Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Na brzinu sam pogledao oni u poslednjih 7 kola imaju apsolutno istih 11 u 4-2-3-1 formaciji. Otud i kontinuitet jakih rezultata ali dosta može i da sjebe ekipu to što Slot slabo rotira.

Nedelja u 12.10 na Sport Klub 1 - AZ - Feyenord, pa ko voli.

Za 15 min imate na SK1. Da ubijete vreme do derbija. @Elric ako si u mogućnosti imaš priliku da pogledaš i dopuniš analizu. Ja samo na osnovu celog meča šaljem ovde.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.593
Reaction score
29.910
Локација
Novi Sad
Ovi se biju lepo, mogla bi ovde i neka povreda da sevne. Bas su agresivni! Na JNA im treba pakao prirediti, u svakom smislu pogotovo navijackom, da se useru u gace!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mislim da ne može bolji meč od ovog za analizu. Ovde se bukvalno sve vidi. Sledeće kolo im dolazi Groningem koji je ipak sredina tabele, ali ću svakako obratiti pažnju i na taj meč 5.3.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Mislim da ne može bolji meč od ovog za analizu. Ovde se bukvalno sve vidi. Sledeće kolo im dolazi Groningem koji je ipak sredina tabele, ali ću svakako obratiti pažnju i na taj meč 5.3.
A oni će gledati naš derbi . Onda će pokušati tako da nas probijaju izmedju linija a mi naravno sada znamo da te linije više ne smemo drzimo toliko udaljene .
Gledao sam onaj Highlight protiv AZ. Kakva je dva penala svirao za AZ i tako ubio Faynord da je strasno.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.593
Reaction score
29.910
Локација
Novi Sad

CENE ULAZNICA

Jug/Sever – 1.200,00 dinara

Istok bočno – 2.000,00 dinara

Istok centar – 2.500,00 dinara

Zapad bočno – 2.500,00 dinara

Zapad centar – 3.500,00 dinara

Lože istok – 8.000,00 dinara

Lože zapad – 10.000,00 dinara


FK Partizan je odlučio da SVI KUPCI sezonskih ulaznica FK Partizan za sezonu 2021/2022 i paketa ulaznica za grupnu fazu UEFA Lige Konferencije za sezonu 2021/2022 imaju pravo preče kupovine ulaznica kao i da kupovinom ulaznica ostvaruju popust od 20% na cenu ulaznice.
– U sredu 02.03.2022. i četvrtak 03.03.2022. mogućnost da kupe ulaznice imaju SAMO kupci sezonskih ulaznica i paketa ulaznica za grupnu fazu. ( Prva dva dana prodaje)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.848
Локација
Beograd
После очајно одиграног дербија могли су мало да спусте цену карата или да дају неки додатни попуст, купи карту за Спарту, купи карту за дерби, купи карту за Фејенорд, јебига, јесте Србија економски тигар, а Београд рај на Земљи, али ипак не беремо паре на дрвећу...
Уосталом, зима је, и на дрвећу нема ни лишћа, а камоли пара...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.593
Reaction score
29.910
Локација
Novi Sad
Pa imas popust ne samo na sezonsku nego i komplet za grupu LK ako imas, 20%, mene zapad bocno izadje ukupno 6 soma umesto 7.500, taman za gorivo u jednom pravcu me caste :D
Ali si definitvno upravu, trebali su taj popust da daju i ko je imao kartu za Spartu, bar toliko su mogli.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.848
Локација
Beograd
Ја као и сваки прави Србин мислим да сам увек у праву, чак и кад нисам, ал' хвала ти што си ме подржао овог пута... :D

Сви на ФЕЕЕЕЈЈЈЕЕЕНОООРРРРРДДДДДД!!!! :šal

Освајамо ту Евро Лигу Конф...како год да се зове!!!

:napred-partizan:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.899
Reaction score
13.770
Probaću da odgledam Groningem sutra. Rekao bih slično kao Klaru što sam prognozirao, 60/40 za njih, mislim da ne možemo da ispratimo njihovu brzinu ali da imaju mana, imaju dosta, pozadi. Klasična holandska ekipa gde se sve gura napred da se metne gol više. Al ajde da vidim kako će i u kom sastavu izaći sutra.

