protivniku. Ovako smo opet dovoljno uplašeni da maksimalno ozbiljno shvatimo Fejnord i pružimo maksimum svojih mogućnosti. Još je rano da razmišljamo o njima, to je "tek" za dve nedelje. U međuvremenu nas čekaju važne utakmice u prvenstvu, ali iskreno, ja verujem u prolaz. Vidim da se prva utakmica igra na JNA, što je dodatna šteta što će nedostajati Rikardo, ali bože moj. IDEMO DALJE!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.177
Reaction score
14.630
Локација
Brdo Banovo
Feyenoord, lep klub, lep stadion, dobri navijači, dopada mi se. Biće zanimljivo.

Gledao doosta meceva njihove lige, definitivno uz Ajax tamo najatraktivniji. Navijanje i atmosfera na De Kajpu( tiganj) uvek bila odlicna. Sve tribine ucestvuju.
Pre desetak godina, izgubili na gostovanju od Psv-a sa 10-0 . U Roterdamu policija ocekivala nerede, haos, kad su se ovi vracali kuci. Umesto toga, 30000 ljudi izaslo i aplauzima dalo podrsku svojim fudbalerima.
Najvece moguce postovanje za to.

Nek nasi pojedu ciganmalu u nedelju, a Zvezda severa( Feje nord) bude poslastica!

Idemo dalje, Tirana nas ceka.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Учлањен(а)
31.08.2021
Порука
24
Reaction score
103
Локација
Južno
Čestitke Partizanu i svima nama na pobedi!
Menig me oduševio i ofanzivno, a posebno defanzivno. Odlično pojačanje, strašno brz i čvrst igrač.
Rikardova oba kartona su velika sramota, ni jedan zaslužen.
Urošević standardno dobar, kao i Zdjelar.
Holender je menadžerski igrač i stvarno gubim strpljenje za njegov netalenat.
Sve u svemu, bili smo silni, posebno u prvom poluvremenu.
Idemo dalje! Fejnord je savladiv!
Napred Partizan!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Pre sam kao i znao nesto o Fejnordu,AZ-u,PSV-u ali sad nemam pojma nista osim da verujem sa prolazimo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.177
Reaction score
14.630
Локација
Brdo Banovo
''Kada/bure" je prevod :D jeste jedna od boljih atmosfera u Evropi.

Moguce, moguce.
Meni je iz nekog razloga ostalo to "Tiganj", bas odavno. Ili je to njihov naziv, nesto kao nas Hram :D .

Evo npr, izvestaj iz Mocart kuhinje -

Gori Roterdam, Tiganj spržio PSV!
Prvi poraz Filipsovaca u sezoni, tek sada kreće ono pravo u Holandiji - 2:1
Nema više neporaženih u prvenstvu Holandije! PSV je nanizao 13 pobeda, ali je onda došao na De Kajp gde je popularni Tiganj u Roterdamu učinio svoje.


uglavnom, prolazimo :ziveli
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
460
Reaction score
1.264
Stadion je u prevodu "kada", iako možda podseća i na tiganj.
Ko planira da ide:
U ovom momentu za Holandiju je potreban važeći EU sertifikat o vakcinaciji (ne priznaju sputnjik) plus PCR ili antigenski test. Od danas za ulazak na događaje koji okupljaju više od 500 ljudi a za koje nema dodeljenih mesta za sedenje (ne znam da li tu spadaju i stadioni) potreban je holandski digitalni sertifikat koji se dobija testiranjem u Holandiji, PCR ili antigenski test.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.670
Reaction score
13.995
Локација
Yaoundé
Varijanta sa natpisom ''Sportclub'' bila im je od 1973 - 1978.

Feyenoord-Logo-history.png



Baš su ga iskopali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top