Bitno je da nas bude puno jer će njih doći 1500-2000. Još jedna bitna stvar je ostati neporažen kući, obzirom da nakon revanša igraju u gostima sa Ajaksom.

Ajd napisaću i detalje samo da odgledam još jedan ceo meč pošto su protiv AZ imali baš puno oscilacija u igri.
Да се надовежем ал на овој теми.

Ако у првом мечу извучемо силом и срећом неку победу, мислим да имамо шансе у реваншу јер два дана после нас играју са Ајаксом. Очекујем минимум нерешено кући јер ово избацивање правила гола у гостима нам одлично лежи на психолошком нивоу......мислим да је ово историјска прекретница кад је Европа у питању и да ћемо убудуће много боље да пролазимо у двомечима него раније.
Не боримо се сваке године за четвртфинале неког евро такмичења макар оно било и трећи европски ниво јер можда је ЛК генерално доста слабија од ЛЕ али мислим да у овој фази та разлика између ЛК и ЛЕ није баш толико изражена као рецимо у групи. Ово је историјски меч и тако треба сви да му приступимо од играча и тренера до навијача.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
374
Reaction score
1.537
Да се надовежем ал на овој теми.

Ако у првом мечу извучемо силом и срећом неку победу, мислим да имамо шансе у реваншу јер два дана после нас играју са Ајаксом. Очекујем минимум нерешено кући јер ово избацивање правила гола у гостима нам одлично лежи на психолошком нивоу......мислим да је ово историјска прекретница кад је Европа у питању и да ћемо убудуће много боље да пролазимо у двомечима него раније.
Не боримо се сваке године за четвртфинале неког евро такмичења макар оно било и трећи европски ниво јер можда је ЛК генерално доста слабија од ЛЕ али мислим да у овој фази та разлика између ЛК и ЛЕ није баш толико изражена као рецимо у групи. Ово је историјски меч и тако треба сви да му приступимо од играча и тренера до навијача.
Za upravu je ovo isti kurac, kao pripremna protiv krakovije ili prvenstvena protiv sevojna.... utakmica kao utakmica
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
405
Reaction score
1.542
Neko moje viđenje protivnika u LK.

Feyenord je dosta opasan po levoj strani u napadu a tanki su po svojoj desnoj strani u odbrani.
Agresivni su na sredini terena kad protivnik ima loptu i često vrše pritisak na protivnikovu zadnju liniju a sa druge strane lako se oslobađaju pritiska iste vrste i iznose loptu dužim pasevima po zemlji gurajući napred loptu, dobro se oslobađaju čuvara, ponekad preskačući sredinu terena dugim loptama.
Sudija im je tolerisao neke grube faulove što će reći da nisu baš fer i korektna ekipa, neka se naši pripreme za duele.
Sa centaršutevima su tropa, ali kad uzmemo u obzir da smo im protivnik mi onda to i ne igra neku ulogu i ne dovodi ni jednu ekipu u prednost kada je taj segment igre u pitanju.
Primetio sam da im se napadač često vraća u odbranu i interveniše, zanimljivo.
Sve u svemu jedna borbena ekipa, nema kurcobolje i grizu.
Brzi su.
Desni štoper Tauner dosta spor i nespretan.
U 23. minutu utakmice protiv Groningena primili su gol iz akcije koja je tekla po Feyenordovoj desnoj strani i koja je na početku građenja imala sreće-odbitak ali kasnije to je sve bilo školski i zasluženo je poveo Groningen.
Posle primljenog gola bili su još agresivniji i lako dolazili do lopte ali bez nekih dobrih akcija i šansi, konstantno buneći se na sudijske odluke.
Oni su po meni rođena ekipa da se ubiju na kontre.
U 44. minutu su me podsetili na nas kada samo čudom nisu uspeli da uteraju loptu u gol, Groningen se srećno odbranio telima svojih igrača od ofanzivne igre Feyenorda poslednjih 10 minuta prvog poluvremena i sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme.
U drugom poluvremenu su krenuli ofanzivnije ali bez konkretnih prilika za gol osim jedne do 65-og minuta i tako otvarali prostor za kontre protivniku, treba na to obratiti posebnu pažnju.
Imali su šansu negde oko 65-og minuta kada su protivnici im izbacili loptu skoro sa gol linije.
Sa ovima odbrana mora čvrsto i ako može čovek na čoveka :D
To da koriste svaku priliku (iako ih nije puno) dokazalo se u 71-vom minutu kada posle konstantne ofanzive dolaze do izjedačenja, doduše, dok je igrač Groningena bio van terena dok mu se ukazivala pomoć a postigli su gol baš po toj strani gde je falio.
Napdali su i dalje dosta ali izgleda da su ograničena ekipa koja ne može baš puno kada ispred sebe ima čvršću odbranu.


Nije tako paklena atmosfera na stadionu kao što sam mislio čitajući ovde i po medijima, mada se navijači čuju i dosta su blizu terena ali ne može se to uporediti sa navijanjem kod nas.
Ali nama igraju Miljković, Jojić, Marković...
I pored dosta slabosti Feyenorda zbog prisustva povratnika ne mogu da budem optimista.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Prvi put gledam Fejnord ove sezone, odgledao sam veceras deo prvog i deo drugog poluvremena, sve ukupno oko 40 min. Groningen je pokazao kako treba igrati protiv njih. Mi nismo slabiji od Groningena i slicno mozemo da odigramo. U fazi odbrane nizak blok, linije blizu jedna drugoj, bez presinga na njihove stopere, krece pres na njihove vezne da ne bi bilo kao u derbiju da su nam igraci razvuceni ( od stopera do napadaca 40m, previse je to prostora). Brza tranzicija, ovde mogu proci i duge lopte na Rikarda, prolazice vise nego na derbiju i strpljenje, igra se 180 min. Mora da bude tvrd mec na rezultat, takticki, nema ni promila sanse za neku atraktivnost, samo na rezultat. Sve da bude podredjeno prolasku.
Mi u fazi napada samo polukontre i kontre. Bekovi su im ofanzivni iza njihovih ledja ima dosta prostora. Ne vracaju se brzo. Izvlacenje Rikarda na bok moze da mu donese dosta 1 na 1 situacija sa stoperima. I ostavice po sredini prostor za utrcavanje nasim krilnim igracima. U pozicionoj igri Rikardo opet na zalost mora da podnese najvise, primanje i nastavljanje igre, da se gradi, 'bije' sa njihovim stoperima i da vraca kratke povratne za nas vezni red, zadnji vezni im je sporiji, imaju vise prostora izmedju linija, iza ledja zadnjeg veznog ima prostora za utrcavanja i igu na treceg igraca.
Ne zapocinjati napad iz zadnje linije. Opasni su po nas u presingu na zadnju liniju. Golman kad god ( kod izvodjena gol auta, ofsajda, faula)može duga i zadnja linija tada visoko, da se sci skupe negde oko centra, Groningen je to odlicno radio.
Opasni su kod centarsuteva sa obe strane. Tajming za skok i balans u 16m mora da bude mnogo bolji, nema vise mesta za kasnjenja, klizanja...skupo ce nas kostati, ko sto nas vec povremeno kosta. Leva str im je mnogo opasnija. Ofanzivni levi bek Marsija, levo krilo kolumbijac Sinistera (najbolji igrac) i levi vezni Kokcu. Sva trojica reprezentativci, mladi igraci. Njih trojica prave trouglove po levoj strani razmenjuju pasove, mesta, igraju duple pasoev, pas na treceg. Malasija je mnogo ofanzivniji od desnog beka, ima odlicnu tehniku, od Sinistere nesto veceras nisam video, ali dovoljno je napsiati da je on za sada pp nekim fudbalskim sajtovima najboje ocenjeninii igrac u Holandskoj ligi. Kokcu sa te str polulevo daje zavrsne pasove iza ledja odbrane, lako 'isece' loptom izmedju beka i stopera.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Dusan

Glavni desni bek im nije igrao u 11, ušao u drugom, Geertruda. Pedersen je slabiji. I Malasija i Geertruda su odlični.

@Pato9

Zavisi koji centaršutevi. Oni po zemlji im nisu tropa :D

Dosta lepo ste sumirali sve. Ovo je najbrža ekipa protiv koje igramo ove sezone u evropi. Al ajde ja ću da sumiram sve za koji dan kad pogledam i neke skraćene snimke/hajlajtse iz evrope da vidim još par detalja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top